Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1701
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Külföldön sehol sem kötelezõ mégse ütik el a bringásokat,sõt maximális a tisztelet és a figyelem!!!

nemcsak ebben kéne követni egy-két országot, de amint azt már megszokhattuk nálunl (magyarországon) általában a legegyszerûbb megoldást választják mindenre, nem törõdve azzal hogy az csak ideiglenes megoldás.
tehát egyszerûbb ránkhúzni a kukásmellényt mint megnevelni az autósokat.
egyébként amekkora tróger banda van a parlamentben simán el tudom képzelni hogy valamelyik fejes pöcs rokonáé az a cég amelyik ezeket a mellényeket csinálja...

#1702
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Bocsánat modositok dalszövegünk föhöse az Antarktiszra hot dogozta magát:)
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#1703
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Szerintem versünk föhöse Grönlandon landolt ez lehet a hiba:)
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#1704
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Nem biztos hogy jó ötlet, mert lehet hogy ott meg esni fog a hóóóó :D


Öt évig árultam a hot-dogot
De most összejött a pénz és kint vagyok
Egy trópusi szigeten messze távol
Nagy adagot kérek a napsugárból
Mert olyan fehér vagyok akár a hó
Én leszek most itt a legnagyobb naplopó
Jöhet a forró homok a nyugágy meg a csajok
Csak egy dolog hiányzik a + 40°
Az utazási irodában azt mondta a nõ:
"Harminc fokos meleg van ha lehûl a levegõ"
Meg hogy ez is száz éve volt, szerintem tévedett
Nem értem, hogy miért van itt egyre egyre hidegebb?
Hol vannak az emberek és miért van minden zárva?
Úgy látszik, hogy télbe érkeztem s nem a nyárba
Szerencse, hogy elhoztam a nagykabátom
Minden ruhám felvettem de mé-mégis fázom
Az ördög vigye el de hideg van
de hideg de hideg van de hideg van

Segítség megfagyok valaki jöjjön
Ilyen hideg nem volt soha még a Földön
Szakad a hó és a testem jég
Körülöttem mindenhol jegesmedvék

Semmi gond nem esem kétségbe
Legalább nem forr fel az agyvizem cserébe
Szerintem különben sem jó mindig a kánikula
De itt mínusz 10° van ez kicsit fura
Tisztára olyan mint egy rossz álom
Ebben a sztoriban legjobban magamat sajnálom
Mert a hidegtõl kék színe lett a fejemnek
Egésznap didergek
Én nem ezt vártam asszem átvertek
A fürdõruhás lányok helyett hóemberek
A vanília fagyi helyett jégcsapok
A bennszülöttek helyett pedig eszkimók
Nem értem én ezt az egészet
Otthon 30° van itt meg tél a nyár helyett
Nem csoda ha lefagy a mosoly az arcomról
Nem vagyok feldobott a jégkorszaktól

Hú-hú-hú de fázom mindig hideg van
Hú de fázom mindig hideg van

Segítség megfagyok valaki jöjjön
Ilyen hideg nem volt soha még a Földön
Szakad a hó és a testem jég
Körülöttem mindenhol jegesmedvék

Most itt vagyok nyakig a hóban
Két hét után hazaindulóban
Pont akkor mikor melegszik a levegõ
+ 20° van és napos az idõ
De mennem kell a turnusnak vége
Csak a hidegre emlékszem meg a jégre
De nem baj mert otthon nem érhet csalódás
Jöhet a forró július meg a strandolás
Indul a repülõ én hátra dõltem
Otthon úgyis régen üdültem
De a történet vége rémmesébe való
Mert leszállt a gép és esik a hó

Segítség megfagyok valaki jöjjön
Ilyen hideg nem volt soha még a Földön
Szakad a hó és a testem jég
Körülöttem mindenhol jegesmedvék

Fázom mindig hideg van fázom fázom

Segítség megfagyok valaki jöjjön
Ilyen hideg nem volt soha még a Földön
Szakad a hó és a testem jég
Körülöttem mindenhol jegesmedvék

Segítség megfagyok segítség megfagyok
Valaki jöjjön megfagyok
Hú de fázom de fázom húú de fázom húúú de fázom

