Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#2601
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Tegnapi csúcs: a nagymarosi kompnál egy kb. 8m széles utcán vezet a keróút, de ez nem volt elég széles ahhoz hogy egy kerékpársáv elférjen rajta. Feltették a járdára. Pedig egyirányú utca. Vagy nem is???
Szóval ha Pest felõl jövök autóknak egyirányú u tábla, bringáknak a járdán kpút tábla. Másik irányból szerintetek? Autóknak egyirányú u tábla (behajtani tilos helyett) bringáknak...semmi.
Így hát az autósok egymásnak mutogatnak, hogy "bejöttél szembõl az egyirányúba vazze", a bringás-gyalogos meg a járdán veszekszik, hogy egyik irányból járda, a másikból bringaút.:clap:


#2602
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Na tegnap ötkor bezártam a bótot és megcsináltam a fotókat Váctól Nagymaros végéig. 38 kép lett.
Asszem a Nagymaros Szob szakaszra csak vasárnap lesz idõm:(.

Azért nem semmi, hogy az ország legtöbbet reklámozott, nem bringások szerint istencsászár bringaútján ennyit tudtál fotózni... Én egyszer oda vissza végigtekertem Dórival, már akkor is volt egy pár jó poén benne. Mint pl, nagymaroson a rakpartra fut le a bringaút, de az vagy víz alatt van, vagy a pontomok kötelei nyakaznak le... és így tovább...

Köszönöm a fáradozást!:clap:
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2603
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Na tegnap ötkor bezártam a bótot és megcsináltam a fotókat Váctól Nagymaros végéig. 38 kép lett.
Asszem a Nagymaros Szob szakaszra csak vasárnap lesz idõm:(.


#2604
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

Muti fotokat


MÉg szépíteni kell egy kicsit, de holnap estére remélhetõleg tudok föltenni...

#2605
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Hüp. Megkérdeztem a Bogidokit mennyi lenne az ótó helyrepofozása. Pesszimista eredmény: 50 eze. hüp. optimista meg 33 eze. az is hüp.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2606
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Muti fotokat

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2607
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Off!!

Wáááá!! Kész az új gépem!!! :D:D

ON!!

Darázs ellen: Fullprotektor cucc! :)

#2608
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Stiggs & Dori

Mivel a Bibcben is mindig jo, igy egeszen nyilvanvaloan szivesen mennek unnepelni titeket, de nekem ez most kimarad. Majd a tobbiek ugyis isznak helyettem boven ;-) Oszinte leszek, 1 ev utan jon haza valaki Londonbol csutortok ejjel es a penteket kettesben terveztuk. Azt hiszem ez ertheto.
Jovo heten majd iszom az egeszsegetekre! ;-)

Stiggs szigorú utasítására:

pénteken, 29-én, kb. 18.30-tól várunk benneteket a
http://www.szikla-kert.hu/ helyen, itt tartjuk az esküvõnk elõtti baráti összeröffenést. Mindenkit szeretettel várunk!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2609
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Félhat nekem zsíristenkirály, annál hamarabb úgyse indulok el sose. De nem ér oútival jönni, mert akkor direkt oyan helyeken fogok menni, ahol én vagyok elõnyben. :)


de ripityara van a montim.
sir minden mozgo alkatresze, a hajtomuvet beletaposom mar reg az atdoboba, takony mar az osszes bowden... huppos allapotban van :]
de, majd meglatom, mit tehetek erted :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2610
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Da, igazad van, az ampullát szokták ilyenkor alkalmazni. Nem vagyok allergiás, azaz voltam, de elmúlt és amúgy sem volt súlyos. :)

Tin, Vészhelyzetet ne nézzél, vagy legalább ne jegyezd meg, amit látsz. Öcsém 12 éve dolgozik az egészségügyben, ahányszor belenéztünk a Vészhelyzetbe, mindig marékszám szórta a haját. :scared:


csak vitz volt, nem onnan jegyeztem meg. :-) Engem érdekelnek az ilyen dolgok, de foglalkozni nem szeretnék velük. (mármint nem szeretnék orvos, vagy egészségügyis lenni)

#2611
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Félhat nekem zsíristenkirály, annál hamarabb úgyse indulok el sose. De nem ér oútival jönni, mert akkor direkt oyan helyeken fogok menni, ahol én vagyok elõnyben. :)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2612
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

