Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#581
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Nem akarok vitatkozni, de mi az hogy megetetnek? Nem kötelezõ nézni, te sem nézed! Ha nem tetszene nekik, valszeg nem néznék! A TVzés milliárdos üzlet, milliókat fordítanak arra hogy olyan mûsorokat adjanak, ami miatt õket nézed és nem a másik csatornát!

Ez szerintem egy hosszú folyamat a gyerekekkel kezdik. A mesecsatornák mûsorának és reklámajainak izlésformáló hatása van. Amelyik gyereknek nincsenek ilyen cuccai és nem tvzik azt simán kiközösítik a suliban. Innentõl kezdve persze mindnek ezek kellenek, és mindegyik ezeket nézi. Mire felnõ simán tv függõ lesz és persze, hogy csak azt a "megasztárt" nézi majd amit a haverjai. Mert milyen ciki lenne már mondjuk operát nézni a mezzon.

#582
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

SZAROK ERRE A TETÜRE!!
Ha egy ember a médiában nyilatkozik akkor szerintem kurvára gondolja végig mit mond és hogyan poénkodik!!!!
MERT sokan hallják. (tömegpszichózis)

Szívesen mennék a Boros Bocskor temetésre, ha autóbalasetben meghalnának!!Feltöltött kép

Természetesen bringávalFeltöltött kép

valamint INDÍTVÁNYOZOM ILLEGÁLIS tüntetés elkövetését, melynek keretében egy hétköznap LEZÁRJUK az Andrási utat csúcsidõben!!!
HOGY FELHÍVJUK A MÉDIA FIGYELMÉT!!!

Utálom ha egy "vicc" tárgya vagyokFeltöltött kép

becsülendõ ez a fiatalos hevület, de egy ilyen illegális dologgal most többet ártanál mint használnál

1ébként az "Andrási" utat bármikor zárd le egyedül, de legalább 1 utcanévjegyzéket vigyél hátha akkor sikerül hejesen leírnod..,..:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#583
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

néha a szervezõk kicsit túl komolyan vették a feladatukat és sok volt az idegeskedés és kiabálás pedig szerintem nagyon rendesen viselkedtünk...


Sztem ez aztán abszolút nem volt általánosságban jellemzõ.Nekem pl. az égvilágon egyszer sem kellett szólnom, de a körülöttem levõ szervezõknek sem.Tényleg sehol nem volt semmi(ahogy én láttam), a tavaszi Cm-nél is problémamentesebben zajlottak a dolgok.

#584
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
http://pecs.index.hu/index.php?id=5982
a nagy nagy pécsi felvonulás beszámolója, pár képpel.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#585
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Nem azt mondom hogy rendben van így, csak azt hogy felesleges rajta vitatkozni. Õ ebböl él, abból hogy kialakított magáról egy képet, és TVben, rádióban mindig ezt az arcát mutatja. Az átlagember pedig úgylátszik ma ezekre a "sztárokra" vevõ(mert nagyon jól él belõle az egyszer biztos). A Slágernek nagyobb a bevétele mint az össszes többi rádiónak eggyüttvéve.


SZAROK ERRE A TETÜRE!!
Ha egy ember a médiában nyilatkozik akkor szerintem kurvára gondolja végig mit mond és hogyan poénkodik!!!!
MERT sokan hallják. (tömegpszichózis)

Szívesen mennék a Boros Bocskor temetésre, ha autóbalasetben meghalnának!!Feltöltött kép

Természetesen bringávalFeltöltött kép

valamint INDÍTVÁNYOZOM ILLEGÁLIS tüntetés elkövetését, melynek keretében egy hétköznap LEZÁRJUK az Andrási utat csúcsidõben!!!
HOGY FELHÍVJUK A MÉDIA FIGYELMÉT!!!

Utálom ha egy "vicc" tárgya vagyokFeltöltött kép

#586
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
http://img.tar.hu/ro...e2/16107882.jpg

Nahát, kiket találtam! :)

#587
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Nem. Az átlagemberekkel megetetnek ilyen zsinóron rángatható figurákat. Addig sulykolják beléjük, amíg "sztárok" és "megasztárok" lesznek belõlük.

Nem akarok vitatkozni, de mi az hogy megetetnek? Nem kötelezõ nézni, te sem nézed! Ha nem tetszene nekik, valszeg nem néznék! A TVzés milliárdos üzlet, milliókat fordítanak arra hogy olyan mûsorokat adjanak, ami miatt õket nézed és nem a másik csatornát!

Egy fegyver van ezek ellen, ha nem hallgatod és nem nézed õket.

