Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pannon Maraton | 2008. június 29., Gyõrújbarát

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1165 hozzászólás a témában

#21
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Mi ez az ajándék? Ki kapta illetve, hogy lehetett hozzájutni?

kategória elsõnek kellett lenni hozzá :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#22
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

fennt vannak az eredmények
www.pannonmaraton.hu



Most csak az abszolút eredmények vannak fent. Lesz részletes is?

#23
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Ez volt a harmadik középtávú próbálkozásom. Még nem igazán tudom, hogy kell középtávon menni, de itt úgylátszik jobban osztottam be erõmet, mert még a végére is jutott, és nem fáradtam el annyira. Sajnos a pályán sok az aszfalt és a szántóföldet se szeretem, amúgy minden jó volt. Csak a bicikli mosó nem. Az ajándék "búváruszony, búvárszivattyú" szuper, ami valójában egy kelly's hátizsák, pumpa, és km óra. Köszönet érte, remélem nem búcsú ajándék volt a Pannon maratontól.

Képek töltõdnek, hosszú+közép rajt, Gicnél a visszafordító kanyar és a befutó elõtti pocsolya :)


Mi ez az ajándék? Ki kapta illetve, hogy lehetett hozzájutni?

#24
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Most indultam elõször hosszútávon. Nem versenyezni mentem, csak egy hosszút akartam edzeni, 6:16 lett. Elég rosszak a pálya adottságai, nehéz hegy nélkül jó versenyt csinálni, a Kõris-hegy és környékére kellene átrakni a versenyt.
Meleg volt és nekem nem jön be a szántóföldön bringázás, a Kõris-hegyet viszont nagyon szeretem. A veszélyt jelzõ táblák megtévesztõek, de legalább vigyáztam. Eltévedni nem sikerült, de volt hogy megálltam, mert régen láttam jelzést. 2szer estem, egyszer belefeküdtem a sárba, egyszer meg a homokba, puhára estem mind a kétszer. :) A célba érkezéskor én is meglepõdtem, néztem, hogy hogy fogok átmenni a célvonalon, de jött egy szervezõ és felírta az idõmet és levette a chipet.
Justin, szerintem te elõztél meg a Kõris-hegyrõl lefelé (a legtetején), aztán meg a gázlók elõtt amikor a sárban bénáztam.
Henger volt az aki szerelt a Kõrisen a köves lejtõ után? Ott azon imádkoztam, hogy ne üssem fel a gumit vagy ne akadjak fent valamelyik kövön, fék nélkül azért megoldottam. Voltak rövid tetszetõs lejtõk. amiken magamtól nem biztos, hogy lementem volna, de mivel a pálya része volt ezért lementem.
Vannak elõnyei a hosszútávnak is, nem tartanak fel vagy ha igen akkor is csak minimálisan, nincs sor a büfében és a bringamosónál (slaggal is le lehet mosni a sarat). Hátrányai: sokat kell tekerni :) , elsõként indulsz és amikor beérsz már mindenki megy haza, míg középtávosként célbaérés után lógathatod a lábad, beszélgethetsz, nézelõdhetsz. Ha 1 órával késõbb érek be lehet már nem találok senkit. A bükk hosszút lehet bevállalom.

igen az lehet én voltam szegedi mezben! én az elsö 20km után feladtam és onnantol beszélgetve edzéstempoba mentem ez igazábol 1 felkészülési versenyvolt hogy szokjam a terepet (szegeden ugye nehéz) ,szántóföld engem is kikészitett de tavalyrol emlékeztem hogy ez max 5km lehet :)

Aztán ami célban fogadott teljesen kiakadtam ,ugrotam 1 fejest a medencébe, odaáltam a dobogora mint H-u19 egyedül, aztán hazáig 180al mentünk

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#25
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Képek feltöltõdtek!
http://www.mtbpics.extra.hu

