Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2641
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Nekem eddig a legnagyobb tápálék kiegészítõm egy középtermetû cserebogár volt. Szerencsére ugyanolyan sebséggel távozott a számból, mint amilyennel belekerült. Folyópari muslincarajokat meg úgy tudom kikerülni, hogy orr és száj becsuk, fej lehajt és gyorsan áttekreni :)
Szemüveget addig nem hordtam, amíg valami keményebb repülõ izé nem jött velem szembe....
Jah, és én patkány vagyok :D

#2642
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Direkt ideztem az indul a bakterhazbol. Szeressuk. ;-)

"csunya verekedest rendezek!"

ezt mintha már hallottam vón valahol....:)

azér menet közben pl darazsat nem kéne enni, csúnya torokgyulladást tud csinálni....


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2643
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Igen, a darázs veszélyes, mert megcsíp és feldagad az ember torka, aztán megfullad hirtelen.
De "kecske jó", sz'Al kipróbáljuk, mondjuk elkapunk egy kecskét a hídnál... :scared: Ha elegen vagyunk, elbírunk vele!!!:)


ha eleg gyorsan mesz azon a hidon, akkor konnyen elofordulhat, hogy a kecske is berepul a szadon. es akkor nem kell birkozni vele :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2644
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Igen, a darázs veszélyes, mert megcsíp és feldagad az ember torka, aztán megfullad hirtelen.
De "kecske jó", sz'Al kipróbáljuk, mondjuk elkapunk egy kecskét a hídnál... :scared: Ha elegen vagyunk, elbírunk vele!!!:)


A kecske nem csíp a torkodba. :-) Sõt bele sem repül. :-) Sokkal békésebb, mint a darázs. (Vespa Vulgaris-- közönséges, vagy kecske darázs)
Jut eszembe, tegnap vertem le az erkélyrõl egy darázsfészket. Az egyik dobozba rendezkedtek be.

#2645
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

"csunya verekedest rendezek!"

ezt mintha már hallottam vón valahol....:)

azér menet közben pl darazsat nem kéne enni, csúnya torokgyulladást tud csinálni....


Igen, a darázs veszélyes, mert megcsíp és feldagad az ember torka, aztán megfullad hirtelen.
De "kecske jó", sz'Al kipróbáljuk, mondjuk elkapunk egy kecskét a hídnál... :scared: Ha elegen vagyunk, elbírunk vele!!!:)

#2646
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
"csunya verekedest rendezek!"

ezt mintha már hallottam vón valahol....:)

azér menet közben pl darazsat nem kéne enni, csúnya torokgyulladást tud csinálni....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2647
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Mióta bicózunk Stiggs-szel, már egészen megbarátkoztam a rovarokkal, mint kiegészítõ táplálékforrással... :) Ne mondd, hogy még sose ettél tekerés közben ezt-azt, ami berepült a szádba!! :)


A Duna mellett sokszor vannak apró bogarak rajban. A múltkor mire észrevettem, már egy méter bogarat beengedtem a számba. :)

#2648
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En kikopom a bogarakat, de jobb ha be sem repul. A husomra pedig nem palyazni mert csunya verekedest rendezek!

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2649
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Minden, ami mozog, azt megeszem. A bogarakat meg hernyókat kivéve. Bár láttam már csokis szöcskét, nem nézett ki rosszul. :D
Vacsora. Nyam :D


Mióta bicózunk Stiggs-szel, már egészen megbarátkoztam a rovarokkal, mint kiegészítõ táplálékforrással... :) Ne mondd, hogy még sose ettél tekerés közben ezt-azt, ami berepült a szádba!! :)

#2650
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Én még nem ettem kecskét, de ahogy itt írogatsz róla egészen megkívántam. :)
Bár a kecskesajtot utálom, ha olyan a kecskehús is, akkor nem kell.
Majd jól összefogdossuk a Népszigetnél a hídról õket, aztán kipróbáljuk. :)


Az idõsebb kecske (fõleg a bak) húsának van egy jellegzetes, markáns kecskeíze, ami enyhíthetõ, ha jól letisztítja az ember a húst, illetve pácolással, fûszerezéssel. A fiatal kecske finom, jóízû. Legalábbis nekem ízlett. :lick:

#2651
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Kecske jó. Mindenki rózsaszín belül. Vigyázzatok......
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2652
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Minden, ami mozog, azt megeszem. A bogarakat meg hernyókat kivéve. Bár láttam már csokis szöcskét, nem nézett ki rosszul. :D
Vacsora. Nyam :D


Hííj, mi lesz a menü az esküvõtökön? :D

Nem esküvõ, lakodalom.

#2653
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Minden, ami mozog, azt megeszem. A bogarakat meg hernyókat kivéve. Bár láttam már csokis szöcskét, nem nézett ki rosszul. :D
Vacsora. Nyam :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2654
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

háááát... zsenge kecskehúúúús, jól átsütve, fokhagymásan, jöhet!! :)


Én még nem ettem kecskét, de ahogy itt írogatsz róla egészen megkívántam. :)
Bár a kecskesajtot utálom, ha olyan a kecskehús is, akkor nem kell.
Majd jól összefogdossuk a Népszigetnél a hídról õket, aztán kipróbáljuk. :)

#2655
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

A világ legnagyobb szívtiprói, legnagyobb kurtizánjai a Sárkány-nok, de a Sárkány-férfiak is nagyszeru szeretok. Messzemenon nagyvonalúak, foleg, ha vendéglátásról van szó. Nyíltszívuek; utolsó ruhájukat odaajándékozzák, de nem az utolsó fillérüket. Színesek, ötletdúsak, és kiválóan értenek az ötletek megvalósításához is. Szinte egy percig sem tudnak nyugton maradni.



No comment.....:D


IGEN, IGEN, IGEN!!! :lick:

a majmokról ezt írják:
"Kevés alvással beéri, szenvedélyes dohányos, az alkoholt minden mennyiségben bírja"

hihi!
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2656
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Dóri: igen, de olyan ciki, amikor megkérdezik, hogy te mi vagy, azt mondani, hogy patkány :D

Vagy csak én vagyok ilyen maradi? ;)


Nem, mert én is pont erre gondoltam. :)
A párkapcsolat része nem jött be, valahogy mi nem így vagyunk a férjemmel. Õ Bivaly. (Vagy Ökör? ;))

#2657
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Kinai horoszkop

"A Kecske elragadóan kedves és bájos. Egyszeruen szeretni kell"


háááát... zsenge kecskehúúúús, jól átsütve, fokhagymásan, jöhet!! :)

#2658
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
A világ legnagyobb szívtiprói, legnagyobb kurtizánjai a Sárkány-nok, de a Sárkány-férfiak is nagyszeru szeretok. Messzemenon nagyvonalúak, foleg, ha vendéglátásról van szó. Nyíltszívuek; utolsó ruhájukat odaajándékozzák, de nem az utolsó fillérüket. Színesek, ötletdúsak, és kiválóan értenek az ötletek megvalósításához is. Szinte egy percig sem tudnak nyugton maradni.



No comment.....:D
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2659
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kinai horoszkop

"A Kecske elragadóan kedves és bájos. Egyszeruen szeretni kell"

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2660
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Dóri: igen, de olyan ciki, amikor megkérdezik, hogy te mi vagy, azt mondani, hogy patkány :D

Vagy csak én vagyok ilyen maradi? ;)


Hmmm... van benne valami. Az Ökör-t is azért "magyarosították" Bivalyra!! :) Mert eredetileg Ökör volt az állat, ami ment a hívásra!!