Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1501
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Akar ma is. En 18:30 korul erek a kolosy-hoz. Elvileg holnap is megyek, aztan mar csak a hetvegen napkozben, mert pentek buli.

Ez már csak így van, mindig talál az ember valamit amit meglehet venni a bringához. ;) Gartula hozzá.


Al. egyszer csatlokozhatok én is hozzád.? Tudod HHH filing....:D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1502
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Ez már csak így van, mindig talál az ember valamit amit meglehet venni a bringához. ;) Gartula hozzá.


Al. egyszer csatlokozhatok én is hozzád.? Tudod HHH filing....:D

#1503
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
LL

Ez nem nem a bicora koltes illetve ize. :) Ugy se tudom abbahagyni. :lick:
Amugy a defekt elleni cuccok egyertelmuek. A hatso lampa pedig azert kellett, mert nagyon hamar sotetedik es a HHH felso reszen nincs kozvilagitas. En pedig nem szeretnem ha az egyik kanyar utan a hatsomba vagodna egy jampizo hulyegyerek a tonna feletti jarmuvevel...

Raycoon

En megyek, penteken meg nem mert akkor ZP es Kispal koncert :bananadan

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1504
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Viszont meg van az uj cateye hatsolampam :-)


hogy is volt az a idén már nem költök a bringára dolog? :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1505
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

En se voltam ma. Viszont meg van az uj cateye hatsolampam :-) Olyan vilagit, hogy a regi fenye nem latszott mikor melle raktam :-)
http://ebike.hu/term...atso-lampa/1649
Van vegre minipumpam, potbelsom, belsokiszedom. Es megajandekoztam magam egy Ritchey WCS kormanyszarv-al. A bike+ rovid kenyelmetlen volt hosszu tavon, talan majd ez jo lesz. Muszaj annak lennie :-)

Holnap viszont johetsz velem. 18:30 korul leszek a kolosy aljanal. Beszeljunk rola ha van kedved jonni.

Hú, mennyi minden.. :) Nekem is kellene egy-két dolog, új pedál, külsõ-belsõ, legalább fékpofa, de nem ártana valami jobb fék.. Csak idõm nincs...
Holnap muszáj leszek autóval menni, szóval esélytelen.. Talán pénteken, ha marad elég idõ az orvos után, akkor biciklivel tudok menni és akkor akár össze is jöhet..

#1506
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En se voltam ma. Viszont meg van az uj cateye hatsolampam :-) Olyan vilagit, hogy a regi fenye nem latszott mikor melle raktam :-)
http://ebike.hu/term...atso-lampa/1649
Van vegre minipumpam, potbelsom, belsokiszedom. Es megajandekoztam magam egy Ritchey WCS kormanyszarv-al. A bike+ rovid kenyelmetlen volt hosszu tavon, talan majd ez jo lesz. Muszaj annak lennie :-)

Holnap viszont johetsz velem. 18:30 korul leszek a kolosy aljanal. Beszeljunk rola ha van kedved jonni.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1507
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

En ma lehet mar nem is megyek. Nemtom. Eloszor bringas boltba kell beugranom, attol fugg, hogy vegzek. De ha idoben, akkor olyan 19:00 elott elindulok folfele.

Szoval max talalkozunk ha Ti lefele jottok mikor en felfele megyek meg. :-)

Közbe jött valami.. :(

#1508
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En ma lehet mar nem is megyek. Nemtom. Eloszor bringas boltba kell beugranom, attol fugg, hogy vegzek. De ha idoben, akkor olyan 19:00 elott elindulok folfele.

Szoval max talalkozunk ha Ti lefele jottok mikor en felfele megyek meg. :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1509
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Én szerintem jah, ha valakinek van kedve f6-6 körül csatlakozni, dobjon egy privit...azért nem késõbb, mert marhamessze kell még mennem, hogy hazaérjek...

Nem tudom, hogy a reggeli küzködésem után mennyire szerencsés mással mennem.. Esélyem nincs még csak egy lassú tempóra sem, szvsz, sok megállós leszek.. Szóval nem tudom, hogy van-e értelme "összefutni"..
Egyébként az aszfalton próbálok felmenni, és majd meglátjuk..
Ha láttok egy nagyon szenvedõ fejû Kelly's-est normál ruhában, akkor az én leszek.. :)

Edit: ha belejövök, akkor biztos nem utasítok el semmi segítséget.. :)
(Vagy rossz a hozzáállásom?)

#1510
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Raycoon

Na masztok ma HHH-ra? :-)

Épp ezt akartam kérdezni a HHH-ban.. :)
Elvileg megyek, de még nem tudom mikor tudok elindulni..
Talán fél 6 a cégtõl.. Szóval fél 6-6 küzütt valahol arra leszek, ha nem halok bele elõbb.. :)

#1511
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Én szerintem jah, ha valakinek van kedve f6-6 körül csatlakozni, dobjon egy privit...azért nem késõbb, mert marhamessze kell még mennem, hogy hazaérjek...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1512
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Raycoon

Na masztok ma HHH-ra? :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1513
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás
Lehet társulni hozzám is, az Elte TTK-tól indulunk.
http://criticalmass....axonomy/term/16

#1514
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Aha, és ha elvéted, akkor a felsõcsõ és a kormány egyikfele is tiszta lesz.. :D

á, nem szoktam.....csak eccer... a sok eszemmel olyan helyen akartam átmenni, még bent a városban ahol ki van rakva az alja ilyen sima kövekkel, "gázlónak " az autóknak, a folyamatos átjárástól meg majdnem macskakõsimára vannak kopva...na ott úgy csúszott ki a hátsó kerék ....lábam a pedálban..spd rulz...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1515
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Aztan visszafele elvetzed ismet es mar le is van mosva a bringa. Meg a bringas is. Mi kell meg? :-)

Gyalog az egyik intsruktorom csinált hasonlót.. Átugrott a patakon (nagyon széles volt) és megbillent a túloldalon.. Elkezdett csapkodni a karjával hátrafele, mint a börleszk filmekben, és szépen bedõlt hátra.. :) Nna, a patak pont félig lepte el.. Elõl száraz volt és szint tökéletesen függõlegesen hátul vizes.. :) Mi jót röhögtünk. :D

#1516
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Aztan visszafele elvetzed ismet es mar le is van mosva a bringa. Meg a bringas is. Mi kell meg? :-)

Aha, és ha elvéted, akkor a felsõcsõ és a kormány egyikfele is tiszta lesz.. :D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1517
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

2 patakátkelés + oldja az ilesmit :)

Aha, és ha elvéted, akkor a felsõcsõ és a kormány egyikfele is tiszta lesz.. :D

#1518
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

2 patakátkelés + oldja az ilesmit :)


Én mennék olyan helyre, ahol lehet patakon átkelni, de nem ismerek ilyeneket. Egyedül meg nem is mernék elindulni.

#1519
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Mocskosan szebb. Legalabb latszik, hogy hasznalva van. Vitrin bringa nem jooo :no:


Én tudom, hogy nem az. :) Mindegy, mert már most poros.

#1520
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Már muszáj volt. Még volt rajta szeder. A földrõl csapódott fel, és az esõ nem tudta lemosni. :) (a szeder meg már több, mint egy hónapja nem érik)

2 patakátkelés + oldja az ilesmit :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való