Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2921
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Szóval a mairól még értekezem a zasszonnyal, övé az utolsó szó :D
Mennyire tervezitek a menetidõt?


Há izé! Az attó függ! Te ezt a távot multkor kb 1 óra alatt tekerted le, nem? Meg hát ugye a frissítõpontokon eltöltött idõ... meg szóval nem tudom. Min 2 órát bizti odaleszünk. Ennyi idõre azért lehet nélkülözni téged is! Majd kimagyarázunk!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2922
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Miért, csak nem szervízben van?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2923
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Sziasztok!

Zoozooval ma "estére" beterveztünk egy laza, lightos, pörgetõs tekerést országúton! Semmi hegy, meg mászás, meg durvulás! Útvonal: BP-Pécel-Isaszeg (frissítõpont :cheers: )-Nagytarcsa-BP!

Akit érdekel a program, annak várjuk jelentkezését a belacanlove@uw.hu címre, ahol, egyeztethet egy idõpontot a titkárnõmmel, hogy mikor tudsz bejönni a jelentkezéshez szükséges papírokért, amit kitöltve, lemásolva, tanusítva, elhagyva, majd megtalálva, majd ismét lemásolva el kell küldened az új-zélandi nagykövetségünkre, ahol eldöntik, hogy formailag megfelelõ-e a jelentkezésed. Amennyiben formailg helyes a dokumentum, fel kell venned velem személyesen a kapcsolatot, ahol kérésed elbírálásra kerül, és akkor vagy megmondom, hogy 18:30kor az Azúr elõtt talizunk... vagy nem mondom meg, hogy 18:30kor az Azúr elõtt talizunk

KisÖcsike


Én most próbálgatom elérni a fucktoros srácokat ,de foglalt a telcsi. Hmm..vagy barom vagyok és megint le lett kódolva a mienk ? Ennek utánajárok. Ha kész a bicó én ma el is megyek érte ,aztán majd eldöntöm ,hogy nem megyek veletek ,mert ekkora nagy kihagyás után szerintem örülök ,ha nézni fogom tudni ,nem hogy menni vele. De majd még meglátás. Majd én tudás ,hogy mit tevés. És esetleg majd kapcsolatba lépés.
Majd megmondom a titkárnõmnek ,hogy lépjen kapcsolatba a titkárnõddel.
Mmm...leszbi show.

Rákos for life ,brothaz! Protect the hood ,homies ! -San Andreas style

Update : Aszonták holnapra valszeg kész lesz a bicó. *sóhaj* Úgy hiányzik !:(

#2924
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Még egy kérdés, van olyan film amelyik utolsó sorban játtszódik ott ???

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2925
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Szóval a mairól még értekezem a zasszonnyal, övé az utolsó szó :D
Mennyire tervezitek a menetidõt?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2926
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Jönné, mi??? :) Nekem az abszolult kedvenc országom! Bár még sose voltam ott... csak olvastam róla, meg képek, meg videók, meg álmodozások... hajjajajj

KisÖcsike


És nem utolsó sorban a Gyûrûk Ura is ott játszódik, nem utolsó sorban a Hullajó mellett nem utolsó sorban .)
Az acél fiait meg sem említeném, mint az egyik legkultuszabb kultuszfilmet, ami nem utolsó sorban ott játszódik :)

#2927
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Új-zéland?????????

Add már meg a futárszolgálatod elérhetõségét plíííííz!


Jönné, mi??? :) Nekem az abszolult kedvenc országom! Bár még sose voltam ott... csak olvastam róla, meg képek, meg videók, meg álmodozások... hajjajajj

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2928
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Új-zéland?????????

Add már meg a futárszolgálatod elérhetõségét plíííííz!

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2929
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Sziasztok!

Zoozooval ma "estére" beterveztünk egy laza, lightos, pörgetõs tekerést országúton! Semmi hegy, meg mászás, meg durvulás! Útvonal: BP-Pécel-Isaszeg (frissítõpont :cheers: )-Nagytarcsa-BP!

Akit érdekel a program, annak várjuk jelentkezését a belacanlove@uw.hu címre, ahol, egyeztethet egy idõpontot a titkárnõmmel, hogy mikor tudsz bejönni a jelentkezéshez szükséges papírokért, amit kitöltve, lemásolva, tanusítva, elhagyva, majd megtalálva, majd ismét lemásolva el kell küldened az új-zélandi nagykövetségünkre, ahol eldöntik, hogy formailag megfelelõ-e a jelentkezésed. Amennyiben formailg helyes a dokumentum, fel kell venned velem személyesen a kapcsolatot, ahol kérésed elbírálásra kerül, és akkor vagy megmondom, hogy 18:30kor az Azúr elõtt talizunk... vagy nem mondom meg, hogy 18:30kor az Azúr elõtt talizunk

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2930
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

A tököm tele van azzal, hogy Klöden is meg Vino is cipeli magával Ullrichot.



Na jó, hát kell egy örök második! :gwizd:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2931
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Az elsõ igazi hegyi szakaszon megmutatkozott, hogy ki bírja a versenyt a Texasival.


