Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#1481
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
fûtött ülés, ettõl lesz a lányok bugyija (is) nedves :)
mondjuk télen jól jön amikor a kocsik elõterében 10 centi hó figyel, és 2 órát álltok a semmi közepén (múlt év dec 30 )

#1482
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
A megfáradt utasokat a máv új wellness szolgáltatásával kényezteti járatain! Bármely kedvezményzóna ill. a teljesárú menetjegy is tartalmaz egy ingyenes szauna alkalmat az utazás során :)

mondjuk a hidegnél jobb szal nem dohogok )

#1483
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mondjuk mi lenne, ha nem kérdõjeleznétek meg a döntésemet köszi.
szóltam, hogy vége. nem érdekel, hogy ki mit akar még mondani a témában. leirja privátban, vagy magába folytja.
ennyi.
azt hittem, érthetõ, de ugy lártom mégsem az.
szóval leirom még egyszer:
aki személyeskedésbe fog itt, vagy bárhol máshol a témával kapcsolatban, 3 nap ban.
világos?

nem, nem kell beirni, hogy világos.


"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1484
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás
Mondjuk miért egy olyan postot kellett pont kitörölni amiben végre békülékeny és lezárja a vitát?:chin:

#1485
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás
remélem ez nem lesz törölve, Szabcsipro egy sorára reagálnék:

rendben, béke.

#1486
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
A végén még ez is le lesz zárva mire hozzá akarok szólni ;)
Nesze neked egységes kerékpáros társadalom..
no megyek, építem inkább Kedvesem féltriálgépét!
Õ legalább ne szól be, hogy jobb a gépe mint az enyém, vagy fordítva
Én az ezerfrí AGA...;)

Ride everywhere.

.


#1487
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
fejezzétek be.

MOST

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1488
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
"Elnezest mar, hogy igy megkerdezem.. szerinted minket erdekel a huszkilonyi vasad???"

Ezzel a hozzallassal lehet hogy inkabb neked kene magadba nezned. Jo melyen.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#1489
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás
Ha már így belelendült mindenki, még hozzáfûznék vmit. A flamek nagyrésze abból fakad, hogy vki beugat a másiknak. Nem keverendõ össze a normálisan kinyilatkoztatott "véleménnyel". Ezt sokan hajlamosak összekeverni.Sztem ez mondjuk nem tartozik a véleménynek nevezhetõ kategóriába:

TAPS-TAPS!
Egyszeruen csak gratulalni tudok! Igy tovabb!
Remelem beszorul a fejed az egykilos elso kereked kulloi koze!


Egy ilyen hozzászólás után úgy érzem, nem várható el, hogy a megszokott normális hagnemben haladjon tovább a társalgás.
Ha azt mondod, hogy ez nem apróhírdetõ, vagy ez a topic kizárólagosan a high-end SS gépekrõl szól(mondjuk legalább a téma címében érdemes lenne jelezni) és menjen máshova ezzel, akkor talán nem itt tartanánk.

Amúgy tényleg pontosítani kéne a topic nevét, mert az úgy nem mûködik, hogy egybõl leugatjátok az embert aki véletlenül egy láncfeszítõvel akar közétek pofátlankodni. Pedig az is SS.

#1490
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Próbáljuk meg lezárni a vitát, vagy privát üzenetek formájában folytatni! És persze igyekezzünk kerülni a személyeskedést, fõleg, ha moderátorok vagyunk, pls. Tök hülyén néz ki...

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1491
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

Igaz nem vagyok még így se elég kúl vagy frí mert nem érzem még ránézésre, hogy melyik vázforma s mely vázanyag mennyire rugalmas... pedig én szoktam is bringázni néha...hidegben is...


húúúú bosszút bosszút :D
de hol késnek a többiek? :D

#1492
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
nem vitatkoznék, csak megjegyzem.
az, hogy valakinek van véleménye, tapasztalata egy adott témában az miért lenne sablon? mert nem változik a kialakult véleménye?
én a magam részérõl 4 éve szinte csak és kizárólag SS bringával tekerek, ezalatt az idõ alatt volt 7 db ss bringám amik használata során kialakult némi véleményem s tapasztalatom a témával kapcsolatban. Igaz nem vagyok még így se elég kúl vagy frí mert nem érzem még ránézésre, hogy melyik vázforma s mely vázanyag mennyire rugalmas... pedig én szoktam is bringázni néha...hidegben is...

