Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1501
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Hátrébb az agarakkal uraim! Csak nyugodtság.:)


#1502
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás
"Mivel mással?"

-valami olyannal, ahol megkértek titeket,hogy osszátok az észt kéretlenül.
véleményed van? jöhet!


"Nem érzem, hogy bárki kisajátított volna bármit is. Nem érzem örjöngésnek a vasad lehúzását sem, vélemény volt"

-nem igazán, vélemény halvány csírája csak a vége felé hangzott el:
miszerint jobb egybõl valami jó vasat venni, mint egy ócska szart, amire késõbb többet ráköltesz, és még mindig ócska szar marad.
Ezzel egyet is értek.
ez egy vélemény.
az is egy vélemény, hogy hülyeség ezért rakás vasért egy csepp benzint is elpazarolni, mert nem jó semmire.
de az nem vélemény, hogy akadjon be a fejem a küllõk közé.
ha valakit lebeszélsz róla, akiben egy pillanatra is felmerül, hogy neki ez a cucc jó lenne valamire, az is szíved joga, lehet hogy igazad van.
és akkor építõ is volt.


"ha valamit beírsz valahová akkor arra fel kell készülnöd, hogy valaki véleményt ír. ha többen az egekbe emeltek volna a véleményükkel akkor dohognál? "

-nyugi,bírom a kritikát.
én inkább onnan közelítenék, hogy ha valaki fórumozik, fel kell készülnie arra, hogy olyan kerül a szeme elé, ami nem tetszik neki. és élbõl leszarozni valamit teljesen értelmetlen. akkor minek szól hozzá? nem én akadtam ki, hogy szaroztatok, hanem ti akadtatok ki hogy betettem a topicba azt a kacatot.


"Milyen sablonokról beszélsz??? "

-pl. hogy úgy gondolnám, hogy a SS az = olcsó.
ezt megint te találtad ki. azt is, hogy a sufniból kilépve akarom megváltani a világot.
és az is sablon, hogy úgy gondolnám, aki sok pénzt költ - akár SS-re- az sznob.
nem, a sznob az,aki azzal kérkedik hogy õ jobb másoknál, "magasabb" szint.

Single Speed= egysebességes, gyakorlatilag tõletek tudom hogy létezik.
viszont akárki találta ki, szarok bele hogy készülnek gyárilag ilyen vázak, ezren csinálnak otthon egysebességes montit, vagy országútit, ki igényesen, ki igénytelenül. ez megint az õ dolguk.
az ilyen gépjárgányok egyik alkalmazási területe tudtommal a városi idaodajárós canga, önmagábam szinte lopásbiztos, és gondolom egy rakat elõnye van, na itt nem hátrány ha 0 költségvetésbõl kijön, mert hátha mégsem teljesen lopásbiztos.
talán kiderült, hogy nem téged céloztalak meg a vázzal (pedig dobálózni is biztos királyul lehetne vele), és nem is azt, aki már tudja, hogy pontosan mit szeretne, hanem az olyanokat, akik minimális költség mellett esetleg kipróbálnák, hogy bejön-e nekik a dolog. aztán ha nem, hát buktak párezer forintot? ha meg bejön, akkor esetleg vesznek egy könnyebb vázat, meg jobb cuccokat?
hadd döntsék el õk, hogy mire kell nekik, és mennyit ér meg.
te meg mondd el nekik, hogy ez hogy lesz faszább, vagy miért felejtsék el.
ennyi.

a dolog arról szólt, hogy hogyan hasznosítsunk újra egy fölöslegessé vált vázat és esetleg pár más alkatrészt, nem másról.

#1503
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég
Õ roncsozta magának, lásd kb. egy sorral lejjebb. Bemásoljam mégegyszer?

Pontosan! Nem határozhatom meg a színvonalat. Csak javítani szeretném!!!

A SS topikban miért nem lehet normális bicajokat látni kivéve, ha a Fityisz, a SzabcsiPro vagy én nyomok be egy-egy képet? Miért nem lehet arról olvasni, hogy ki milyen jó SS vázat, agyat egyéb alkatrészt vett?
Baromira nem értem és komolyan érdekel, hogy miért a gagyisodás a tendencia felénk? /Bocs a királyi többesért, de "király" az vagyok, olvastam másutt ;-) /

Ehhez is szólj hozzá légyszíves!

#1504
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

Unit senkinek nem roncsozhatod le a gépét!!!!
És a szinvonalat sem határozhatod meg,mert sem moderátor sem atyauristen nem vagy!!!!


Mert? Te ki vagy? UFF
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#1505
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Unit senkinek nem roncsozhatod le a gépét!!!!
És a szinvonalat sem határozhatod meg,mert sem moderátor sem atyauristen nem vagy!!!!
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#1506
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

szigorúan single-speeder kispajtásaimnak címezve:

engem igazából nem érdekel, hogy ki mitõl érzi jól magát, mire mennyit költ, stb, de mindenesetre ti összekeveritek a fórumot valami mással.


