Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Garda Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
62 hozzászólás a témában

#41
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
csak dh géppel elég macerás annyit tekerni sztem áttétel nélkül nem könnyû

#42
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Akkor készülj sok lóvéval, mert a felvonó sem olcsó..olyan 10 eur/út...a busz hasonló
Sztem inkább tekerj...az az igazi...

#43
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
és ennek mi az ára mármint a busznak és a felvononak mert tekerni meg tolni nem nagyon akarnám

#44
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ebben nincsennek felvonójegyek,merthogy csak egy hegyre megy fel felvonó a Monte Baldo-ra. Ebben a 4 napos belépõ, a 2 esti tésztaparti, egyéb kedvezmények, meg a maratonon való nevezés van benne...a Garda FR paradicsom, szal fel is kell tekerned, hogy 2000m szintet gyere lefelé.
De vannak jó utak, meg sok transzport busz Rivából, Torbolébõl,csak bringásoknak.

#45
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
CSá thommey azt akarom kérdezni hogy a 55 eu-s belépõjegybe a fesztre mi van benne mert én dh-ni mennék és hogy a felvonok hogy vannak ott na meg milyenek a hegyek mert még nem voltam köszi

#46
Zsolti79

Zsolti79

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Pontosan erre gondoltam én is. Ha nem muszáj, én sem fizetek +20Euro=5000Ft -ot a kajáért.
De a 30Euros Monaco biztosan superjó hely. De ha van jóval olcsóbb is !
Mondjuk én a campingben is jól éreztem magam, igaz, ha esik, akkor már inkább házban van az ember.

Szevasztok!
Én gyakran járok olaszban
és szerintem ez az ár nem gáz, fõleg, ha elém teszik a digó tésztát, és
bõségesen tápolhatok reggel-este. A fõzõcskézés mosogatás helyett
inkább bulizok, vagy tekerek, nem a konyhában görcsölök! Persze a
pénz nagy úr, ha kevés van belõle, de az én kényelmem megér ennyit.
Zsóti

#47
Bigcsocso

Bigcsocso

    törzsvendég

  • felfüggesztett
  • 467 hozzászólás
Nem hanem az Appartamenti Comai-ban találtunk kedvezõ szállást, reméljük jó lesz, de úgyis inkább bringázunk meg nézelõdünk.

#48
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
És ti hol lesztek?Ott ahol mi?

#49
Bigcsocso

Bigcsocso

    törzsvendég

  • felfüggesztett
  • 467 hozzászólás
Ez így igaz. Köszi Thommey körülnéztem és már foglaltunk is 13 EUR/fõ körül jön ki. Ez így pont jó lesz, kaját meg valamennyit úgyis viszünk. Éhen halni nem fogunk 17 EUR-ért csak megkajálok egy nap? Szerintem igen. A lényeg hogy ott legyünk!!!

#50
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
Pontosan erre gondoltam én is. Ha nem muszáj, én sem fizetek +20Euro=5000Ft -ot a kajáért.
De a 30Euros Monaco biztosan superjó hely. De ha van jóval olcsóbb is !
Mondjuk én a campingben is jól éreztem magam, igaz, ha esik, akkor már inkább házban van az ember.
Marci

#51
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát mi 11EUR/fõ áron megyünk apartmanba, ahol van uszoda konditerem,bringatároló kamerás, meg net. Nem hinném, hogy fejenkét elköltünk 5000ft-ot kajára naponta,ha fõzünk...persze aki kényelmes annak lehet megéri, mert mi is most jöttünk haza tunéziából, ahol svédasztalos volt minden:D nem mondom, hogy rossz volt...
De a többségnek nem éri meg a különbözetet..sajnos..a németeknek mindegy az ár...jó nekik...

#52
tomikertesz

tomikertesz

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

A 30Euro-s MonacoHotel és a Campingek(7Euro) közt nincs valami más lehetõség ?
Szóval olcsóbb hely.
köszi

Nem erölködni akarok a 30 €-s szallassal, de ebben az arban mar benne van egy komoly felpanzios ellatas is...
tomikertesz

#53
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
de van, ahol mi is leszünk...de nézz át a valódi gardás topikba:D

#54
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
A 30Euro-s MonacoHotel és a Campingek(7Euro) közt nincs valami más lehetõség ?
Szóval olcsóbb hely.
köszi
Marci

#55
tomikertesz

tomikertesz

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Hi Broxi! A szallas 30 € / fö/ ejszaka Felpanzioval a Hotel Monacoban. Reggeli svedasztalos megoldas, es a vacsi pedig 6 fogasos, garantaltan eleg!!!!. A helyiseg Torri Del Benacotol eszakra 5km.-re fekszik. Zart bringataroloval. A rendezvenyre szervezett pontosabb programunkrol a marciusi Bikemag-ban olvashatsz. A februariban pedig magarol a hotelröl, es a szolgaltatasairol. Ha pedig 4nel több napra jönnetek + ingyenes bringaturat ajanlhatok fel amit en vezetnek.

Üdv tomi
tomikertesz

#56
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hy
engem érdekelne a száláslehetöség hogy mit tudsz ajánlani mert mi mennénk lehet olyan 8-an 4 napra és ha tudnál szálásban segiteni az jó lenne köszi

#57
tomikertesz

tomikertesz

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

De akkor az elozo hozzaszolasod szerint ennek semmi koze a Garda Bike Festhez. Illetve annyi, hogy az alatt az ido alatt IS lehet menni, de nem csak akkor.

Mondj valamit az idojarasrol, telen nagyon hideg van? :)

Szia! Köze van a G.Festhez, mivel a rendezvenyre kinalunk kedvezmenyes szallast, ellatassal. Ezen kivül pedig egesz szezonra is, de most a GF-re öszpontositunk. A GF ideje alatt nalunk fog megszallni 2 fö a Bikemag szerkesztösegetöl is akik reszt vesznek a rendezvenyen. Most sajna elag hüvös a Garda környeke, es 3 napja meg havasak voltak a hegyi utak. Meg aprilis vegen is lehet meglepire szamitani az idöjaras reszeröl.
Üdv. tomi
tomikertesz

#58
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
De akkor az elozo hozzaszolasod szerint ennek semmi koze a Garda Bike Festhez. Illetve annyi, hogy az alatt az ido alatt IS lehet menni, de nem csak akkor.

Mondj valamit az idojarasrol, telen nagyon hideg van? :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#59
tomikertesz

tomikertesz

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

A masik topic nem volt eleg? Nem hiszem hogy sok Garda Bike Fest van iden, uyghogy mehetne inkabb oda.
De ha mar itt tartunk a DH palyakrol nincs valami kep? :D

Szia Vole! Ez a topic mar fenn van egy ideje a forumon. Sajna kepeim meg egyenlöre nincsennek, de igyekszem keresni neked kepcsolodo oldalakat.
tomikertesz

#60
tomikertesz

tomikertesz

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Sziasztok! A Gardan dolgozom,aprilistol okt. elejeig, kiveve augusztust, mikor az eszak-olaszorszagi Suldenben leszek. Mindket helyen szervezünk bringaturakat( is) Mi adtunk fel hirdetest a Bikemag-ban a Gardarol. Bövebben az ujsagban, vagy kerdes itt, es a tomikertesz@freemail.hu-n.

tomi
tomikertesz