Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Garda Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
62 hozzászólás a témában

#1
tyutyu

tyutyu

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Ittan vannak további képek:
http://fototar.origo...w.jsp?id=826038

#2
KissCADMan

KissCADMan

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Felteszegettem a Garda Maraton képeit. Kérem szépen lehet nézelõdni.:))
Ott sütött a nap, itthon meg megfagyok. Minek jöttünk haza? Brühühü.:)

- Elsõ pénteki tekerésünk fényképei
- Riva del Garda városképek
- Kiállítás
- Airshow
- Scott Nightride
- Szállásunk
- Csapat

http://www.freeweb.h...adman/sport.htm

Üdv: ködmönbá

Ui.: Én a Trek-es csapattal, az egri Nagy SE különítménnyel, a Corratec csapattal, Khaleszszal, Lensver-rel futottam össze. Nagyon sok magyar volt kint.:)) Nekem senkivel nem volt bajom.

#3
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás
Lens:
De õszintén !! Most nyomtál 1 hét alatt 16000m szintet Afrikában. Neked mennyi készülés kell ? :-)))) Vagy azt hitted, ez olyan Pilis-Hosszú hegy szerû emelkedõkkel lesz tele ? Vagy Afrikában csak gurulás volt végig ?
És mesélje valaki el , miben égtek le honfitársaink ?! Oly kiváncsi vagyok !
Marci

#4
Balubike

Balubike

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok! Hát megvolt a várva várt nagy esemény, és nem csalódtam, überprofi volt minden. A táj lenyûgözõ volt, mondhatni 5 nap a paradicsomban, árak korrektek, digók rendesek. Ami negatívum volt, hogy akik pénteken korán vették át a nevezésüket, vagy hiányzott belõle a bikefestre való belépõ, vagy volt olyan akinek az ajándék olaj kifolyt. Lehetett menni reklamálni, meg is oldották. Jövõre nem veszek kombipakettet, szerintem elég egyszer bemenni az expora, 5 ajrót megér;), és a maraton utáni kaja is hiányzott. Maga a marci kemény volt mint a Dolly Roll, de nagyon tetszett, volt mászás bõven, kicsit sokan voltunk az elején, dehát ez márcsak ilyen. Jövõre mindenképpen kéne menni. Jah, az idõt is jól kifogtuk.:D

#5
tyutyu

tyutyu

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Üdv, nekem elsõ külföldi maratonom volt. Megdöbbentõen profinak tûnt a szervezés, a hely is fantasztikus. Nagyon durva volt a mászás a versenyen, de a dózerút szerû szakasz lefelé is igen érdekes volt merevvázzal. Az utolsó harmadban még felzavartak néhány kisebb emelkedõre, az már nagyon nem hiányzott. Meg a pohaszél sem a végén az aszfalton, ahol hiába próbáltam nyalni a német übermensek mögött mindíg leszakadtam.

#6
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bocsi, én tévedtem. Nem olvastam figyelmesen az angol szöveget. Szóval, 15,000 embert csábult el a Garda Bikefest-re, tehát ebbe beletartozik az összes nézelõdõ, stb... Azt irják még a pdf-ben, hogy 217 profi versenyzett és 1800 amatõr. Akkor tehát 2017 lenne az össz versenyzõ? Az meg kevésnek tûnik. Na majd irok levelet és megkérdezem.

Ja tényleg, a pécsi freeride arcok szépen beégtek nálam is, meg Thy-nál is. :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#7
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás

Ja, és 15,000 induló azért nem semmi, igaz?

15000Induló lett volna??? Ez elég hihetetlennek hangzik, emrt bár idén nem tudtam menni, de tavaly és tavalyelõtt "csak" 3-4000 volt. Azt hallottam, hogy most 1 nappal rövidebb volt az egész és elmaradt a vizbeugró verseny (ahogy már tavaly is) és a verseny után nem volt pasta-party. Hát ha ezek igazak akkor annyira talán nem is sajnálom, hogy idén nem tudtam menni. De azért az a táj....

#8
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Jó volt ennyi magyarral találkozni, bár néha nem a legjobb oldalukról mutatkoztak be. :D


Na igen, üdv a Pécsieknek, akik csak kétszer égtek be honfitársaik elõtt :) Tanulság: ha külföldön beszólsz valakinek, véletlenül kiderülhet, hogy magyar....
Ausztria, Kenguruk földje!

