Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1721
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Dohogásképpen: Rohadt poszternyomtatók@#;?.:>°%"+

ma ez egy ilyen nap?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#1722
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Épp most akarnak több ezer rendõrt elbocsátani...

#1723
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Dohogásképpen: Rohadt poszternyomtatók@#;?.:>°%"+

#1724
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
szerintem általánosan rossz a szervezése, és a gondolkodása a magyar rendõröknek. a jelenlétükkel kéne az embereket megakadájozni, hogy ne is gondoljanak arra, hogy gyorsan menjenek, vagy hogy átmenjenek a piroson stb.
egyfolytába a berögzött helyükön trafiznak, azt meg már mindenki tudja.
csak az utóbbi két hétben amikor pl a M7 en raziáztak, elég volt csak a leállósávban araszolniuk, és senki sem akart gyorshajtani.
mindenhol autós és gyalogos vagy biciklis járõröknek kellene kavarognia, és fenntartani a rendet, nem az, hogy elfogunk 2 gyorshajtót, aztán mehetünk a mekibe.
szerintem

#1725
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég

multkor nálunk is volt nagy eksün, a helyi rendõrök fogtak 2 babettás banditát
(gondolom kirabolták a fagyist) elötte 2 órát üldözték õket, egyszer eljöttek a mi utcánkba is, a babettások tekertek, a rendõr az asztrával meg kézivel vette a kanyart, utánna meg nyikorgott a kerék meg az ékszíj.
a hajsza a szántód felé menõ bringaúton ért véget, ahol bekerítették a srácokat.
a bringautat teljesen lezárták, de a fõúton viszont nem közlekedhetnek bringások. ezért fél órát nézhettük, ahogy bilincsbeverik õket.
a babettások meg a kispolák récerek a páblik enemi námber ván a magyar rendõröknek!!! :)


Én nem értem ezt. Ha a Babette betyárokat üldözik, az a baj, mert miért a piti csirkefogókkal foglakoznak... Ha az ellopott bicót nem keresik (piti ügy a többi vagyon ellenihez képest) elég intenzíven, az is baj... Ott is azt kellene mondaniuk, nem foglalkozunk csirkefogókkal...

#1726
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Csak kicsit lettem ideges ma reggel.
Felkelek, gép be, levél olvasás elkezd, majd 5 perc múlva áramszünet. Hmm, kellemetlen, majd lesz késõbb, elõfordul néha ez is. Gondoltam addig elugrok reggeliért a páromnak. Jövök haza, látom, hogy egy két tag ideges, mert nem tud kiállni a garázsból, áramhiányában. Szarügy. Segítek nekik, közben kiderül, hogy a szomszéd utcában sincs. Ez nem is lett volna különös, de amikor az egyik tag kijelenti, hogy náluk jelezték az építkezésen, hogy nem lesz 8-12 között, akkor egy pillanatra bepöccentem.
Felhívtam az elmüt és mit mond az ürge a telefonba? Hogy jogilag nem kell személyesen értesíteni senkit a szolgáltatás kimaradásról, csak azokat a cégeket, akik ezt igénylõ lapon kérték!!! Õket is csak azért, mert ugye õk termelnek!?! Elég nekik az utcában itt-ott kiragasztani, illetve rádióban, újságban jelezni! Hmm, sem ebbe az utcában, sem a másikban nem találtam semmit kiragasztva.. Rádiót néhányat hallgatok, semmi, újságot egy hete nem olvastam..

És hogy miért lettem ideg? A kisbaba sterilizálója, légzésfigyelõje, a fûtés (cirkó) és így a melegvíz is árammal mûködik.. A többi nem érdekel...

És mit tudsz tenni? Semmit. Lesz valami foganatja, hogy bejelentettem? Semmi. Kap az elmü legalább egy figyelmeztetést? Nem. Bármikor kikapcsolhatják büntetlenül az áramot, mert úgysem kell bizonyítania, hogy esetleg egy héttel azelõtt kiragasztott, biztos suhancok letépkedték mind.

