Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2661
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Én ugyan nem tudom mi vagyok, de a lustaság stimmel.[/QUOTE]

Kutyanyul, Te Sárkány vagy... :) :scared:

#2662
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Dóri: igen, de olyan ciki, amikor megkérdezik, hogy te mi vagy, azt mondani, hogy patkány :D

Vagy csak én vagyok ilyen maradi? ;)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2663
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
A Dózsagyurin volt ez. Nem estem el, csak adrenalin vót. Gondolkoztam a rendõrlámpa kerékpárvázzal történõ levadászásáról, aztán mégse.


Én ugyan nem tudom mi vagyok, de a lustaság stimmel.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2664
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Én tigris, és szintén nem tudom, hogy mit jelent. Azért örülök, hogy nem patkány. :-)


Ott van, tessék: http://mimi.hu/ezote..._horoszkop.html
Meg itt: http://www.centralne...erika/kinai.htm

Tin, az a lényeg, hogy a patkány is jó jegy, meg mind jó jegy. :)

#2665
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Honeymonkey:)


szal péntek. Ma reggel egy rendõr nyitotta rám az ajtót, negyed órát ordítoztunk, mire kijött a kollegája a boltból, és jól lecseszte, hogy mit fenyegetõzik itt, inkább nézne bele a tükörbe, ha kiszáll, mert legközelebb lehet, hogy a 79-es trioli lesz az, nem én. Leakalappal.
Mi szombaton megyünk a Tiszára, tehát lehet, hogy nem leszünk hajnali ötig ott....

az szép lehetett...
bocs OFF
csak a 79es troli juttatta eszembe....fiatal koromban a nagymezõ utca bajcsy sarkán dolgoztam, ott rendszeres volt (heti 1 átlag biztos volt) hogy ember felparkol a járdára, se jobbra se balra nem néz nyit....csak ott a 70/78 as troli szokta 180 fokban nyitni az ajtókat....mondjuk alap esetben a trolivezetõk se nagyon foglakoztak vele hogy elférnek e a f@szul (2. sorban) parkolóktól (és igazuk volt) ....szal az elhullott tükrök, meg lökhárítok sem voltak ritkák....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2666
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Én meg Bivaly megy Oroszlán és tudom hogy mind a kettõ nagy, büdös és lusta állat:chin:

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2667
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Jaj, jaj. Én a kínai szerint valamilyen majom vagyok. Az mit jelent? ;)
Hívjatok csak majmocskának. :D


Én tigris, és szintén nem tudom, hogy mit jelent. Azért örülök, hogy nem patkány. :-)

#2668
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Honeymonkey:)


szal péntek. Ma reggel egy rendõr nyitotta rám az ajtót, negyed órát ordítoztunk, mire kijött a kollegája a boltból, és jól lecseszte, hogy mit fenyegetõzik itt, inkább nézne bele a tükörbe, ha kiszáll, mert legközelebb lehet, hogy a 79-es trioli lesz az, nem én. Leakalappal.
Mi szombaton megyünk a Tiszára, tehát lehet, hogy nem leszünk hajnali ötig ott....


Hol nyitották rád az ajtót?
Ja, várj, értem, kiszállt a kocsiból tükörbenézés nélkül. Klassz! Lett valami bajod, vagy csak az adrenalin szinted emelkedett?

#2669
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Honeymonkey:)


szal péntek. Ma reggel egy rendõr nyitotta rám az ajtót, negyed órát ordítoztunk, mire kijött a kollegája a boltból, és jól lecseszte, hogy mit fenyegetõzik itt, inkább nézne bele a tükörbe, ha kiszáll, mert legközelebb lehet, hogy a 79-es trioli lesz az, nem én. Leakalappal.
Mi szombaton megyünk a Tiszára, tehát lehet, hogy nem leszünk hajnali ötig ott....


Az télleg ritka példány!!
Na jó, háromnegyed ötkor el vagytok engedve!! :)

#2670
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Honeymonkey:)


szal péntek. Ma reggel egy rendõr nyitotta rám az ajtót, negyed órát ordítoztunk, mire kijött a kollegája a boltból, és jól lecseszte, hogy mit fenyegetõzik itt, inkább nézne bele a tükörbe, ha kiszáll, mert legközelebb lehet, hogy a 79-es trioli lesz az, nem én. Leakalappal.
Mi szombaton megyünk a Tiszára, tehát lehet, hogy nem leszünk hajnali ötig ott....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2671
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

...a kínai horoszkópban a sárkány az egyik legjobb jegy, és még lehetne sorolni a sárkánnyal kapcsolatos pozitív mítoszokat...


