Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3741
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Az jónak tünik.

#3742
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Oké! Ha 9 óra felé itt vagytok, akkor bõven kiérünk! Remélem

#3743
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Felõlem mehet a laza tekerés.

#3744
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Most néztem meg, a B.M.-on a rövidtáv 11,30-kor indul. Azt már csak nem késsük le. ;)

Úgytûnik egy hullámhosszon vagyunk

#3745
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Most néztem meg, a B.M.-on a rövidtáv 11,30-kor indul. Azt már csak nem késsük le. ;)

#3746
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Sziasztok!Meg kéne beszélnünk, hogy a Budamarcira kihajtunk, vagy autóval menjünk. csgy-vel az autót beszéltük meg, de most néztem a kiírást és mi 11.30-kor rajtolunk tehát laza tekerés mellett is ki tudnánk érni idõben.Aki érintett a témában írja meg, hogy neki mi lenne a jó!Köszi

#3747
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Május 14 Fekete Tekerés!

Én is a középtávra gondoltam!

#3748
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Szia Hápi! A szerdait megbeszéljük, melótol függ. Szilvásváradon a rövidtávot (39km) lõtte be a többség, de Holicza Laci a középtávon megy.

#3749
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Csgy! Bocs, hogy nem tudtam veletek tekerni a critikus tömegben. Sajna a tömeg 1%-át kellet a helyes irányba tartani (átterelni õket a sávunkba, dugót feloszlatni, autóst kiszedni a bringások közül stb.). A többiek megértették, hogy miért is volt ez a felvonulás, meg mit szabad csinálniuk.

Szervezni nagyon jó volt, el is ment a hangom a végére. A szervezésben csak annyi bakit láttam, hogy a szervezõk (azaz mi) kevesen voltak,és akik voltak azok nagyrésze se tudta pontosan, hogy mit kellene csinálnia.

Cimborámmal este 11-re értünk haza, meg is lett az eredmény. tegnap este 6-tól ma 10-ig nyomtam az ágyat. Na nem csak a felvonulás miatt- még a konzultációs hetet (Mohácsi kirándulás) sem pihentem ki. Már kezdek magamhoz térni!

Szerda délután/este lenne kedved tekerni egyet? Majd szerdán megcsörgetlek ha megyek.

Szilvásváradmaratonon melyik távot válaljátok be? Én is foglalkozok a gondolattal, hogy mennem kéne.

#3750
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Tesómnak 19-én volt a szülinapja tegnap csak a bulija, de köszöni a sok jókivánságot.
Szilvásvárad: 39 km (legrövidebb). Adatim a korábbiak :)
Giovanni: Amirõl a srácok beszéltek az nem váltókar volt csak? Mert az még mindig van az ebike-on <7000/db, megnéztem amúgy a site-on, amit mondtam. 52 EUR a pár. De ha kell, azért még majd rákérdezek emailben, hogy ezt tényleg az-e amire mi gondolunk és hogy tényleg 1 pár ennyi és nem darabja.
WaNNaRiDE

#3751
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
hi!

Mi a legrövidebb táv???

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3752
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Sziasztok! Remélem mindenkinek sikerült kipihennie a tegnapi túrát!
Öcsike! légyszi küldj infót arról, hogy jönnél-e Szilvásváradra és milyen távra, mrt a jövõ héten intézem a nevezést és a szállást.

Wannaride! A Nórinak Nagyon Boldog Szülinapot!!! Bocs, hogy csak így utólag!

Sziasztok

#3753
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Ja és Bódod Szülinapot Minden kedves Wannaride nõvérnek! :impra:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3754
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Kisöcsike: Nálam van a rajtszámod, és meg szeretném dögönyözni a kutyád!


Oka! Akkor valami idõpontot lebeszélünk! Holnap F1 elõtt??? Illetve az már ma van... azaz vasárnap! Vagy ha nem jó akkor hétközben de én csak 7 után vagyok otthon!

Egyébként most jöttem haza a Queen koncertrõl! Gyerekek! Leírhatatlanul boldog vagyok! Ma egy nagyon-nagy de már lehetetlennek látszó álmom teljesült! Nagyon szuper volt, és kb 3-4 méterre voltam a színpadtól! ;)

Hogy sikerült mai bringás eksün?? A képek alapján nem lehetett rossz! (me legalább sörözés volt) Bár nélkülem azért bizti uncsi volt! :lol1:

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3755
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Képek a mai túráról:

A kemény mag
Giovanni mereng
Egy halom ócskavas
http://pix.bikemag.h...SVI_0009?full=1

#3756
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Wannaride: Ha a nõvérednek most van a szülinapja, akkor legyen neki boldog! :mmraise:

#3757
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Kisöcsike: Nálam van a rajtszámod, és meg szeretném dögönyözni a kutyád!

#3758
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Ciao mindenki. Wannaride,akkor nézd meg nekem légyszives a fékváltókarok árát, mert az Ebike-n már nincs. Jó lesz az arany is,ha az jelentõsen olcsóbb. Köszönöm. A növérednek meg boldog szülinapot. :birth:
Majd este én is megünneplem. :matahara: :impreziar
Valami indok mégiscsak kell. :cool2:

#3759
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Sziasztok!
Itt egy kép Hápiról, amint rendez:
http://nova.uw.hu/Ph...ss/IMG_2369.jpg

#3760
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Nem csörgetlek.Megyek.Gyertek. :waga: