Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#2261
rolcsii

rolcsii

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Hello VV

A rugóstag a van-t indokolná, de szerintem a talas-sal könnyebb mászni. Nekem a Van-nal van szerelve a bicó, ülve tekerve nem vészes, de ha kiállsz és izomból nyomod mint egy vad szamár:) Nem én vagyok a leggyorsabb felfelé! Viszont nagyon finom a mozgása, nagyon jól személyreszabható. A Talast sajna nem próbáltam, de hasonló jókat (vagy jobbat) írtak róla a németek és súlyban jobb...Ha azzal segítek az enyémet kipróbálhatod.
csá!

#2262
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

- 36 Vanilla vagy 36 Talas?
- szeretek felmászni oda, ahonnan lejövök, és ez a dilemma forrása
- felhasználás - amire tervezték
- "6-t mozgó rugós tag mellé


Én a Van-t venném. RC2-est.
A rugós fíling miatt legfõképpen.
Mászni sem vészes ezekkel szerintem.
Nekem 66 van, az is kb. hasonló magas és egész jól lehet vele mászni, fõleg ha betekered a kis seb. kompressziót.
Persze ha nagyon meredek emelkedõket is szeretnél leküzdeni akkor lehet hogy jobb a Talas.

#2263
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

- 36 Vanilla vagy 36 Talas?
- szeretek felmászni oda, ahonnan lejövök, és ez a dilemma forrása
- felhasználás - amire tervezték
- "6-t mozgó rugós tag mellé

háát tán talas.....160 már sztem nagyon hanyattesõs lesz......bár végülis dóg is felmászik mindenhá 140-el, de a franc tudja
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2264
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
- 36 Vanilla vagy 36 Talas?
- szeretek felmászni oda, ahonnan lejövök, és ez a dilemma forrása
- felhasználás - amire tervezték
- "6-t mozgó rugós tag mellé


#2265
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
meg egy keményebb és egy puhább rugót? nálunk sokkal drágább a talas, azért nem lett az nekem se :(

#2266
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Azért nem vettem talast, mert kb 50ezerrel több lett volna, nekem meg nincs annyim... A dobozban nem volt semmi a villát és egy matricát kivéve.

Azért ez érdekes mert a Talas R 849$, a Vanilla R 759$ (ez ugye kb. 18000,-Ft), a Vanilla RC2 885$, a Talas RC2 meg 985$ (ami kb. 20000,-Ft). Ha a Faktorban vetted, akkor nem szóltam.


#2267
TarrTomi

TarrTomi

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Azért nem vettem talast, mert kb 50ezerrel több lett volna, nekem meg nincs annyim... A dobozban nem volt semmi a villát és egy matricát kivéve.

#2268
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
2007-est már nem lehet csak úgy összehúzni. 06-ban volt utoljára a pogácsa átrakosgatós biznyák. szóval gánymûvek vagy majd gyártanak hozzá travel kittet.

#2269
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
pl árkülönbözeten gondolkodtál már András barátom , meg lehet rúgóst szeretett volna a kolléga.....

a levegösõkhöz /ha dobozos/ elvileg adnak távtartót, amivel le lehet butitani 100ra...vanillánál paszz.....de sztem hívd fel a faktort, +mondják hogy lehet-e.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2270
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
megkérdezhetem, hogy miért nem Talas-t vettél?
ott pikk-pakk lehet állítani a rugóutat...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2271
TarrTomi

TarrTomi

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Vettem egy 2007es Fox vanilla r -t és 140et mozog... Szeretném összehúzni 110re, vagy vmi olyasmire... a lényeg hogy kevesbbet mozogjon. ha v alaki tud az segítsen, mert nagyon fontos lenne... Kösz!

#2272
zion87

zion87

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
hali..van nekem egy 222-es vanilla rc-m...namost az lenne a gond hogy ahol össze van illesztve a tag menetes, rugót tartó része a túlfolyós cuccal ott úgy néz ki ereszti az olajat.. :S az én nagy bánatomra...ha esetleg lenne valami tipp hogy mit kéne vele csinálnom azt nagyon megköszönném...

#2273
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
1,5 hónapja használom én is. újonnan vettem, talán ha 500 km-t mentem vele.

a becsúszóknál mindegyik kicsit ereszti az olajat. azt mondták rá, hogy az természetes, mert az adja a kenését...
engem ez a lenti olajszivárgás idegesít kicsit.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2274
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nekem F80 RLT-m van, nálam még sehol nem jött ki belõle olaj, bár nincs nálam túl régóta a teleszkóp.

#2275
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
F80 RL teleszkópom bal szárának alján levõ csavarnál enyhén csöpög az olaj.
ez mennyire normális? másik szárának az alja teljesen száraz. itt meg pár nap után kicsit könnyezni kezd. szorítottam a csavaron is, de az sem változtatott rajta semmit.
érdemes foglalkozni vele, vagy mint a becsúszóinál, ez is normális?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2276
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Beszélsz angolul?
Ha igen, akkor a go a honlap! http://www.foxracing.../bike_index.htm

Talas R - jó, fõleg 2007-tõl
R vs. RLC - nézd meg a honlapon (egyébként kis- és nagysebességû kompresszió állítási lehetõség)
Megbízhatóság - igen, bár néha nem teljesen elégedettek a felhsználók a szimeringekkel (de ez orvosolható)


#2277
nagypálya

nagypálya

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Sziasztok!Új vagyok a fórumon.A Fox Talas R milyen teló?Mi a különbség az R és az RLC között?Megbízhatóak?
Köszi!

#2278
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
semmi, de akkor rossz helyre tetted fel, hisz van nekünk teleszkópok általános eszmecsere topikunk is. mondjuk pont ilyesmire. ;) ez meg itt a fox topik

#2279
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

csak úgy érdeklõdöm, de ez hogy kapcsolódik a topik témájához? ;)

off: ettõl függetlenül szép


pl. ugy, hogy egy jo villat keresek ami nem fox. Ugye endroo amugy semi bajod a kerdesel?

Azert tettem ide, mert sokhaelyen a fox alternativanak emlegetik es egyre hangosabak az emberek külföldön is. Egy karbon villa ami jo is meg MEGFIZETHETÖ???
Szerintem jo helyen van ITT ahol van...

#2280
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
csak úgy érdeklõdöm, de ez hogy kapcsolódik a topik témájához? ;)

off: ettõl függetlenül szép