Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Biciklisták vs kutyák!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
370 hozzászólás a témában

#261
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Nyáron a Margit szigeten tekertem... Mamóca három méteres pórázon sétáltatta palotafincsi tip. kutyautánzatát. Az út egyik oldalán a kutya, másikon a mamóca én meg az úton kb. 30-cal. A lélekjelenlétemnek köszönhetõen nem tudtam meg, milyen az ha a fejcsõ elkapja a pórázt... bár volt néhány tippem, de 82 Kg-mal biztos nem én vesztettem volna. :D
A várost az emberek találták ki, önmaguk összezsúfolására. Talán elõfordulhat, hogy a tervezésbõl kimaradtak a kutyák igényei, ebbõl kifolyólag megkérdõjelezhetõvé válik, hogy a kutyák valóban jól érzik itt magukat, vagy csak az ember "önzõ szereteténk" szenvedõ áldozatai.:chin:
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#262
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
biztos nem volt épp.:D


váll alá érõ hajam volt, csak feketében jártam, stb
spultura, slayer, death, tcs, exploited, ilyesmiket hallgattam...
Van állásom...:bananadan

#263
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
aszittem nem fogyikról beszélünk:P

kislust mint rokker? lol!

#264
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

énse értem:D
ember nem harap
mi ez az emberfóbia?

kutyák meg olyanok amilyennek nevelik õket

ha valamit csinálnak, a gazda a felelõs
õt kell felrugni.

de harap..:D
megharapta a bicó gummáját..:D
Van állásom...:bananadan

#265
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Ha't en kurvara nem orulok amikor egy egesz utcat kell esetlegesen kerulnom mert egy kibaszott pittbullt nem kepesek porazra,szajkosarra fogni.Es honnan a francbol tudjam hogz nem esz meg?Lakott teruleten nem csak a kutyaval kell torodni.Az hogy mittomen mucsafalvan ahol egesznap nem jar senki nem kap kosarat a kutya az ok, de varosaban kerlek...Nem mindenkinek olzan kurvajol nevelt a kutyaja mint neked.

igazad van, sõt, azt serm várhatom el, hogy elviselja a lihegõ, szaró nyáladzó jószágot, de ez azért igaz az embertársaimra is...
szóval és kerültem már háztömböt (még acésegg rokker voltam), mert a környéken skinhead-ok portyáztak...kutya miatt még nem kellt ilyet kerülnöm...
Van állásom...:bananadan

#266
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
énse értem:D
ember nem harap
mi ez az emberfóbia?

kutyák meg olyanok amilyennek nevelik õket

ha valamit csinálnak, a gazda a felelõs
õt kell felrugni.

#267
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
a kezemet még nem, de a haverom bicójának a kerekét már igen....
kutya viszont idáig egyszer kapott meg, mikor összeverekedett az én kutyámmal és szétszedtem õket (belerugtam)...
Van állásom...:bananadan

#268
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Ha't en kurvara nem orulok amikor egy egesz utcat kell esetlegesen kerulnom mert egy kibaszott pittbullt nem kepesek porazra,szajkosarra fogni.Es honnan a francbol tudjam hogz nem esz meg?Lakott teruleten nem csak a kutyaval kell torodni.Az hogy mittomen mucsafalvan ahol egesznap nem jar senki nem kap kosarat a kutya az ok, de varosaban kerlek...Nem mindenkinek olzan kurvajol nevelt a kutyaja mint neked.

#269
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Harapta már át kutya a kezedet?

Mert az enyémet ember még nem.


Azért imádom a kutyákat.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#270
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
én is ezt mondom...

szóval aki azt mondja, hogy õ jobban örül, ha egy kutyán szájkosár van, én azt mondom neki, hogy vegyen egyet õ is fel, mert annak meg én örülök jobban..:D
Van állásom...:bananadan

#271
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

és mégeygszer, csak az a a kutya támad, aki nincs, vagy félre van nevelve...


ez ~emberre is igaz :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#272
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Hmm, szerintem vagy póráz, vagy szájkosár. Minden kutyában benen van a hajlam és nem én szeretnék lenni az áldozat.

Az egyik zuglói "kutyafuttatón" sok értelmes, nevelt kutya van, de amikor szürkületben, félsötétben épp látáskorlátozott állapotban vannak, akkor mindegyik hülye lesz. Van ott egy pici foci pálya elkerítve. Bent edzettünk, amibõl csak halk susogást lehetett hallani. Szinte mindegyik kutya neki rohant a kerítésnek a fél méter vastag sövényen keresztül.

