Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1681
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Üdv.

Ry:
Akkor hány óra is az annyi? :)

Mikorra tudtok ott lenni az összekötonél?
Nekem végülis nagyjából mindegy, kb 20 perc alatt ott vagyok..
1/2 és 3/4 8 között?

#1682
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
En valamivel nyolc elott erkezem Bibic.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1683
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Üdv.

Ry:
Akkor hány óra is az annyi? :)

#1684
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Találtam másik dokit, adott egy vállhevedert ami egyenesen tartja a vállam. Így nem leszek életem végéig olyan mint akit mellberúgott a ló:). Aztán keddre visszahívott, nagyon szeretné használni a szikét de lehet, hogy nem engedem. Most teljesen normálisan tudom használni a bal karomat is, a súlyemelést leszámítva. Mindjárt indulok is melózni Mátészalkára.


A sebészekkel vigyázni kell, állandóan vagdosnának, ha hagynák õket. :)
Örülök, hogy ez nem mondta, hogy minden rendben, a másik véleménye alapján késõbb lehet, hogy tényleg kés lett volna a dologból

#1685
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Találtam másik dokit, adott egy vállhevedert ami egyenesen tartja a vállam. Így nem leszek életem végéig olyan mint akit mellberúgott a ló:). Aztán keddre visszahívott, nagyon szeretné használni a szikét de lehet, hogy nem engedem. Most teljesen normálisan tudom használni a bal karomat is, a súlyemelést leszámítva. Mindjárt indulok is melózni Mátészalkára.

#1686
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nem tudom mit lehetne az ilyenekkel csinálni. Én viszont elhatározam, hogy nem bicajozok Bp.-en többé. Én is az a szemét környezetével nem törõdõ állat leszek aki egyedül ül az autóban, a dugóban és ontja a kipufogógázt. Bocsesz!:(
De én legalább vigyázni fogok rátok ígérem.


Jó, hogy ilyet elhatározhatsz. Én csak úgy tudnám ezt megoldani, ha kocsiba beraknám a bringát, és kimennék valahová, majd kocsival vissza.
Ezzel csak alig néhány gond van.
1. nem szeretek vezetni.
2. így végigpöfögném a várost
3. nem is tudom hová mehetnék, ahol biztonságban lehetne közlekedni.

Tegnap amúgy nagyon sok baleset volt, csak az Orczy téren kettõt láttam. Jövet-menet egyet. Az egyiknél mentõ is jött, a másik egészen a keresztezõdés közepén volt, nem láttam, hogy rendõr, vagy mentõ villogott, csak a két összetört autót.
Odafelé meg egy vérzõ sráchoz jött a mentõ, abban a parkolóban, ahol engem is elütöttek korábban, de azt nem tudom vele mi történt.

A válladdal mi van? Mondott rá valamit az orvos?

#1687
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Nem tudom mit lehetne az ilyenekkel csinálni. Én viszont elhatározam, hogy nem bicajozok Bp.-en többé. Én is az a szemét környezetével nem törõdõ állat leszek aki egyedül ül az autóban, a dugóban és ontja a kipufogógázt. Bocsesz!:(
De én legalább vigyázni fogok rátok ígérem.

Nincs miért bocsánatot kérni, a történtek után értheto.. :(

Én ettol függetlenül nem szállok le a nyeregbol, veszélyes helyeket úgy közelítem meg, és bár tudom, hog nem sokat ér, de próbálok nevelni.. Voltak, akik nagyon megijedtek egy feléjük "repülo" biciklitol, blokkolt kerekekkel szép hangja van.. Hátha...

#1688
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

Hazafelé meg az állatkert és a múzeum között majdnem elütöttek, pedig gyalogosok is mentek mellettem a zebrán, zöld volt, én a bicikliúton, elõttem egy srác szintén a bringával. mikor kiabáltam a fickóval, nem mert rám nézni, csak az ujját mutogatta, remélem hamarosan már csak az az egy ujja fog mozogni.

Nem tudom mit lehetne az ilyenekkel csinálni. Én viszont elhatározam, hogy nem bicajozok Bp.-en többé. Én is az a szemét környezetével nem törõdõ állat leszek aki egyedül ül az autóban, a dugóban és ontja a kipufogógázt. Bocsesz!:(
De én legalább vigyázni fogok rátok ígérem.

