Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#541
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Pontosabban: gyalogos-bringás-kutyaszar
Mer' ez is kampánytéma.

#542
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Hát igen a sajna a kerékpárút mindig is csak kampánytéma marad! Ahogy közeledik a választás egyre több kerékpárút "fog épülni". Aztán minden marad a régiben!!!Valljuk be õszintén ez a világváros nem alkalmas a szûk kis utcáival az autós, gyalogos, kerékpáros utak egymás melletti kijelölésére. Azzal meg, hogy sárga csíkot festenek a járdára, nem oldanak meg semmit, mert akkor a gyalogos-bringás ellentét nõ majd!

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#543
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Ha embertípust akarsz besorolni, nevezd birkáknak!!! Az nem sért senkit, maximum a kedves és hasznos állatot.


....és finom állatot... Feltöltött kép

#544
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

na elég kritikus volt a tömeg a politikusoknak ,felkapták kampánytémának....a bp önk. képv.testület ellenzék, most 800 km kerékpárutat igér..ha jövõrer õk....

Mintha mondogattam volna valami ilyesmit és láááám.. :(

#545
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
na elég kritikus volt a tömeg a politikusoknak ,felkapták kampánytémának....a bp önk. képv.testület ellenzék, most 800 km kerékpárutat igér..ha jövõrer õk....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#546
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
heti7esben nagy bevezetõ a toleranciáról meg a kisebbségekrõl, na már virul a fejem, erre vmi júniusi adás ortt büntetésérõl beszélnek. A bringásokat esetleg karácsonykor megemlítik majd vhol? vagy mivel a láger reklámozza magát a tv-kben így soha sem lesz róla szó?

#547
giant181

giant181

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Hajdúböszörményi "Critical Mass"-en senki nem volt?

#548
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

anyám azt mondta, hogy a kép üzenete: "ezt nektek" :D

az avatar, pedig halszemoptikával készült, ezér olyan "görbe" :D


A halszemes dolgot tudom, de valahogy a szemem nem alkalmas arra, hogy visszarendezze normál állapotba. :)

Anyukádnak igaza lehet, egész könnyen kiolvasható belõle ez is. :-)

#549
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Valahogy az avatarodon nem így nézel ki. :D Még jó, hogy mondtad, hogy nem azt matatod, teljesen úgy látszik, mintha azt csinálnád... :D


anyám azt mondta, hogy a kép üzenete: "ezt nektek" :D

az avatar, pedig halszemoptikával készült, ezér olyan "görbe" :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#550
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
felraktam a (sztem) jobb képeket a debreceni CM-rõl a pix-be:
http://pix.bikemag.h...k-k_pei/CM2005/

a kedvencem, kis photoshoppal :)
a jövõ kerékpárosa... :)

#551
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Sziasztok!

Érdekes cikk:

http://www.ma.hu/pag...k/ai/0/130491/1

Luki

The same..
Én is autóval járok sokszor, mert muszáj a munkám miatt, de ettõl még inkább érzem magam biciklisnek, mint autósnak, pedig sokkal régebb óta vezetek..
És talán pont azért, mert sok hasnoló emberrel találkoztam, kezdtem el munkába is bringával járni. Még nem sokszor, de ha úgy sikerül alakítani, akkor azzal megyek. Pedig autóval gyorsabb, még a dugóban is, nem is izzadok le, mert van klíma, stb.. Lehet, hogy nem vagyok etalon, de én is meg tudtam "mozdulni", más is megteheti..

Mellékesen jegyzem meg, hogy van munkatársam (akirõl nem néznem ki, hogy a Rózsadombot megmássza :) ), de azt mondja, hogy õ nem fog biciklivel jönni, mert a nagykörúton lakik és ott nem fog végig menni, kerülni nem sok értelme lenne.. Ha lenne bringaút, akkor legalább az esélye meglenne..

#552
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Szerintem a panelproli egy embertípus, nem lakóhely függvénye, élhet akár a Rózsadombon is (de az tény, hogy egyes lakótelepek környékén jóval sûrûbb eme embertípus elõfordulása, mint máshol). Azt nem értem, ez a fogalom miért lenne jobboldali. Ez az egész oldalazás, fõként Mo-on, egy ökörség, aminek legfõbb célja az olyan emberek manipulálása, akik nem tudnak önálló értékítéletet alkotni.

Ha tényekkel akarsz operálni, akkor végezz kutatást. Vagy van valami amivel alá tudod támasztani?? Vagy arra gondolsz, hogy a panelban négyzetméter arányra nagyobb a népsûrûség (mert ugye szegényebbek, és így a bkv-n befele nem is annyira hallgatnak Lágert), mint a Rózsadombon, ahol nincs (annyi) panelház? Pont arról beszél a topik, hogy kirekesztés, elõítélet, sértegetés, meg a sok negatív egyéb, erre jönnek egyesek (Te is) egy olyan sztereotípiával, ami pont nem az önnálló értékítélet alkotásáról szól. Az viszont tény, hogy melyik oldal használta legtöbbet az elmúlt pár évben a szót. És tudod mit, ha az oldalazás szerinted ökörség, akkor helyettesíts bele egy pártot kedved szerint. Egykutya..

Ha embertípust akarsz besorolni, nevezd birkáknak!!! Az nem sért senkit, maximum a kedves és hasznos állatot.

Érdekes, hogy akinek az írására reagáltam, Õ megértette, hogy mire gondolok..

Ha valaki tovább akarja fûzni a témát, akkor abba hagytam..

Bocs......

#553
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok!

Érdekes cikk:

http://www.ma.hu/pag...k/ai/0/130491/1

Luki
I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#554
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

És ha õk nincsenek, ez a topic már leült volna.


Ez? Hát állandóan figyelmeztetjük magunkat, hogy ne offoljuk már szét.

Az eddigi barátságos légkörhöz képest ez a gyûlölködõ stílus szerintem nem elõrelépés.
Én nagyon nem örülnék, ha a következõ felvonulásra ilyen pólókban jellene meg a többség. Azt hiszem, akkor visszafordulnék, vagy szemben mennék, vagy tudomisén, de valahogy elhatárolódnék.

#555
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

nem csak a létszám, hanem a szervezés volt gáz, szerintem...
én rajta, ja..

http://pecs.index.hu...oad.php?id=2962
én=aki belenéz a fotográfiába
és nem.. nem azt matatom.. :D hanem a nyerget, mer itt már erõteljes unalmamban voltam :)


Valahogy az avatarodon nem így nézel ki. :D Még jó, hogy mondtad, hogy nem azt matatod, teljesen úgy látszik, mintha azt csinálnád... :D

#556
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
csak megpróbáltam végigolvasni s CM óta írtakat, de nehezen megy. Ez a topic nem nagyon tûnik el, de nem csak a nõk miatt, hanem mert akik indították (Mi) mindig itt beszéljük meg a találkáinkat (tudod: bringut.freeblog.hu ...)

A bocskorék meg akkor is köcsögök és kifejezetten ártóak, mi lenne ha a tv2/rtl-ben bemondanák, hogy mindenki üssön meg egy barnahajú embert, mert rossz a színük... no mert ezt csinálták baßßus!
A cm-en meg mi ketten voltunk a hülye sprinterek :) ennyi bringást életemben nem elõztem meg :D Tetszett, hogy végre nem autósokat kellett elõzgetni, hanem vbicikliseket.

Ride everywhere.

.


#557
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
És pont.

#558
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Ez igaz.
És?

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#559
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Átgondolt verzsön: Ha õk nincsenek, ez a topic kevesebb oldalból állna.

#560
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

És ha õk nincsenek, ez a topic már leült volna.


nézd meg mióta megy ez a topic.

gondold át mégegyszer ezt a kijelentést
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda