Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pannon Maraton | 2008. június 29., Gyõrújbarát

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1165 hozzászólás a témában

#1
rejszi

rejszi

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Sziasztok!!!
Gyõrújbarát képek:
http://data.hu/get/8...raton1.zip.html

Gyõrújbarát 2.rész:
http://data.hu/get/8...raton2.zip.html

#2
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

De készült, 2-t találtam, nézd meg jobban.


Tényleg van ... elba... igaad volt ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#3
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Igen. 3 éve is kb. itt defekteltem. 1 óra után feladtam a szerelést (nem volt jó a pumpa), és továbbmentem lapos hátsóval. Vinye után ért utol a záró motoros, és egy csapattársam, az õ segítségükkel sikerült megjavítani a kereket.
Kár érte, mert a hegyig jól ment a verseny. Spori, Mikusz, Vas Peti vonatban utaztam, néha vezettem. A hegy lábánál Doba Pepiék látótávolságba kerültek, a tetõig sikerült felmennem rájuk. És akkor a lejtõn technikai hiba. :(


Felütéses vagy szúrásos defekted volt?


A sebesség mindent megold.

 


#4
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég

Igen. 3 éve is kb. itt defekteltem. 1 óra után feladtam a szerelést (nem volt jó a pumpa), és továbbmentem lapos hátsóval. Vinye után ért utol a záró motoros, és egy csapattársam, az õ segítségükkel sikerült megjavítani a kereket.
Kár érte, mert a hegyig jól ment a verseny. Spori, Mikusz, Vas Peti vonatban utaztam, néha vezettem. A hegy lábánál Doba Pepiék látótávolságba kerültek, a tetõig sikerült felmennem rájuk. És akkor a lejtõn technikai hiba. :(


Basszus.Pont a Cuha-völgy felé túráztunk , de a verseny miatt kerültünk.Pumpa volt nálunk minden mennyiségbe, de akár a bringát is elvihetted volna.
Hátha alattad gyorsabban halad:)

#5
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Henger volt az aki szerelt a Kõrisen a köves lejtõ után?


Igen. 3 éve is kb. itt defekteltem. 1 óra után feladtam a szerelést (nem volt jó a pumpa), és továbbmentem lapos hátsóval. Vinye után ért utol a záró motoros, és egy csapattársam, az õ segítségükkel sikerült megjavítani a kereket.
Kár érte, mert a hegyig jól ment a verseny. Spori, Mikusz, Vas Peti vonatban utaztam, néha vezettem. A hegy lábánál Doba Pepiék látótávolságba kerültek, a tetõig sikerült felmennem rájuk. És akkor a lejtõn technikai hiba. :(
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#6
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

De készült, 2-t találtam, nézd meg jobban.


A hegyimazsolás oldalon találtam, de a syspo-n nem ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#7
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Jani nem voltál fotogén a hétvégén, nem készült rólad kép ... vagyis a systemsport nál nem ...:)


De készült, 2-t találtam, nézd meg jobban.


A sebesség mindent megold.

 


#8
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Ne ...


Jani nem voltál fotogén a hétvégén, nem készült rólad kép ... vagyis a systemsport nál nem ...:)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#9
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Üdv!
Valaki nem tud véletlenül egy elvesztett pulzusmérõ-mellpántról. Mert sajnos elvesztettem. Vagy a zuhanyzóknál vagy ott ahol a KTM sátrunk volt, de persze máshol is lehet.

CSáó ! mi találtunk eggyet ! nem tudom hogy az e amit te keresel de valszeg jah mert ilyet nem sürün hagynak el az emberkék! gondoltuk elhozzuk vhol a pályán leltünk rá! privibe kapcsolat !
h sikerült elhagynod ?:D

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#10
respector

respector

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Üdv!
Valaki nem tud véletlenül egy elvesztett pulzusmérõ-mellpántról. Mert sajnos elvesztettem. Vagy a zuhanyzóknál vagy ott ahol a KTM sátrunk volt, de persze máshol is lehet.
"Don't trust that man, That man could loose his trust
So many people have loose Their trust in Jah"

