Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3141
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Ezt most nem olvastátok, vagy senkit sem érdekel ?

Bodrogival meg csak annyi a gáz, hogy nem elég erõs a csapata, s ez jutott neki a csapatidõfutam után.......... de lesz ez még így sem.

Bár szombatra esõt mond, de azért én is mennék tekerni.


Én nem akarom eldönteni ,hogy érdekel-e ,mert úgysem leszek available.

Azért kérdeztem ,hogy mi a gáz a sráccal ,mert Hápi idézõjelbe rakta a "sajnát". Arra gondoltam valami rossz fát tett a tûzre ,ezzel kiérdemelve Hápi ellenszenvét. Vagy nemtom.

#3142
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Valakit érdekelne egy olyan, hogy júli 22 v. 23 BMFT tali sauh, 24-e zemplén marci v. maradni a BMFT talin?
Sátrazós banzáj (ez most j vagy ly :scratchhe )


Ezt most nem olvastátok, vagy senkit sem érdekel ?

Bodrogival meg csak annyi a gáz, hogy nem elég erõs a csapata, s ez jutott neki a csapatidõfutam után.......... de lesz ez még így sem.

Bár szombatra esõt mond, de azért én is mennék tekerni.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3143
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

:bananadan Bodrogi eddig a HARMADIK VOLT ARMSTRONG MÖGÖTT, DE MA "SAJNA" VISSZAESETT A 19.-re!!!


"SAJNA"

?

Mi a gáz a sráccal ? :)

#3144
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Hétvégén hogy s mint. Megyünk valamerre?
Ja a Duna Marci szerintem még így a sárral is nagyon jó volt. Végre már a technikai tudás is számított, nem csak az, hogy ki milyen gyorsan tud menni! Szervezés szerintem tökéletes, csak az a szombati esõ nem kellet volna -de errõl a szervezõk nem tehetnek.

Wannaride: vasárnap jeleztem, hogy Livestrong-os karkötõ kellene a hugomnak, valami kisebb méret mert szegénykének elég kis átmérõjû karja van. Pólót is tudsz szerezni? Milyen színût és áron?


Sziasztok!
A hétvége nekem is jó! Mehetnénk valami hasonlót mint a múltkor (Szentkereszt)- az elég jó volt!
Peti! Ha van még karkötõ ne feledkezz el rólam sem! Köszi
Tök jók a képek amiket a hétvégén csináltál, de van valami nagyfejû kopasz alak is az egyik képen - az hogy került oda?
A karkötõket elõre is köszi! csaó!
A csúcsot nem elég meghódítani, ha felértél nézz is körül!!

#3145
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Peti: Hallottál már a "szeretemasportot" karkötõröl? Valamelyik sportújság csinálta citromsárga színben, vékony gumikarikából.


zöldben és pirosban.
Képes Sport c. folyóirat
és nem kicsit gáz :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#3146
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Peti: Hallottál már a "szeretemasportot" karkötõröl? Valamelyik sportújság csinálta citromsárga színben, vékony gumikarikából. Mintha valami ilyesmi már lett volna valahol, nem?

#3147
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Az a mikulássapka a bukó alatt elég látványos lehet.

#3148
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Hétvégén hogy s mint. Megyünk valamerre?
Ja a Duna Marci szerintem még így a sárral is nagyon jó volt. Végre már a technikai tudás is számított, nem csak az, hogy ki milyen gyorsan tud menni! Szervezés szerintem tökéletes, csak az a szombati esõ nem kellet volna -de errõl a szervezõk nem tehetnek.

Wannaride: vasárnap jeleztem, hogy Livestrong-os karkötõ kellene a hugomnak, valami kisebb méret mert szegénykének elég kis átmérõjû karja van. Pólót is tudsz szerezni? Milyen színût és áron?


Ha Petinek, vagy Péternek szólítasz sem fogok megsértõdni... :D
Egyelõre csak karkötõ van, de én is szeretnék még majd egyéb dolgokat, ha lesz valami megoldás a rendelést illetõen, akkor majd szólok. Hogy tudd, mi a gond vele: az, hogy nem szállítanak magyarországra, a legutóbbi karkötõszállítmány is kerülõúton jött...

Mindenesetre hugodnak majd adok egyet... mikor találkozzunk?
WaNNaRiDE

#3149
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Hétvégén hogy s mint. Megyünk valamerre?
Ja a Duna Marci szerintem még így a sárral is nagyon jó volt. Végre már a technikai tudás is számított, nem csak az, hogy ki milyen gyorsan tud menni! Szervezés szerintem tökéletes, csak az a szombati esõ nem kellet volna -de errõl a szervezõk nem tehetnek.

Wannaride: vasárnap jeleztem, hogy Livestrong-os karkötõ kellene a hugomnak, valami kisebb méret mert szegénykének elég kis átmérõjû karja van. Pólót is tudsz szerezni? Milyen színût és áron?

#3150
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
:bananadan Bodrogi eddig a HARMADIK VOLT ARMSTRONG MÖGÖTT, DE MA "SAJNA" VISSZAESETT A 19.-re!!!

#3151
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Sziasztok! Véleményem szerint téli kiegészítõ sportként nagyon jó a korcsolyázás. Hasonló izmokat mozgat meg mint a bringa, és ha jól nyomod ott is el lehet érni 40-50 km-es sebességet. Én szeretem!