Az apróhirdetõvel?


ez nem az a hely, ahol kisajátíthatsz egy topikot, és õrjönghetsz ha más is ír bele. nem a témát tévesztettem el, max a célközönséget...


Mint a 29-es topikban pár hete. Lehet, gyakorolni kellene.

az a baj, hogy csak sablonok szerint tudtok gondolkodni, majd a VÉLEMÉNYETEKKEL úgy oltjátok a népet, mintha az valami alapigazság lenne. mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi az érték, a fórumon ettõl még vélemények ütközzenek, de a megmondásokból krvára elegem van..


Én megmodnom a véleményem, ez van. Máshogy nem megy. Nincs alapigazság, csak ne süllyeszd a színvonalat légyszíves a roncsaiddal.

komolyan elmagyarázzam, hogy ki az, aki jól járna a roncs régi biciklimmel?
fölösleges, úgyse értenétek. pedig van ilyen.


Ha ezt ilyen jól tudod, akkor sok idegeskedéstõl megkíméhetnéd magad.


majd ha kinõttétek a sablonjaitokat, gyertek vissza, és ÉPÍTÕ jellegû hozzászólásaitokkal tegyétek mégjobbá e vidám világot.


Csak építõ jellegû hozzászólásaim vannak, ha nem zavarnak meg az írásuk közben.

#1507
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

szigorúan single-speeder kispajtásaimnak címezve:


nem veszem magamra mert nem vagy a pajtásom (s nem is leszel) de reagálnék.

engem igazából nem érdekel, hogy ki mitõl érzi jól magát, mire mennyit költ, stb, de mindenesetre ti összekeveritek a fórumot valami mással.


Mivel mással?

ez nem az a hely, ahol kisajátíthatsz egy topikot, és õrjönghetsz ha más is ír bele. nem a témát tévesztettem el, max a célközönséget..


Nem érzem, hogy bárki kisajátított volna bármit is. Nem érzem örjöngésnek a vasad lehúzását sem, vélemény volt ->

az a baj, hogy csak sablonok szerint tudtok gondolkodni, majd a VÉLEMÉNYETEKKEL úgy oltjátok a népet, mintha az valami alapigazság lenne. mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi az érték, a fórumon ettõl még vélemények ütközzenek, de a megmondásokból krvára elegem van.


ha valamit beírsz valahová akkor arra fel kell készülnöd, hogy valaki véleményt ír. ha többen az egekbe emeltek volna a véleményükkel akkor dohognál?
Ha meg eleged van a véleményekbõl akkor írjál blogot...


majd ha kinõttétek a sablonjaitokat, gyertek vissza, és ÉPÍTÕ jellegû hozzászólásaitokkal tegyétek mégjobbá e vidám világot.


Milyen sablonokról beszélsz???

De hozzászólok én építõ jellegüt is Neked, hogy mégjobb legyen a vidám világ: irjál sokat, hogy lehessen jókat mulatni rajtad.

#1508
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás
szigorúan single-speeder kispajtásaimnak címezve:

engem igazából nem érdekel, hogy ki mitõl érzi jól magát, mire mennyit költ, stb, de mindenesetre ti összekeveritek a fórumot valami mással.
ez nem az a hely, ahol kisajátíthatsz egy topikot, és õrjönghetsz ha más is ír bele. nem a témát tévesztettem el, max a célközönséget..

az a baj, hogy csak sablonok szerint tudtok gondolkodni, majd a VÉLEMÉNYETEKKEL úgy oltjátok a népet, mintha az valami alapigazság lenne. mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi az érték, a fórumon ettõl még vélemények ütközzenek, de a megmondásokból krvára elegem van.

komolyan elmagyarázzam, hogy ki az, aki jól járna a roncs régi biciklimmel?
fölösleges, úgyse értenétek. pedig van ilyen.
majd ha kinõttétek a sablonjaitokat, gyertek vissza, és ÉPÍTÕ jellegû hozzászólásaitokkal tegyétek mégjobbá e vidám világot.

#1509
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
off
NE mentsétek meg ács mihályt!!!
Rohadjon meg a kártyájával együtt!!!
on

#1510
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
akkor nemértem.. ha truva kell, keress más boltban. ez nem negatívság, hanem teljes tehetetlenség.
szídni valamit az megy(ha részint jogos is) elmenni is képes vagy érte valahova, de hogy komolyabban tegyél valamit az ügy érdekében, az nem látszik a leírásod alapján.
hívd a forgalmazót, boltokat, ha tényleg kell, 1 napon belül találsz valahogy. ha nem kell, akkor meg ez lesz ami most "folyik épp" az ügyedben

mellesleg a sokadik "majd'" lesz-t egészen nyugodtan lehet venni lekoptatásnak is, ha nem mond semmi konkrétat.
van néha hogy a bolt sem szeretne utánajárni valamibe. szolid elhajtás, ráhagyatkozva a vevõ türelmetlenségére.

písz! nem vitatkozásból, csak úgy végigpörgetve az eseményt.