#1689
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Tudom, láttam milyen idot írtál.. De, ha olyan korán odamentek, akkor ti lesztek az elsok és fél hétre már otthon is vagytok.. :) És akkor már idod is van.. :)


A doki meg teljesen kiszámíthatatlan. Ha kint van betegnél, és általában kint van, akkor néha csak fél órával késõbb kezdõdik a rendelés, én meg nem szívesen állok a beteg gyerekek között az egészégessel egy órát.
Esetleg, ha hétvégén ráérsz gurulhatunk egyet valahol, végülis nem lakunk olyan messze egymástól

A "baleset" durva.. Nem volt valami hegyes tárgy nálad, amivel "véletelnül" rádöltél volna a motorháztetore? :)


Már csak a járdáról járt a szám, a fickó meg nem tudott haladni, mert ugye a zebrán mentek át a gyalogosok. Azért is nem értem, miért vágott úgy be elém, mintha versenypályán lenne.

#1690
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
MIndenki!
Persze hogy lesz Bibic!!! Dórival mi 7 körül, fél 8 érünk majd oda.
Rákérdezek még Szaszára, Kutyanyúlékra, Agára hogy mi a helyzet...
Este egy jót "x" elünk majd, csakazértis :-)
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#1691
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Fél hatkor még nem az a doki van, akihez mi tartozunk. :)

Amúgy elmentem tegnap a Vágány u.-ba, de a MOL kútnál elakadt a tudományom, nem tudom melyiken kellett volna tovább menni, térképet meg nem vittem.
Hazafelé meg az állatkert és a múzeum között majdnem elütöttek, pedig gyalogosok is mentek mellettem a zebrán, zöld volt, én a bicikliúton, elõttem egy srác szintén a bringával. mikor kiabáltam a fickóval, nem mert rám nézni, csak az ujját mutogatta, remélem hamarosan már csak az az egy ujja fog mozogni.

Tudom, láttam milyen idot írtál.. De, ha olyan korán odamentek, akkor ti lesztek az elsok és fél hétre már otthon is vagytok.. :) És akkor már idod is van.. :)

A "baleset" durva.. Nem volt valami hegyes tárgy nálad, amivel "véletelnül" rádöltél volna a motorháztetore? :)

#1692
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Hogyne lenne este valami. Olyanok is jonnek akik nem irtak. Nyugalom :-) 20:00 elott amugy nem nagyon van ott senki... Sztem. Viszont aggodni nem kell. Bibic, ki van irva. Bringa taroloba, lelakatol es leul a teraszra, aztan erkezik a tobbi jokepessegu is.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1693
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Mert így én voltam a szenvedõ áldozat, és a gyalogosok velem szimpatizáltak. :)


Áááá, így már értem.;)

#1694
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mért nem törted le neki?


Mert így én voltam a szenvedõ áldozat, és a gyalogosok velem szimpatizáltak. :)
Az egyik lány mondta, hogy õ is szokott bringázni, meglepõdött, hogy még a fickó mutogat be.

#1695
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Fél hatkor még nem az a doki van, akihez mi tartozunk. :)

Amúgy elmentem tegnap a Vágány u.-ba, de a MOL kútnál elakadt a tudományom, nem tudom melyiken kellett volna tovább menni, térképet meg nem vittem.
Hazafelé meg az állatkert és a múzeum között majdnem elütöttek, pedig gyalogosok is mentek mellettem a zebrán, zöld volt, én a bicikliúton, elõttem egy srác szintén a bringával. mikor kiabáltam a fickóval, nem mert rám nézni, csak az ujját mutogatta, remélem hamarosan már csak az az egy ujja fog mozogni.


Mért nem törted le neki?

#1696
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Hmm, vidd oda fél 6-ra, akkor gyorsan végzel, és még oda érsz.. Max egy kicsit késel.. :)


Fél hatkor még nem az a doki van, akihez mi tartozunk. :)

Amúgy elmentem tegnap a Vágány u.-ba, de a MOL kútnál elakadt a tudományom, nem tudom melyiken kellett volna tovább menni, térképet meg nem vittem.
Hazafelé meg az állatkert és a múzeum között majdnem elütöttek, pedig gyalogosok is mentek mellettem a zebrán, zöld volt, én a bicikliúton, elõttem egy srác szintén a bringával. mikor kiabáltam a fickóval, nem mert rám nézni, csak az ujját mutogatta, remélem hamarosan már csak az az egy ujja fog mozogni.

#1697
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Persze az jó, remélhetoleg gép közelben leszek..

#1698
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Én du.-án megyek a bringáért. 5-ig dolgozom utána haza megyek a páromért. Utána egy kis szöszölés, és mehetünk.

Összekötõ budai oldal? Az ok?. Koradélután idõzitünk az jó?

#1699
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Üdv.

Lesz akkor ma este valami?
Összekötõ találka, megy?

Épp kérdezni akartam.. :)
Idáig csak Tin mondta le, szóval szerintem lesz..
És én ott tudok lenni az összekötonél.. Csak az idopontot kellene egyeztetni..

#1700
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Üdv.

Lesz akkor ma este valami?
Összekötõ találka, megy?