Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2850 replies to this topic

#841
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
odamesz, kest a torkahoz
"szopol vagy mi lesz?!"

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#842
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
fényre csúnyuló?

#843
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
nem kövér, csak divatosan molett.:)

#844
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
biztos részeg volt vagy valami..én is dohogok:

tegnap voltam haverral moziban. haverom ilyen "fegyver-és másodikvh-buzi", szürke terepmintás gatyában volt. megyünk a jegypénztárhoz, erre valaki oldalról odaszól, hogy "a terepminta már két éve nem divat, bazeg"...odanézünk, két hótronda, pocakosodó, erõsen sminkelt, kb. 13-14 éves lány ült ott a padon, miniszoknyában meg ilyen kurvás csizmában..összenézünk, továbbmegyünk, nem tõrödünk mi az ilyenekkel. erre amikor megyünk visszafele libribe, kiállnak elénk, kb az állunkig érnek (pedig nem vagyunk mi olyan nagyon magasak), és nekiállnak minket ott a publikum elõtt hangosan ócsárolni, meg a kurva anyánkat, meg baszódjunk meg, meg a terepminta nem divat és a csíkos ing sem menõ már (az volt rajtam, és nem r.szín:D)...haverom nyugodt lélek, nekem is jó napom volt, végighallgattuk, megkérdeztük, hogy "segíthetünk még valamiben vagy mehetünk?"...erre valahogy nem számítottak, azt se tudták, mivan, mi meg röhögve mentünk tovább...késõbb láttuk, hogy egy másik, nálunk idõsebb fiúcsoportnak is gond nélkül nekiálltak beszólogatni meg ócsárolni õket hangosan....

én azt nem értem, hogy az ilyen ribik, akiknek se jó mellük, se jó seggük, se szép arcuk nincs, nem áll jól a zsíros lábukon a miniszoknya neccharisnyával és a csizma, miért nem veszik észre magukat és mennek el egy fitnessterembe ahelyett, hogy azt képzelik, hogy övék a pláza és ha valaki olyan lép be a területükre, aki nekik nem szimpi (nincs zselézett haj, r.szín ing, fehér cipõ, feltûrt gallér.....btw the_d, nem érdekel, hogy ez melyik pláza?:D:D), akkor annak egybõl beszólhatnak? miért képzelik az ilyenek magukról azt, hogy õk olyan jó csajok? megváltozott a világ, és a vénusz-alak megint teret hódít magának vagy mi???

#845
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Lehet itt még dohogni vagy ez a topik átment homokozóba? :D

Megpróbálom: Tegnap éjfél körül jöttem hazafelé a Király utcából és valami csodálatos élmény volt. Miután a Hungária körúton kívülre értem hazáig kb 10 autóval találkoztam. Olyan csend volt, hogy azt le sem tudom írni. Fel sem mentem a kerékpárútra emiatt. Egyszer csak utolért egy autó, lelassított mellettem, leeresztette az ablakot és habzó szájjal elkezdett üvölteni a barom, hogy takarodjak az útról meg a k. anyámat, stb. Meg sem tudtam szólalni, mondjuk nem is áll szándékomban ilyenekhez szólni. Szabályosan ki voltam világítva, kukásmellényben voltam, és a teljesen üres út legszélén egyenesen haladtam. Egyszerûen nem értem az embereket!


#846
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
ezaz.mindenki vegye fel azt, ami jól áll neki. legyen az bármi. akkora baromságot.
még jó, hogy anyám nem gondolta úgy kiskoromban, hogy nekem jól áll a miniszoknya.
számomra, aki úgy öltözik, mint egy buzi, az az is. különben mi a faszért öltözik annak. a militari cuccban rohangáló egyének általában fegyverbuzik, vagy nagyon keménynek akarnak tûnni. aki rokkernek öltözik, az általában az is. aki buzinak, arra meg nyugdtan lehet lõni sörétessel.

#847
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
nah, hagyjuk abba, senki nem buzi, mindenki öltözik a stílusa szerint, és addig örüljünk amíg van stílusa vkinek.
Meguntam az aláírásom....

#848
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
na srácok, még klubot is találtam nektek
http://www.gay-bike.com/holidays.htm

#849
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
nem ezért mondtam csak volt alkalmam találkozni etgy ilyen emberrel, mondjuk amiért jött, ott sikert is ért el...:P

:D
na mind1, errõl ennyit.

#850
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

és a rendesen felvett r.szin ing, nyakkendõvel, öltönyben?:D arról?

(vigyázz mit mondassz!!!:D)

Ha nekem jött akkor errõl csak annyit ha neked bejönnek úgy akkkor... sok boldogságot.:)

EDITke: akkor ok. sry.

#851
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
és a rendesen felvett r.szin ing, nyakkendõvel, öltönyben?:D arról?

(vigyázz mit mondassz!!!:D)

#852
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Na azért a fekete öltönyrõl és az izléstelenül felhajtott buzirózsaszín ingekrõl nekem nem csak a buzik jutnak eszembe..... Nem tom melyik csoportot rühellem jobban.

Aláíróm hogy a rózsaszín valakiknek még jól is de hogy õk felveszik mert sukárak lesznek az kész.

#853
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
nem az öltözködés a bajom, hacsak nincs mögötte hogy tényleg a f*szt szereti;)

csak ugye egy állatfaj is, ha életképtelen(nem képes utódot nemzeni) KIHAL.

õk meg valahgoy nem...:chin:



vannak akiknek viszont jól áll a rózsaszín, úgy hogy fel sem merül hogy buzi, (kivéve ha nõi rózsaszín top az illetõ...) a felhajtott gallér sokkal inkább olaszosan "macsós", stb..
ha meg hótbuzin öltözködik valaki, legalább van min egy jót röhögni hangosan....

#854
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts
életképtelenek? ez nem függ össze ezzel.
Meguntam az aláírásom....

#855
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
hát nemtudom, de ebben a mai média által az ilyenek felé kötelezõen tolreánssá tett világban....


azt nem értem hogy nem halnak ki, hisz életképtelenek.

és mégis, a mai napig van belõlük számtalan példány...:confused: :wtf: :chin:

#856
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
irigy vagyok mert rajta jol all a rozsaszin rajtam meg nem.
eheh
ezaz azze! igy mar ertem...

ha nem hajszalcsikos hugo boss oltonyben vagy krokodilbor cipoben, akkor nem is koszonok gec.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#857
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
a buzi nyomdászokat kifelejtetted... :D

#858
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
dögöljön meg az összes buzi, buzi rokker, és buzi raszta.
ja, és az összes buzi biciklisfutár.

#859
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,416 posts

én azokat az embereket nem értem, akiket zavar az, hogy valakinek rózsaszín polói vannak és nem áll neki hülyén.. talán az irígység?

a rokker meg a buzis nem jó, de az emos meg a raszta még belefér?


ott a pont
Meguntam az aláírásom....

#860
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
a kultúra forrása, ugye ;)

én azokat az embereket nem értem, akiket zavar az, hogy valakinek rózsaszín polói vannak és nem áll neki hülyén.. talán az irígység? nekem sem jön be ez a stílus, de hát szép is lenne, ha mindenki úgy nézne ki.. vagy csak van egy határ ami még belefér és van egy pont, ahonnan nem? érdekelne, hogy hol van ez... a rokker meg a buzis nem jó, de az emos meg a raszta még belefér?