Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#461
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

[/indent]Akkor az tényleg eltörhetett, már több, mintegy hete volt a CM, és nem aznap történt, ugye? :(


ja, ja, valamelyik elõzõ éjjel; már nem emlékszem pontosan. De majd rendbe jön. :)

#462
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás



Hát ja... A kezem már rendben, de a lábam, még mindig fáj... :( Segáz, majd elmúlik. :)


Akkor az tényleg eltörhetett, már több, mintegy hete volt a CM, és nem aznap történt, ugye? :(

#463
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

[quote name='Tin']Te ott lassan leamortizálod magad. :) Elõbb a lábad (a CM-en alig bírtál rálépni raycoon ;) ), most meg a kezed.



Hát ja... A kezem már rendben, de a lábam, még mindig fáj... :( Segáz, majd elmúlik. :)

#464
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Hmmmm... az otthonunk édes otthon, a magunk és azok számára, akiket beengedünk. :) A múltkor valóban "véres" otthon volt, sikerült kireszelnem egy darabot az ujjamból, holott a hagymát kellett volna. De különben jó kis hely az.


Te ott lassan leamortizálod magad. :) Elõbb a lábad (a CM-en alig bírtál rálépni raycoon ;) ), most meg a kezed.

Hogyne! Hiszen vízbe esést és hideget, hideg vizet emlegetett a hétvégi rafting-túránkkal kapcsolatban!!


Megértelek. A vér meleg. Tényleg hatásos a hideg vízzel szemben. :)

#465
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Nahát, mit össze nem vérengeztek itt magatokban. :)


Hogyne! Hiszen vízbe esést és hideget, hideg vizet emlegetett a hétvégi rafting-túránkkal kapcsolatban!! :scared:

#466
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Húú, megmenekültem.. :)
Hogy is van ez nálatok? Nem édes, hanem véres otthon? :D


Hmmmm... az otthonunk édes otthon, a magunk és azok számára, akiket beengedünk. :) A múltkor valóban "véres" otthon volt, sikerült kireszelnem egy darabot az ujjamból, holott a hagymát kellett volna. De különben jó kis hely az.

#467
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Nahát, mit össze nem vérengeztek itt magatokban. :)

Ááá, dehogy.. Épp megmenekültem.. :)
Így talán a következõ CM-en is ott lehetek.. ;)

#468
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Nahát, mit össze nem vérengeztek itt magatokban. :)

#469
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

na jóóó... úgyis kicsi lenne a bárd, legalábbis egycsapásra nem nyakaz, max csirkét... :D

Húú, megmenekültem.. :)
Hogy is van ez nálatok? Nem édes, hanem véres otthon? :D

#470
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Húha, kezd ez vészesen hangzani.. :D Õõõ, meleg lesz az a víz, hidd el.. ;) A bárdot meg hagyd csak nyugodtan a konyhában.. :-)


na jóóó... úgyis kicsi lenne a bárd, legalábbis egycsapásra nem nyakaz, max csirkét... :D

#471
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ez azért nem hangzik olyan veszettül jól. 2 fokos vízbe mártózgasson az öregördög... :-) Aszondta a csóka hogy kell alá venni polót, nem tom minek de biztos van értelme. Meglássuk hamarost.

Stiggs


Felszívja az izzadságot. :-))
Van egy búvár haverom (most vizsgázott) megkérdezem, ha hazajött Thaiföldrõl.
Nekem jövõ héten óráim vannak. Budán, és péntek-szombat kb hatig.

#472
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Jólvan, csak kavarjál a hideg vízzel, rossz vége lesz ennek!! :D Kénytelen leszek megoldani a távolsági fejlevételt... De mégiscsak jobb lenne, ha eljönnél, és akkor személyesen, hogy a többiek is jól lássák a ceremóniát. Utóvégre nincs mindennap nyakazás Budán!! (Úgyis pont kaptunk egy kafa kis bárdot anyósomtól... :)

Húha, kezd ez vészesen hangzani.. :D Õõõ, meleg lesz az a víz, hidd el.. ;) A bárdot meg hagyd csak nyugodtan a konyhában.. :-)

