Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#801
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Itt nem az a lényeg hogy lealáznak és kukás szintre minõsitenek bennünket,hanem hogy minket szankcionálnak a balf@sz autosok miatt!


állj egyszer egy autó mellé a bringáddal.
sétálj el mondjuk 500métert tõlûk, és nézd meg melyik látszódik jobban.
játszd el világosban sötétben.

ha közlekednék városon kivül, igenis felvenném.
de csináljatok magatokból divatdiktátort.


ááá a bukó is hülyén áll, aztse hordok.. úgyse esek sose fejre..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#802
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
De a szarvas egy oktalan állat, te meg tehetsz valamit a biztonságodért. Kukásmellényt én se hordok, de a cuccaimnál szempont, h legyen fényvisszaverõ, és ha csak esélye van annak, h sötétben kerózzak, akkor viszem a lámpákat.

#803
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

sztem tévedsz.
a balfasz "bringások" miatt van ez.

ha valaki nem látszik, akkor nem a másik dolga, hogy mégjobban nézzen

Na jó eleve ott kezdõdik a dolog hogy olyan széles ithon egy ut mint egy jol megtermett kamion es annak is le van töredezve a széle,ugyhogy addig élet halál között bringázol amig két kocsi sem fér el rajta.
Ez a legegyszerübb megoldás b@szogatni a gyengébbet,a népek meg ülnek othon és nyugtázzák igazuk van (én is amultkor csak 100-al tudtam menni mert volt az uton egy két kivilágitatlan bringás)érdekes én mindig toleráns vagyok a bringásokkal még ha balfaszkodik akkor is.
Ja és a másik dolga hogy jobban názzen föleg ha veszélyezteti az életemet,a szarvasok sincsenek kivilágitva mégis a te dolgod hogy figyelj rájuk csak nézöpont kérdése.
Vagy az ovoda elött is lassitasz,mert ha kivasalod a kisdedet,nem érvelhetsz azzal hogy hát kiszaladt miért nem fogták a kezét,a biroságon lehet de a lelkiismeretednek annyi.
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#804
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

Itt nem az a lényeg hogy lealáznak és kukás szintre minõsitenek bennünket,hanem hogy minket szankcionálnak a balf@sz autosok miatt!
Valahogy olyan szabálymodosítás nem született hogy 10-év letöltendõ ha elb@szol egy szabályossan közlekedõ bringást.
Mondjuk a szabályokat hályas autovelközlekedõ b*zik hozzák nem bringások.
Ny@lják ki:kissmyass


sztem tévedsz.
a balfasz "bringások" miatt van ez.

ha valaki nem látszik, akkor nem a másik dolga, hogy mégjobban nézzen

#805
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Vagy a sör mellé a kocsmában jár egy kukésmellény,és minden bringás fesse be a haját UV-zödre hogy jobban lácccon.
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#806
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
oké:)
bár szerencsére ez a szabály is csak annyira vonatkozik ránk mint a piros jelzõ.(meg mint a villamossín használata, a járda használata, a lámpák használata, a 2 fék használata, a prizmák használata a kerékpárutak használata...)

#807
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
ha eddig látszottál valamennyire akkor most 2X annyira fox látszani, annyival is javítod az esélyeidet.....aki meg nem akar kukásmellényt, az elastic gyárt bringásmezt ebben a formátumban......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#808
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
a hahotazas miota dohogas? ;-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#809
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de sose a kivilágított bringásokkal volt a gond. hanem a lámpa nélkülieket csapták el.
aki viszont lámpát se tesz fel, az mellényt se alkalmaz
ergó az eddig kivilágítottak kukásmellényt húznak, és nem halnak meg, akik eddig közel voltak hozzá, azok esélyei pedig nem változtak.

tehát aki eddig is rendes volt, arra ráaggattak még egy hülyeséget, aki pedig nem, azt ez sem fogja meghatni
amúgy tényleg unalmas.
aki akarja, betartja
aki nem, az nem.

#810
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Hahaha:lol1:
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#811
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
kicsit uncsi mar ezt olvasni.

ideztem volna valakit de nem talaltam meg, de kb ez volt:
"majd ha vezetsz egyszer sotetben es talalkozol egy tok sotet kivilagitatlan bringassal majd megvaltozik a velemenyed"

es tenyleg.

(es a villogok nagy reszenel tobbet er egy nyomorult kukasmelleny)
(es ha taska van rajtad egyszeruen a taskara huzod ra.
okos vagy feltalalod magad)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#812
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de már volt szabály a láthatóság megteremtésérõl.
LÁMPA

ahelyt hogy azt betartatnák, jön mellé mégegy....

nem logikus.

#813
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

hat tiszta szegyen hogy olyasmire akarnak kotelezni minket, ami hasznal nekunk... igazatok van :P

1etértek

Egy, ezek alapján szabályosan közlekedõ bringást nem üt el senki, aki nem mondjuk ittasan közlekedik, szóval a letöltendõ az meglesz.

Sztem nem kell sírni, az eddigiek sem voltak betartva vagy betartatva. :chin:

#814
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Itt nem az a lényeg hogy lealáznak és kukás szintre minõsitenek bennünket,hanem hogy minket szankcionálnak a balf@sz autosok miatt!
Valahogy olyan szabálymodosítás nem született hogy 10-év letöltendõ ha elb@szol egy szabályossan közlekedõ bringást.
Mondjuk a szabályokat hályas autovelközlekedõ b*zik hozzák nem bringások.
Ny@lják ki:kissmyass
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#815
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de nem áll jól rajtam a kukásmellény!!!!:D

#816
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hat tiszta szegyen hogy olyasmire akarnak kotelezni minket, ami hasznal nekunk... igazatok van :P
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#817
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

elvileg gyalog is kell viselni nem?:D plázacica sétál az út szélén kukásmellényben
lol:D

az nem de a kurvákon, jól fog mutatni...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#818
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mit keresne lakott teruleten kivul gyalog

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#819
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

elvileg gyalog is kell viselni nem?:D plázacica sétál az út szélén kukásmellényben
lol:D

És most elképzeltem, hogy a nagy divatguruk és a cégek milyen ruhadarabokat készítenek, amik ilyen kukásmellényre hasonlítanak :D
Jön az új trend!
Na ez fájt.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#820
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
elvileg gyalog is kell viselni nem?:D plázacica sétál az út szélén kukásmellényben
lol:D