Teljesen igazat adok! És ha sokan nem néznék, talán értelmes mûsorok lennének a helyükön.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#588
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás
szerintem se, de 1 hosszabb útvonal nem ártana... vagy mennyünk 2 kört... és ez most nem poén...:no: mostmár mindenki látja, hogy rohadt sokan vagyunk, és úgyse tudnak elslisszolni köztünk az autók... szal szólunk idõben, hogy 7 és 11 közt CM lesz és kész... aki haza akar menni az 7ig megteheti... ( a 6órai kezdés lehet hogy kicsit korai.. szerintem..)
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#589
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

ÉN is EMELTEM :D

Ja és lene egy király ötletem: A legközelebbi CM-et össze kéne kötni egy kerékpáros körversennyel!!! Na milyen?Feltöltött kép

szerintem ez nem arról szól.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#590
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Én is voltam, de egy ismerõsömet is magammal hoztam és munka miatt kicsit késtünk. Telefon számot senkitõl sem kértem, így már nem találtalak meg titeket.

Azt nem tudom, hogy ez bejátszott-e (mármint, hogy nem veletek voltam.. :) ), de nekem a tavaszi jobban bejött. Talán azért mert ennek nem volt vége. Miért kellett feloszlatni? Mindenfélre "hülyeségt" mondtak a végén a hangosbemondóba. Az egész út éjfélog le volt zárva, kit zavartunk? Áá, na mindegy, tudom, hogy nem fértünk volna el, de olyan jó lett volna egy velõtrázó üvöltõs bicikli emelés a hatalmas tömeggel, így maradt kicsi üvöltés, és 20 ember emelt kb.
De írtózatosan sokan voltunk és ez klassz! :)


ÉN is EMELTEM :D

Ja és lene egy király ötletem: A legközelebbi CM-et össze kéne kötni egy kerékpáros körversennyel!!! Na milyen?Feltöltött kép

#591
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Nem tom... ez volt az az õreg néne aki kiesett mindkét cipójébõl a Budai oldalon, még az alagút elõtt, aki felsegítettem?Feltöltött kép
Mert szegény úgy megbámúlt minket:D


bukott 1 öreg néni is,de példás volt a reakció,4en segítették fel azonnal,nem esett semmi baja szerencsére
olyan érzésem volt,h Bp utcái nem elég szélesek 1 ilyen rendezvényhez,ami a mi szempontukból yót jelent,h sokan voltunk...6ra érkeztünk a Kodályhoz,~60 perc volt amg Lvonult elöttünk a teljes menet,az Oktogonnál az eleje belefutott a végébe!
néha a szervezõk kicsit túl komolyan vették a feladatukat és sok volt az idegeskedés és kiabálás pedig szerintem nagyon rendesen viselkedtünk...



#592
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Az átlagember pedig úgylátszik ma ezekre a "sztárokra" vevõ

Nem. Az átlagemberekkel megetetnek ilyen zsinóron rángatható figurákat. Addig sulykolják beléjük, amíg "sztárok" és "megasztárok" lesznek belõlük. Egy fegyver van ezek ellen, ha nem hallgatod és nem nézed õket.
Hozzám az üzletbe bejön az átlagember, és elkezd beszélgetni velem. Mondjuk ilyen "mindenkit" érdeklõ témát dob fel mint ezeknek a "megasztároknak" a dolgai. Név szerint emlegeti õket, én meg megkérdezem, hogy tessék mondani ki ez akirõl beszél, mert én nem ismerem. Na ilyenkor úgy néznek rám mintha a holdról jöttem volna:). Ezek után meg elkezdi magyarázni, hogy ez és ez a tv mûsor, mondom azt sem ismerem. Na ekkor kész...

#593
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
amig minden suttyó "istenek"-nek szólitja õket, addig igen, ez kell a népnek. kenyér és cirkusz.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#594
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Hát ez az látod! Nekem se tetszik, de úgylátszik ez kell a népnek.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#595
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
" A Slágernek nagyobb a bevétele mint az össszes többi rádiónak eggyüttvéve."

na látod ez a szomorú
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#596
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Nem azt mondom hogy rendben van így, csak azt hogy felesleges rajta vitatkozni. Õ ebböl él, abból hogy kialakított magáról egy képet, és TVben, rádióban mindig ezt az arcát mutatja. Az átlagember pedig úgylátszik ma ezekre a "sztárokra" vevõ(mert nagyon jól él belõle az egyszer biztos). A Slágernek nagyobb a bevétele mint az össszes többi rádiónak eggyüttvéve.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#597
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Nem a bicikliseket utálja, csak kifeszítene egy drótot elébük. Szeretetbõl...

