Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3461
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts

Az mind1! Akkor nekem is van olyanom. Csak nekem sima olaj, vagy mifene. Szakmai észrevételek: Érdekes kék szine van!

KisÖcsike



Szia öcsike! A tf2 valóban gyárt többféle terméket, de én kimondottan a lánckenõ sprayra gondoltam. Szép zõd flakonban kis piros csövecskével.Ez a 700 milis kiszerelés kb.800 pénz. A Laci volt múlthéten és a belsõ is 360 ft. körül volt. A szombati dobkõ-túra meg lehet,hogy átváltozik nagykovácsivá
de csak ha nem gond. Szia

#3462
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ekkor dolgoztam ki azt a startégiát, hogy nem kell kulacs! Nehéz a kulcs, meg a benne lévõ víz is! Gyorsan kell menni! És a folyamatos folyadékveszteség miatt, amit nem pótolsz, egyre könnyebb leszel, és így szuper gyorsan fogsz tekerni! Csak arra kell figyelni, hogy még az elõtt megnyerd versenyt, mielõtt elájulsz.....

KisÖcsike egy messzi-messzi stratéga
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3463
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

"A fém kulacs szar... NEHÉZ." - ismeretlen grammániás. :D


Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááághhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Csak a kívülállók kedvéért jegyezném meg, hogy tegnap MSN-en Peti tételesen fesorolta az összes alkatrészét az Treknek, de a váztól, az utolsó pöcöktartóbigyóig, grammban, és két tizedesjegy pontossággal! Élmény volt hallgatni! ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3464
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

A fém kulacs azért jó, mert hidegen tartja az italt? Vagy mert nem cseszõdik szét oly' hamar? Vagy mert pengén néz ki?


"A fém kulacs szar... NEHÉZ." - ismeretlen grammániás. :D
WaNNaRiDE

#3465
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

A fém kulacs azért jó, mert hidegen tartja az italt? Vagy mert nem cseszõdik szét oly' hamar? Vagy mert pengén néz ki?


Elméletileg mind1ik.... bár nem termoszos, de bizti tovább hidegen tartja a benne lévõ fagyit, mint a mûanyag. Egyébként nálam fõ szempont a kulacsnál, hogy legyen rajta kis ivórész felett egy olyan felnyithatós félgömb (ufó). Így nem kell a kihúzhatós ivós részt a fogaddal rángatni, ami idõnként ugye elég nehéz, hanem felkatintod a tetejét, és csá! De lényeg: így nem rakódik rá minden dzsuva, sár, piszik, rovar, meg mittudoménmi az ivós részre. Márpedig egy-egy maraton után elég szépen szoktak kinézni a bringák, és velük együtt a kulcsaok is.

De persze a fõszempont az esztétika! ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3466
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
A fém kulacs azért jó, mert hidegen tartja az italt? Vagy mert nem cseszõdik szét oly' hamar? Vagy mert pengén néz ki?

#3467
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Rendben értettem, megetszem, szólok és élek a lehetõséggel :)


Nagyon helyes! Tekerni kell! Bár ezzel asszem egy bringás fórumon nem mondtam el nagyon sok új információt.....

KisÖcsike

ui:

Tök jó! Tegnap a ridebikeba nagybevásárlást tartottam! Eredetileg gumilevevõ alkalmatosságért mentem, amit sikerült is kapnom. (ugyanis amikor multkor lecseréltem a gumit slickre, akkor jöttem rá, hogy én a Trekken még nem cseréltem gumit, me ugyi defektem se volt... és büdös nehéz leszedni ezt a Schwable gumit róla! Ami meg régen vót leszedõm az szublimált! A végén már 3 vajazókés lógott ki a gumi alól, én meg majdnem bõgtem.....) Szóval lett szép 3 darabos Schwable leszedõm! Mellé vettem egy normális teleszkópos pumpát, mert az 1000Ft-os pumpámmal igencsak nehézkes belefújni, még 2 bárt is... ja és még vettem vacsi új alu kulacsot, me ugye azt a szutyok fekete kulacsot eltörtem Szilvásváradon menet közben. Tök szép! Persze 20 percig nézegettem a kulacsokat, merthogyugye esztétikailag melyik passzol a bringához.... hát persze, hogy a 2000 Ft-os ezüstszínû kulcsa, és nem a 600 Ft-os... ilyen az én formám... Na mind1!

