Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2621
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Majd jól idejössz Apa a PG-hez, és akkor már ketten nem fogjuk tudni, de legalább együtt tévedünk el. Persze, lehet, hogy addig rájövök maj.

Nekem a fatert eccer megcsípte darázs.Le kellett végni a bukósisakot a fejirül, mert megfulladt volna, ha nem. Régebben meg a szúnyogra voltam algériás, de nagyon durván.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2622
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
juuuj.
jojjon velem valakiii, fogalmam nincs hol van ez a hely :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2623
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Stiggs szigorú utasítására:

pénteken, 29-én, kb. 18.30-tól várunk benneteket a
http://www.szikla-kert.hu/ helyen, itt tartjuk az esküvõnk elõtti baráti összeröffenést. Mindenkit szeretettel várunk!


Röff-röff! Jajdejólesz!:beer:
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2624
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Stiggs szigorú utasítására:

pénteken, 29-én, kb. 18.30-tól várunk benneteket a
http://www.szikla-kert.hu/ helyen, itt tartjuk az esküvõnk elõtti baráti összeröffenést. Mindenkit szeretettel várunk!

#2625
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Én allergiás vagyok a darázsra. Néha kijön, néha nem, de azért inkább kerülöm õket. :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2626
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

es, ha kiderul rola, hogy nem birja a darazscsipest?
mostantol gumicsovel fogtok jarni vele? vagy mit csinal ilyenkor az ember? :o


Ha az ember tudja, hogy allergiás a darázscsípésre, onnantól durvára kerüli a darazsat, és mindig van nála kálcium pezsgõtabletta, meg úgy tudom, valami egyéb tabletta is van, és persze spuri az orvoshoz, ha már bekövetkezett a csípés.

#2627
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Husi - husi. Nyam. Húst akarok :P
Bogárhoz még nem volt szerencsém, azonnal kiköpöm. De a kollegám ebédjében múltkor volt egy apró hernyó a nokedliben. Blaaach.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2628
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
es, ha kiderul rola, hogy nem birja a darazscsipest?
mostantol gumicsovel fogtok jarni vele? vagy mit csinal ilyenkor az ember? :o
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2629
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Pedig jobb, ha kipróbáljátok, pl. orvosnál, allergiateszt. Inkább legyetek felkészülve rá, ha allergiás valamelyik gyerkõc vagy te a darázscsípésre, mint hogy erdõben, túrán, orvostól távol derüljön ki!


Igen, tervben van, mert a legnagyobb panaszkodott nemrég, hogy viszket a torka, és köhögött. (Tisztára, mint a férjem, és neki nagyon sok fûre-fára, kutya-macskaszõrre van igazolt allergiája) Októberben kénytelenek leszünk elmenni vele az allergológiára. Addig nem lehet, mert virágzanak a mindenfélék.
Engem már csípett meg, nem voltam rá allergiás.

#2630
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

gyümölcsösök környékén még cukorral is ...."Powerfly" energizselé,,,természetes alapanyagból....:)


Én azért maradnék a szõlõcukornál. :)

#2631
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Mc' Drive! :D Meg se kell állni, tele van fehérjével. Kell ennél több? :D

gyümölcsösök környékén még cukorral is ...."Powerfly" energizselé,,,természetes alapanyagból....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2632
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Pláne, hogy nálunk mindenféle allergiák elõfordulnak.
Azt nem tudom, hogy a darázscsípésre is allergiás-e valaki a családban, de jó lenne, ha nem kerülne sor a próbára.


Pedig jobb, ha kipróbáljátok, pl. orvosnál, allergiateszt. Inkább legyetek felkészülve rá, ha allergiás valamelyik gyerkõc vagy te a darázscsípésre, mint hogy erdõben, túrán, orvostól távol derüljön ki!