A tököm tele van azzal, hogy Klöden is meg Vino is cipeli magával Ullrichot. Lehet, hogy már szétszedték volna Armstrongot, de ott egy kolonc a nyakukon, nem tudom a T-mobil vezetõsége miért ragaszkodik ennyire Ullrichhoz. Így sosem fogják legyõzni Armstrongot. Idejöttek egy elég erõs csapattal és ehhez képest, megint rajtuk röhög a fél világ. Nem baj, majd Rasmussen megszorongatja, bár megverni õ sem fogja.

Hétvége nekem vasárnap jobb lenne.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2932
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Nem nagy, csak k...ott sok a por.


Ilyen alkalmakra találták fel a porszívót! Vagy ha mûhely, akkor sûritett levegõ, és akkor meg kifújod a mûhelybõl! :cool2:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2933
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Te kutyád vagy az õ kutyája?


Az én kutyám! Kit érdekel a más a kutyája??? :chin:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2934
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Idén márc.11-én kezdtem tekerni, azóta 2275km jött össze, ez majdnem annyi,mint az egész tavalyi év. Idén legalább a 6ezret el kéne érni, de inkább 7et.

Igen én is akörül kezdtem és már a kétezeregyszázvalahanyadikat taposom!

A mocsok esõ már megint elmosta a napot, na nem baj majd bepótoljuk. Csüt. este ráér valaki?

Hétvégével mi a helyzet, megyünk? A szombat lenne a jobb mert vas. -ha jól tudom- királyetap a Tour-on. De mehetünk vasnap is!

Az elsõ igazi hegyi szakaszon megmutatkozott, hogy ki bírja a versenyt a Texasival. Szerintem senki! A nagyok sorra szakadtak le a sorból és álltak a gruppetóba! A T-mobile elsõ embere is kb. két percet kapott Amstrongtól. Tudtommal a 6x-os gyõztes is indul sok versenyen (csak nem olyan ismertek, meg tengerentúliak), mert csak úgy kaphat indulási jogot a nagy körversenyeken ha van elég világranglista pontja.
Ha látta valaki a róla készült dok. filmet, meg elolvasta a könyveit akkor szerintem nagyjából tudnia kellene, hogy miért olyan erõs!!

Apropó "munkanélküliek": most tervezek egy nagytakarítást a mûhelyben amit a tegnap este befolyt víz el is kezdett. Alakalmi munkának jó. Nem nagy, csak k...ott sok a por.
Futárkodás? Én is gondolkoztam rajta, de azok nem csak szép meleg napsütéses idõben tekernek. És az idénymunkásokat nem díjjazzák!

#2935
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Mind1! De egy biztos: a kutya az szeret! :love1:

KisÖcsike

Te kutyád vagy az õ kutyája?

#2936
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Hát ez jó kérdés.... Ezt próbálom most én is tisztázni.... akkor hivatalosan még barátok voltunk. (bár már alakultak a dolgok) Utánna asszonypajtás lett, és minden tök szép, meg jó volt. És most meg már nem tudom, hogy mi van! És mindez kb 1 hét leforgása alatt. Szóval most legszivesebben elmennék egy lakatlan szigetre, ahol körbe-körbe rohangálva sikítanék.....

KisÖcsike

Öcsi te nagyon gyors vagy a nõkkel!

#2937
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Idén márc.11-én kezdtem tekerni, azóta 2275km jött össze, ez majdnem annyi,mint az egész tavalyi év. Idén legalább a 6ezret el kéne érni, de inkább 7et.

#2938
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ne tudd meg; de legalább magamat hajtom, s nem a (nemlétezõ) beosztottaimat.

Tegnap megindultam a pótlás irányába, Bp-Pécel-Nagytarcsa-Bp. kör aszfalton 1 óra alatt két megázással az eddigi legmagasabb átlagpulzussal (181) 26,4 km-en. Volt már jobb is, de végre átléptem az idei 500. tekert km-emet, ami elég gyengus eredmény, de az idei év így jött össze


Hát én se állok jobban... sajna igazándiból csak hétvégén tudok nagyobbat tekerni.. Mert hát meló, suli, kutya, meg mittudomén. Én kb 1100 körül járok! Semmi! De hát ez van..

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2939
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Látom a human erõforrás manager kibújt belõled.... :jogging:
KisÖcsike


Ne tudd meg; de legalább magamat hajtom, s nem a (nemlétezõ) beosztottaimat.

Tegnap megindultam a pótlás irányába, Bp-Pécel-Nagytarcsa-Bp. kör aszfalton 1 óra alatt két megázással az eddigi legmagasabb átlagpulzussal (181) 26,4 km-en. Volt már jobb is, de végre átléptem az idei 500. tekert km-emet, ami elég gyengus eredmény, de az idei év így jött össze

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2940
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Ha jól tudom, akkor a Hajtipajtiknál csak heti 5napban lehet dolgozni, ami azért sok, meg napi 8óra, szóval nincs részmunkaidõ, mert akkor engem is érdekelne. Egy fél bringám van hozzá, vagy aprón is lehet ócsóért venni egészben egysebût.