Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3501
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
QUOTE=wannaride]Zoozoo: ha lesz majd bringád és jössz maratonozni... neked is lehet ilyen fasza avatarod ám.. :)



Szia Peti! Jól mutatsz a vadi új avatarodon! A csgy-féle kép vagy a célfotó?
Gyógyulgatsz már? Voltunk ma hajtani HHH, Borosjenõ Római. jó kis hajtás volt. Jövõ hétre Dobkõt céloznánk meg (szombaton) ha tudsz gyere! csaó

#3502
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Ja! A 12.-e nekem sajnos nem jó, mert még vasárnap megy a foci még kb. 2 hétig, de utána már a vasárnap is jó lesz

#3503
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Szerváltam nevezési lapokat Duna Marcira (jún. 12.-ig akciós) meg Zemplén Marcira (jún. 30.-ig akciós). Akit érdekel jelezze mert én jöv. pénteken viszem az enyémet és másét is eltudom ha kell.


Szia Hápi! Köszi a felajánlást ,de én is tegnap voltam és a többieknek is intéztem! A rajtszámot te nem hoztad el? Amikor ott voltam már ki voltak téve!Szia

#3504
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Majd' elfelejtettem: 12.-ére megdumcsiztam Gödöllöi- dombságba egy túrát! Aki tud jöjjön!!!!!!!!!

#3505
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Szerváltam nevezési lapokat Duna Marcira (jún. 12.-ig akciós) meg Zemplén Marcira (jún. 30.-ig akciós). Akit érdekel jelezze mert én jöv. pénteken viszem az enyémet és másét is eltudom ha kell.

#3506
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Nem, csak eszembe jutott, hogy a cseke emberkéje a tavalyi budamarcin lefotózott, oszt azt vágtam, méreteztem és beszúrtam. Egyébként itt épp egy emelkedõ végén szenvedek és ami a képen nem látszik, elõzök le egy duplaköröst (tavaly még 1-2 kör volt a budamaratonon).

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3507
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Zoozoo: ha lesz majd bringád és jössz maratonozni... neked is lehet ilyen fasza avatarod ám.. :)

PR: Te is voltál Szilvásváradon? Miért nem jelezted, mert akkor összefuthattunk volna.
WaNNaRiDE

#3508
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Hát ez nagyon pihent! Végtelenítve van???? Mert én barom meg már 5 perce nézem! A szövege a legjobb! AZ élet nagy igazságai! :scared:

Ja! Mndekit elkapott ez a fitnes vagy bringás mánia! gondltam, már én is megnézem magamnak! De szeritem vissza fogom rakni Marvint....

KisÖcsike


Ugyan, az ég adta világon semmi gond nincs velük :)
Nagyon tetszik az avatarom elõadása, fõleg, amikor a 2. mondattól úgy bemegy az erdõbe, hogy alig talál ki :)))

#3509
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Megnéztem ezen az oldalon a többi dolgot.... hááááát az jutott eszembe, hogy mennyi munkanélküli ember csücsül a gépe elõtt! ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3510
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Hoppá, látom beindult a célfotós nick gyártás :D

Hogy értsétek az avataromat (ha érdekel egyáltalán valakit :D): http://www.rathergood.com/moon_song/ --> a világ legjobb zenekara :D


Hát ez nagyon pihent! Végtelenítve van???? Mert én barom meg már 5 perce nézem! A szövege a legjobb! AZ élet nagy igazságai! :scared:

Ja! Mndekit elkapott ez a fitnes vagy bringás mánia! gondltam, már én is megnézem magamnak! De szeritem vissza fogom rakni Marvint....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3511
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Hoppá, látom beindult a célfotós nick gyártás :D

Hogy értsétek az avataromat (ha érdekel egyáltalán valakit :D): http://www.rathergood.com/moon_song/ --> a világ legjobb zenekara :D

#3512
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Huuhh, akkor minden tiszteletem - a példaképem elõtt egy hetet kibírok kislábujjon állva is. Vagyis féllábon... inkább :)
Remélem engem nem hülyítenek ;)

#3513
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Zoozoo

Azt az 1 hetet simán ki lehet bírni! Én 5 hónapot vártam csak a vázamra! És közben folyamatosan hülyítettek! Még jó, hogy Jedi, vagyok, különben megnézhették volna magukat!

KisÖcsike az ÉgbenjáróJedi
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3514
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Betelefonáltam 1 perccel ezelõtt és fölvették. :) Nem gondoltam volna, hogy zárás után 1 órával.. szal elnézést kértem és utána kérdeztem: nincsen sajnos nekik 18"-as méretben Polaris, a 16"-ost ma vitték el :( 14"-es nem kell. 12-es nem is létezik
Récseit felhívtam, de ott nincsen sajna otp-s részlet.

