Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#561
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
És ha õk nincsenek, ez a topic már leült volna.

#562
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Szerintem félreértettél. Nem azt mondom hogy helyes ilyeneket mondani a rádióban, csak azt hogy B&B nem hülyék, mégcsak nem is gonoszak. ....


A legjobban rájuk illõ szó az "infantilis".
("Éretlen; a személyiségfejlõdés gyermeki vagy kamaszos szintjén megrekedt ember. ")

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#563
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Alex: amiket írtál azt ugye nem gondoltad komolyan? Ezt sztem még aki kerékpár ellenes az sem veszi be h a lezárás miatt ütne bringást, gázosítana, de a bringásokkal nincs baj! Ezt meséld B&B barátaiddal egy 5 évesnek aki batman akar lenni ha nagy lesz, talán elhiszi!

Ha visszább olvasol 2-3 oldalt akkor olvashatod a kicsit hosszabb véleményem az esetrõl.


Szerintem félreértettél. Nem azt mondom hogy helyes ilyeneket mondani a rádióban, csak azt hogy B&B nem hülyék, mégcsak nem is gonoszak. Egyszerûen csak ebbõl élnek hogy hülye poénokat nyomatnak és sokakat megsértenek. Én se értek eggyet azzal, hogy mindenféle hülyeséget nyomassanak a rádióba, nem is hallgatom a slágert. Párszor beszéltem már a Borossal és én rendes csávónak tartom, mindenesetre nem rokonom, nem haverom, tõlem bárki utálhatja. Emiatt nem akarok senkivel össszeveszni!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#564
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

Gyerekek ide ki jön???

http://forum.bikemag...read.php?t=2120


Idõzítés-probléma! Holnap Gyõr Maraton, a vadregényes Cuha-szurdokkal...

#565
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Egye kutya, ráíratom arra a pólóra vhová, hogy egyúttal elnézést is kérek pallérozatlanságom miatt.

#566
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Gyerekek ide ki jön???

http://forum.bikemag...read.php?t=2120

#567
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szerintem pedig meg lettek lepve a megfelelo lepesek: ORRT, levelek. Ezert ok megtettek amit a media kivan, meghivtak a CM foszervezot es elnezest kertek.

En is fel voltam/vagyok haborodva, de nem kerek ilyen polot. Esszel el az ember. Es buszke vagyok ra, hogy a kerekparosok koze sorolhatom magam. Es en azt gondolom, hogy ne jarassuk le magunkat es ne menjunk egy bizonyos szint ala. Szamomra a polo mar a szint alatt van. Reszemrol ennyi.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#568
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mi a gond?
mihez kell szitazos?

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#569
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

Ja Ja én is vennék :D Képzeljétek milyen lenne a következõ CM-mikor is mindenki "SUCK MY DICK BOROS&BOCSKOR" pólóban nyomná :D:D


A hátuljára fel kell írni magyarul is, hogy a rajongótáboruk is megértse...

#570
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A 3.-at én venném meg! :) Vki ügyes grafikus csináljon vmit! pl: Láger reklámjából amikor a b+b bringán ül. CM oldalán fent van a hírnél... Na meg az "aranyküpéseket" is idézetként rá kéne nyomni!

#571
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Jövõre majd többen lesztek! Talán kicsit hamarabb el kell kezdeni a reklámozást.
A cm.hu-n is, úgyis ott nézik a legtöbben. Talán kellene valami menü oldalra, amiben fel vannak sorolva a városok, ahol megrendezik, és ahhoz csatlakozhatna külön menü, az idõpontokkal, útvonallal, ilyesmi.

rajta vagy valamelyik képen?


nem csak a létszám, hanem a szervezés volt gáz, szerintem...
én rajta, ja..

http://pecs.index.hu...oad.php?id=2962
én=aki belenéz a fotográfiába
és nem.. nem azt matatom.. :D hanem a nyerget, mer itt már erõteljes unalmamban voltam :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#572
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Ja Ja én is vennék :D Képzeljétek milyen lenne a következõ CM-mikor is mindenki "SUCK MY DICK BOROS&BOCSKOR" pólóban nyomná :D:D

#573
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
van pár képem (mondom csak pár :D ) az eseményrõl... lsd. aláírásomPosted Image

#574
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ha valaki nyomatna Láger vagy B+B ellenes pólókat, én vennék...

#575
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Alex: amiket írtál azt ugye nem gondoltad komolyan? Ezt sztem még aki kerékpár ellenes az sem veszi be h a lezárás miatt ütne bringást, gázosítana, de a bringásokkal nincs baj! Ezt meséld B&B barátaiddal egy 5 évesnek aki batman akar lenni ha nagy lesz, talán elhiszi!

Ha visszább olvasol 2-3 oldalt akkor olvashatod a kicsit hosszabb véleményem az esetrõl.

#576
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

kösz Bikertigger !

Ideges vagyok és ilyenkor nem jellemzõ rám, hogy helyesen írok.
Amúgy a fiatalos hevületbõl már régen kinõttem....

ok elõferdül...:)
csak ma úgy látszik kötekedõs hangulatban vok...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#577
pixel

pixel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás

Ha lehetne maradjunk meg legalábbi mi a normális szavaknál. A panelproli egy erõsen jobb oldalki "fogalom", és szerintem mint biciklisek ne akarjunk politizálni! Ha csak pejoratív értelemben használtad, akkor meg azért felejtsd el!
Sokkal több nem "panelproli" van, akinek autója van és a gazdagabbaknak jobban a seggükhöz van nõve. Így még a helyét sem állja meg az egész. Agyat mosni meg az "iskolázattak" között is lehet! Tudom, volt vita a cégnél, szépen lehetett látni, hogy ki hogyan reagál..

Edit: nem akartam politikailag állást foglalni, csa panelban éltem sokáig.. :) Mielõtt valaki félreérti, hogy merre is szavazok, utálom a politikát.


Szerintem a panelproli egy embertípus, nem lakóhely függvénye, élhet akár a Rózsadombon is (de az tény, hogy egyes lakótelepek környékén jóval sűrűbb eme embertípus előfordulása, mint máshol). Azt nem értem, ez a fogalom miért lenne jobboldali. Ez az egész oldalazás, főként Mo-on, egy ökörség, aminek legfőbb célja az olyan emberek manipulálása, akik nem tudnak önálló értékítéletet alkotni.

#578
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Van ugye a nagy Magyar Nyáj, néhány pásztor a kisbojtárokkal, lihegõ kutyákkal, pásztorbotnak pedig ott a TV...

Hatékonysága felmérhetetlen, a birka nem is érzékeli, hogy irányítják. Ha mégis, akkor jönnek a pulik.

#579
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

http://pecs.index.hu/index.php?id=5982
a nagy nagy pécsi felvonulás beszámolója, pár képpel.


Jövõre majd többen lesztek! Talán kicsit hamarabb el kell kezdeni a reklámozást.
A cm.hu-n is, úgyis ott nézik a legtöbben. Talán kellene valami menü oldalra, amiben fel vannak sorolva a városok, ahol megrendezik, és ahhoz csatlakozhatna külön menü, az idõpontokkal, útvonallal, ilyesmi.

rajta vagy valamelyik képen?

#580
cozmo

cozmo

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
kösz Bikertigger !

Ideges vagyok és ilyenkor nem jellemzõ rám, hogy helyesen írok.
Amúgy a fiatalos hevületbõl már régen kinõttem....