Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#341
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A láger rádiós ügy estéjén küldtem egy mailt a Levegõ Munkacsoportnak is, ma kaptam rá választ. Nem tenném fel ide, de a lényege h õk is írtak az ORTT-nek de ügyészséghez nem fordulnak.

#342
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Háát engem csak nézegetnek a nõk, beszélni nem jön senki. Lehet h az átlag 28km/h-m a baj. :) Egyszer leszólított egy lány h nem láttam-e a tesóját szembe jönni, mert elhagyták egymást és kétségbe esve kereste. Mondtam h gyorsabb vagyok várjon kicsit szétnézek... sprinteltem pár km-t aztán pár perc múlva visszamentem de õ már sehol sem volt, hálás volt mondhatom.

No vmi ide kapcsolódó is legyen: Kritikus tömeg volt legutóbbi birngázásomkor a dunaparton. Legalább 40 diák + 3 tanár bringával teljes szélességben a keresztbe állva az úton. H egy tanárnak nincs annyi esze h szól a diákoknak h úgy rakják le a bringákat h az úton közlekedni is lehessen, ne csak õket csodálni! Nem azért mert szokásos tempómmal suhantam feléjük, az nem érdekel... csak h ennyi közlekedési inteligencia nincs a "sporttársakban"?!


Milyen rendes vagy, hogy segíteni próbáltál. Lehet, hogy közben a csajnak megkerült a barátnõje, és mikor visszafelé mentél már két lány volt, a nagy sebesség miatt meg nem vetted észre õket. ;)

A diákos sztorihoz csak annyit tudok hozzátenni, amit Kükü mondott: -A bringa nem valami gyógyszer hülyeség ellen.

#343
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Háát engem csak nézegetnek a nõk, beszélni nem jön senki. Lehet h az átlag 28km/h-m a baj. :) Egyszer leszólított egy lány h nem láttam-e a tesóját szembe jönni, mert elhagyták egymást és kétségbe esve kereste. Mondtam h gyorsabb vagyok várjon kicsit szétnézek... sprinteltem pár km-t aztán pár perc múlva visszamentem de õ már sehol sem volt, hálás volt mondhatom.

No vmi ide kapcsolódó is legyen: Kritikus tömeg volt legutóbbi birngázásomkor a dunaparton. Legalább 40 diák + 3 tanár bringával teljes szélességben a keresztbe állva az úton. H egy tanárnak nincs annyi esze h szól a diákoknak h úgy rakják le a bringákat h az úton közlekedni is lehessen, ne csak õket csodálni! Nem azért mert szokásos tempómmal suhantam feléjük, az nem érdekel... csak h ennyi közlekedési inteligencia nincs a "sporttársakban"?!

#344
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Jajaja! Tennap nekem is volt kivel beszélgetni! Bratyómmal túráztunk egy kicsit. Az a tipikus túra:"Na nézzük meg ez az út, hová visz..." A lényeg, hogy hazafele már egyedül tekertem, összetalálkoztam "egy taggal" a Népstadnál. Látszott rajta, hogy már sokat ment, rá is kérdeztem: "Mennyi?" a válasz erõs mosoly keretében "79" . Mondtam neki: "Szép, nekem 81." Mosoly lehervad, reakció: "Áh! Csak két kilcsi! Az nem is sok..." Aztán jól eldumáltunk útközben... A lényeg: Ha már két keréken vagy a hasonszõrûekkel jobban lehet ismerkedni és tömörebb fogalmazásnál is jobban megértitek egymást, mint mondjuk gyalog. :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#345
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

milyen yó h ilyen nyitott és kapcsolatot könnyen teremtõ Mber vagy,sosem kell attól félned,h 1edül kell tekerned:)
velem bezzeg a kutya se áll le traccsolni,csak ha 1kerekûvel m1ek:)


Azért én sem mindig beszélgetek, bár volt már rá példa máskor is. :) Szóval legtöbbször egyedül megyek. Azért is kérdeztem itt, hogy nem jön-e valaki, mert ott a szeszgyár mögött elég hátborzongató menni, fura elhagyott épületek, meg a büdös gyár a másik oldalon. Brr.

#346
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
milyen yó h ilyen nyitott és kapcsolatot könnyen teremtõ Mber vagy,sosem kell attól félned,h 1edül kell tekerned:)
velem bezzeg a kutya se áll le traccsolni,csak ha 1kerekûvel m1ek:)

#347
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

yó utat :-* :)


Köszi!
Végül mégsem egészen egyedül jöttem vissza. Találkoztam egy bringással, mint kiderült kb 500 méterre lakunk egymástól. :) A Budafoki útnál láttam, együtt jöttünk át a zebrán, aztán a Lágymányosi hídnál beért a lámpánál, és az emelkedõn lehagyott. Beszélgetett egy sráccal a másik oldalon, közben visszanézegetett rám. Kíváncsi voltam, mit mond, mert nagyon vigyorogtak. Látta, hogy kivettem a fülhallgatót, és mondta, hogy nagyon jól tolom, ezzel a súllyal. :D Aztán hazáig beszélgettünk.
Na ezért is szeretek bringázni.

#348
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
yó utat :-* :)

#349
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem akar ma valaki Budafok felé letekerni a Dunaparton velem?


Na jó, akkor egyedül megyek.

#350
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Nem akar ma valaki Budafok felé letekerni a Dunaparton velem?

#351
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Pizza Hut? ;)

nem arra gondoltam....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#352
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

fõleg pizzériába :)

Pizza Hut? ;)

#353
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Azt hiszem éttermekbe fogok járni.. :D

fõleg pizzériába :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#354
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Mindenkinek:

Hamarosan olyan ingyenes képeslapok lesznek terjesztve a szórakozóhelyeken, éttermekben, kocsmákban, ami egy matrica: "Utoljára parkoltam bicikliúton" keressétek, használjátok!! :)

Mióta várok erre :) No mehetek minden ilyen helyre sörözni ;) (még egy ok)
Remélem sok lesz!

Ride everywhere.

.


#355
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Azt hiszem éttermekbe fogok járni.. :D

#356
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Mindenkinek:

Hamarosan olyan ingyenes képeslapok lesznek terjesztve a szórakozóhelyeken, éttermekben, kocsmákban, ami egy matrica: "Utoljára parkoltam bicikliúton" keressétek, használjátok!! :)

#357
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Helyes, én is ezért nem. :-) Aznap olvastam, meg másnap, aztán befejeztem. Nehogy már még én növeljem a klikkjeik számát. Frászt. :)

én is csak az ortt bejelentésre való reakcióra voltam kiváncsi :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#358
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
tbence: ha van kedved akkor jöhetnél velünk tekerni valamikor
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#359
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Áá, csak felbosszantanám magam..

Edit: meg a végén azt mondanák, lám csak mennyien olvasnak minket. Juszt sem..


Helyes, én is ezért nem. :-) Aznap olvastam, meg másnap, aztán befejeztem. Nehogy már még én növeljem a klikkjeik számát. Frászt. :)

#360
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás

elég sokan vagyunk nyíregyiek itt a bikemag fórumon, még saját szoba is van a lokálpatriótákban :)


Ehh...jó tudni..:D