#2633
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Mc' Drive! :D Meg se kell állni, tele van fehérjével. Kell ennél több? :D


Wáááááá... 10 pont, Ati!! :D

#2634
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

En a margithidtol estenkent a parti bringauton szoktam teperni hazafele, maradjunk annyiban, hogy a nagyobb rajokon mire aterek, meg is fulladnek ha nem vennek levegot ;-)


Mc' Drive! :D Meg se kell állni, tele van fehérjével. Kell ennél több? :D

#2635
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

,

Nekem azért kell a szemüveg, mert nem láttam a könnyeimtõl, ha szembe fújt a szél, vagy ha 25-nél többel mentem.
És tényleg hasznos az apró bogarak ellen is. :-) Én is úgy szoktam átmenni rajtuk. Nagyon érdekesen nézhetek ki, ahogy egyre vörösebb fejjel tekerek át a mások számára láthatatlan bogarakon.


Egyedül? Képezled el ugyanezt a látványt, amikor 6an verekedik át magukat egy-egy ominózus felhõn :D
A menetszél engem annyira nem bántott. Mondjuk nem is mentem olyan szédült tempót, hogy legyen menetszél :)

#2636
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Azt jól tetted, mielõtt még megcsípnek valakit. A darázsnak semmi keresnivalója a lakás közelében. Pláne gyerekek közelében. :(

Pláne, hogy nálunk mindenféle allergiák elõfordulnak.
Azt nem tudom, hogy a darázscsípésre is allergiás-e valaki a családban, de jó lenne, ha nem kerülne sor a próbára.

#2637
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En a margithidtol estenkent a parti bringauton szoktam teperni hazafele, maradjunk annyiban, hogy a nagyobb rajokon mire aterek, meg is fulladnek ha nem vennek levegot ;-)

Mas: a tokom tele van az este vilagitas nelkul nyomulo donorjeloltekkel. Plane bringauton, plane szembol, plane kozepen vagy bal oldalon kozlekedve. Tegnap majdnem telibezuztam egy arcot a fakkal takart kanyarban, karomkodtam is nagyon.

Folyópari muslincarajokat meg úgy tudom kikerülni, hogy orr és száj becsuk, fej lehajt és gyorsan áttekreni :)
Szemüveget addig nem hordtam, amíg valami keményebb repülõ izé nem jött velem szembe....


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2638
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Azt jól tetted, mielõtt még megcsípnek valakit. A darázsnak semmi keresnivalója a lakás közelében. Pláne gyerekek közelében. :(


Még annó a lovardában volt egy terjedelmes méretû darázsfészek. Az egyik box ajtajának a két lemeze közé ásták be magukat. Élvezet volt mindnnap 2x kihozni és bevinni a lovat. Arra az egyre rájöttem, hogy nem vagyok allergiás a csípésükre :)

#2639
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nekem eddig a legnagyobb tápálék kiegészítõm egy középtermetû cserebogár volt. Szerencsére ugyanolyan sebséggel távozott a számból, mint amilyennel belekerült. Folyópari muslincarajokat meg úgy tudom kikerülni, hogy orr és száj becsuk, fej lehajt és gyorsan áttekreni :)
Szemüveget addig nem hordtam, amíg valami keményebb repülõ izé nem jött velem szembe....
Jah, és én patkány vagyok :D

,

Nekem azért kell a szemüveg, mert nem láttam a könnyeimtõl, ha szembe fújt a szél, vagy ha 25-nél többel mentem.
És tényleg hasznos az apró bogarak ellen is. :-) Én is úgy szoktam átmenni rajtuk. Nagyon érdekesen nézhetek ki, ahogy egyre vörösebb fejjel tekerek át a mások számára láthatatlan bogarakon.

#2640
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

A kecske nem csíp a torkodba. :-) Sõt bele sem repül. :-) Sokkal békésebb, mint a darázs. (Vespa Vulgaris-- közönséges, vagy kecske darázs)
Jut eszembe, tegnap vertem le az erkélyrõl egy darázsfészket. Az egyik dobozba rendezkedtek be.


Azt jól tetted, mielõtt még megcsípnek valakit. A darázsnak semmi keresnivalója a lakás közelében. Pláne gyerekek közelében. :(