#26
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Most indultam elõször hosszútávon. Nem versenyezni mentem, csak egy hosszút akartam edzeni, 6:16 lett. Elég rosszak a pálya adottságai, nehéz hegy nélkül jó versenyt csinálni, a Kõris-hegy és környékére kellene átrakni a versenyt.
Meleg volt és nekem nem jön be a szántóföldön bringázás, a Kõris-hegyet viszont nagyon szeretem. A veszélyt jelzõ táblák megtévesztõek, de legalább vigyáztam. Eltévedni nem sikerült, de volt hogy megálltam, mert régen láttam jelzést. 2szer estem, egyszer belefeküdtem a sárba, egyszer meg a homokba, puhára estem mind a kétszer. :) A célba érkezéskor én is meglepõdtem, néztem, hogy hogy fogok átmenni a célvonalon, de jött egy szervezõ és felírta az idõmet és levette a chipet.
Justin, szerintem te elõztél meg a Kõris-hegyrõl lefelé (a legtetején), aztán meg a gázlók elõtt amikor a sárban bénáztam.
Henger volt az aki szerelt a Kõrisen a köves lejtõ után? Ott azon imádkoztam, hogy ne üssem fel a gumit vagy ne akadjak fent valamelyik kövön, fék nélkül azért megoldottam. Voltak rövid tetszetõs lejtõk. amiken magamtól nem biztos, hogy lementem volna, de mivel a pálya része volt ezért lementem.
Vannak elõnyei a hosszútávnak is, nem tartanak fel vagy ha igen akkor is csak minimálisan, nincs sor a büfében és a bringamosónál (slaggal is le lehet mosni a sarat). Hátrányai: sokat kell tekerni :) , elsõként indulsz és amikor beérsz már mindenki megy haza, míg középtávosként célbaérés után lógathatod a lábad, beszélgethetsz, nézelõdhetsz. Ha 1 órával késõbb érek be lehet már nem találok senkit. A bükk hosszút lehet bevállalom.


A sebesség mindent megold.

 


#27
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Ez volt a harmadik középtávú próbálkozásom. Még nem igazán tudom, hogy kell középtávon menni, de itt úgylátszik jobban osztottam be erõmet, mert még a végére is jutott, és nem fáradtam el annyira. Sajnos a pályán sok az aszfalt és a szántóföldet se szeretem, amúgy minden jó volt. Csak a bicikli mosó nem. Az ajándék "búváruszony, búvárszivattyú" szuper, ami valójában egy kelly's hátizsák, pumpa, és km óra. Köszönet érte, remélem nem búcsú ajándék volt a Pannon maratontól.

Képek töltõdnek, hosszú+közép rajt, Gicnél a visszafordító kanyar és a befutó elõtti pocsolya :)

#28
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
fennt vannak az eredmények
www.pannonmaraton.hu
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#29
respector

respector

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
"bringamosó vicces volt ! miota hozza le a slag a sarat ! "

Máskor meg amiatt panaszkodunk, mert a magasnyomású bemegy a szimmeringek, tömítések mögé és rombol.
Az, hogy jó idõt mentél és nem foglalkoztak veled, bizony idegesítõ lehet, mert 120km nem akármi versenyen, melegben.
"Don't trust that man, That man could loose his trust
So many people have loose Their trust in Jah"

Burning Spear

KTM Race Comp. Süle Attila

#30
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Justin!
Kíváncsi vagyok mi volt a versenyben abszolut negatív.

