Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pannon Maraton | 2008. június 29., Gyõrújbarát

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1165 hozzászólás a témában

#1121
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Sajnos én még ezen nem tudtam ott lenni. Írigyellek is titeket! De Köszegen már 100%, hogy ott leszek! Ugye lehet egy-egy versenyre is nevezni, nem csak a 4-re együtt?

#1122
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
TV-ben a masor Sport 1 kedd 20.45kor ezt az adast meg 7x ismetlik meg...ha megkapom az idopontokat azokat is felteszem.
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#1123
jégyé

jégyé

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
A gumiragasztáshoz nem feltétlenül ragaszkodom :) és a hiányzó kilométerek nélkül is jól ki tudtam tekerni magam! Mégegyszer :clap:

#1124
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
[quote name='PS.:Csak egy kérdés - a táv volt kissebb, vagy az én kerékkerületem nincs jól beállítva?[/QUOTE']

A válasz: az órád jól mér. Ha jó láttad az elsõ visszafordító pontnál(kontroll pont) balra fel fairtas volt...nem hinném hogy a kivagott akacoson keresztul kellett volna lehoznunk a versenyt. Sajnos mi sem tudtunk mindenrol...a terület nem a mienk. Ezt a döntést a szalagozasnal (tobbxi defektjavitas) után hoztuk meg.


Leon
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#1125
jégyé

jégyé

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Én is csak gratulálni tudok a versenyhez, a rajt-cél nem is lehett volna jobb helyen, szuper volt ellazulni a verseny után a melegvizes medencében. A helyiek is szívügyüknek tekintették a versenyt, leszámítva azt az egy embert aki az egyik kersztezõdésben fennhangon köveltelte a megszeppent lányoktól a rendezõ nevét. Jó volt a keretprogram, gyorsan ment a kiértékelés.A pálya is remekül járható volt, az az egy-két dagonya simán belefért!(ami igaz az igaz - cél elõtti miatt azthittem, hogy szégyenszemre a hátamon kell becipelnem a bicót)Mégegyszer gratula! Átugrottátok a magasra helyezett lécet!Csak így tovább! Az idõjós legyen veletek!

PS.:Csak egy kérdés - a táv volt kissebb, vagy az én kerékkerületem nincs jól beállítva?

#1126
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Szegasztok Skacok!

Jó kis verseny volt ez! Tetszett a pálya meg a szervezés is, azonban a zene okán csatlakoznom kell Baluu véleményéhez. Biztos, hogy ahány ember annyi izlés, de fõleg az elején elég langyi volt. Bár a "harci" kedvemnek nem ártott, de nem is tett jót a "tinédzs görlsz"-ös tempó.
Mindent összevetve ennyi legyen az összes bajunk!

#1127
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
Csatlakoznék.
Szerintem is nagyon yo volt!!!
Végre uyra othon dombok közt tekerhettem.
A szervezés yo volt,a páya yo volt, a kaya választék yo volt(mármin hogy 5 közül lehetett választani!!)
A páya rajt elötti részea vizenyõs rész is kellett, szerintem.....legalább a rajtnál elszakatt eg ykicsit a mezõny....
a célnál meg rendezõdtek a befutók. :))
A páya néhány részén voltak gondok, szokásosan volt aki eltévedt (nem én).
Amugy én végig figyeltem a a elzéseket....valamikor meresztenem is kellett a szememm, de mindenhol rátÁLTAM A HEYES UTRA....és elég elõkelõ heyen is értem be.
Az az autó amyik pont elfoglalta valahol a hegyen az egész utat hát az kész volt...
de egyéb debizsonos bácsikával vagy kaszát a biciklin szállító faszival nem találkoztam. :)
szerencsére.
csak kevesen voltak (250-300an) és mivel 3 táv volt ig y elég kevesen indultak eg y mezõnyben , de aki legalább máshol , más maratonokon nem fér be az elsõ 10-be mondyuk, annak itt simán sikerülhetett, mivel azért sok "elit" yo bringás nem yött el.
:) ennek én most kifeyezett örültem mert ugysem voltam még soha dobogós! :)
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#1128
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
az origos az ilesmi
http://www.origo.hu/...trum/index.html
jobb oldalt fent van ily 5 video, ha nincs is épp kint a pannon maraton valameliket elindítod és ott már ott lesz felsorolva..biztos lehetne pontosabb link is csak most úgy néz ki nem mûxik az origo

#1129
Viko

Viko

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

hamar fekerlült az origora a video ...gratula
képek alapján jó lehetett, sajnálom hogy nem tudtam menni


Sziasztok!

A maratonon említették, hogy lesz valami összefoglaló kedden a Sport1-en. Tudja valaki, hogy pontosan mikor lesz. Nekem 18 óra környéke rémlik, de az újságban csak 20.15-kor van hasonló témájú mûsor.
Origon lévõ videóról tudtok linket küldeni?
Kösz!
Viko

#1130
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
hamar fekerlült az origora a video ...gratula
képek alapján jó lehetett, sajnálom hogy nem tudtam menni

#1131
Baluu

Baluu

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Király volt a verseny!