#9
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ja, és 15,000 induló azért nem semmi, igaz?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#10
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
No hát, annyi magyar volt kint, és ez a topik jól lesüllyedt az aljára! Halljuk a véleményeket, élményeket!
Kezdem akkor én, ha még senki se irt.

Nekem ez volt az elsõ Garda marcim, de hallom, hogy a tavalyi lazább volt ennél! Bevallom õszintén, én nem voltam felkészülve ennyi kemény fölfelére. Mikor az elsõ hosszú emelkedõ után elég hamar jött egy még keményebb mászás, akkor hirtelen nem is tudtam fölfele tekerni és le kellett szállnom tolni. Hamarosan már ki is fáradtam és csak az 50. km tájánál kezdett ismét erõ jönni valahonnan. Sajna úgy elég szívás volt tekerni, hogy kézzel kellett leváltanom a kistányérra, mivel magától nem ment. :(

Maga a táj fantasztikus, nagyon sajnáltam, hogy csak 4 napra jöttünk és kicsit irigykedek Mellonékra, hogy még egész héten kint lehetnek, nézhetik a tündöklõ Gardát és a magasban sziporkázó havas hegycsúcsokat, mászhatják a köves emelkedõket, és magukba szívhatják a friss szelet.

Jó volt ennyi magyarral találkozni, bár néha nem a legjobb oldalukról mutatkoztak be. :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#11
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Igen érvényes a megfelelõ plusz csomaggal:D
De a Váci úti Mountexban az emeleten va egy bringás srác, aki készséggel elmagyaráz mindent...
Üdv:Thy

#12
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na ezt megnyugodva hallom.

OFF Nem tudod thommey, a Vista érvényes-e mondjuk hegyimentésre? Mert csomó esetben csak az orvosi kezelésre vonatkozik - de neadjisten egy helikopteres mentésre nem, azt zsebbõl kell...

#13
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Téveszmék:
ha a Vistánál kötsz pl biztosítást,akkor van felárért fullos biztosítás, ami vonatkozik a hegyibringázásra is vonatkozik...a verseny alatt pedig van biztosítás a nevezési díjjban.

#14
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Persze, nem a párezer forint a gond, hanem ahogyan te is mondtad, ez az "apróbetüs" részben benne van, hogy veszélyes dolgokra - értsd bicaj, hegymászás stb. NEM vonatkozik. Az OEAV (osztrák alpin biztosítás, ami nevével ellentétben nem csak Ausztriában jó) meg csak gyalogosan érvényes :-/ ...

No majd akkor ott találkozunk, remélhetõleg! Lesz valami jó kis magyarcsapat találkozó?

#15
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Dante, biztositást mindenképpen köss, csak azt ne mondd a biztositónál, hogy versenyezni fogsz ez idõ alatt, mert akkor nem biztos, hogy adnak. Azt a pár ezer ft általános biztositást meg te is kibirod.

Találkozunk Gardán!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#16
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Sztem csak akkor veszik le a lét ha átvetted a rajtszámod a helyszínen. Bár mintha úgy rémlene hogy helyben is lehet nevezni/fizetni.
A számlaszám biztosítéknak kell nekik ha elhagynád a csippet és akkor leszednek 70€-t!

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#17
r.misi

r.misi

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
hello

Nevezett már valaki a gradára?
Mert én rég a visszaigazolást is megkaptam, csak a lét még nem vették le és nem írtak még újabb levelet sem, pedig azzal kellene ott jelentkezni.
Ha valaki tud valamit írjon köszi. :scared:

#18
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás

Neeem, a fölfelétõl nem félek, felmegyek mindenen (idõ kérdése), csak hallom ott mást hívnak lefelének :) , ettõl tartok picit merevfarúval.


Én is merevfarúval megyek, sõt tavaly is merevfarúval voltam. No para, nem minden ösvény brutálköves csak rövid szakaszok, de azok nagyon. Sok lesz az aszfalt a mostani körben. Ballonos gumi és alacsonyabb nyomás kell. Ja és sokat kell állni a pedálon és nem a nyergen ücsörögni!

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#19
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Érdemes biztosítást köti, mert azt a 2000ft ot kibírod a fullos biztire, de nem jó 1millát ott hagyni egy törésre esetleg...

#20
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Meg hát nem tudom kell e biztosítást kötni erre - nem lenne jó, ha fél év fizetésemet kellene egy olasz kórházban otthagynom egy bukás miatt. Vagy benne van a nevezésben?