Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1661
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

ok megpróbálok feljutni :) csak feljutok valahogy.


Ez már jobban hangzik. :)

#1662
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts

a keletibõl megközelítõleg 10 perc alatt kiérsz oda, és úgyis lassan indul meg a sor.....
megéri, hatalmas móka!

ok megpróbálok feljutni :) csak feljutok valahogy.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1663
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
pontosan:-)
sõt, simán elébemész a sornak...

#1664
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

ma néztem vasúti menetrendet innen nyíregyrõl és lehet hogy mégse tudok menni a Cmre fel pestre mert a keletibe a vonat amit elérnék késés nélkül is 17:42re lesz benn és onnan még el kell jutnom a találkozóhelyre :( (max ha beteget jelentek még azon a héten hétfõn :) )

Egyett értek az elottem szólókkal.. Nincs kifogás, ott a helyed.. :)

#1665
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

a keletibõl megközelítõleg 10 perc alatt kiérsz oda, és úgyis lassan indul meg a sor.....
megéri, hatalmas móka!

És akkor nagyon nehezen keveredett ki a vonattól, meg kényelmesen tekert.

Tényleg nagyon közel van. :)

#1666
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

ma néztem vasúti menetrendet innen nyíregyrõl és lehet hogy mégse tudok menni a Cmre fel pestre mert a keletibe a vonat amit elérnék késés nélkül is 17:42re lesz benn és onnan még el kell jutnom a találkozóhelyre :( (max ha beteget jelentek még azon a héten hétfõn :) )

a keletibõl megközelítõleg 10 perc alatt kiérsz oda, és úgyis lassan indul meg a sor.....
megéri, hatalmas móka!

#1667
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
ma néztem vasúti menetrendet innen nyíregyrõl és lehet hogy mégse tudok menni a Cmre fel pestre mert a keletibe a vonat amit elérnék késés nélkül is 17:42re lesz benn és onnan még el kell jutnom a találkozóhelyre :( (max ha beteget jelentek még azon a héten hétfõn :) )
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1668
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

A vágány utcánál valami beakadt a fékemnél, és amíg azzal vacakoltam jól összecsíptek.

A papír megvan, hétfõn ovi.

Babázol holnap? Kinek a babájával? :)

Egy barátunknak született kb 2 hónapja és csak születésekor láttuk.. Ideje már megnézni, mert a végén kész no lesz belole.. :)

#1669
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Érdekes fel sem tumt, hogy van szúnyog.. :)
Mondjuk Alt, Cukit és a barátnojét (ne haragudj, rossz a névmemóriám) csípték a szúnyogok, de az még akkor volt, amikor rám vártak az összeköto lábánál, mivel épp késtem.. Utólag is bocsi, de Al, akkor sem volt annyi.. :)

Orvosi papír megvan?


A vágány utcánál valami beakadt a fékemnél, és amíg azzal vacakoltam jól összecsíptek.

A papír megvan, hétfõn ovi.

Babázol holnap? Kinek a babájával? :)

#1670
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Jo, de en csak azert teptem ki 30 feletti tempoval mert olvastam, hogy ott taliztok es ugy tudtam a Bibicet nem ismeritek. Gondoltam segitek. Aztan a szunyogok meg zabaltak, soha tobbet nem varok :-) Egyebkent engem jobban szeretnek a szunyogok, nemtom miert.

Jól is esett a szolidaritás.. Komolyan..
Biztos finom a véred.. :)

#1671
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Jo, de en csak azert teptem ki 30 feletti tempoval mert olvastam, hogy ott taliztok es ugy tudtam a Bibicet nem ismeritek. Gondoltam segitek. Aztan a szunyogok meg zabaltak, soha tobbet nem varok :-) Egyebkent engem jobban szeretnek a szunyogok, nemtom miert.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1672
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Jja, kérdezted nem tekerünk-e egyet a hétvégén, de sajnos nem fogok ráérni.. Ma kirándultam egy kellemeset, de holnap már valami babázós programom van..

#1673
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Sziasztok!

Nem csíptek a szúnyogok tegnap? :)

Érdekes fel sem tumt, hogy van szúnyog.. :)
Mondjuk Alt, Cukit és a barátnojét (ne haragudj, rossz a névmemóriám) csípték a szúnyogok, de az még akkor volt, amikor rám vártak az összeköto lábánál, mivel épp késtem.. Utólag is bocsi, de Al, akkor sem volt annyi.. :)

Orvosi papír megvan?

#1674
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nna mi van kérem szépen? A tegnapi serezés utáni hazamenetelt nem éltétek túl? Olyan csend van itt.. :)


Sziasztok!

Nem csíptek a szúnyogok tegnap? :)

#1675
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Hogymi?

Én is ezt akartam kérdezni.. :)

#1676
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna mi van kérem szépen? A tegnapi serezés utáni hazamenetelt nem éltétek túl? Olyan csend van itt.. :)

Örülök, hogy megismertem közületek néhányat személyesen is.. Megérte.. :D

Darabokra szedtem a hátsó villogóm, amikor hazaértem.. Ilyet sem láttam még, nem az elem merült ki, és nem is az elektronika ment tönkre, hanem az elemtartóban csúszkált az elem! Hogy a fenében hajlott el benne az a kis fém lap, ami rugó helyett van benne? Nna mindegy, elég sz*r volt nélküle..

Mindenesetre vicces volt hazafele.. Egy öltönyös ürge a bicikli út közepén. Mondom kerülöm jobbról, kilép jobbra, nno, akkor legyen balról, kilép balra, kezdtem kétségek között vergodni, hogy én is gyalogost fogok gázolni (tudom-tudom, görkoris volt :) ), amikor lemervedett az út közepén, padló fék és valahogy elkerültem. Csak annyit mondott elhaló hangon: "köszönöm". Mondtam neki, hogy egy méterre van a (fusávval szeparált) gyalogos rész, de nem vártam meg a választ..

#1677
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Hogymi?

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1678
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 posts
heloka

18 óra és én is megyek a cruiserel:)
Setike kicsi tigger (Mérgesmókus l.)
Veres Ördögök S.E.
Csillebérc bike park

#1679
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Mikorra tudtok ott lenni az összekötonél?
Nekem végülis nagyjából mindegy, kb 20 perc alatt ott vagyok..
1/2 és 3/4 8 között?


Ment a privi neked.

#1680
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Mikorra tudtok ott lenni az összekötonél?
Nekem végülis nagyjából mindegy, kb 20 perc alatt ott vagyok..
1/2 és 3/4 8 között?


Teljesen ok.