Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3781
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ne legyél hülye! Mellkasi fájdalommal nem szabad viccelni, nyomás az orvoshoz... EKG, ha EKG jó, akkor mellkas röntgen.. aztán majd megmondják, hogy mit csinálj! Van értelme komolyabb szövõdményt összeszedni, csak azért mert nem maradsz ágyban 2-3 napot?

Nem akarok atyáskodni, de szerintem ne vedd félvállról. Elvégre nem arról van szó, hogy a megszokott heti 3 helyet 5-öt tüsszentettél..


Köszi, hogy aggódsz, aranyosak vagytok!! De azért nem annyira vészes már. Kedden, szerdán volt nagyon xar, most már azért kilábalóban vagyok! A hétvégét a Queen koncert kivételével pihizéssel töltöm, aztán jövõhétre olyan formában leszek, hogy majd csak kapkodjátok a fejeteket, mikor már harmadszorra megyek el mellettetek a HHH-án felfele! :lol1:

Tényleg, jövõhét: nekem a szombat vallszeg nem jó, de vasárnap szabad vagyok mint a Vili! Szombaton viszem ki Ancikámat Bécsbe, valamikor a délelõtt folyamán, szóval délután azért még befigyelhet valami!

Legyetek jók, és szobatiszták!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3782
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Ne legyél hülye! Mellkasi fájdalommal nem szabad viccelni, nyomás az orvoshoz... EKG, ha EKG jó, akkor mellkas röntgen.. aztán majd megmondják, hogy mit csinálj! Van értelme komolyabb szövõdményt összeszedni, csak azért mert nem maradsz ágyban 2-3 napot?

Nem akarok atyáskodni, de szerintem ne vedd félvállról. Elvégre nem arról van szó, hogy a megszokott heti 3 helyet 5-öt tüsszentettél..
WaNNaRiDE

#3783
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Orvost nem szeressük... Majd hétvégén pihizek! Sajna nem tudok otthon maradni, mert 1 hete voltam suliba, jövõhét után is megyek, és azért idõnként itt is kell lenni. Utasok már panaszkodtak ha nem vagyok bent. Éhenhalni meg méginkább nem szeretnék!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3784
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
És orvos látott? Szerintem az ilyet ki kell feküdni, két nap izzasztókúra és kész.

#3785
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Köszi! Ágyban fekvés??? A meg mi? Dógozok! Csak a levegõt veszem nehezen, meg a fél felsõtestem fáj, és zsibbad... ezzel még simán lehet dolgozni! :wallbange

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3786
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Jobbulást kivánok! Akkor most ágyban fekszel?

#3787
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali Skacok!

Szorri, de úgy fest, hogy nem tudok menni, a pénteki-szombati bringás dolgokra. A hét elején összeszedett és nem kezelt torok+tüdõgyulladásom kezd elfajulni, és így nem akarom bevállalni, annak érdekében, hogy minél elõbb üzemképes legyek! :cry:

Mégegyszer bocsi!

üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3788
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ma az esõ miatt mégsem tudtam hosszút tekerni, cserébe délután estem egy szépet, mikor elindultam néhány dolgot elintézni. Egy kanyarban késõn vettem észre a fölhordott sarat, és az 1,3- as slick büntetett. De legalább jó nagy közönségem volt hozzá, és el sem tudtam sliszolni, mintha mindíg így venném a kanyarokat, mert leesett a lánc, elrepült a kulacsom (be egy kocsi alá), a kezembõl meg több helyen folyt a vér. Ezután még betértem a közeli lottózóba, ahol nagy sikerem volt sárosan-véresen. A hölgy fintorogva két ujjal vette el a pénzt, pedig igyekeztem nem összekenni. Itthon tusolás közben további bõrhiányokat sikerült találnom, de a legrosszabb, hogy a fájós térdem is kapott egy nagyot. Sebaj, lesz mire hivatkoznom a B.M.-on.


Ájjjájjjjj! Be carefull next time! :spioch:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3789
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia Hápi! Természetesen ott leszek, de csak öregesen a 20 km-en. Ha ilyen szép idõ lesz szombatig akkor lehet, hogy kimarad a pályabejárás(mármint részemrõl) de azért vszeg kimegyek megnézni, hogy a többiek hogy boldogulnak a dagonyával.

