Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4161 hozzászólás a témában

#4101
Zéé_

Zéé_

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Egy apró észrevétel!
Nem lehetne a tesztelt gépek méretét feltüntetni valahogy?
Geometriai adatok megvannak, a választható méretek megvannak. Inne már csak egy lépés lenne, hogy fel legyen tüntetve.
Pl. úgy mint számos más magazinban, hogy a lehetséges vázméretek felsorolásánál a tesztelt bringa méretét más színnel írjátok.

Zéé

#4102
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nem is 800, hanem 950 :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4103
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
vicces dolog 800ft-ot kérni 6db A4-es képért, meg kb 80karakternyi szövegért...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4104
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Akinek problemaja van a Bikemag araval, az a tovabbiakban vegyen 3Ride -ot ;) :D

Csak megjegyzes kepp irtam, mert ma megvettem hogy megnezzem milyen.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#4105
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Balázs szokott lenni fórumon. csak elég ritkán. és akkorse nagyon szól hozzá.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4106
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Sziasztok!

A szerkesztõk számára lenne egy apró észrevételem!
Azaz Balázshoz mert asszem õ írta az EICMA-s cikket!(õ egyébként szokott fórumon lenni???)
Igazán nem kekeckedésbõl, és rosszindulatból csak végre örül a fejem hogy a technikai adatözön mellett észrevettem egy apró hibát a lapban!
105. oldalon a Cervélo gép hátterében nem Ivan Basso látható hanem Carlos Sastre, Basso csapattársa.
Mindössze ennyi hibát fedezek fel az újságban, na meg pár lap önálló életre kelt de az sem vészes!

#4107
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Szegasztok!
Az újság eddig is jó volt, (igaz, hogy nekem is szétesett) csak így tovább. A retro rovat elhagyását azért át kellene gondolni.

#4108
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Jó az új szám!
Bár akkor ezek szeirntem a negyedik kötõs cég is befuccsolt mert nekem fél órát bírt az újság...Na de sebaj el tudtam olvasni!
Aszfalt rovat király lesz!Végre az aszfaltbetyárok is kapnak valamit!!!!!
Kíváncsian várom a cikkeket, mert az arányok hát hogy is mondjam nem kifejezetten voltak eddig kedvezõek számomra...

#4109
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
most kaptam meg anyucitól-"láttam azt a biciglis izét, jó drága lett.." szerintem egyik legjobban sikerült szám. Sikerült átrágni magam rajta egy féldélelõtt, mig csajom vizsgázódott... grat, ez télleg jó.

#4110
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
húúú.. wörksopok naon zorallok. néha nézegetem õket(persze csak a régieket...)
amik abban benne vannak... múzeumba velük!:-)

#4111
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

...és még messze nincs vége. Közel 800 mega katalógus is van, 100 mega Shimano "gépkönyv", ilyesmik...



láttam én ott fehérváron anno régi workshopokat is. nem e lehetne e azokat is... :D:D:D ['94ig visszamenõleg ofkorsz]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4112
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Jaja,a cikk alapjan nekem is nagyon szimpatikus figuranak tunik a gizmo

#4113
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Minden mennyiségre vevõk vagyunk:)
Nagyon ON
A Gizmó cikk nagyon bejön , ez a srác több igazságot mond mind 2 kereskedelmi tv együttvéve.Aki nyitott szemmel bringázik az látja a lényeget...

#4114
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
2003-tól winchestereken figyelnek a komplett lapszámok (az azelõttiek temérdek CD-n), Atom segítségével talán sikerül kiokoskodnunk valamiféle rendszert és akkor megindulnak a nyomtatott magazin legérdekesebb(nek tartott) cikkei is végre. Na azt már lehet majd archívumnak nevezni.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4115
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
bikemag fórum helyett most már télleg portál kezd kialakulni.
köszönjük ;)

#4116
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
...és még messze nincs vége. Közel 800 mega katalógus is van, 100 mega Shimano "gépkönyv", ilyesmik...
"In idem flumen bis non descendimus"

#4117
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Ez a pdf gyujtemeny kiralyos lett!

#4118
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Na persze, mert iljics mindent elovas, amiben Y-nal kezdõdõ szó van. :P

#4119
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
köszönöm. legalább látom, hogy rajtam kívül olvassa még valaki :) igy akkor nem hiába csinálom.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4120
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Asszem ebben a topicban volt szó a nyitólapról is...csak azt akartam mondani, hogy a mai cikk nagyon KIRÁLY lett rob !!! :respect:

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.