Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3721
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Szia Hápi!

Ha érdekel nekem van még 1 karkötõm, amit ilyen esetekre (és embereknek) tartogattam! Ha gondolod elviszem!
Laci! A harmadik könyv most kerül a boltokba??? Akkor nagyon tudok valamit, mert már vagy fél éve tuti, hogy megvan mind a három! :)

Egyébként akkor én tartom magam a Gyulával lebeszélt vonatozáshoz, aztán a többit meg improvizáljuk!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3722
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Mostmár igazán nem tudom. Néhány oldallal elõrébb arról volt szó, hogy 9-re érjünk oda, erre megbeszéltem Öcsikével, hogy azzal a vonattal megyünk, ami 8,50-re ér Kõbányára. Szerintem akkor mindenki menjen úgy, ahogy tud. Én legalábbis így teszek. Vagy nem. Nemtudom. Izé.

#3723
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Igaz, bár a harmadik Chris Carmichael-lel együtt készült... és az nem annyira olvasmányos, sõt az edzésmódszer ismertetését kivéve sz*r. :)
WaNNaRiDE

#3724
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Sziasztok!A csgy jól tudja valóban három jelent meg. A második edzésmódszerekkel foglalkozik, és a harmadik most kerül a boltokba, és az elsõ rész folytatása ( ami a betegségével, és a betegségbõl való felépüléssel és a versenyekre való újbóli felkészülésével foglalkozik), sajnos még nem sikerült megszereznem, de rajta vagyok! Vasárnap a Laci jön ide fél kilencre, és a Giovanniéknál kilenckor találkozunk.A Peti negyed tízre lesz a Margit-hídnál. Mi fél-délkor rajtolunk, tehát bõven kiérünk.csgy te hogy döntöttél?

#3725
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Eddig három könyve jelent meg magyarul, ha jól tudom.

#3726
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Szia wannaride!
Livestrongos karkötõt hol tudnék beszerezni?
Most olvasom Amstrong elsõ könyvét és nagyon tetszik. Olvastad?


Szia! Olvastam mind2 könyvét, ami eddig megjelent magyarul. Rám is nagy hatással volt. Karkötõt most rendeltünk... (Livestrong topik a szabadonfutóban) Pár darab marad majd nekem, abból tudok majd adni nektek szintén párat. :)
WaNNaRiDE

#3727
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Szia wannaride!
Livestrongos karkötõt hol tudnék beszerezni?
Most olvasom Amstrong elsõ könyvét és nagyon tetszik. Olvastad?

#3728
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Ami azt illeti én is szivesebben autóznék, mintsem hogy aranyérmet jelentõ erõmet a céltertületre való feljutásra pazaroljam. :)


Én kezdetektõl járok a Buda Marcira és eddig mindig kétkerekûvel tekertem ki. Szerintem az idén is így lesz hacsak nem jön valami kis esõ, bár jó idõt mondanak.
Én arra gondoltam, hogy itthonról 8-fél 9 felé startolok és laza tekeréssel ott vagyok 10h-ra. Bemelegítésnek nagyon jó. Hazafelé meg csak a vizes vasuti átjárókban kell vigyázni mert tavaly is ott törtem el az orromat.
Ja nekem 11kor lesz a rajt.
Ki jön a kétekerekûvel?

#3729
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Olvassatok Buda Maraton HHH topikot... írnak a pályáról.. :)
WaNNaRiDE

#3730
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia csgy! Egy kis tekerés holnap du?

#3731
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Beszéltem Giovannival, a mai terepezést átrakjuk holnapra, merthogy ha minden igaz ez több embernek is jobb lenne.... részleteket gondolom ma este tisztázzuk még.
WaNNaRiDE

#3732
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Hello mindenki. Jó nekem is az az idõpont,csak fél 8-ig vissza kell érnünk a városba,mert sötétedik. Azért még holnap csörögjünk egymásra.

#3733
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Én tudok engedni az erõszaknak,de szerintem ha nem kapkodunk ,akkor egy kellemes bemelegítésnek is fel lehet fogni az odautat. Bár hagyom magam betuszkolni egy kocsiba is. VAN ÚJ FÉKVÁLTÓKAROM!!!! Azért a fék így tényleg másképp dolgozik. :ed: Holnap nem megy valaki tekerni terepre?


Én mennék... menjünk? De dolgozom legkorábban fél 6-6 körül tudnék odaérni a Kolossy térhez...
WaNNaRiDE

#3734
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Én tudok engedni az erõszaknak,de szerintem ha nem kapkodunk ,akkor egy kellemes bemelegítésnek is fel lehet fogni az odautat. Bár hagyom magam betuszkolni egy kocsiba is. VAN ÚJ FÉKVÁLTÓKAROM!!!! Azért a fék így tényleg másképp dolgozik. :ed: Holnap nem megy valaki tekerni terepre?

#3735
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Hát, ami azt illeti, biztos kényelmesebb lenne a kocsi.


Sziasztok! Végeztem egy kis közvéleménykutatást - a Giovanni és a Laci inkább kigurulna. Na mindegy majd kialakulFeltöltött kép

#3736
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hát, ami azt illeti, biztos kényelmesebb lenne a kocsi.

#3737
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Ami azt illeti én is szivesebben autóznék, mintsem hogy aranyérmet jelentõ erõmet a céltertületre való feljutásra pazaroljam. :)
WaNNaRiDE

#3738
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hát férfiasan bevallom, hogy én az autó mellett szavaznék, de ha tekerés mellett dönt a többség, akkor why not?! Én rendelkezésre tudok állni 5 fõ (mgamat is beleértve) transzportálására. De mondom, ami szinpatikus!

Üdv!

KisÖcsike

#3739
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Ja az elõbb elfelejtettem! A szilvásváradra szerintem elég ha csak csekken nevezünk, mert a nevezési lapot elküldöd emilben a csekket akkor is vinni kell magaddal.Maximum mindenkinek külön csekken adom fel .

#3740
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Remélem a többieknek is szimpatikus ez a megoldás