#1511
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás
Persze felhívhatom a truva gyárát is, hogy szállítottak-e mostanában a factornak és hogy ki volt az aki..... Nem azzal van a baj. Úgy látom nem nagyon jön le mi a problémám.
Amúgy én senki helyében nem nagyon hivogatnám õket, mert csak az 10 percbe telt, hogy megtalálja a bejegyzést a nagykönyben. Ha kicsit bizonytalan természetû vagyok, simán elhiszem a srácnak, hogy én egyáltalán nem jártam ott kétszer, és egyáltalán nem ígérték meg nekem kétszer hogy lesz. Biztosra. Ha egyszer nekem mondanak vmit akkor azt elõször elhiszem. Ilyen jóhiszemû vagyok. Most már tudom, hogy náluk nem leszek az, ha egyáltalán benézek hozzájuk.
Asszem ugyanazt írom csak mint az elõzõ hozzászólásaimban, most már abbahagyom.

Úgy látszik ez ilyen negatív nap lett.:)

Lcs: Igazad lehet. Majd próbálok ügyelni.

#1512
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Húsevõ: itt az információs szupersztrádán ilyen elérhetõségeket is lehet találni ám.

http://www.xfactorne...hetosegek.shtml

ilyen sorrendben végigtelefonálod és minden kiderül. nem másfél hét, hanem vagy 5 perc alatt kiderül minden.

#1513
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás
mostanában többféle témában rendeltam ezt-azt, és minden elég sok késéssel jött meg. pedig azt gondoltam (korábbi tapasztalatokból-habár azok sem voltak mindig jók), ez ilyen egyszerû dolog: ha nincs a boltban, rendelek, hozzák, kész. valahogy ez nem akar mûködni :(
ahhoz meg már kezdek hozzászokni, hogy mindig elkérik a telefonszámom, de sosem hívnak.
pedig boltból, "kézzelfoghatóan" szívesebben vásárolok mint netrõl, még ha kicsit drágább is.

#1514
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás

másfél hét?!
ha nincs készleten megmondják. ha megrendelték és arra várnak/vársz teis, akkor még fél-másfél hétig ráérsz pihenni, legkevesebb...
de inkább tovább.
valamit valamiért.


Nem egészen. Annyi volt, hofgy most nincs a boltban. De majd holnap bemennek érte a mittomén hova. Nem volt semmi bizonytalanság.
Sztem elvárható, hogy legalább többször ne vegyék hülyére az embert.
Ha azt mondják szólnak, akkor szóljanak! Ha azt mondják teljes bizonyossággal, hogy hoznak akkor hozzanak. Ha nem tudnak/nem biztos/nem akarnak/szarnak bele akkor azt mondják meg. Ne szórakozzanak. Ne mondja senki, hogy ez olyan nagy kérés....


Kösz a törlést.

#1515
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én a Bike-components.de-nek küldenék a messzi távolba egy fákjút.

#1516
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
másfél hét?!
ha nincs készleten megmondják. ha megrendelték és arra várnak/vársz teis, akkor még fél-másfél hétig ráérsz pihenni, legkevesebb...
de inkább tovább.
valamit valamiért.

#1517
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás
Tököm az X-factorba! Égre-földre esküdöznek, kedveskednek, telefonálgatnak, mindent megtesznek mindegyik alkalommal, amikor bemegyek a már sokadjára megrendelt egyszerû lánctányéromért amit sokadjára nem hoznak és szintén sokadjára nem hívnak fel, amit nem is tudom hányszor ígértek szintén meg. Aztán engem néznek hülyének.... Nem bírták volna vééetlenül sem megmondani az elején, hogy nincs egyáltalán ilyen cuccuk, mert akkor nem vártam volna másfél hetet rá és összedobtam volna már rég a bringát máshol vásárolt alkatrészbõl. Amúgy nagyon kedvesen nem szolgálnak ki az tény. Jópofizni be lehet térni hozzájuk.
Fuck you srácok!

#1518
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
csak nehogy elsüllyedjen:
hogy egy nagybecsü szakmabélit idézzek: Rohadjon meg a ganéjban az, aki ráengedi a frissen aszfaltozott utakra az autókat.
volt lehetõségem most 4 órán keresztül higitóval suvickolni az oldalát, felniket.
gr.

#1519
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Én kicsit költõibb megoldásra gondoltam, de ez is megteszi, thx


valyon mire??? :D

#1520
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
palyinka
mez
palyinka
mez

ezek kellenek csak
magyar ember ettol gyogyul.
ez az orok antibiotikum es mindenez gyogyszer.
szerintem jo az aids-re is meg a rakra csak erre meg nem gondoltak

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...