A
Az allergiához: ilyenkor nem igazán a pezsgõ tabletta a legjobb, mert fel kell oldani, meg ilyenek. Mi amikor edzõ táborban voltunk, akkor mindig volt a közelben kálcium ampulla, sokkal gyorsabban felszívódik.
rc


Da, igazad van, az ampullát szokták ilyenkor alkalmazni. Nem vagyok allergiás, azaz voltam, de elmúlt és amúgy sem volt súlyos. :)

Tin, Vészhelyzetet ne nézzél, vagy legalább ne jegyezd meg, amit látsz. Öcsém 12 éve dolgozik az egészségügyben, ahányszor belenéztünk a Vészhelyzetbe, mindig marékszám szórta a haját. :scared:

#2613
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

ha a seggedbe dugod a pezsgotablettat, akkor kuvva gyorsan felszivodik ott is :)


Aztán majd tarthatod a vödröt a szádhoz, nem szégyen ám beszéd közben sz@arni.:)

#2614
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

ha a seggedbe dugod a pezsgotablettat, akkor kuvva gyorsan felszivodik ott is :)

Háát, azt azért megnézném, amikor oda feldugod, hogy mi is történik.. :) Vagy tudod mit, inkább mégsem nézném meg.. :D

rc

#2615
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

...
Az allergiához: ilyenkor nem igazán a pezsgõ tabletta a legjobb, mert fel kell oldani, meg ilyenek. Mi amikor edzõ táborban voltunk, akkor mindig volt a közelben kálcium ampulla, sokkal gyorsabban felszívódik.
...
rc



ha a seggedbe dugod a pezsgotablettat, akkor kuvva gyorsan felszivodik ott is :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2616
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
A "patkánysághoz": mint ahogy a linkben is benne volt, õ volt az elsõ állat, ami a hívásra megérkezett.. Szerintem ez elég megtisztelõ hely. Náluk nincs is pejoratív értelme, sõt..
Egyébként én Tigris vagyok.. :-)

Az allergiához: ilyenkor nem igazán a pezsgõ tabletta a legjobb, mert fel kell oldani, meg ilyenek. Mi amikor edzõ táborban voltunk, akkor mindig volt a közelben kálcium ampulla, sokkal gyorsabban felszívódik.
Az allergia meglétérõl: ugyancsak edzõ táborban egy srácot egymás után megcsípte 3 darázs, mert véletlenül egy fészek közelében mentünk el. Kérdeztük, hogy allergiás-e. Azt mondta, soha nem volt semmi baja, amikor megcsípték. Háát, egy félóra múlva már nagyon csúnyán nézett ki szegény, én meg futhattam néhány km-t szétesett térdekkel..

rc

#2617
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

jahogy van ilyen ize? szuri? de mondjuk, meg ugy is gaz :(

fogadjunk, hogy az "anafilaxias" dumat copypastezted :]]


Nem azt fejbõl tudtam. :) Az adrenalinnak kellett utánanéznem. :-) Tudod, sok Vészhelyzetet nézek. :)

#2618
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
Knyul,
ha nem banod, hogy 1/2 6-kor vegzem, akkor reszedrol rendben :) meg reszemrol is.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2619
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Akkor veszünk neki olyan tollat, amiben egy adag nemtommivan. megnéztem, adrenalin van benne, a combba kell beadni. Meg a mérték sem mindig egyforma.
Kaphat rögtön anafilaxiás sokkot, meg az is lehet, hogy csak bedagad csúnyábban mint másnak a csípés helye. De inkább fordítva szokott lenni, elõbb csak bedagad, aztán késõbbis csípésekkor jön a sokk.


jahogy van ilyen ize? szuri? de mondjuk, meg ugy is gaz :(

fogadjunk, hogy az "anafilaxias" dumat copypastezted :]]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2620
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

es, ha kiderul rola, hogy nem birja a darazscsipest?
mostantol gumicsovel fogtok jarni vele? vagy mit csinal ilyenkor az ember? :o


Akkor veszünk neki olyan tollat, amiben egy adag nemtommivan. megnéztem, adrenalin van benne, a combba kell beadni. Meg a mérték sem mindig egyforma.
Kaphat rögtön anafilaxiás sokkot, meg az is lehet, hogy csak bedagad csúnyábban mint másnak a csípés helye. De inkább fordítva szokott lenni, elõbb csak bedagad, aztán késõbbis csípésekkor jön a sokk.