#3790
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
csgy: Jobbulást! Ha még egy kicsit "töröd" magad, még a végén lenyomlak a 20 km-en :) Bár lehet, hogy féllábbal is jobb lennél, mint én. Mindenesetre gyúgyulgassál, nyalogasd sebeid!
WaNNaRiDE

#3791
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ma az esõ miatt mégsem tudtam hosszút tekerni, cserébe délután estem egy szépet, mikor elindultam néhány dolgot elintézni. Egy kanyarban késõn vettem észre a fölhordott sarat, és az 1,3- as slick büntetett. De legalább jó nagy közönségem volt hozzá, és el sem tudtam sliszolni, mintha mindíg így venném a kanyarokat, mert leesett a lánc, elrepült a kulacsom (be egy kocsi alá), a kezembõl meg több helyen folyt a vér. Ezután még betértem a közeli lottózóba, ahol nagy sikerem volt sárosan-véresen. A hölgy fintorogva két ujjal vette el a pénzt, pedig igyekeztem nem összekenni. Itthon tusolás közben további bõrhiányokat sikerült találnom, de a legrosszabb, hogy a fájós térdem is kapott egy nagyot. Sebaj, lesz mire hivatkoznom a B.M.-on.

#3792
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Beléptél a Testületbe? :scared: És akkor motorral, vagy lóval leszel?

#3793
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
BL: remélem jövõ vasárnap jössz a BMra.

Szerintem én vasárnap megyek a negyvenes bejárására mert hát arra neveztem, meg a szombat nem jó.

A héten élvezem az iskolások "gondmentes" életét. :cheers: Tegnap Mohácson voltunk üzemlátogatáson! Reggel négy órai indulás. Útközben eszem-iszom dínom-dánom, az üzemet körbejártuk, voltunk az emlékparkban ahol a parkõr megvesztegetési kisérletünkre az egyik híres politikust kezde el "éltetni". Utánna irány a borospince, ahol tiszteletünkre a csapból bor helyett sör folyt. Többire meg alig emlékszem. A lényeg, hogy éjjel kettõre értünk vissza Sopronba és a buszvezetõ legnagyobb örömére a busz is úgyahogy tiszta maradt (nem kellet a gyomorba bevitt dolgokat a buszból "kisöpörni")

Pénteken ha jöttök akkor ott találkozunk mert ha minden jól megy én hivatalos, egyenruhás személy leszek. :bananadan

#3794
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ma voltam a HHH-n. A szintút nem volt nagyon gáz, pedig az 1,3-as van még mindíg fent. Holnap hosszút megyek :bananadan .

#3795
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia Wannaride! A reptérre a hûvösvölgyi úton szoktunk menni, ahogy elhagyjuk a Hûvösvölgy buszvégállomást a fõúton kell Solymár felé menni kb 2 km. És az útról jobbkéz felé be lehet látni a reptérre. De valószínûleg úgyis együtt megyünk, így nem fogsz eltévedni.

#3796
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Wanna: Hûvösvölgy mellett van a vitorlázórepülõ-tér, ott lesz a rajt-cél terület.
Kisöcsike: Tényleg elég fáradtnak tünsz.

#3797
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
wwooooppppsssssss....... Asszem legközelebb óvatosabban csattogtatom a gépet, me csúnyán meg leszek lincselve!

Esõ! nem gond! Felrakjuk elõre hátra a Wet Soft gumit, megemeljük a kasztnit, szárnyakat meredekebb szögre állítjuk, és mehetünk is! Öhmmm.... vagy ez nem az a körbe-körbe wöm-wöm, meg brümm-brümm, meg Súmaher, meg vejtmaszter, formula ájnc???
Má megint rossz rendezvényen vagyok! ;)
Megyek is el! Eleget dolgoztam ma!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3798
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Wanna: Szombaton a reptérnél lesz a találkozó, tehát onnan fogunk feltekerni.
Ennyi esõ után jó kis dagonyának nézünk elébe.
Kisöcsike: Köszönjük a képeket, és azt is, hogy rávilágítottál, mennyit kéne még fogyni.
Mindenki: Itt egész jó túrák vannak: http://www.ukk.atw.hu
A XI.ker. megkerülése még szombaton beleférne a HHH után.


Reptér? Hol és merre van az a HHHn? Nem vagyok térképÉSZ. :(
Dagonya, csak a verseny napján és az azt megelõzõkben ne essen sok esõ.
Kisöcsike: Súlyfelesleget leleplezõ fotóidért majd számolunk még!
XI-ker megkerülése... :) Ez jó volt.
WaNNaRiDE

#3799
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Wanna: Szombaton a reptérnél lesz a találkozó, tehát onnan fogunk feltekerni.
Ennyi esõ után jó kis dagonyának nézünk elébe.
Kisöcsike: Köszönjük a képeket, és azt is, hogy rávilágítottál, mennyit kéne még fogyni.
Mindenki: Itt egész jó túrák vannak: http://www.ukk.atw.hu
A XI.ker. megkerülése még szombaton beleférne a HHH után.

#3800
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Dobogókõ?? Ilyen helyeken szokott megdölni az a teóriám, miszerint ha a Föld kerek akkor annak lejtenie kéne......