Jaj, jaj. Én a kínai szerint valamilyen majom vagyok. Az mit jelent? ;)
Hívjatok csak majmocskának. :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2672
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Persze megyünk, és jól teleisszuk magunkat gyömbérrel, meg paradicsomlével. :-)
De ha koccintani kell, akkor egy pohár alkoholtartalmút hajlandó vagyok a kedvetekért lenyomni. :)


Hátha addig megjavíjjják a turmixmasinát (keverõs, jégkásásító), akkor málnaturmixot tolunk befele az arcunkba!! Vagy más gyümölcsöst. Persze meg lehet "gyógyítani" egy kis Bacardival... :lick: Máskülönben meg ha utálod az alkoholt, akkor nem kell olyat inni. Magamról tudom, hogy ha nem és nem kívánom, és mégis megiszok egy pohár valamit, mert erõltetve van, az nagyon rossz!!

#2673
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Jaaaa, nem, dehogy. :) Pl. Judit barátnõm férjének volt legénybúcsúja, a képek alapján rendesen el is engedték magukat a fiúk, de Juditnál nem sok szelídebb lánylényt ismerek. Magamról meg annyit, egyszer egy sárkány, egyszer egy királylány... :) Lényeg, hogy egy okkal több, hogy mulassunk és mi, csajok se maradunk ki belõle!! Stimmt?? :)


Persze megyünk, és jól teleisszuk magunkat gyömbérrel, meg paradicsomlével. :-)
De ha koccintani kell, akkor egy pohár alkoholtartalmút hajlandó vagyok a kedvetekért lenyomni. :)

#2674
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Nem, az itteni átlagból számoltam. Jófejség: nincs külön legénybúcsú, sárkányság: van legénybúcsú.
Ráadásul a férjemnek jó messze szervezték, Agárdon. :-)


Jaaaa, nem, dehogy. :) Pl. Judit barátnõm férjének volt legénybúcsúja, a képek alapján rendesen el is engedték magukat a fiúk, de Juditnál nem sok szelídebb lánylényt ismerek. Magamról meg annyit, egyszer egy sárkány, egyszer egy királylány... :) Lényeg, hogy egy okkal több, hogy mulassunk és mi, csajok se maradunk ki belõle!! Stimmt?? :)

Csak megjegyzem, Süsü is sárkány, mégis mindenki szereti, a kínai horoszkópban a sárkány az egyik legjobb jegy, és még lehetne sorolni a sárkánnyal kapcsolatos pozitív mítoszokat. Persze a negatívat is, de most azt nem kérdezte senki!! :)

#2675
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

miért, több legénybúcsú is volt? :) Párod aztán tud élni... !!!

Nem, az itteni átlagból számoltam. Jófejség: nincs külön legénybúcsú, sárkányság: van legénybúcsú.
Ráadásul a férjemnek jó messze szervezték, Agárdon. :-)

#2676
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Jáj! Én egy sárkány vagyok a legénybúcsúk alapján. :-)


miért, több legénybúcsú is volt? :) Párod aztán tud élni... !!!

#2677
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
oké, oké. Tényleg jól néz ki :)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2678
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Itt talizunk :

http://www.szikla-kert.hu/
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2679
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

CSak a ponthatárok megállapítása van ma. :-) Nem kell mennem sehová. De azért szurkoljatok. :)


Jaj, jaj. Hát akkor fingers crossed ;)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2680
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Hát, ja, ja. Azért lesz így, mert a baráti körünk 97%-ban fedi egymást. Egyébként meg nem nagyon kell "búcsúzni" a korábbi élettõl, mert nagyjából ugyanazt folytatjuk, amit eddig csináltunk. :) Szerintem a klasszikus legénybúcsúnak akkor van értelme, ha valami sárkányt vesz el az a legény, aki eltiltja õt a barátoktól meg a bulizástól. Asssszem, mi inkább élnénk tovább, ha lehet! :bananadan


Jáj! Én egy sárkány vagyok a legénybúcsúk alapján. :-)