:D :D

#1705
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
A minap vidáman halgatom a rádiot,és a hirekben a következõ a sztori:a mult hétvégén megint sok halálos baleset volt a közutakon,x biciklistát és y motorost ütöttek el.
Ezért a rendörség kezdeményezi hogy mielõbb tegyék kötelezõvé a láthatosági kukásmellényt.(nem csak a fõuton)
Kedves hatoságok ne engem szankconáljanak az agyament dolgaikkal mert az autosokban szemernyi tisztelet sincs a bicajosokkal szemben,kukásmellényben ugyanugy kiakarnak majd vasalni,mert a 70% béna mint az állat vagy csak egyszerüen vadparaszt.
Külföldön sehol sem kötelezõ mégse ütik el a bringásokat,sõt maximális a tisztelet és a figyelem!!!
Ezzel a rohadt mellényel csak mégjobban lealáznak minket horgyák ök ha annyira bejön nekik.(horgyák is ha-ha)
Ja nem is,fessük az összes autot uv-zöldre hogy lássam öket mikor a kamionommal megyek mivel ök a kissebbek és akkor kevesseb lesz a baleset.
Engem ne tegyen tömegcikké senki embörfia vagy rendörfia!!!!!
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#1706
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Nem biztos hogy jó ötlet, mert lehet hogy ott meg esni fog a hóóóó :D

#1707
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
ja majd megyek hávájra :)

#1708
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Élvezd a nyarat :)

Mer ha jön az õsz megint szar 30 fok lesz :D

#1709
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
bazeg kurva szar idõ van! lefagy a .. :door:

#1710
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Dig
Kezdhetnél kapálni(gyomlálni)!
Hozzászólást, egyéneket , egyebet...

:clap::clap:
Megelõztél...

#1711
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Megkérnék mindenkit, hogy fejezze be a személyeskedést!
Innentõl kezdve gyomlálok, maradjunk az emberi hangvételnél.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1712
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég

jobban tennéd ha nem innál vezetés közben illetve ne is cigányozz mert csúnyán fogok veled beszélni. pl: "@nyádat cigányozol te <A href="mailto:f@sz"[/quote">f@sz"


Roppant mód szeretem a hozzád hasonló virtuális kemény csávókat. Szánalmas vagy.

#1713
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
én nem vagyok moderátor, de ez szerintem mégiscsak egy bringás fórum... szerintem hanyagolni kellene ezt a cigányozós köcsögrendõrözös témát PONT

:nice:
Sei, soku Si.

#1714
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

jobban tennéd ha nem innál vezetés közben illetve ne is cigányozz mert csúnyán fogok veled beszélni. pl: "@nyádat cigányozol te f@sz"


Nyugi van!
Ha valami gondod van, priviben.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1715
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás

Nem mintha rendõr lennék, sõt, még fogadatlan prókártor sem, de kissé egyszerûsített a véleményed. Ha a rendõr nálunk rárak egyet gumibottal a legutolsó cigány tolvajra, könnyen egy per kellõs közepén találja magát. (legutóbbi érdekes kártérítési per: a 17x büntetett szar beperli a rendõrséget, mert a fogdában nem tudott kényelmesen étkezni.) Inkább nem csinál semmit, de ez sokkal inkább a törvényhozók meg a k***g ultralibi jogvédõk érdeme, mint a rendõrségé.

Nem tudom, honnan veszed, hogy mindegyik gyp-s, azt sem, hogy mind istennek képzeli magát. 16 éve vezetek, azóta találkoztam 1-2 egyszerûbbel, a többi korrekt volt. Bármilyen hihetetlen, köztük is van mindenféle. Tény, hogy a Magyar Nemzet újságíróját nem kellett volna összeverni, de pl. engem már engedtek el akkor is (kenõpénz nélkül) , amikor a szonda elszínezõdött...
Általánosságban az a véleményem, hogy a magyar ember képtelen fegyelemre, a szabályok betartására és ha a következményekkel szembesül, akkor óbégat mindenért.



