Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3961
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Öcsi!
Megpróbáltam megnézni a képeket és valami weboldal jön be! Normális ez?

Fekete tekerésrõl nem tudtok valamit? Mikor lesz?

#3962
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hi!

Jelentem, a tegnapi turbó kúra megtette a hatását! Még egy kicsit érzem a fülemet, de már nem lüktet a fél fejem! Szerintem holnapra 100%-os leszek!! Szóval Irány a Horány!

Nekem úgy rémlik, mi a most brtervezett útvonalat szoktuk használni. De majd meglássuk!

Ahogy ígértem rakok fel képeket a Naplásról. Bár Galéria hiányában ismét csak ftp, és lekicsinyítéses tém,a marad!


Naplás001
Naplás002
Naplás003
Naplás004
Naplás005
Naplás006
Naplás007
Naplás008
Naplás009
Naplás010
Naplás011
Naplás012
Naplás013
Naplás014
Naplás015
Naplás016
Naplás017
Naplás018
Naplás019
Naplás020
Naplás021
Naplás022
Naplás023
Naplás024
Naplás025
Naplás026
Naplás027
Naplás028
Naplás029
Naplás030
Naplás031
Naplás032
Naplás033

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3963
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Jó, akkor vasárnap 10! Bár enyhe, de esõs idõt mondanak hétvégére. Kisöcsike addig gyógyulj meg! Hápi: hol nézted a Dunamaratont? A sportaktiv honlapján még a tavalyi dolgok vannak. A Budamaratonra megyek, de vszeg csak a Csere Csabán indulok (tudod a 10 km.). Szilvásváradra nem jössz?

A vasárnap most már nekem is biztos OK! Betonon megyünk vagy/és erdõben (is)?

KisOcsike jobbulást, egyél sok vitamint!!

A Dunamaratont a sportaktiv.hu-n néztem, ott van a VI. DM-nek a kiírása a BM-é alatt. Még lejjebb a tavalyi eredmények!
A Szilvásváradit még nem tudom, mert májusban elég sok maraton van meg hát ott a vizsgaidõszak is!

:matahara: Az éjszakát megint sikerült átbulizni. Én hajnali fél négykor kerültem ágyba de volt olyan is aki szinte egybõl a "kultúrális szórakozóhelyrõl" esett be a mai elsõ elõadásra! Örök élmény marad amikor évfolyamtársam kabátja az ivóban szó szerint füstölni kezdett- azóta Vörösmartyt díszíti a szoborparkban!:rofl:

#3964
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Oké! remélem nm fog esni! Ha gondoljátok megnézhetjük ezt az utat! Akkor vasárnap! CsaÓ!

#3965
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Ha nem alszik el senki, akkor igen :) . Ezt az utat én is megnézném!

#3966
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Szia ! Akár nálunk is lehet, fél 11-re ideértek? Nem a reptér felé, hanem a Bécsi út irányában. Egy kicsit gurultunk lefelé a betonon és kb. a tetõ és a buszforduló közt félúton be lehet meni az erdõbe és az út körbevisz a hegygerincen és ahhoz a kis kocsmához visz ki ami sosincs nyitva . Itt jobbra van még egykis agyagos lefelé és utána már betonon le lehet gurulni a Vörösvári-Bécsi sarokra! Betongumival nagy élmény volt!

#3967
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Vasárnap vagy az Era bótjánál, vagy nálatok találkozhatunk. A reptér felé jöttetek le?

#3968
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Sziasztok! Ha be lehet nevezni vasárnapra akkor csatlakoznék, de én nem mennék ki az elághoz mert úgyis erre felé jöttök! Csak meg kéne beszélni, hogy hol futunk össze. Vasárnap mi is voltunk fönn a Lacival tök jó volt, de lefelé a terep igen érdekes volt.Talán vasárnapra már jó lesz ! Csaó

#3969
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Jó, akkor vasárnap 10! Bár enyhe, de esõs idõt mondanak hétvégére. Kisöcsike addig gyógyulj meg! Hápi: hol nézted a Dunamaratont? A sportaktiv honlapján még a tavalyi dolgok vannak. A Budamaratonra megyek, de vszeg csak a Csere Csabán indulok (tudod a 10 km.). Szilvásváradra nem jössz?

#3970
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Szija Hápi!

Thanks! I'm trying, I'm trying! De asszem lelépek elõbb, mert a fülem az most éppen igencsak nagyon-nagyon fááááj! Este meg programom van, amire 2 liter fülcseppel, meg 1 doboz augmentinnel, meg egy kis alvással rendberakom magam!

Szupi, hogy sikerült átrakni a progit szombatra! Akkor 10kó a Zazúr elõtt!

Jó "Tanulást"!! Egyébként mellettem is itt figyel a Logisztika tankönyvem a maga 600 oldalával, amit betéve kéne tudnom, de még csak a tartalomjegyzéknél tartok.... ilettve elolvastama bevezetõt.... de asszem annak is csak a felét....

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3971
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Pálinkás jó reggelt mindenkinek!! :winko: (aki késõbb nézi annak napot vagy estét)
Hát a tegnap estém se tanulással telt. Nem is tudom, hogy tudtam ilyen korán a géphez keveredni.:victory: Sajnos minden jó véget ér egyszer! Holnap este megyek haza, de három hét múlva jönni kell megint!