#1727
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
multkor nálunk is volt nagy eksün, a helyi rendõrök fogtak 2 babettás banditát
(gondolom kirabolták a fagyist) elötte 2 órát üldözték õket, egyszer eljöttek a mi utcánkba is, a babettások tekertek, a rendõr az asztrával meg kézivel vette a kanyart, utánna meg nyikorgott a kerék meg az ékszíj.
a hajsza a szántód felé menõ bringaúton ért véget, ahol bekerítették a srácokat.
a bringautat teljesen lezárták, de a fõúton viszont nem közlekedhetnek bringások. ezért fél órát nézhettük, ahogy bilincsbeverik õket.
a babettások meg a kispolák récerek a páblik enemi námber ván a magyar rendõröknek!!! :)

#1728
vendég_galuska_*

vendég_galuska_*
  • vendég
Tapasztalat: soha ne mondj olyat rendõrnek, hogy "miért én, amikor más is" "Nem zavarok ezzel senkit" stb.
A szituban teljesen normálisak voltak. A rendõrök 99 % viszont rendkívüli módon útálja, ha az intézkedés alá vont mondja meg, hogyan és miért kellene végeznie a dolgát. Gondolom, senki nem szereti, amikor outsiderek oktatják a frankóra.
Tapasztalatom szerint ma már több a normális rendõr, engem meg bringásként még ordenáré szabálytalanságokért sem b*****ak.

#1729
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem is astra volt, hanem octavia és nincsenek is imprezák csak 206osok meg, polok meg golfok )

#1730
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

tehát unatkoznak. )
de mennyivel izgisebb lenne az imprezát üldözni,


az esélytelenek nyugalmával :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1731
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
tehát unatkoznak. )
de mennyivel izgisebb lenne az imprezát üldözni, mint a srácokat fél perc alatt lerendezni aztán ugyanugy uncsizni tovább.

#1732
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Elképzelem a rendõrök helyébe magam.
Éjjel szolgálatban vagyok miközben az asszonyt dugja a fõnöke, vagy valami jó film megy a TV-ben. Már tele van mindenem a társam hülye magánéleti problémáival, amikor egyszer megtörik az éjszaka csendje.Biciklisek szlalomoznak a járdán, majd elhúz mellettünk egy szarrá tuningolt Integra. Beindítom az Astra-t. Integra eltûnik. Akkor a srácoknak odaszólok, hogy nem a járdán kéne biciklizni. Erre visszaszólnak, hogy miért. Stukker elõ, négy golyó gyomorba. Azér' vazzeg!


Na ezért nem lettem rendõr.

#1733
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem azt mondom hogy nincsen papíron igazuk, de minek ezt ha nem muszáj?
kinek lesz jobb ha tolom a biciklit? a nemlétezõ gyalogosnak? a rendõrnek? a kresznek?

#1734
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás

még csak az kellett volna..
nem, csak jött szembe jard, aztán letekerte az ablakot és mondta h járdán tolni kéne. mondtam h jó aztán mentem tovább. erre megfordult és elmagyarázta h az út alkalmas biciklizésre ezért nem mehetünk a járdán, csak tolva. kérdeztem miért, ha senki nincs a járdán, és így talán nem is basznak el az autók. azt mondta ugyanazért, amiért tilos ittasan autot vezetni, és embert ölni: a kresz ill. a törvény tiltja..megvártuk mig elmentek aztán tekertünk tovább..


hát mekkora köcsögök! felháborító.. :chin:
mit képzelnek ezek a mai rendõrök.. rendõrállam, kommunisták, pusztuljon mind...

aki meg végtelenül naív lenne: irónia

#1735
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hja, végülis korrektek voltak
csak a bosszantó az hogy csak az ugymond bringást állítják meg. ha városi csettegõvel megyek rám se hederítenek. no meg a streetracing az nyugodtan mehet..

#1736
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Tök jó fejek voltak és még ráadásul igazuk is volt.

#1737
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
még csak az kellett volna..
nem, csak jött szembe jard, aztán letekerte az ablakot és mondta h járdán tolni kéne. mondtam h jó aztán mentem tovább. erre megfordult és elmagyarázta h az út alkalmas biciklizésre ezért nem mehetünk a járdán, csak tolva. kérdeztem miért, ha senki nincs a járdán, és így talán nem is basznak el az autók. azt mondta ugyanazért, amiért tilos ittasan autot vezetni, és embert ölni: a kresz ill. a törvény tiltja..megvártuk mig elmentek aztán tekertünk tovább..

#1738
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég

Csak nem megbasztak?:)

+még meg is büntethetik az embert:lol1:

#1739
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

este, kihalt városban, 0 azaz nulla gyalogosforgalomnál miért baj ha a járdán teker az ember?
ja, mert tiltja a kresz. értem.


rossz helyen élsz :)
még soha nem szólt be senki, pár tapló gyalogoson kivül, hogy ott közlekedem.
(pedig igazoltattak is már, úgy, hogy járdán voltam. de nem amiatt. csak furcsálotta, hogy hajnali 4kor mi a frászt kever arra egy bringás)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1740
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mert nem számít rád a robogós pizzafutár!:)
Csak nem megbasztak?:)