DE!
Többet nem szeretném megkapni a 13-as rajtszámot.
Hogy miért?
Az elsõ nagy pocsolyába sikerült belezuhannom, szerintem a mezõnybõl egyedül nekem. Volt egy defektem az elsõ kerékben, ja meg egy a hátsóban. A gumicsere alatt veszítettem a szunyogok által vagy egy liter vért. a láncom háromszor beszorult a kistányér meg a váz közé. A patentpedálból nem tudtam kipucolni a sarat. A hátsó váltóm meg alig müködött a sok sártól ami belefolyt.
Meg valamiért nem mentek a mászások sem, úgy éreztem mintha kiürültem volna.
Ezért nem is mentem a második kört.
De mindent összevetve jó volt a verseny.
Néhány ötlet a további versenyekre.
Szerintem sokkal jobb a feeling, ha a rajtnál nem az alpolgármester álmos "rajt"-jára indulunk, hanem valami pörgõs zeneszámra (nem muszáj a Scooteros Fire).
A rajt utáni kaszált rész belõlem többet kivett, mint az elsõ emelkedõ, viszont bemelegíteni nem tudtam rendesen.
Viszont a kaja nagyon király volt, fõleg az, hogy többöl tudtál választani.
És a legjobb a melegvízben lazítás volt.
úgyhogy csak így tovább.
Hajrá Pannonia. :-)

Jahh és esetleg a további három versenyre van mód átneveznem a rövid távra?

#1132
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Köszönjük XCracer, reméljük hogy találkozunk Kõszegen, ahol megprobalunk hasonlo szinvonalas versenyt alkotni.

Pannon Mraton Team

ui: elõzetesben csak annyit, hogy a verseny napján VW-Audi talákozó lesz a rendezvénnyel együtt.
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#1133
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
NAh megvolt a verseny!
ASSZEM HOGY EGY NAGY GRATULÁCIÓ A VERSENY SZERVEZÉSHEZ ÉS A HELYSZÍNHEZ IS. Ez télleg fasza volt, a kaja is nagyon jo volt ,meg minden.
Csak így tovább!
VDT Forever!!! TÓÓÓDNEKI!!!

#1134
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

- Kocsiknak van kijelolt kiépitett parkolo. Igy nem lehet beparkolni a sátrak kozé. - Leon



Kösz akkor majd kitalálunk valamit.
langferi alias SzomjasFeri
Lazán, faszán, igazán!
http://piacter.bikem...500&ppuser=2602

#1135
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

Milyen most a pálya? Kell sárgumi? Az 1,95 -ös Ricsi Zmax-om jó a pályára?


Öszinte leszek: holnap latni fogom a pályát reggel 7kor, akkor fogom megtudni milyen állapotba van...Mondjuk én Conti kulsokkel mentem korbe...majdnem slick az elkopástol, de siman elment...ennyit tudoikhozzáfuzni.

Leon
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#1136
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

És még egy kérdés ezzel kapcsolatban, a kocsivalk is betudunk állni a sátrak közé? .

- Kocsiknak van kijelolt kiépitett parkolo. Igy nem lehet beparkolni a sátrak kozé. - Leon
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#1137
KissCADMan

KissCADMan

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás

- Nem kell elõre jelezni, jössz és van hely:)

Ami a pályát illeti: hétfõn volt a pálya kijelölése, ez kb 1 hetes esõzés után volt, a biciklim kb fel kiloval lett nehezebb. Vannak részek amik nehezen járhatóak (körönként kb: 200m), de többnyire 'simán' tekerhetõ a táv.
Leon


Milyen most a pálya? Kell sárgumi? Az 1,95 -ös Ricsi Zmax-om jó a pályára?

Kösz

#1138
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

- Nem kell elõre jelezni, jössz és van hely:)

És még egy kérdés ezzel kapcsolatban, a kocsivalk is betudunk állni a sátrak közé? mert nem is a kocsit féltem, mert egy szakadt roncs, de a Yasec ami benne lesz, azért már aggódom.
langferi alias SzomjasFeri
Lazán, faszán, igazán!
http://piacter.bikem...500&ppuser=2602

#1139
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Kedves Leo!

Mikor a slick-rõl beszéltem, akkor az IRC mythos-ra gondoltam, ami slick gumiként van számontartva montis körökben. Ilyen gumival tavaly 7 maratont (ebbõl 5 volt hosszú táv) nyomtam végig, de volt már rá példa hogy országúti slick gumival indultam OX versenyen itt zalaegerszegen (ha jól emlékszem 1997-ben, bár akkor még XC-nek hívták) sõt sopronban is. Egyébként a mostani maraton érintette területen is montiztam, nem is keveset az elmúlt 12 évben és egy kicsit szélesebb, tök sima országúti gumival is végig lehet tekerni, persze ha valaki tényleg haladni akar, akkor nem ajánlott... de minden további nélkül lehet.

#1140
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

A Termálfürdõs sátrazási igényt elõre kell valahol jelezni, vagy megyünk és ottszólunk buli van?

- Nem kell elõre jelezni, jössz és van hely:)

Ami a pályát illeti: hétfõn volt a pálya kijelölése, ez kb 1 hetes esõzés után volt, a biciklim kb fel kiloval lett nehezebb. Vannak részek amik nehezen járhatóak (körönként kb: 200m), de többnyire 'simán' tekerhetõ a táv.

Spilyu: Zeg közel van és mégis távol. Egyik pályabejáronknál egesz nap esett az esõ, mi meg napocskaba voltunk (20km mar tav :) ). Azért megnézném hogy szárazon slick gumoval végigtekered...remélem talákozunk a versenyen.

Leon
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..