#1493
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
"ha nem tetszik, el lehet menni innen kéremszépen...TESSÉK":D

és ezt mindenki magára veheti.....
(fõleg aki(k) szerint szánalmas itt minden és mindenki...)

:-X
Autist Team:)



#1494
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
figy ZolkoW:
csak a Te érdekedben mondom, hogy hagyd õket.
teljesen felesleges szélmalomharcban vagy.

Te még nem vagy elég kúl, elég frí és nem vagy megfelelõ mértékben az átlagostól eltérõ.
Ráadásul nem tettél még le eleget itt az asztalra, hogy a nagyok hajlandóak legyenek játsszani Veled.
Kell még pár év mire jogot formálhatsz arra, hogy kikérj magadnak valamit.
;) remélem érzed az iróniát

Megoldás: hozz Te is létre egy "saját" topicot és határozd meg Te az ottani elfogadható szintet. Ja mindezt szintén csak pár év után!

Addig is: több alázatot! :D

tény, hogy az SS topic nem apróhirdetõ

#1495
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
[quote name='unit']Õ roncsozta magának, lásd kb. egy sorral lejjebb. Bemásoljam mégegyszer?
Tényleg jogos,igy már egészen más bocs.
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#1496
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás

Aztán állandóan le lenne terhelve a szerver.
Persze csak átmenetileg.
;-)



nah ebben asszem egyetérthetünk (kivételesen :D )
Meguntam az aláírásom....

#1497
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

heh bazz, jobbak vagytok mint az aktuálpolitika :D

rájöttem, lehet h fórumot kellene nyitni a parlament helyett...

Aztán állandóan le lenne terhelve a szerver.
Persze csak átmenetileg.
;-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#1498
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
heh bazz, jobbak vagytok mint az aktuálpolitika :D

rájöttem, lehet h fórumot kellene nyitni a parlament helyett...
Meguntam az aláírásom....

#1499
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Na még szólok én is, eztán pedig lezárom ha folytatódik!:love:

#1500
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

szigorúan single-speeder kispajtásaimnak címezve:

??? nem voltam se uttoro sem kisdobos.. hat meg kispajtas.... nekem ez kimaradt! BOCS!


engem igazából nem érdekel, hogy ki mitõl érzi jól magát, mire mennyit költ, stb, de mindenesetre ti összekeveritek a fórumot valami mással.
ez nem az a hely, ahol kisajátíthatsz egy topikot, és õrjönghetsz ha más is ír bele. nem a témát tévesztettem el, max a célközönséget..

Elnezest mar, hogy igy megkerdezem.. szerinted minket erdekel a huszkilonyi vasad???
Konyorgom, ha egy topicnak az a cime, hogy KOCSAGOK, akkor te nem irsz bele a ROZMAROKROL! UGYE????
Kisajatitas? Igen ez a topic valamilyen szinten a milyenk..es minden SS kerekparral rendelkezo embere... es nem is a rozmaroke!

az a baj, hogy csak sablonok szerint tudtok gondolkodni, majd a VÉLEMÉNYETEKKEL úgy oltjátok a népet, mintha az valami alapigazság lenne. mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi az érték, a fórumon ettõl még vélemények ütközzenek, de a megmondásokból krvára elegem van.

Egyszeru a megoldas! Ne olvass forumot es ne szolj hozza! Hidd el nekunk is konnyebb lesz!

komolyan elmagyarázzam, hogy ki az, aki jól járna a roncs régi biciklimmel?
fölösleges, úgyse értenétek. pedig van ilyen...

Hidd el nem is erdekel.. igazan....

majd ha kinõttétek a sablonjaitokat, gyertek vissza, és ÉPÍTÕ jellegû hozzászólásaitokkal tegyétek mégjobbá e vidám világot.

Nehogy mar te nyiss vitat kinek milyen epito jellegu a hozzaszolasa.. szerintem egy kicsit zuhanj magadba es gondolkodj el az elet nagy dolgain!
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com