jobban tennéd ha nem innál vezetés közben illetve ne is cigányozz mert csúnyán fogok veled beszélni. pl: "@nyádat cigányozol te f@sz"

#1716
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én eddig akivel találkoztam, akár bringával, akár autóval, mind elengedett.
egyszer lett csekk, de már akkor megsajnálta hogy ezt kell tennie, de bizonyíték megléte miatt végig kellett csinálni.. némelyik ejnyebejnyével engedett el, némelyik "végy egy bonbont a büntetés helyett" dumával...
lehet nem mindegyik zseni, de hol az mindenki?

aki meg visszaugat,játsza a nagylegényt, utána meg morog mint a bolhás kutya.. onnantól hogy tisztelettel bánik az ember embertársával, az le van fegyverezve - oda és visszafelé is.
és aki ilyenek után elkezd pattogni, annak úgy kell.

#1717
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég

a rendõrök lófaszt se érnek amíg nincs tekintélyük. amcsiban a rendõröktõl tartanak az emberek mert tudják hogy ha gáz van olyat rárak a gumibottal hogy csak nyekken.
a másik meg hogy a magyar rendõrök szarnak bele mindenbe, azt hiszik hogy azért mertt rendõrök õk az istenek, pedig mindegyik egy gyp-s.


Nem mintha rendõr lennék, sõt, még fogadatlan prókártor sem, de kissé egyszerûsített a véleményed. Ha a rendõr nálunk rárak egyet gumibottal a legutolsó cigány tolvajra, könnyen egy per kellõs közepén találja magát. (legutóbbi érdekes kártérítési per: a 17x büntetett szar beperli a rendõrséget, mert a fogdában nem tudott kényelmesen étkezni.) Inkább nem csinál semmit, de ez sokkal inkább a törvényhozók meg a k***g ultralibi jogvédõk érdeme, mint a rendõrségé.

Nem tudom, honnan veszed, hogy mindegyik gyp-s, azt sem, hogy mind istennek képzeli magát. 16 éve vezetek, azóta találkoztam 1-2 egyszerûbbel, a többi korrekt volt. Bármilyen hihetetlen, köztük is van mindenféle. Tény, hogy a Magyar Nemzet újságíróját nem kellett volna összeverni, de pl. engem már engedtek el akkor is (kenõpénz nélkül) , amikor a szonda elszínezõdött...
Általánosságban az a véleményem, hogy a magyar ember képtelen fegyelemre, a szabályok betartására és ha a következményekkel szembesül, akkor óbégat mindenért.

#1718
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás

... pedig mindegyik egy gyp-s.

Szeretem az ilyen hozzászólásokat, itt is tarolt az ész...

Rendõr elbocsáltásokról: Apám mondta hogy a régiósitás miatt a debreceni Megyei Rendõrfõkapitányság szerepét át fogja venni az esélyes régióközpont Nyíregyháza (ott pirosabbak a virágok...).Ennek az lesz az eredménye hogy egy csomó nyomozót ,akik már több évtizede a szakma mesterei és számtalan gyilkost fogtak már el, áthelyeznek mezei rendõri szolgálatba.A régiósítás miatt biztosan jelentõsen fog csökkenni az amúgy is minimális bûncselekmények száma megyénkben így ésszerû már rájuk nincs szükség...
A másik nagy reformgondolat hogy a mentõsök 10%-a csak pénzt szívja, tök fölös.Hát igen, ha belegondolok mikor édesanyámnak elõjel nélkül pokoli gyomorgörcse lett és a mentõ másfél óra alatt ért ki a 2 kmre lévõ állomásról.Ha majd kirugnak minden tizedik embert akkor biztos jobb lesz ez is...

#1719
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
a rendõrök lófaszt se érnek amíg nincs tekintélyük. amcsiban a rendõröktõl tartanak az emberek mert tudják hogy ha gáz van olyat rárak a gumibottal hogy csak nyekken.
a másik meg hogy a magyar rendõrök szarnak bele mindenbe, azt hiszik hogy azért mertt rendõrök õk az istenek, pedig mindegyik egy gyp-s.

#1720
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Ilyen na, most mondd meg...