Ja, és persze köszönet Gyulának, aki támogatta a bevásárlást, mivelhogy nyert a lottón!
Húúú bannyek! Ez az utóirat hosszab, mint ami elõtte van..... :wallbange

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3468
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Rendben értettem, megetszem, szólok és élek a lehetõséggel :)

#3469
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Hehehe, remélem még mindig úgy van, hogy most péntek :)
Elvileg meglesz, gyakorlatilag nemtom. A vicc, hogy szombaton azzal fogom ünnepelni az új bringát, hogy elmegyek a Zemplénbe kaszálni - természetesen mtb nélkül :DD, vagyis inkább :((


Reméljük, hogy nem lesz gond! Majd ha meglesz, akkor kérjük róla a fotókat, meg az elsõ. meg második benyomásokat! Ha má rádtukmáltuk.... :)

Akkor már jöhetsz tekerni! Ha nem is rögtön 100 kilcsit, de ha jövõhéten van kedved a kerületben, vagy Pécelen este fele egy lájtosat tekeregni, akkor szólj!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3470
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Hehehe, remélem még mindig úgy van, hogy most péntek :)
Elvileg meglesz, gyakorlatilag nemtom. A vicc, hogy szombaton azzal fogom ünnepelni az új bringát, hogy elmegyek a Zemplénbe kaszálni - természetesen mtb nélkül :DD, vagyis inkább :((

#3471
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Az mind1! Akkor nekem is van olyanom. Csak nekem sima olaj, vagy mifene. Szakmai észrevételek: Érdekes kék szine van!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3472
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Lánckenõanyag?? Akkó ez nem az a zöld dobozos izé???

KisÖcsike


Nekem zöld fújókás tubusban van.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3473
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Tééényleg! Zoozooo! Hogy áll a bringa? Úgy volt, hogy most pénteken már meglesz! És akkor hétvégén már lehet falni a kilómétereket!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3474
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Lánckenõanyag?? Akkó ez nem az a zöld dobozos izé???

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3475
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Tényleg, eza tf2 vat kájnd of csatahajó???? Gondoltam, nemteszem tönkre a szakami tekintélyemet azzal, hogy megkérdezem, de mostmár úgyis teljesen tökmind1!

Az is lehet, hogy rovarírtószer! Vagy sima dezodor! Esetleg harci gáz?

KisÖcsike


Nemazért, de tudhatnád, hogy torokfertõtlenítõ :D

Egyébként nem tudom miket gyárt, de nekem van belõle lánckenõanyag ilyen márkájú.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3476
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts


Vat iz tf2 spray?


Tényleg, eza tf2 vat kájnd of csatahajó???? Gondoltam, nemteszem tönkre a szakami tekintélyemet azzal, hogy megkérdezem, de mostmár úgyis teljesen tökmind1!

Az is lehet, hogy rovarírtószer! Vagy sima dezodor! Esetleg harci gáz?

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3477
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Az 1-2 bigyót kicsit körülírhatnád, nehogy a végén meglepetés érjen


Hát öhhmm... izé! Olyan könnyen hajtható, rugalmas, de kicsit merev, kicsit bütykös, meg nagyon lukas, meg kicsit izé.... hát olyan bigyó!

Mit nem lehet ezen érteni??? Értetlenkedtek itt nekem szevassz..... :wallbange

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3478
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Nekem is kellene ez-az, mégpedig:
- Schwalbe Black Shark Mud 26 x 1.50 - 1 pár.

Feltéve, hogy van ott ilyen. :)

Vat iz tf2 spray?
WaNNaRiDE

#3479
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Az 1-2 bigyót kicsit körülírhatnád, nehogy a végén meglepetés érjen

#3480
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Asszem én benevezek erre a szombati miacsudára! Bár lenne mit tanulnom.... nem baj! Xarjunk rá! ;)

Nekem hozzatok nagykerbõl egy 2 db bigyót!

KisÖcsike

Hápi!

Köszi még1xer a segítséget!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....