Burning Spear

KTM Race Comp. Süle Attila

#11
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Elkezdtem feltölteni a képeket. Ma a pillanatok - arcok - dobogó, holnaptól pedig az terepképek rajtszám szerint bontva.

www.systemsport-hun.com

#12
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

<off>
Mi sem tudjuk, hogy te hány maratont nyomtál le és milyen távon (bár utána nézhetnénk). Én kezdõként 23 maratonon vagyok túl, igaz, tavalyig rövidtávon, és az összes hazai maraton pályán versenyeztem már, némelyiken többször is. Ha valaki jó eredményt akar elérni, nem merném állítani, hogy bármelyik pálya, bármelyik távon "lofasz" lenne.
<\off>

félre értettél én a pályára mondtam hogy abszolute nem tartozik a kemény pályák közé !

Más ! lehet utolsó pannon maraton volt ? nem lennék meglepödve ,de kár lenne érte pár éve jol indult ,de ez nagyon olyan befejezö versenynek tünt!

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#13
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ne csináljátok már! Justin teljesen másról beszélt...


A sebesség mindent megold.

 


#14
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

<off>
Mi sem tudjuk, hogy te hány maratont nyomtál le és milyen távon (bár utána nézhetnénk). Én kezdõként 23 maratonon vagyok túl, igaz, tavalyig rövidtávon, és az összes hazai maraton pályán versenyeztem már, némelyiken többször is. Ha valaki jó eredményt akar elérni, nem merném állítani, hogy bármelyik pálya, bármelyik távon "lofasz" lenne.
<\off>



Osztom bary véleményét. Minden eredmény mögött kemény munka és kemény ellenfelek legyõzése áll.

#15
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Hát srác !
nem tudom te hány maratonon voltál de a közép ás rövidtáv az lofasz volt ,a hoszu az ami ugy mondhatni küzdeni kell ! de 1 szilvás közép is 1 sulyban van vele !

<off>
Mi sem tudjuk, hogy te hány maratont nyomtál le és milyen távon (bár utána nézhetnénk). Én kezdõként 23 maratonon vagyok túl, igaz, tavalyig rövidtávon, és az összes hazai maraton pályán versenyeztem már, némelyiken többször is. Ha valaki jó eredményt akar elérni, nem merném állítani, hogy bármelyik pálya, bármelyik távon "lofasz" lenne.
<\off>

#16
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Hát srác !
nem tudom te hány maratonon voltál de a közép ás rövidtáv az lofasz volt ,a hoszu az ami ugy mondhatni küzdeni kell ! de 1 szilvás közép is 1 sulyban van vele !

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#17
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás
Hát srácok!
Szerintem maxi respect annak, aki ott volt, és bármelyik távot végigtekerte.
Kib*ott meleg volt és iszonyatosan alattomos volt a pálya.
Mondjuk ez meg is látszik az eredményemen. :-(

Én hármat zakóztam úgy (ebbõl 1 nem kicsi volt!), hogy gyakorlatilag fejbõl nyomtam a teljes útvonalat, így tudtam, hogy hol kell vigyázni.

Ami nekem nem tetszett, hogy mivel nem kiemelt verseny volt, így a 2 évvel ezelõtti OB-hoz képest alig lézengtek páran a versenyen. :-(

Sebaj, én élveztem, bár még fájok.
De a megboldogult Jimmy Morrison után:
"Az élet fájdalmas. De nem akarom, hogy elmúljon ez a fájdalom".
:-)

#18
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Idézet:
Eredeti szerzõ mb33 Feltöltött kép
Mi ez az ajándék? Ki kapta illetve, hogy lehetett hozzájutni?

kategória elsõnek kellett lenni hozzá :)

A feleségem az lett, mégse kapott. :(

#19
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

kategória elsõnek kellett lenni hozzá :)


Ja én is kaptam ! andris gratula szépen mentél ! már bánom hogy H-távon mentem !
Majd jövöre ...

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#20
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Most csak az abszolút eredmények vannak fent. Lesz részletes is?

http://www.mtbpics.extra.hu/gyor.pdf