A legigénytelenebb dolog az az hogyha vki egy 120km után érkezik a célba joval szintidön belül és az fogadja h már nincs is cél és megy az eredményhirdetés és anyit nem képesek mondani h hoszutáv érkezök jöttek hanem leszarva minden ! ennél lehangolobb nincs amiko benevezel odautazol és ezt kapod cserébe ,hogy szinte én kérek elnézést hogy beértem !
Vagy ha már ennyire nem várjuk meg a hoszutávosokat amiböl igy is nagyon kevés van és csodalkoznak h egyre kevesebben vannak hát ezekért a dolgokért! vagy akkor inditsuk 8-9kor vagy ne jeloljönk 120km es távot ha nem képesek kivárni !
más apro jelenségek mért van ott szervezö ahol van nyil , miért nincs ott szervezö ahol nincs nyil,hamár fujunk az utra piros nyilat akkor oda fujjuk már ahol elágazás van ne utána 1 km re !
bringamosó vicces volt ! miota hozza le a slag a sarat !
itatok 30kmenként lehetett volna az 20km enként is , a lányok rendkivül kedvesek voltak+
medence nagyon jó volt+ :)
Ezek után jövöre kihagyom !:) üdv a szervezööknek

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#31
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Konás 2. lett felnõtben, elvileg Csóka Gergõ ért be elõtte.
Ettõl függetlenül Andris gyors, kár hogy dunára nem jön...

Marcinak grat :):D:)

Balu, Dunára jössz? :)


Persze!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#32
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
immáron itthonról jelentkezem, egy 500 ccm-es aluminium doboz társaságából - Soproni felirattal. :)

reggel "korai" indulás barátnõvel, fél 9 körüli érkezés a gyerektáborba. beszélgetés a csapattársakkal, gyors rajtszámátvétel a megszokott helyen.
hamar összedobtam a bringát -amin csütörtökön ültem utoljára, így fogalmam sem volt, milyen állapotban van- majd 10 óra elõtt kicsivel elmentem egy bemelegítõ körre.
a rajthoz nagyjából utolsóként érkezhettem, de azért bepofátlankodtam a második sorban.
pár perc múlva már indította is Ádám a Fáááájjjöööörrrt és megindult a mezõny.
önbizalomban nem volt hiány, így nagyjából a 3-7. helyek közé álltam be. mint mindig, most is volt néhány kamikaze, akik -szerencsénkre- hamar belefáradtak a megindulásba.
két Cube-os srác indult meg, rájuk tettem hát az elsõkerekem, s együtt tekertünk. egyszercsak megérkezett ránk Kuchta Atti is, így már 4-en mentünk szinte teljesen végig.
folyamatosan lehetett érezni a feszített tempót, aki épp elöl volt, õrölte a többieket. az aszfaltos részeken váltott vezetéssel haladtunk, meglehetõsen nagy tempóban.
frissítõpontokkal nem volt gond, elõrekiabáltam, hogy két pohár lötyit kérek a kulacsba, s már öntötte is egy kedves hölgy :)
a pulzusmérõ km óra része rendetlenkedett, mert nagyjából 105km lett a vége 47-es átlaggal :D
az utolsó emelkedõnél zuhantam meg, pont amikor még egy utolsó hajrára lett volna szükség.
kuyaharapás szõrivel, hogy az elsõ kerék is defektes lett, irányíthatatlanná vált a bringa, muszáj volt megállni pumpálni bele kicsit. ekkor már esélytelen volt beérni a többieket, elkezdtem a túlélésre játszani. majdnem le is értem a lejtõn, mikor újra lapos lett a gumi, de akkor már hallatszott a tábor zaja, így nem álltam meg újra. a nézõk megnyugtattak, hogy nincs mögöttem senki, nem kellett rohannom sehova.
a hab a tortán az egyre csak lefelé csúszó nyeregcsõ volt. mint utóbb megnéztem, elrepedt a nyeregcsõbilincs, ezért volt egyre kellemetlenebb a tekerés.
végülis a felnõttek közt 2. helyre csúsztam be, nagyjából 1.30 perc késéssel.
ahhoz képest, hogy az elmúlt idõben mennyit edzettem, nem rossz eredmény.
a célban sok pohár vízzel és némi elemózsiával várták a megfáradt és sáros versenyzõket. miután magamhoz tértem, elindultam bringát mosni. ez elég érdekesre sikeredett, mert csak egy mosó volt és még a sor végén is álltak sokan. a ktm-es Simon Robit kértem meg, hogy vigye tovább a sorban a bicajom, addig elrohatnam zuhanyozni, meg átöltöztem. így már sokkal komfortosabb lett a helyzet. ezúton is köszi neki :)
a rajtszám sarkáért cserébe kétféle étel közül lehetett választani, mi a zöldséggel megbolondított kifõtt tésztára szavaztunk, ami egyes vélemények szerint elég sovány volt, de én nagyon éhes voltam... :)
sok jó régi ismerõssel futottam össze, váltottunk is pár szót. jó volt no.
barátnõnek is nagyon tetszett: "jól néz ki amikor tetõtõl talpig sárosak vagytok, patakokban folyik rólatok az izzadság meg lihegtek összevissza". :D

