Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pannon Maraton | 2008. június 29., Gyõrújbarát

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1165 hozzászólás a témában

#1161
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Yola...

vannak dolgok amiket nem lehet elore bekalkulalni, ilyen pl. ha nem jonnek meg az engedelyek hataridoben. Addig meg felesleges feltenni olyan palyarajzot, ami meg nincsen elfogadva. Es nem ket nappal elotte lesz kesz az oldal, errõl biztosíthatlak:) A 4 pályából 3 készen van. Remélem a hónap végre, vagy elõbb meglesz a hiányzó 1 is, és akkor feltehetem. Addig is türelmet kérek. thx

#1162
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
remélem nem verseny elõtt két nappal lesz ksz a honlap :)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#1163
KTM0303

KTM0303

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Köszi a címet. Látszólag a honlap még nincs teljesen kész, hiszen ezek még csak álltalános infók, de nyilván majd versenyenként lesznek pályaadatok, infók. A távok gondolom a megszokottak.Hosszú :80-90, középsõ 50, rövid 30km.

#1164
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
és mennyi a hosszú táv meg rövid táv?? hát végülis nem rossz az ötlet de azért nem jósolnék nagy jövõt versenynek mikor így is annyi maraton van itthon és külföldön!!
És sok kérdés megválaszolatlan a honlapon!! szintkülönbség, körök egyáltalán vagy maraton, távok hossza??? vagy csak nekem tûnik kelekószának a versenyszervezés??
join your life, join your bike

#1165
Jupiter

Jupiter

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
http://www.pannonmaraton.hu

#1166
KTM0303

KTM0303

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Tudtok valamit a Pannon Maraton sorozatról? Egy haveromtól hallottam, hogy lesz idén és 4 versenybõl fog állni. Nem tudtok internetcímet?