Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4161 hozzászólás a témában

#4121
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
OFF
Annó a "Tési fennsík" elöbb volt mind ahogy a honlapon megjelent.De ez lehet véletlen is.
ON
Tényleg naptár formában az újságban megjelenhetne...Tényleg?

#4122
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Csak a könyvet kritizáltam

pedig:

"(= http://ttt.tr.hu)"
Ezzel az a baj , hogy van mikor elöbb van a túra mint, ahogy ide felkerül...

:-)
én erre írtam, hogy még nem csalódtam a honlapban.

no de ne legyünk:
:offtopic:
;-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#4123
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Csak a könyvet kritizáltam:anno kb.ezres volt , ami szvsz nagyon sok egy ilyen kiadványért , kihasználták , hogy hasonló nincs.
A tt túráknak ehhez semmi köze , le a kalappal elöttük pl.:gázló , kozma , etetik ,itatják a népet aprópénzért , szóval nem róluk volt szó.

#4124
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

"(= http://ttt.tr.hu)"
Ezzel az a baj , hogy van mikor elöbb van a túra mint, ahogy ide felkerül...
Tavalyelött megvettem a könyvet, de szvsz horror árat kértek érte, kicsit lehúzós feeling volt , talán ez nem is változott.
Az információ tartalom meg erõsen behatárolt a 70% gyalogos tt., de csak ez az1 információs forrás van, itt lehetne "közbelépni".


ezzel nem értek egyet, nekem még nem volt negatív tapasztalatom, igaz nem sok tt-re "járok", csak néhány nagyobbra.

kiindulásként (újságba) mindenképp jó.

(szerintem.)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#4125
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
"(= http://ttt.tr.hu)"
Ezzel az a baj , hogy van mikor elöbb van a túra mint, ahogy ide felkerül...
Tavalyelött megvettem a könyvet, de szvsz horror árat kértek érte, kicsit lehúzós feeling volt , talán ez nem is változott.
Az információ tartalom meg erõsen behatárolt a 70% gyalogos tt., de csak ez az1 információs forrás van, itt lehetne "közbelépni".

#4126
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
albertfish:

Mielõtt Zorg mester cselesen törölte az elõzõ ilyen témájú topicot, abban az szerepelt, hogy akinek szétesett a zújságja az ne kötögesse, ragasztgassa, tûzögesse, hanem küldje be a szerkesztõségbe hogy pofán tudják vágni vele a kötészetet, te meg addig kapsz másikat.

De van ott egy emil cím, írsz azt lás csodát két három éven belül válaszolnak is. ;)

#4127
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Endroo,én akárhogy olvasom azt veszem ki hogy a "A 2005 januári szám másik kötészetben készült. Eddig nem tapasztaltunk problémát. Ha valakinek mégis gondja lenne, szétesne az újságja, az küldjön egy e-mailt a...."

januári számra vonatkozik....

és akkor meg én csapkodhatom a fejem.

szal a régebbi magokat is cserélik vagy csak az ujakat 05 tõl!?

én már nem vágom mi van!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#4128
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
(= http://ttt.tr.hu )

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#4129
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Van egy kiadvány:Teljesítménytúrák itthon és külföldön 2005 címû túranaptár.
Talán nekik is érdekük lenne a publicitás , ha fizetni nem is fizetnének , de biztos örömmel vennék ha a bringás TTúrák szerepelnének.

#4130
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Eeeeegen, ez megint kicsit "tyúk-vagy-tojás"-dolog.
Mi (is) minden évben úgy kutyázzuk össze a verseny- és eseménynaptárakat; pozitív irányú változás - értsd: önszántukból elküldenék, h. tegyük közzé valahogy - minimális. Tavaly néhány DH-verseny szervezõje küldte rendszeresen az infót, azokat általában aznap fel is tettem a webre.

Dolgozom egy ilyen, fél-automatizált "faliújságon" is a website fõoldalára, amit aztán hirdetgetnénk a nyomtatott magazinban is, hátha... A fórum NAPTÁRát sem igazán használják másra csak privát adatokra.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4131
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
A rendezvény-túrákról pl. a teljesítmény túrákról tényleg csak azok tudnak akik elõre terveznek , oda beesni nem lehet.Ellenben a maratonok amik rendezvény-túrák(?) alapból rengeteg publicitást kapnak.
Egy példa:a gázló teljesítmény túrán többen indultak mind a gyõri maratonon.Igaz a gázló külön mûfaj , de még megközelítõleg se kap akkora megjelenést mint a maratonok.
Na ezekbõl látok kevés infót:hely ,idõ,táv, kezdetnek ennyi is elég lenne.

