Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#21
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás
Emberek, azért lássátok be, hogy a tandem csakis azért ment olyan jól, mert szuper volt a kazánfûtõ...;)

:love:




#22
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Van!
Bár, ha arra gondolsz, hogy felfele belassulunk, az nem azért van. Majd meglátod mire leszünk képesek idén...



Megfogadtam, (látva az ugratós, meg farolós képeket és bízva az elsõ év tapasztalataiban), hogy idén aszfalton felrakom a slick gumikat. De nem ám az 1.95-ös lenkerék (valójában 2.1-es) Kendát, hanem a maximum másfeles pehelysúlyú Contit...
Meglátjuk mire jutunk, ha gördülési ellenállás végre csökken egy kicsit.

Feltöltött kép


Wazze! Akkor én meg szerzek egy vonóhorgot, és beakasztom a tandembe, felrakom a lábam a kormányra, és vígan iszogatom majd az õszilevemet! :D

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#23
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Csak kár, hogy felfelé nincs szélárnyék :D


Van!
Bár, ha arra gondolsz, hogy felfele belassulunk, az nem azért van. Majd meglátod mire leszünk képesek idén...

A tandem már a gördülési ellenállása miatt (perdületrõl nem is beszélve) brutkó...


Megfogadtam, (látva az ugratós, meg farolós képeket és bízva az elsõ év tapasztalataiban), hogy idén aszfalton felrakom a slick gumikat. De nem ám az 1.95-ös lenkerék (valójában 2.1-es) Kendát, hanem a maximum másfeles pehelysúlyú Contit...
Meglátjuk mire jutunk, ha gördülési ellenállás végre csökken egy kicsit.

Feltöltött kép

#24
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
A tandem már a gördülési ellenállása miatt (perdületrõl nem is beszélve) brutkó...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#25
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

A tandem erejérõl azt hiszem Pr volt az elsõ, aki meggyõzõdött a K90-en. :-)
Szegény a végére totál kikészült.
Ugye?


Jaja.

Az volt a gond, hogy megálltam vízért, ti meg közbe téptetek valami outis csákóval és csak nagy nehezen sikerült utólérni titeket.

Csak kár, hogy felfelé nincs szélárnyék :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#26
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A tandem erejérõl azt hiszem Pr volt az elsõ, aki meggyõzõdött a K90-en. :-)
Szegény a végére totál kikészült.
Ugye?

#27
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
De nektek könnyû, nem számít eredménynek. :P
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#28
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Lásd BEAC-ról lefeléjövet, ahol Hozé Mátéja is bemért 70akármennyit. (mellesleg csak õ tudott velem jönni)


Öhömm. Csabika elfelejti, hogy ki ment legelöl.... Feltöltött kép a tandemmel.... és mindenki más mögöttünk....Feltöltött kép

#29
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Ja! de hát õk tudják, meg ízlések és pofonok, addig jár a korsó a kútra míg el nem törik, aki másnak seder veder, annak nem csicsereg a regymetyütyü, meg ilyenek....

KisÖcsike


Beszívtál öreg? Feltöltött kép

Dante! Km órába be kell írni a kerék méretét! Jól írtad be ha egyáltalán beírtad?


Tökjóóó!

Nekem egyszer volt meg a 74 egy pótkocsis IFA mögött, amikor Maglódtól követtem Mendéig végig 60-al, és ott megunta, hogy mögötte vákuumozok és rálépett a gázpedálra. 74-ig bírtam.

#30
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Öcsi!

A saját fórumunkban kellett volna beállítani a szavazást, nem itt!! Mi ez a zöld, magadnál vagy? :D

Dante - nem menõ a narancs ;P


Ja! Hoppáááááá! Megesik az ilyen! Tévedni emberi dolog! :D
Nekem egyébként jobban bejött a régi narisari, de hát õk tudják, meg ízlések és pofonok, addig jár a korsó a kútra míg el nem törik, aki másnak seder veder, annak nem csicsereg a regymetyütyü, meg ilyenek....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#31
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás

Ezek még a szezon elõtt szétszedik egymást! Nem baj! Dawn majd versenyzünk egymással! Õk meg nézik a TVn!



Oké Hápi. Õk úgyis csak kettesben szeretnek versenyezni...;) Félnek tõlem:) Ja, amúgy végre úgy tûnik rendesen tudom használni az spd-t...

:love:




#32
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Egyszer próbáltam egy országútis haverral versenyezni, de NAGGGYON alulmaradtam.
Míg én a valkói lejtõn nagy nehezen kitekertem 62-õt, addig õ laza gurulással tolta 76-al.

Aztán elmentünk máskor terepezni, ott elégtételt vettem


Öcsi!

A saját fórumunkban kellett volna beállítani a szavazást, nem itt!! Mi ez a zöld, magadnál vagy? :D

Dante - nem menõ a narancs ;P
"Nice boys don't play rock and roll"



#33
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Egyszer próbáltam egy országútis haverral versenyezni, de NAGGGYON alulmaradtam.
Míg én a valkói lejtõn nagy nehezen kitekertem 62-õt, addig õ laza gurulással tolta 76-al.

