Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Garda Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
62 hozzászólás a témában

#21
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Neeem, a fölfelétõl nem félek, felmegyek mindenen (idõ kérdése), csak hallom ott mást hívnak lefelének :) , ettõl tartok picit merevfarúval.

#22
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Akkor mókuskerék, ahogy a németek és olaszok is csinálják a fölfelében. Majd meglátod hogy szinte állva hagyod õket fölfelé és nem tudsz majd tõlük menni. Folyamatosan kell szövegelned majd, hogy merrõl is akarsz elmenni. Aztán lefelé meg ereszd el a hajam.....!!!!!! És Grasia óta tudjuk ugye hogy a "fék az a buziknak való"!!! Kint nagyon sokan vallják ezt az elvet :D

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#23
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
A Gardán a kis kör sem pite, 5km sík majd 16.5 km emelkedõvel indít, ami alatt 1062m szintemelkedést kell leküzdeni (ebbõl 8km-en 700-at!!!). Azután 13km lejtõ -1000m szint. Végül néhány hupli és sík befutó. Azért idehaza a rövidtávok nem iyenek, talán csak korábbi szilvási rövid táv az Ördögoldallal volt ehhez hasonlítható, de idénre könnyítettek azon is.
A középtáv annyival jobb, hogy ott elsõre "csak" 850 szintet kell megmászni, aztán jön egy kis lejtõ, aztán még egy és csak a 3. melkedõ visz fel 1265m-es csúcspontra.
Én az altájamat is nagyon féltem, nem tudom hogy bírja majd, kiálln nem biztos hogy lesz majd erõm, meg az öszetlós miatt túlzottan nem is praktikus ezt erõltetni.
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#24
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
igen, hallom az idõpont tolódás, értelemszerûen a javaslatod él, mi még a régiben voltunk...

nem baj a nehézség, már ráizzítottam magam, a kis távot legfeljebb letolom... ;)

#25
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás

Mi is szeretnénk menni ide (eddig 4en vagyunk), szóval ha valaki kedvet érez, egy helyünk még van - autó elõnyt jelent (minél nagyobb :-) ), kerékpárszállítással még problémáink vannak (az autóra ami rendelkezésre áll max 3 pakolható rá, szóval már 4 embernél is problémás, de talán megoldható...). (egyébként sz-cs-p-szo-v tervezzük)

Azért én megkérdezném, hogy az alapján amit a vidékrõl hallottam - ugye nem valami übertechnikás dinnyeköves összteló-nélkül-meghalsz maraton ez? Kicsit fasírtnak érzem magam hozzá... Nemtom, mert az egy dolog, h lenyomtam már az összes magyar maratont sokszor, de ez azért para.


Sztem vegyétek hozzá a tervhez még a hétfõt is, mert a maraton vasárnap van és fáradtan hazavezetni......

Nem akarlak elriasztani, de ebben a maratonban van mindenféle talaj, az ûberköves résztõl az aszfalton és a széles dózerúton át a gyökeres szingletrack-ig minden. Ezért is imádja mindenki ezt a versenyt!!!
Ajánlom a térképet böngészésre:
http://www.bikefesti...trecke_jm_g.jpg

#26
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mi is szeretnénk menni ide (eddig 4en vagyunk), szóval ha valaki kedvet érez, egy helyünk még van - autó elõnyt jelent (minél nagyobb :-) ), kerékpárszállítással még problémáink vannak (az autóra ami rendelkezésre áll max 3 pakolható rá, szóval már 4 embernél is problémás, de talán megoldható...). (egyébként sz-cs-p-szo-v tervezzük)

Azért én megkérdezném, hogy az alapján amit a vidékrõl hallottam - ugye nem valami übertechnikás dinnyeköves összteló-nélkül-meghalsz maraton ez? Kicsit fasírtnak érzem magam hozzá... Nemtom, mert az egy dolog, h lenyomtam már az összes magyar maratont sokszor, de ez azért para.

#27
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
A két topikban már többször leírtam a szállásunk, és a többi szállás címét...újra nem teszem...:D

#28
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Sziasztok segitségre lenne szükségem mert kéne szálás gardán olyan 15 euroig ha tudnátok ebben segiteni nagyon megköszönném köszi srácok?!