#4132
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Milyen túrákat?
"Túra" túrákat vagy rendezvény-túrákat?
"In idem flumen bis non descendimus"

#4133
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
" Ha netán az egy hónap múlva esedékes Sport2005 kiállításra eljössz"
Arra mérget vehetsz , na mentem gyúrni:icon_bigg
És még1 tipp:én pl. ilyenkor szoktam a nagyobb túrákat megtervezni az évre , súghatna a bikemag merre próbálkozzak...

#4134
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

senkit sem kell fikázni, és akkor minden oké... :chin:


PRIVÁTBAN, URAK!!!
"In idem flumen bis non descendimus"

#4135
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

OFF
A nulladik percben szétesett a kezemben.Nem akarom visszaküldeni és nem kérek helyette másikat.De XY ne arra hivatkozzon ,hogy nem küldte vissza senki.Örüljön neki.
ON
A shopping guide ismét szinvonalas , elsõ blikkre jó az újság de a velocica , hm...
Izlések és pofonok , de , hogy "legdögösebb"?
Ja , és a legfrankóbb:91.oldal lap alja.Gondolom hány bukta volt mire rászánták erre magukat és persze "egyetlen tényleges eset sem volt".Csak????


Pier!

Nekem is kábé a nulladik percben szétesett (gyak. attól, h. szétnyitva éjszakázott egy napot...).
A februári lapszám - egyelõre "próbaképp" - a már említett Stanctechnik Kft.-nél fog készülni, pur-technológiával. (Gyak. a purhabhoz hasonló kötõanyaggal és nem az eddigi hot-melt eljárással.) Megnézve és tépkedve a referenciáikat, _nagyon_ remélem, hogy õk lehetnek a "végállomás" kötészeti munkák tekintetében.

Ha netán az egy hónap múlva esedékes Sport2005 kiállításra eljössz, ott garantáltan becseréljük és nem kell a postával szarakodnod. (Azzal sajnos nem áltathatlak, h. a cserepéldány tökéletes lesz...)

üdv
z
"In idem flumen bis non descendimus"

#4136
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás

szerintem meg tök feleslegesen beszélgettek olyan dolgokról, amirõl fogalmatok sincs. nem félreérteni, nekem sincs. de nem is firtatom. õ dolguk, tudják hogy gond van, majd megoldják.


Senki nem fikázott senkit és semmit, erre ezt írtad... Nekem más nem jut eszembe errõl csak amit már kitöröltek.
"Ha nem tartunk mértéket, akkor mint rántott csirkét megesszük azt a tyúkot, amely jövõre aranytojást tojna és ötéves tervünk gyárait, üzemeit, kultúrházait már az idén csemegevaj és borjúsült formájában elfogyasztanánk..." R.M.

#4137
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
senkit sem kell fikázni, és akkor minden oké... :chin:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4138
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Bocsánat!
Nem tudtam hogy bárkit lehet fikázni csak a "moderátorokat" nem...


Attól, hogy esetleg nem olvasod el, még rád is érvényes a FÓRUMSZABÁLYZAT legelsõ pontja:

"1. A személyeskedés semmilyen formája nem megengedett. Tilos a fórumon bárkinek - vagy bármely embercsoport tagjának - az emberi méltóságát megsérteni. Tilos a nemzeti, etnikai, vallási, kulturális, nemi és faji alapú elõítéleteknek és megkülönböztetéseknek - akár burkolt formában is - a fórumon hangot adni. A fenti szabály megszegése akár azonnali kizárást eredményezhet (lásd moderálási alapelvek)."
"In idem flumen bis non descendimus"

#4139
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
OFF
A nulladik percben szétesett a kezemben.Nem akarom visszaküldeni és nem kérek helyette másikat.De XY ne arra hivatkozzon ,hogy nem küldte vissza senki.Örüljön neki.
ON
A shopping guide ismét szinvonalas , elsõ blikkre jó az újság de a velocica , hm...
Izlések és pofonok , de , hogy "legdögösebb"?
Ja , és a legfrankóbb:91.oldal lap alja.Gondolom hány bukta volt mire rászánták erre magukat és persze "egyetlen tényleges eset sem volt".Csak????

#4140
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Bocsánat!
Nem tudtam hogy bárkit lehet fikázni csak a "moderátorokat" nem...
"Ha nem tartunk mértéket, akkor mint rántott csirkét megesszük azt a tyúkot, amely jövõre aranytojást tojna és ötéves tervünk gyárait, üzemeit, kultúrházait már az idén csemegevaj és borjúsült formájában elfogyasztanánk..." R.M.