Nem az a baj vele hogy ennyire tuskó állat, hanem az hogy millióan hallgatják, isszák minden szavát és holnap meg is csinálják amit mond. Legutóbb a szilveszteri szuperbájk magazinon buktam ki ugyanezért. A mûsor arról szólt, hogy a motorra felszereltek egy kamerát és lakott területen 250-280 km/h-val közlekedtek.

#598
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
Alex
Ja értem, szóval szerinted ez igy rendben is van.?(nem erre a konkrét esetre gondolva csak)
Igy van ez kell a hüye népnek a TVben Rádioban:(
Csak én tudod kétlem hogy ha valakit magánemberként tartok valamire az ilyen "nem magán"ként...
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#599
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Ma összefutottam Borossal egy partyn és elmondta a véleményét a critical massal kapcsolatban. Ugyanazt mondta, amit a rádió oldalán is hangoztattak, hogy nem a bicajosokat utálják, csak nem értettek eggyet az útlezárással. Szerintem teljesen felesleges szítani az idulatokat ezzel kapcsolatban. Mint sokan mások a médiaszakmában, magánemberként õ is teljesen normális, jófej csávó. Ugyanúgy mint pl. a Havas, õ is löki a dumát a TVben, rádióban és van akinek szimpatikus emiatt, van akinek nem. Ebböl él. Ennyi az egész.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#600
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

(...) Még egy dolgon lepõdtem meg. A Gellért hegynél hallottam csobogni a vízesést. Sokszor jártam már arra, ez még egyszer sem fordult elõ.


Engem az lepett meg egy kicsit (nem csak ennyi maradt meg ;D ), hogy a Godor elott vonulvan milyen csend volt. Nem hasonlithato ahhoz, mikor hajnal 3-4 korul tekerek arra. Mas volt. Fura is volt. Halk motor hang tunt csak fel, de me'gis csondnek hatott. Sajnalom, hogy nem allitotta le az osszes ott varakozo autos a motorjat :\


Sajnalom me'g, hogy nem lehettem jelen a felvonulas minden pontjan. Pedig jo lett, hatul kullogni, minta tavasszal, s felvonulast zaro rendorok idetlen "buzditasain" rohogni. Na, meg jo lett volna egy cargo-sound-system zenejet hallgatva tekerni. Vagy me'g tobbet dumalni egy csaladapaval az agyvaltokrol, agydinamokrol, akivel a Margit-hidon kezdtem el beszelgetni. Egy majd' harminc eves zoldes, rozsdamentes acel sarvedos Simplonnal tekert, es persze ke't gyerkoccel (remelem, hogy jol emlekszem a gyerekek szamara ;D ).

Ugyancsak jo lett volna talalkozni a felvonalas elejevel is ;D Sot annyi mindent jo lett volna me'g, de eltorpultem ebben a hatalmas tomegben, ami semmihez nem foghato erzes :riszpekt:

Andrassy kozepen levo Delikatesz nevu kisboltnal mekkora spontan afterparty keletkezett. Szinte mar nem is maradt sor a hutojukben ;D Fixi kolcsonkeres, kiprobalgatas, mikozben egy cargo-sound-system szolgaltatta muzakot. Me'g egy rendorauto is elment ott mellettunk a szervizuton, de minden gond nelkul kikerulte azt a par bicajt, ami az uton parkolt. A zeneert sem szoltak, pedig talan tiz ora is elmult... De az ott lakokat sem zavarta, ezek szerint ;D

Innen, mar nem tudom hanykor, de kisebb csapatokban indultunk a West Balkanba. Megaruzz, csak ugy sprintelgetni, majd bevarogatni a tobbieket ;D

A WB elott bicajokkal diszitett fak latvanya fogadott. De ha a kinnt lekotott bicajokat keveseltem volna, akkor a kerthelysegben levo bicajok ezt kivertek volna a fejembol. Na, meg a pinceben fellepo Ludditak is ;D


Ha jol tudom, a kovetkezo bicajos felvonulas Szilveszter delutan lesz. Amit azert szeretek, mert kicsi, illegal (ha jol emlekszem, bar ki tudja ;D ) es olyan csaladias hangulatu -.-

Hehe, rakerestem, s ke't topikja is van ;D

SZILVESZTERI VBB tekerés @ 2001-12-23, 21:08
Szilveszteri felvonulás @ 2003-12-19, 18:11