#473
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Lehet, hogy más típusú ruhátok lesz.. Vagy õket szivatták feleslegesen, mert már nyáron is nagyon hideg volt a víz.. :)

Fejlevétel: ki tudja, Ti aztán nagyon trükkösök vagytok ám.. :D


Jólvan, csak kavarjál a hideg vízzel, rossz vége lesz ennek!! :D Kénytelen leszek megoldani a távolsági fejlevételt... De mégiscsak jobb lenne, ha eljönnél, és akkor személyesen, hogy a többiek is jól lássák a ceremóniát. Utóvégre nincs mindennap nyakazás Budán!! (Úgyis pont kaptunk egy kafa kis bárdot anyósomtól... :)

#474
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Lehet, hogy más típusú ruhátok lesz.. Vagy õket szivatták feleslegesen, mert már nyáron is nagyon hideg volt a víz.. :)

Fejlevétel: ki tudja, Ti aztán nagyon trükkösök vagytok ám.. :D

#475
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Ez azért nem hangzik olyan veszettül jól. 2 fokos vízbe mártózgasson az öregördög... :-) Aszondta a csóka hogy kell alá venni polót, nem tom minek de biztos van értelme. Meglássuk hamarost.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#476
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Stiggs: neoprén, de annak nem az a lényege, hogy elõször átitatod vízzel (mártózás) és az a teshõvel együtt alakul át hõszigetelõvé? Valami ilyesmit mesélt egy raftingolós ismerõs..

Dóri: ettõl féltem.. :) Hétvégén biztos nem megyek.. De miattam ne szervezzük máshova, mert ha oda se tudok elmenni, akkor fejemet veszitek.. :D Max majd máskor..


na neeee... semmi mártózás, nem vagyok hajlandó vízbe ugrani, esni meg pláne utálnék. (Egyszer próbált meg valaki vízbe dobni, hiába ellenkeztem. Mivel nem sokkal volt nehezebb az illetõ nálam, én meg jól megkapaszkodtam a nyakában, velem együtt tökéletesen eldobta saját magát is. Az eredményt lehet elképzelni... :) )
Még nem szerveztük sehova se, akár hétköznap is lehet, nincs eldöntve semmi. Ha meg nem jössz, elég nehéz a fejedet venni... :D

#477
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Stiggs: neoprén, de annak nem az a lényege, hogy elõször átitatod vízzel (mártózás) és az a teshõvel együtt alakul át hõszigetelõvé? Valami ilyesmit mesélt egy raftingolós ismerõs..

Dóri: ettõl féltem.. :) Hétvégén biztos nem megyek.. De miattam ne szervezzük máshova, mert ha oda se tudok elmenni, akkor fejemet veszitek.. :D Max majd máskor..

#478
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

NEoprén vagy miben fogjuk nyomni. Egyébként sem vagyok fázós :-)

stiggs


Hát ja. Ha eléggé be van fûtve a szobában, elég vastag a takaró és van polár is, mindjárt nem vagy fázós... :D
Mondjuk jövõ hétre még nincs betervezve semmi extra, hétvégén jön Család, de pl. egy szombat délután lehetne valami kis piknikezést összerántani... ??? A hétköznap azért nem annyira jó, mert mire én bárhova odaérek, hat óra, ,sötét, búúúú... :(

#479
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Hali Stiggs!

Én is hasonlókra gondoltam.. Mindjárt "eltûnnek" a növények.. :)
Én benn avagyok egy taliban, de elég korlátozott a jövõhetem, szóval ha beférek idõben ott leszek..

Hú, rafting? Nem túl hideg a víz már ilyenkor? Vagy mondhatni fagyos? :)

NEoprén vagy miben fogjuk nyomni. Egyébként sem vagyok fázós :-)

stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#480
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Hali Stiggs!

Én is hasonlókra gondoltam.. Mindjárt "eltûnnek" a növények.. :)
Én benn avagyok egy taliban, de elég korlátozott a jövõhetem, szóval ha beférek idõben ott leszek..

Hú, rafting? Nem túl hideg a víz már ilyenkor? Vagy mondhatni fagyos? :)