Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Biciklisták vs kutyák!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
370 hozzászólás a témában

#161
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Atyavilág, hogy azóta mennyit irtatok itt össze! Nem is tudom most mind elolvasni.
Szóval, igen, asszem légkürtnek hivják a dolgot. Iszonyatos hangereje van. Gondolom attól majd összecsinálják magukat a dögök. :D

Tudom ez nem vicces, de vízuális vagyok és elképzeltelek futva-ordítva.. :)
Csak gyalogosan kerültem ilyen helyzetbe, és hasonló volt a reakció..


Raycoon: volt ott egy fickó, aki a garazsa elõtt turkált. Miután kiüvöltöttem magam, akkor vettem észre, hogy ott van és hogy vigyorog. Rajtam. Feldühödt állapotomban oda akartam menni hozzá, de akkor bement a garázsba. Sajnos nem mentem utána.

Korábbi témához kapcsolódva:

Életemben 2szer harapott meg kutya, ebbõl egyszer bringán ülve. De nem volt szerencséje: kemény téli cipõ volt rajtam. :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#162
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Lehet, hogy veszett.


a veszettség nem arra utal hogy a saját lábát leharapja..
simán bolond szegényke..
túltenyésztett dög.

#163
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Damillal húzzák a lábát;)
Olcsó trükk.

még véletlenül se,többen megnéztük,mindenki erre a trükkre gyanakodott,de nem

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#164
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Lehet, hogy veszett.


Lehet, de annak azért vannak más tünetei is. Az öncsonkítás eddig nem szerepelt a veszettség tünetei között. :D

Jut eszembe, a veszettség egyik legjelentõsebb tünete, a szokatlan szelídség.

#165
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

szerintem csak alapból ideggyenge...

van egy kommandós videjó is,ahol a gazdáját fogja a német juhász,azt is linkeljem?


Kb erre utaltam, hogy beteg a feje. :)
Nem tudom szabad-e? Teljesen elbizonytalanodtam. :)

#166
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Lehet, hogy veszett.

#167
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Ne legyél már olyan szigorú. Biciklisták kutyáról beszélnek. Semmi off nincs benne. :)

OK, védje a csontot, de azért felismerhetné a saját lábát. Ha másról nem, a szagáról. :) És amelyik kutya ennyire védi a kajáját mondjuk egy mûkéztõl, azt pl. nem adják örökbe az állatvédõknél, hanem elaltatják.

szerintem csak alapból ideggyenge...

van egy kommandós videjó is,ahol a gazdáját fogja a belga? juhász,azt is linkeljem?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#168
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Jó-jó, nem szigorkodok.. (Csak tudod, hogy késõbb tudjam mondani, hogy de én szóltam.. :) )

Hmm, lehet, hogy egy biciklis pöccentette fel az agyát szegénynek.. :D

#169
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tin: betegség? Dehogy csont van elõtte.. :)


Már megint offoltok.. Vagy van valahol ott két kerék is? Mondjuk a kutynak nincs sokkal több..



Ne legyél már olyan szigorú. Biciklisták kutyáról beszélnek. Semmi off nincs benne. :)

OK, védje a csontot, de azért felismerhetné a saját lábát. Ha másról nem, a szagáról. :) És amelyik kutya ennyire védi a kajáját mondjuk egy mûkéztõl, azt pl. nem adják örökbe az állatvédõknél, hanem elaltatják.

#170
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Akkor viszont hülye egy kutya.. A cicának otthon én is huzogattam a lábát, de érdekes módon vagy engem támadott, vagy a cuccot, amivel huzogattam.. :)

#171
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Damillal húzzák a lábát;)
Olcsó trükk.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#172
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de megvakarja saját magát és ezért leharapja a lábát?:D
mintha nem is az õ lába lenne:D
idióta.
ennek max tényleg 2 kereke van:D
DROID

#173
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tin: betegség? Dehogy csont van elõtte.. :)

Thez: dehogynem lehet.. :) Én macskánál nem hittem, hogy lehet, szépen is nézett ki a kezem. :D

Már megint offoltok.. Vagy van valahol ott két kerék is? Mondjuk a kutynak nincs sokkal több.. :D

#174
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

itt mindenkinek igaza van bizonyos szintig,ezt aláírom
http://www.metacafe....t_touch_my_dog/
pl egy ilyen kutyát biztos nem tartanék pedig olyan aranyos...
én már tegnap részemrõl abbahagytam ezt a vonalat,utaltam is rá h ha vkit érdekel olvasson utána :) én magamat lelkiismeretes és törvénytisztelõ embernek tartom,aki meg a kutyám után ítél meg.hát.....


Hehe, hülyeblöki. :) Nekem sem kéne, a saját lábát csak azért nem rágta le, mert fáj neki, de ha én nyúlok oda, akkor megharap. Valami betegség van a fejében.

#175
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
vazz ez a kutya hülye?!
vagy csak ennyire utankozik? vagy valaki csak csinált egy kamufilmet?:)
ennyire gyogyós egy kutya sem lehet.....

#176
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
itt mindenkinek igaza van bizonyos szintig,ezt aláírom
http://www.metacafe....t_touch_my_dog/
pl egy ilyen kutyát biztos nem tartanék pedig olyan aranyos...
én már tegnap részemrõl abbahagytam ezt a vonalat,utaltam is rá h ha vkit érdekel olvasson utána :) én magamat lelkiismeretes és törvénytisztelõ embernek tartom,aki meg a kutyám után ítél meg.hát.....

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#177
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Bocs, de neki meg abban van igaza, hogy általánosít. Ha a környezetedben azt látod, hogy a pl a németjuhász kutyák mindig neki esnek a a többi kutyának, aggresszívak és még az emberre is rátámadnak, akkor te mit fogsz csinálni?? Ha 100-ból 2 normális, akkor mit vonsz le tanulságként?

Itthon ez a helyzet volt és ez egy normális reakció. Én akármerre járok szinte sehol nem látok nagytestû, "pusztításra" is "alkalmas" (ha már nem tetszik a harcikutya, véreb, stb. kifejezés) kutyát, amelyiken lenne szájkosár, vagy póráz. Most azt kellene gondolnom, hogy ezek vannak kisebbségben? Vagy inkább azt, hogy te vagy a kisebbség és az általánosításnak helye van?

Sajnos az általáonsítás egy olyan dolog, ami én sem szeretk, de az ember a rosszat jobban megjegyzi..

De ez már tényleg nagyon :offtopic:!!!

Nyiss egy másik topikot, ahol ezt meg lehet vitatni, vagy menjetek, menjünk privibe..

#178
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Én kifejezetten utálom a pálpusztait. Ettõl még valaki szeretheti, mert csak lehet kapni.. A lényeg, hogy engem ne zavarjon vele.

És itt is ez a lényeg. Nem érdekel, ha valakinek az van, de tartsa be a szabályokat és kész. Szerintem husevotelefonfulke-t (hmm, hogy becéznek itt téged? :) ) sem zavarná, ha így lenne..

Pont. Innentõl már tényleg lerágott csont....

én nem állhatok mindenki mellett ott,h betartja-e a szabályokat,arra megvan az illetékes szerv(bujkálunk és félünk?) .én betartok mindent.nekem az általánosítással van a bajom csak.még mindig a gazda felelõssége a mérvadó

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#179
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Jó engem, engem speciel nagyon nem érdekel ki milyen szakkifejezést talál, milyen indokokkal jön.Nekem csak egy nyálcsorgató harapógép.Mondhatsz rá akármit....Engem nem nagyon fog meggyõzni, hiába olvasom hogy kedves, aranyos, a kisgyerekek legjobb barátja...Nekem ne rohangáljank sehol!Ja és nemtom én még nemláttam õrizni védeni, lehet hogy nem véletlen.Ja és most már teljesen megnyugodtam hogy ollózó a harapása.

ki akar Téged meggyõzni?senki.aki nem hagyja h felnyissák a szemét....menj ki az U.S.Á.-ba ott láthasz pár mentõ-,munka-,agility pit-et,itt ne is keress,magyar beidegzés:amit nem ismerünk attól félni kell
az ollós harapás a bulldogharapásra vonakozott,amit említettél,mert a bulldogé az alulharapás,a marha stb állat megfogása végett.bármit kiveszel egy bull típusú terrier szájából heh

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#180
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Én kifejezetten utálom a pálpusztait. Ettõl még valaki szeretheti, mert csak lehet kapni.. A lényeg, hogy engem ne zavarjon vele.

És itt is ez a lényeg. Nem érdekel, ha valakinek az van, de tartsa be a szabályokat és kész. Szerintem husevotelefonfulke-t (hmm, hogy becéznek itt téged? :) ) sem zavarná, ha így lenne..

Pont. Innentõl már tényleg lerágott csont....