igazából nem tudom, mirõl lehetne még említést tenni, nagyjából ennyi jutott eszembe. megyek aludni, különben holnap üresek lesznek az algidás hûtök a balcsi déli partján :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#33
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Konás 2. lett felnõtben, elvileg Csóka Gergõ ért be elõtte.
Ettõl függetlenül Andris gyors, kár hogy dunára nem jön...

Marcinak grat :):D:)

Balu, Dunára jössz? :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#34
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Majd írok beszámolót amikor lesz kedvem.
Bálint, te meg aludjál. :)


Végül hányadik lettél? (pont bringát mostam eredményhirdetéskor)
Nagyon gyorsan utolértetek, a következõ csoport csak 15perccel késõbb ért utol.


NEMALSZOK, SZARRÁEDZEMMAGAM ÉS JÁROM AZ ESÕTÁNCOT DUNÁRA:dance1:
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#35
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Justin!
Kíváncsi vagyok mi volt a versenyben abszolut negatív.

#36
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Eredményeket ,fényképeket várjuk!
a verseny abszolut negativ ,beszámolo késöbb

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#37
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Majd írok beszámolót amikor lesz kedvem.
Bálint, te meg aludjál. :)

hosszú távot Blazsó Marci nyerte.
meleg volt, mint a dög.
sár az nem volt vészes.
bõven jó volt a szinte slickre kopott fly weight gumma is :)
sok helyen -sokunk számára- feleslegesen tették ki a veszélyes lejtõt jelzõ tolószékes alakot...
bõvebben estére


Végül hányadik lettél? (pont bringát mostam eredményhirdetéskor)
Nagyon gyorsan utolértetek, a következõ csoport csak 15perccel késõbb ért utol.


A sebesség mindent megold.

 


#38
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
A pálya száraz volt, a tócsák nem zavartak, a !!!VESZÉLY!!! és Roki jel tényleg csak zavrat, ilyezgettek elõre. (Ahogy konás írta)
Én az elsõ emelkedõn megfagytam, uh túrázósra vettem, de a bemelegítésnél sem éreztem jól magam.
Konásandrás neked nagy gratula, nagyon szépet mentél:clap1: és erõs vagy baszki:prosze: (azért a befutóm elárulta a hangulatomat nem? Mint ET vazz csak a repülés hiányzott ... megbüntetem magam :sm: a héten csak cigi, sex és rock and roll:) )
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#39
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a pálya szinte száraz volt, ahol sár volt azt meg nem nagyon lehetett kerülni.
Kaja nem volt rossz és volt választék, a meleg nem a szervezés hibája :)
stradolási lehetõség 5-ös.
szerintem veszélyes legfelék nem voltak a bicó elejét itt ott leszúrtam ,de az a vízmosások miatt volt.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#40
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
A nagy meleg miatt sokat száradt a pálya, meg is lepõdtem mivel elõtte lévõ nap ezt nem gondoltam volna!
Utólag tényleg megfelelõnek bizonyult a ritka mintázat.
András
Cseréld le a gumid, talán akkor nem kapsz defektet.
A láncomat már kihajítottam! :)/megmérgedtem rá!/