#29
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Nagyon helyes, titeket utolérni úgyis reálisabb célkitûzés, mint az elitet. :D Aki 30%al jobb tempót megy nálam, azt nem látom a rövidítés után sem... 30%ot a hazai elit is rám ver, nem hogy a kinti :-(

Ja és 1500-2000m közötti hóhatár mellett 30 cm esett a hétvégén a dolomitokban, és most háétvégén újabb adag jön :scared:
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#30
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Én bevállalom az Extrema-t! Nagy menet lesz. Tavaly sajnáltam hogy csak a középtávon (80km) mentem de ott 64. lettem. Most 50-ben szeretnék lenni (a világkupa mezõnyt nem számítva, gondolom õket külön értékelik)! Majd meglátjuk!!!! Addig is keményen edzünk, mert itthon is vannak események....

#31
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Hát Broxi, Thommeynál (a XII. kerületben) kertben talán elfér egy sátor :D , de a Gardán panzióban leszünk, mivel ilyenkor még elég nyirkos az idõ, és elég ha a biciklin ázól, este jó megszáradni a házban.

Megnéztema Garda honlapját, és úgy tûnik idén a világ kupa futam miatt vasárnap (rajt reggel 9kor) lesz a maraton és nem szombaton. Egyben lesz a világkupa, és a hobby maraton, új pályákat jelöltek ki, rövidebb és technikásabb útvonallal.
A 3 táv:
Ronda Piccola: 48 km
Ronda Grande: 67km
Ronda Extrema: 80 km, 2.300 hm, Worldcup distance

A szintrajz alapján a két rövidebb távra én közel 1200m és 1700m szintet saccolok, ami alapján azok sem piskóta pályák. Viszont elég sok aszfaltos részt is belepakoltak a térkép alapján, tehát elvileg lehet majd.
Ha sikerül most felpörgetnem a tekeréseim, bevállalom a középtávot, és úgy számolom, a rövidítésnél utolérhetõ az elit (középtáv 46km, hosszú 60km), bár nem vagyok biztos, hogy ez nekem sikerülni fog...

2 hét múlva már úton leszünk :bananadan
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#32
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hy Thommey
egy kérdésem van hogy van e még nálatok sátorhely mert kéne 6 fõnek és hogy az mennyi lenne / éjszaka köszi

#33
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Én is azt rakom fel a gardára...ha a cc géppel megyek,akkor a 2.1-est, ha a FR-el,akkor a 2.3-ast:D

#34
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
A RacingRalph nagyon haladós gumi és murvára, kövekre is tuti jó! A sárban is elfogadhatót produkál. Visegrádon teszteltem a hétvégén :) :D!

#35
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát nem igazán...A Schwalbe Racing Ralph 2.1, vagy Maxxis Hard Drive 2.1, vagy hasonlók...persze lehet cc grammániás gunmival is menni, csak lefelé kirázza a beled:D
én is mentem Flyweight Minotaur párossal...2 defekt, és szétrázott...

#36
KissCADMan

KissCADMan

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Beírom ide is.

Tapasztaltabbak, plízhelp.

Garda maratonra mi a nyerõ gumiválasztás (sár, szikla az tuti lesz)? Kösz.

A Ritchey Speedmax és a Schwalbe Fast Fred ha jól sejtem nem oda való.:)

#37
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
www.bike-festivals.de

#38
sid81

sid81

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni , hogy tudjátok e pontosan mennyibe kerül a maraton nevezési díj és a fesztivál belépõ. Együtt, külön, egy napra stb?

Köszönöm szépen a segítséget!

#39
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sztem jobb, ha emailt írsz neki...

#40
Zsolti79

Zsolti79

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hello Tomi! Szeretnék szállást foglalni 4 fõ részére ápr.29- máj.4.ig
félpanzióval a hoteletekben. Kérdésem, hogy a Bikemagban megjelent
vezetett túrákat, megkapjuk-e ebben az árban? Üdv: Zsolti