Aztán elmentünk máskor terepezni, ott elégtételt vettem :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#34
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
De, cikkeket majd írok, csak most a féléves tervtémámat írom. De jövõ héttõl jön a nagy ráérés, azaz csak napi 8 órát folgozok majd (nem 16+ -t)...maga lesz a hawaii...;)

A Mity3-am nekem is mért már kontakthiba miatt 120-akat...na az nagy szám lett volna. Elvileg slickkel max 70 körül lehet menni, utána 44/11-ben elpörögsz, dehát nem is ez a mi profilunk, nézzetek csak be egy országútis topicban, ott ugyanez a téma sokszor, csak 30-al többek a számok...

Alpokban dózerúton egyébként mindenkinek kijön a 70+. (ott a profik 100 körül mennek egyébként) Nagyon jó minõségûek, s sokszor tökegyenesek, ráadásul jó szélesek is. Dehát jön a Bécs maraton, állítólag ott is van pár zord lefelé.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#35
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Kikéri magának a Cateye órám! :D
Egyszer mutatott az órám 200-at is - bár azt én csináltam kézzel...
Szóval félretéve az órát, akarom mondani a tréfát:

Dante!

Nem szeretnéd ezt a témát a hitetlenkedõ gyaúroknak megírni egy cikkben, ami felkerülne az egyesület honlapjára? :D :)
"Nice boys don't play rock and roll"



#36
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Dante! Csak ne izgasd fel magad...

Addig különben sincs baj, amíg mindenki hozzád méri magát.
Egyébkén érdekes, az én Catey- emen meg így mennek a számok:
60-62-64-66-68-70-72-73-73-73-73.... ez baj?
:)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#37
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szóval, ha gyorsan mész, akkor csak néhány 2-6 másodpercig vagy gyors. Utána, mivel szét vagy hajtva, sec-perc alatt kijössz a hiperûrbõl. Lásd BEAC-ról lefeléjövet, ahol hozé Mátéja is bemért 70akármennyit. (mellesleg csak õ tudott velem jönni) Pite nagy a szád, de te is mindig leszakadsz 60 felett. A másik az óra. Az ócsó óra 5 másodpercenként vesz jelet, s akkor is sokszor becsül egy sebességet. Erre jó példák a Cateye órák, ahol sokszor még lassulva is nõ eggyel a sebesség, vagy fordítva. Egy precíz óra gyakrabban vesz jelet, így a kisebb sebességingadozások is lejönnek róla. Amikor felraktam a Polar-t, egy darabig együtt ment a Cateye-al. Érdekes volt, hogy egy hirtelen meglódulás a Catey-en így nézett ki (másodpercenkénti bontásban):
30-30-30-30-34-34-32-30
Namost ugyanez Polar-on, nagyobb mintavételi sûrûséggel így néz ki:
30-31-32-33-34-35-34-33
Gondolom látjátok, hogy az egyik ugrál, a másik meg felpörög.

Aki meg tovább kétkedik, a Patkó felõl (vagy az isaszegi dombon Isaszeg felé) kitekerek bármikor 65-70-et (ott a legkönnyebb), szóval ha valaki bizonyítási vágyat érez, ott próbáljon meg megmaradni mögöttem. Uff.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#38
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Nem tudom neked hogyan lett 50, amikor nekem csak 40 a vége. A max sebességem 54 lett és hamarabb értem le, mint te.



LOL!!!!!
Egyébként tényleg láttam lent bevárva lejtmenetben nem erõs kollégát ;), hogy vákuumozik egy dobozos mögött, majd kivág elõzni és mint az õrült, ki eltépte láncát, pörgeti ezerrel és lenyomja!!!!

A tarcsai emelkedõn végig 180-as pulzussal mentem fel 9:30 a legrosszabb idõ, lesz hova fejlõdnöm. Dante 7:30-at ment - szerintem laza pörgetéssel, de valami gyilkos fokozatban. lélektani értelemben gyilkol amikor azt látom, hogy lassan, de biztosan távolodik el tõlem és a lánc a kónuszon.... :-P


Végig 20-30 között loholtam a nyomában, és amíg néha levegõt sem kaptam, neki folyton járt a lepénylesõje. :-)
A tarcsai emelkedõn végig 180-as pulzussal mentem fel 9:30 a legrosszabb idõ, lesz hova fejlõdnöm. Dante 7:30-at ment - szerintem laza pörgetéssel, de valami gyilkos fokozatban. Lélektani értelemben gyilkol amikor azt látom, hogy lassan, de biztosan távolodik el tõlem és a lánc a kónuszon.... :-P

P.s.:

P.s.II.: Dante bácsi - úgy túlhajtottam magam veled, hogy otthon ha köhögtem egyet, utána rámjött a csuklás vagy öt percig. És ez ment egész este!!!! A belázasodásról ne is beszéljek. Másnapra regenerálódtam, de Dawn alázott a szilasi hosszú emelkedõn olyan tempóban ment fel. (15-20 között) Reszkess!!!

Ezek még a szezon elõtt szétszedik egymást! Nem baj! Dawn majd versenyzünk egymással! Õk meg nézik a TVn!


Dante! Km órába be kell írni a kerék méretét! Jól írtad be ha egyáltalán beírtad?

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#39
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Dante, Pr, Hápi + Mi rajta vagyunk a postalistán. :-)
Rákérdeztem.

Hova postáznak minket? Én nem akarok elszállni mint a levél! Én itt akarok maradni!
Apropó! Honnan tudjátok, hogy nyertünk? Az csak egy lista a neten!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#40
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Hápi:
http://img.tar.hu/pa.../18773091.jpg#3

HIHI! Sorstárs! Minél többen vagyunk annál jobb! :bananadan :clap:

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;