Télen a test felsõ izomzatát fejleszti a különbözõ korsók és poharak emelgetése -ja és nem fázol, az alsókat meg szerintem a futás. Bár én télen nem sokat mozgok, inkább rápihizek a tavaszra.
Télen buksi alá én egy mikulássapkát szoktam hordani: vékony, nem csapja közvetlenül a fejemet a szél és tetszik a bámészkodóknak -mint a kacsám!

#3152
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Volt már vki a kerületbõl Isaszeg felé mostanában a piroson? Mennyire lett dzsungel?
A Papnál vigyázni a szerelõ seggfejjel! Télen mikor meghegesztették a vázamat a nyeregvázcsõnél elfelejtették kiforgácsolni a hegesztés miatti belsó púpot a csõbõl. Nyeregcsõ nem akar belemenni... erre azistenbarma letámasztja a földre a gépet a nagytányérra (kerék ki volt szedve) és teljes erõbõl nyomja bele a csövet!!! Szerencsére nem hajlott meg a cucc, de az ilyennek a kezét kéne eltörni, ráadásul nem is értette, hogy mér pipultam be rá. Az ilyen olyan hülye, hogy fel sem merül benne, hogy vmit rosszul csinál.
Személy szerint a Pappal semmi bajom különben. :guitar:

Kb. két hete jártam Isaszeg felé, a piros jelzésre nem emlékszem de sok helyen bozótot kellet törnünk! A Papnál a szerelõ tényleg egy nagy ... (nyomdafestéket nem türõ szavak következnek). A tulaj az egy jó fej csak a beosztott nem kéne. Vagy csak nekünk van problémánk vele -mert még mindig ott van!

#3153
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Holnaptol, de legalabbis holnap Lance Armstrong viseli a sarga trikot.
WaNNaRiDE

#3154
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Öcsike: Hozhatod a kereket, holnap úgy néz ki nem dolgozom. De az is lehet, hogy holnap tekerés elõtt idegurulsz. Remélem nem daráltad le a golyókat benne.


golyódarálás.. hmmm ... remélem nem... bár elég morgós hangja van... és eléggé vibrál... és már Szilvás elõtt meg kellett volna csinálnom.... Ez baJ???

Akkor holnap mennék, ha neked megfelel, szerintem akkor tekerés elõtt!

Elõre is köszi!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3155
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Öcsike: Hozhatod a kereket, holnap úgy néz ki nem dolgozom. De az is lehet, hogy holnap tekerés elõtt idegurulsz. Remélem nem daráltad le a golyókat benne.

#3156
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Valakit érdekelne egy olyan, hogy júli 22 v. 23 BMFT tali sauh, 24-e zemplén marci v. maradni a BMFT talin?
Sátrazós banzáj (ez most j vagy ly :scratchhe )

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3157
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Én a Biondoban vettem egy Gist márkájút úgy 2 éve, akkor volt asszem 23e. Ennyi idõ után már kissé zajos, de mindennap halálra izzasztani magad nagyon jó.
Unalom ellen: Vedd fel videjóra a Tour néhány szakaszát (fõleg hegyi szakaszokat), s görgõzés közben nézd vissza télen.
Én így görgõzõm, s amikor ritmust váltanak megyek velük sõt, le is hagyom õket s mindig megverem még Armstrongot is :D


LOL, ez tetszik :)) Jó ötlet. Egyébként én is ilyenre gondoltam, hogy nézel valami közben - a Tour nézése kifejezetten jó ötlet :)

#3158
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Tekerünk ma egyet?


Jelentem a bringám megérkezett! (Special thanks for B. Laci) Én ma legkorábban 7-7:30 fele lennék otthon, mire még elkészülök, meg mittudomén... szóval én ma kihagynám
+ még a bringa elég szar állapotban van! Gyula, amit mondtál, hogy meg tudnád húzni/beállítani az elsõ agyat, azt ha nagyon szépen megkérlek rá, akkor meg tudnánk ejteni valamikor?? Mert már nagyon kotyog, és érdekes hangokat ad az elsõ kerék. Vasárnap a verseny vége felé már éreztem, hogy valami nem stimmel... +Erre valszeg a perecelésem is nagyot rásegtett!

Viszont holnap azért jó lenne gurulni 1et!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3159
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Én a Biondoban vettem egy Gist márkájút úgy 2 éve, akkor volt asszem 23e. Ennyi idõ után már kissé zajos, de mindennap halálra izzasztani magad nagyon jó.
Unalom ellen: Vedd fel videjóra a Tour néhány szakaszát (fõleg hegyi szakaszokat), s görgõzés közben nézd vissza télen.
Én így görgõzõm, s amikor ritmust váltanak megyek velük sõt, le is hagyom õket s mindig megverem még Armstrongot is :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3160
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
B.L.! oké a 40-50, de egyrészt nincs v-fék, másrészt nehéz vele hegyet mászni és utána leszáguldani - persze minden lehetséges :D

Ez itt NEM a reklám helye, hanem csak itt találtam egyedül a neten árakat: http://ebike.hu/termekek/gorgopad

Tekerünk ma egyet?