#3515
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Szerintem nézz be a Hugo-kerékpárboltba a Kálvinra...
ott is vannak magellanok, emlékeim szerint.
WaNNaRiDE

#3516
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Jövõ péntekre hoznak a Fülöpbe nekem egy Polarist. Azt mondta a csóka, hogy most nincsenek ilyen felszereltséggel szerelve cuccosok.
Nem bírom ki addig...
Szereztem addig egy múlt havi Bike Mag-ot. Kíváncsi vagyok hányszor fogom kiolvasni a nagy napig.
Bár lehet, hogy körbetelcsizek, hátha akad valahol egy pont jó méretû...

#3517
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Tegnap tök klafa dolog történt velem és nem ússzátok meg, elmesélem.
Elcsatangoltam bringázni. A nemtudomhogyhívjákdebiztosnagytarcsai út mellett jöttem Pécel felõl, de nem az aszfalton, hanem mellette a fõdúton. Emelkedõ+erõs szembeszél. Egyszercsak mit látok, kb. 5 méterre tõlem egy piros szõrpamacs - róka. Biztos nem érezte meg a szagom+nem hallott (pedig lihegtem) a nagy szél miatt. Mikor megálltam mellette kb. 1/2-1 méterre akkor nézett fel a szaglálásból. Szegény egy pillanatra azt sem tudta ki ez a hatalmas állat, aztán rájött hogy még annál is nagyobb vagyok(ember), s úgy megindult, hogy orra is bukott szegény, mielõtt eltûnt a bozótosban. Annyira jó érzés volt (nekem) ilyen közelrõl látni egy vadállatot - nem ilyen idomított állatkerti-vadasparki ketrectölteléket.
Az egészben az bosszant a legjobban, hogy volt otthon egy megérzésem, hogy vigyek fényképezõt, aztán mégsem vittem a mérete miatt (Fuji S7000). Nembaj, nekem örök emlék marad.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3518
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Üdv mindenkinek!
Olvastam, hogy tetszett Szilvásvárad! Szóval arra a környékre mennénk pályabejárásra (Bükk Maraton, nem kell pont a pályán menni), kinek lenne kedve jönni? Még a héten jó lenne ha jeleznétek mert szálllást is kell foglalni meg minden!
Hogy mikor lenne? Hát ugyebár lesz Duna Maraton, meg Öcsi fesztivál (Balaton Régió Maraton), meg Zemplén Maraton amiken tervezem, hogy tiszteletemet teszem. Szóval az idõpont: az üresen maradó hétvégék!

Pénteken megyek nevezési lapért a Duna Maratonra (12.éig "olcsón" lehet nevezni), hozok egy párat, ha kell valakinek a kerületbõl jelezze.

Jöv. hétvégére lehet,hogy összejön egy túra Gödöllõi dombságban gödöllõi arcokkal! Ha van pontos idõpont jelzem!

Zoozoo: szerintem a bikemag a legjobb ár/érték/tartalom arányú kerékpáros szaksajtó (meg ezen újság internetes fórumában lökjük néha kicsit furcsa, okító, tanácsadó, túraszervezõ... hozzászólásainkat) kicsiny hazánkban, és a partnerüzletekben is beszerezhetõ az utcai megjelenés elõtt pár nappal ( pl: Rbike -ha van törzsvásárlóid még olcsóbban is kapod).

BMFT csapatmez engem is érdekel, küldöm az emailt!

#3519
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Köszönöm, megvagyok! A maratonozást még meggondolom, a Bükk elõtt tudni fogom a választ. De attól, hogy nem indulok, még nem szabadultok meg tõlem, megyek drukkolni.

#3520
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Hi, Mo-n milyen MTB magazinok léteznek?
BikeMag az mindenféle, vagy MTB?
A legegyszerûbb, ha odamegyek az újságoshoz és megkérdem - tudom :)

De az újságos csak pislogott és nagy erõlködés árán, az orrom elé tolt egy Pedál magazint, mint egyetlen bicajos - nemtudomhogy - szaklapot.
Csak spec helyen lehet venni? Vagy csak a legbénább árust fogtam ki? :)
Kíváncsi lennék egy ilyenre, hogy manapság hogyan néz ki.

Ahogy nézem az MTB Action Hungary nem létezik már - 10 éve még egyetlen volt.



Van a BikeMag és van a többi. A Bringa nem jó... a Pedál elmegy.
Én mostanában a BikeMag mellé veszek egy német Bike magazint is... Abban sok újdonság van továbbá egy pillanat alatt ráébreszti az embert, hogy nem csak hazánkban lehet alkatrészt venni... ráadásul kint jóval olcsóbb.


CSGY: Jól vagy? Sajnálnám, ha nem jönnél több maratonra... szerintem gondold ezt még át egy párszor... ki fog nekünk, kezdõknek példát mutatni kitartásból? Ki lesz a házi szerelõ? :)
WaNNaRiDE