Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#821
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Gondolom akkor teged mar felcsaptak a motorhaztetore legalabb 1x ;)

Mar ne is haragudjon a vilag de legkozelebb mi jon a 8-10E forintos bukosisak? Amit kotelezo megvenni es csak egy bizonyos cegtol akinek minositese torvenyileg megfelel? A fenyvisszaveros dolog nem hulyeseg de ne legyen mar kotelezo lampa mellett, es foleg nehogymar ezer buntessenek mert nem veszek fel "iskolakoppenyt".
Kotelezzuk a 6 eves kisgyereket is ha ne adj isten az uton este hat utan teker valahol falun (mer ott nincs mindenhol EU-s jatszoter ugye) hogy mentomellenyben karikazzon?? Ez a mi erdekunk??? Lehet ,de az biztos hogy nem egeszsegugyi.

#822
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
scottraidert a BikeMag saját (agy)halottjának tekinti :D
Meguntam az aláírásom....

#823
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Én megfogadtam hogy lyukasztok a fogason és hordom azt a buzi mellényt,és jogkövetõ állampolgár leszek:D
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#824
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
még egy szabály csak amit meg fogok sérteni nap mint nap.
belefér a repertoáromba úgyhiszem.

#825
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
néhánszor mentem már este is villogó nélkül (óvatosan, inkább járdán, csak végsõ esetben úton, max kisutcában és tudván, hogy láthatatlan vagyok. ja és tegyük hozzá, hogy 4 év szinte folyamatos városi bicózás közben egyszer ütöttem én el egy autót, fordítva nem siekrült még :D ) és elõfordult, hogy pont egy rendõrautó mellett álltam meg a zebránál, netán az úton. soha nem szóltak még... nem zárja ki ugyan, hogy egyszer fognak. a mellényt meg keressék anyjuk hátán, már ha egyáltalán meg tudnak állítani... éjszaka is vanna járdák, parkok meg egyirányú utcák. bár vannak rendesek is, nem komálom õket, aki megállítana valószínûleg nem az, akivel beszélgetni akarok.

#826
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
ez olyan, pl, h ha van vkinek egy hátsó villogója, a rendõrök ált megtörlik a szájuk szélét. elsõ keréken prizma, nem ledes (sokat fogyasztó) elsõ lámpa? ugyan már... meg ha a kocsiknak elég a lámpa kint, akkor legyen nekünk is, vagy húzzananak a kocsira mellényt :P

#827
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Namármost,ha felveszem a mellényt és azután a hátizsákot,akkor mit fog látni a hátulról közelítõ jármû?

Ugyanezt kérdezhetném hátizsák nélkül pl. országúti bicajjal is, ahol a felsõtest gyakorlatilag vízszintes. Dehát mikor született itt olyan törvény vagy rendelet, ami életszerû volt? Áhh megint felbosszantottam magam. Csak abban lehet reménykedni, hogy a rendõrök sz..nak erre is. Én ha kifejezetten este megyek a városba bringával, akkor felveszem most is, pláne ha köd is van de, hogy egy kellemes nyári tekerésre nem viszem majd magammal az 100%.


#828
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

Elutasították az amerikaiak a vízumigényemet.
fateromat mentem volna meglátogatni Karácsonyra, de õk úgy gondolták, hogy fenáll annak a veszélye, hogy kint maradok. az persze nem zavarta õket, hogy ez lett volna az 5-ik vízumom, és ha akartam volna, már rég ott élnék. mint ahogy az sem zavarta õket, hogy van a nevemen egy lakás, két kocsi, meg egy vállalkozás, plusz van egy nem is rossz állásom. ja, és a végén a konzul még hozzátette, hogy ne is próbálkozzak többször.


Baratnom 3 szor kapott vizumot... a negyedik alkalommal neki sem adtak meg, sot hozza fuztek... voltal Te mar ott eleget, nem kell tobbszor menni.... :)

Oszinte legyek! Huzzak meg a faszomat az amerikaiak... nem is nagyon vagyok oda... a dagadt gecik ugy el vannak szalva maguktol, hogy ihajj...
Aztan mikor brazilia visszanyalt es vizumra kotelezte az amerikaiakat.. bezzeg az nem tetszett nekik! Nem hiaba kaptak ezek a szeptember 11. sem... fasz nepseg!!!!
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#829
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Én egész évben (napszaktól és évszaktól függetlenül) kerékpárral járok melózni és mindig hátizsákkal.
Namármost,ha felveszem a mellényt és azután a hátizsákot,akkor mit fog látni a hátulról közelítõ jármû?
Egy keveset a fényvisszaverõ csíkból.
Vagy majd fordítok a sorrenden.
Teknõc Ernõ?
:-)
Sok jelentõsége nincs.
Egyébként dinamós lámpával nyomulok.
:-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#830
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ha fényvisszaverõs a biciklisruhád, akkor a rendõr úgysem fog szólni. Az én Briko cuccaimon is 3M fényvisszaverõs csíkok vannak. A felsõ 18 ezerbe került, ebbõl kb. 4 ezer lehet e fényvisszaverõ. Egy szar láthatósági mellény (mert ugye a minõségre nem köteleznek) 700 Ft a tuskóban. De az nem is mûködik.

#831
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Ma elfogadták a Kresz pár pontjának szigorítását. Nem tudom pontosan mikor fog életbe lépni, de ezentúl lakott területen kívül közúton csak "láthatósági mellénybe" lehet tekerni, természetesen sötétedéskor + elsõ-hátsó világítás. Még így télen csak-csak, de nyáron 40 fokos melegben fasza lesz.

#832
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

nyald meg a bal herémet ;)

ja neked is buék...:D

#833
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

és a rendesen felvett r.szin ing, nyakkendõvel, öltönyben?:D arról?

(vigyázz mit mondassz!!!:D)

nyald meg a bal herémet ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#834
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a kinaiak ami mozog azt megfozik, es ami nem azzal fuszerezik.

nem is szeretem a kinai kajat. a thait se. meg az osszes tobbi ferdeszemut se :P itt persze van beloluk millio, mivel angol konyha nincs, ezert ha valami olyat akarnak enni, aminek ize is van, akkor tavolkeleti vagy olasz kajat evsznek.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#835
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
kínai kaja: vannak benne apró fekete valamik, némelyik speciális kínai fûszer, másikaknak 6 lába van :/

#836
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

l Csak azért szeretem az iylen helyeket mert a boltok kedvemre valóak.

Én csak a kínai kaja miatt látogatom "õket".
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#837
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jee
es nem kapok majd ket het mulva szoveget.
alig van magyar szamlam a cuccaimrol

faking magyar szolgaltatok
dohogtam

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#838
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az en kedvenc boltjaim itt vannak a szobamban. ebay es google a nevuk :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#839
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

mert a boltok kedvemre valóak


gyaaa

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#840
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
nem érdekel melyik pláza, én is hányok az ilyen csajoktól. Sõt a legtöbb Plazabeli embertõl. Csak azért szeretem az iylen helyeket mert a boltok kedvemre valóak. Nem vagyok az a plázafasz, kultúrember vagyok, normális öltözékkel hozzájuk képest.
Meguntam az aláírásom....