Úgynézki, hogy a vasárnapot sikerült átraknom szombatra, így mehetünk vasárnap a HHH-re, ha gondoljátok. Ha jó nektek akkor a szokott idõben a szokott helyen jó lesz?

Néztétek már a Dunamaraton versenykiírását? Nem jön Pestig, hanem Pilisszentkeresztnél visszafordul Visegrádra. Lesz három táv, meg hillclimb (remélem jól írtam), meg szlalomverseny is a sípályán! Háromnapos bulit szerveznek, lesz ott minden: haverok, buli, fanta meg a bringák!!:clap1:

Budamaratonra jön valaki?

Ha már Sopronban vagyok akkor beneveztem a májusi Flass Across Maratonra is!
Öcsi kitartás, mindjárt itt a hosszú hétvége! :nice:

#3972
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Voltam a laktanyánál, és megnéztem a terepet. Már járható, bár az ideálistól még messze van. A traktornyomokban lehet száguldozni, jó technikás. Ennek ellenére nem estem :D . Viszont a lefelében nem fékeztem eléggé (58.8max), és szilánkosra fagytam! Jó móka volt!

#3973
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Tééényleg! Este felrakom õket! Most nincsenek itt sajna!
Azért jó bringázást! Majd ha outist elõzöl figyelj a távolságra, mert tuod, rossz az egyensúlyérzékük! :lol6:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3974
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Igértél valami képeket a Naplásról. Mikor rakod fel?

#3975
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ez már nyílt phszihés hadviselés ellenem! Az irodákban rohadók nevében kijelentem, hogy felháborító, amit csináltok! :hitme:

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3976
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Idáig úgy tûnik, hogy nekem bármelyik nap jó. A HHH is tetszik. Most pedig megyek tekerni :juhu: .

#3977
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Úgy néz ki, hogy vasárnap nekem nem jó mert rokonlátogatásra megyünk, de megpróbálom átrakni szombatra a családi találkozót. A hétfõt még nem tudom, de eddig még jónak tünik.
Egy HHH szerintem is jó lenne.
Remélem a hétvégére meglesz a gépem (szerda estére igérték, hogy kész lesz).

Elküldtem mindenkinek privát elérhetõségeimet, remélem megkapjátok. ( ha mégse szóljatok ) Sajna nem vagyok egy számítógép zseni.:wirus:
A cd-t meg megbeszéljük, mert én is megnézem majd azt az oldalt.
Pesten milyen az idõ? Itt Sopronban napsütés meg meleg, meg a sok tanulás... helyett a bulik!!!:cheers:


Nem! Semmi Bulzás :koncert: , meg haverok, meg nõk, meg pia! Tanulni! :three: Én sem bulizok, hanem rohadok a Zirodába! Elõbb voltam kint, bankban , meg hamiért, és csodálatos napsütéses idõ van! Ja meg felmérten a környéken a konkurens irodák ajánlatait!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3978
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Úgy néz ki, hogy vasárnap nekem nem jó mert rokonlátogatásra megyünk, de megpróbálom átrakni szombatra a családi találkozót. A hétfõt még nem tudom, de eddig még jónak tünik.
Egy HHH szerintem is jó lenne.
Remélem a hétvégére meglesz a gépem (szerda estére igérték, hogy kész lesz).

Elküldtem mindenkinek privát elérhetõségeimet, remélem megkapjátok. ( ha mégse szóljatok ) Sajna nem vagyok egy számítógép zseni.:wirus:
A cd-t meg megbeszéljük, mert én is megnézem majd azt az oldalt.
Pesten milyen az idõ? Itt Sopronban napsütés meg meleg, meg a sok tanulás... helyett a bulik!!!:cheers:

#3979
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hali!

Ami a hétvégi tekerést illeti, akkor valami HHH megmászásról volt szó ha jól emlékszem! Szerintem jöhet, max megint figyelek felfelé a sebbeséghatárokra! :gwizd:
Viszont Nekem a szombat nem jó! Megoldható esetleg, hogy a másik két napra osztanánk be a dolgot? Ja, és nekem a Húsvét nem probléma, mert évek óta nem tartjuk... Persze a bableves csülökkel azért befigyel! :cool2: Ha nektek a szombat jó, akkor usgyi! max majd nagyokat sóhajtozok! Ti meg nagyokat csuklotok! :P

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3980
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hát, Hápi! Eddig rossz helyen kerested! :) Egyébként nem én fotóztam! Ott csak résztvevõ voltam, és asszem akkor még nem is volt meg egyik gépem se.... A felvonulás topicocskájában vannak linekek, általában az esemény dátuma után pár nappal fel is lettek pakolva képek a netre! De nekem megvannak otthon, ha gondolod felírom neked Cd-re, õket, a mostaniakkal együtt!! Tényleg ha valkinek majd kellenek képek normál minsõgben az sikítson, oszt írom is ki. Szoktam rendelni olyan 50-es pakk CD (úgy tok nélkül), pont ilyen adattovábbítási célokra, szóval nem gond!

Rendõr: na igen, tudom hogy felfele nem sok esély volt, hogy túllépjem a 90-es sebességhatárt, de sose lehet tudni!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....