A másik az oktatott, nem vadított kutyákkal. Kint sétáltam a Fogarasi úton, amikor egy fószer valami boxer típusú kutyáját "sz*ratta" (állt egyhelyben mobilozott, kutya szanaszét..) Egyszer csak véresre fodrult a hangulata a pasinak, üvöltött egyet a telefonba, amit a kutya támadásra való felhívásnak vehetett, mert abban nekem rontott. 2 centire a bizonyos érzékeny pontomtól állt meg, és látszott rajta, hogy ha mozdulok baj lesz. Pasi persze szarta le, szóval így álldogáltunk egy ideig..


az emberekre miért nem rakunk akkor szájkosarat? több ember kötött belém, mint kutya támadott meg...
és mégeygszer, csak az a a kutya támad, aki nincs, vagy félre van nevelve...
Van állásom...:bananadan

#273
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
agresszív fellépés kutya ellen hatásos.
meglepõdnek és néznek egy nagyot:)
onnantól kezdve ha addig nem támadott meg, csak morgott meg ugatott, nyert ügyed van amíg nem mutatod a hátad....

#274
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ehhez azonban le kell szállnom, futni feléjük és üvölteni teli torokból.

Tudom ez nem vicces, de vízuális vagyok és elképzeltelek futva-ordítva.. :)
Csak gyalogosan kerültem ilyen helyzetbe, és hasonló volt a reakció..

#275
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Hmm, szerintem vagy póráz, vagy szájkosár. Minden kutyában benen van a hajlam és nem én szeretnék lenni az áldozat.

Az egyik zuglói "kutyafuttatón" sok értelmes, nevelt kutya van, de amikor szürkületben, félsötétben épp látáskorlátozott állapotban vannak, akkor mindegyik hülye lesz. Van ott egy pici foci pálya elkerítve. Bent edzettünk, amibõl csak halk susogást lehetett hallani. Szinte mindegyik kutya neki rohant a kerítésnek a fél méter vastag sövényen keresztül.

A másik az oktatott, nem vadított kutyákkal. Kint sétáltam a Fogarasi úton, amikor egy fószer valami boxer típusú kutyáját "sz*ratta" (állt egyhelyben mobilozott, kutya szanaszét..) Egyszer csak véresre fodrult a hangulata a pasinak, üvöltött egyet a telefonba, amit a kutya támadásra való felhívásnak vehetett, mert abban nekem rontott. 2 centire a bizonyos érzékeny pontomtól állt meg, és látszott rajta, hogy ha mozdulok baj lesz. Pasi persze szarta le, szóval így álldogáltunk egy ideig..

#276
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
van a lég/ködkürt..
eddig auchanokban, és tescokban is láttam, illetve valaki linkelt ilyen oldalt is, ahol lehet kapni
sztem autósboltban is esélyes...

#277
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
légkürtre gondolsz mármint?
bármelyik tescoban/metroban kapsz szerintem.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#278
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ide kapcsolódik a dolog. Légyszi segítsetek: hol tudok kamionkürtöt venni?

Az a problémám ugyanis, hogy nagyon elszaporodtak a kutya-dögök az Ürömi domb egyik utcáján, akárhányszor arra megyek, egyszerre 5-8 "kutyus" veti rám magát. Egy házba tartoznak, mindig oda rohannak vissza elõlem. Ehhez azonban le kell szállnom, futni feléjük és üvölteni teli torokból. Namost: szeretnék már valami hatásosabb fegyvert is bevetni ellenük, és mivel minden kutya füle érzékeny, kamionkürtre gondoltam. Párszor megzengetném, akkor talán nem fognak többet bringásra támadni!!!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#279
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én eddig akárhány rotit láttam, mindegyiket meg tudtam simogatni
megyek felé, az elcsodálkozik, és hagyja

amúgy ha egy kutya beteg(ideg) az legtöbbször belvárosban, lakásban
kutyaadó meg bakfitty.
miért mindig a városban lakó emberekkel van a gond? vidéken autógondok sincsenek, kutyagondok, semmi sincs.

#280
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
OFF

rottveiler (fogadjunk, hogy nem jól írtam)

Ja: rotweiler, asszem, de az biztos hogy W
ON

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce