Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3361
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Oké, akkor pedálos elfelejtve. Mindenhol azt olvasom, hogy pulzusos, de annyit nem költök most rája - majd veszek egy órát, amin van pulzusmérés - idõvel.
Vezetéknélküli órára fel!


Szerintem pedig jo a pedalfordulatszam mero, hasznos, amennyiben tudatosan szeretnel edzeni, ugyanakkor terepen kevesbbe van jelentosege.
WaNNaRiDE

#3362
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Oké, akkor pedálos elfelejtve. Mindenhol azt olvasom, hogy pulzusos, de annyit nem költök most rája - majd veszek egy órát, amin van pulzusmérés - idõvel.
Vezetéknélküli órára fel!

#3363
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ja, hétvígin megyek Zsóryra, szóval nem tudok menni Trekkelni.

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3364
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hali!

Szeritem tök fölösleges a pedálfordulatmérõs! Pedig én azt vettem alapból a Trekre. KB 10 pénz, és vezetékes. A vezeték 2 helyen elszakadt! És gyakorlatilag nem lehet javítani a Sigma vezetékeivel ellentétben. Most nekem is asszem a Petya által emlegett vezetéknélküli, háttérvilágításos 8 vagy 9 funkciós motyóka van, és teljesen meg vagyog vele elégedve. Pedálfordulat helyett meg a pulzust érdemes figyelni. Már csak azért is mert ugye nem mindenki egyfoma stílusban teker, van aki a kis, pörgõs áttételeket szereti, van aki a nagyobbat, vagy váltogatja, meg mittudom. Ez majd nálad is ki fog alakulni. Hogy mi a jó azt neked kell érezned. Azt viszont a pulzusmérõ jobban visszaadja!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3365
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Rendben, ezeket néztem, illetve még a pedálfordulatszám mérõs Astrale 8-at. Tudom ennek a funkciónak a hasznát venni? Gondolom valamiféle edzést lehet hozzá összeállítani.

#3366
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

helllllllooo

Szóval, még mindig úgy érzem, hogy Ferrariba ültem a Trabant után :)

KM órát óhajtanék venni. Pulzusmérõset egyenlõre nem, de azért valami okos kéne.
Van valami, amit érdemes szem elõtt tartanom vásárlásor funkció ügyileg?


Szerintem vagy vezeteknelkulit vegyel (Cateye MC-100 Cordless, 8322 pénzegység, ebike.hu), vagy vastagabb vezetékeset (Cateye Enduro8, 3992 pénzegység, ebike.hu). Az elõbbi háttérvilágitással is bír, ami sokszor jól jön, és nicsenek vezetékek... ellenben drágább! (Nekem Enduro8-am van, es mindenre eleg)
WaNNaRiDE

#3367
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
helllllllooo

Szóval, még mindig úgy érzem, hogy Ferrariba ültem a Trabant után :)

KM órát óhajtanék venni. Pulzusmérõset egyenlõre nem, de azért valami okos kéne.
Van valami, amit érdemes szem elõtt tartanom vásárlásor funkció ügyileg?

#3368
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Ha visszagondolok, lehet, hogy csak azért gyorsult be, mert mondtam neki, hogy a dombtetõn bikinis lányok kínálják magukat :scratchhe ?


Hoppáááá! Úgy látszik, hogy ez a nagy lebukások napja! Õket hívtam frissítõpontnak.... :sex:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3369
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Ha visszagondolok, lehet, hogy csak azért gyorsult be, mert mondtam neki, hogy a dombtetõn bikinis lányok kínálják magukat :scratchhe ?


Es mire Te felertel Ocsike kimerulten fekudt a fuben, mint akin egy rakas bikinis lany ment vegig... Mindenkinek jo volt, csak Te ertel oda keson... Latod, igy jar az, aki sokat teker hetkozben es nem marad ideje a fontos pillanatokra. :D
WaNNaRiDE

#3370
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Ha visszagondolok, lehet, hogy csak azért gyorsult be, mert mondtam neki, hogy a dombtetõn bikinis lányok kínálják magukat :scratchhe ?

#3371
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Már látom a holnapi címlapokat:

"Doppingbotrányba keveredett Tordai Terinéni legyõzõje!"

"KisÖcsike eredméyneit megsemmisíthetik!?"

"Vérátömlesztés volt a Öcsi titkos fegyvere??"

"Az EPO mellett sört, és Sportszeletet is fogyasztott"

"A kutyája is kálciumport fogyaszt, mit szedhet akkor Öcsi??"

"Amstrong védelmébe vette doppingbotrányba keveredett rajongóját"

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3372
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Nos, tegnap ejjel rajottem: Ocsike eseteben extrem verdopping esete all fenn, minden egyes tekeres elott, lecserelik a veret.. oxigendus verre. Persze ehhez meg hozzajon az EPO hatasa. :D

De jo is lesz, amikor majd reggel fel nyolckor munkaba indulas elott, megjelennek nala az ellenorok. Dehat ugye mindez csak aljas vadaskodas, igy nincs mitol felnie.


Vérátömlesztés! Na ja! Szuper, nekem bevállt! :clap:
EPO! Áhhh... elavult! Vannak már jobbak is! ;)

És akor aszondod, reggel fél nyóckor gyünnek azok aaa a a ellenõrök?? Csak érdeklõdök.... me ugye a kíváncsi természetem.... :gwizd:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3373
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Nos, tegnap ejjel rajottem: Ocsike eseteben extrem verdopping esete all fenn, minden egyes tekeres elott, lecserelik a veret.. oxigendus verre. Persze ehhez meg hozzajon az EPO hatasa. :D

De jo is lesz, amikor majd reggel fel nyolckor munkaba indulas elott, megjelennek nala az ellenorok. Dehat ugye mindez csak aljas vadaskodas, igy nincs mitol felnie.
WaNNaRiDE

#3374
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Mindenki kösse föl a gatyáját, mert Öcsike megtáltosodott. Az emelkedõn úgy otthagyott, pedig most nem én lassultam le. Jó lenne tudni, mit szed :chin: .


Picsába.... lebuktam.... (de azért köszi!) :jar:

Majd szólok a dopping-ügyeseknek szálljanak rá kicsit...


Áruló! :chase:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3375
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Peti mi ez az új avatar? Azt látom, hogy valami véres és valószínûleg rémes dolog...
Mindenki kösse föl a gatyáját, mert Öcsike megtáltosodott. Az emelkedõn úgy otthagyott, pedig most nem én lassultam le. Jó lenne tudni, mit szed :chin: .


Majd szólok a dopping-ügyeseknek szálljanak rá kicsit... :D

Avatar: Tegnap egy bájos leányzó megjegyezte, hogy idõsebbnek gondolt... (50 körülinek).. mondtam, akkor avatart kell cserélnem gyorsan, majd lesz másik csak most ezt tettem be, amig nem csinálok jobbat.
WaNNaRiDE

#3376
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Peti mi ez az új avatar? Azt látom, hogy valami véres és valószínûleg rémes dolog...
Mindenki kösse föl a gatyáját, mert Öcsike megtáltosodott. Az emelkedõn úgy otthagyott, pedig most nem én lassultam le. Jó lenne tudni, mit szed :chin: .

#3377
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Szia Peti! Részemrõl most még csak a szombat jó, de a dunamarci utáni héttõl már nincs foci vasárnap. Ugyan ez nem a livestrong topic, de ha jönne új szállítmány egy pár darab erejéig gondolj majd rám (5 db.) köszi! szia


Nekem szombat úgy tûnik nem jó, egy esti buliba megyek és még meglepit kell vennem, kettõ 2re megyek a Speed-waybe a bringámért.. hmm.. hmm... :D

Livestrong ügyben korábban is szólhattál volna... de majd meglátom mit tehetek érted..
WaNNaRiDE

#3378
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
[Q

B.L.68: szombaton mesélted, hogy tavaly valahol Felsõtárkányban megszáltatok a Bükk Maratonon, annak a telszámát megtudnád mondani? Valami kis faházas-bungallós kempingszerûség. Köszi[/QUOTE]

Szia Hápi!
Imókõ üdülõ 3324. Felsõtárkány Ifjuság u.2 06/36/434748
vagy:Szabó Csilla:06/30-3450991. A foci pályánál kell jobbra fordulni és kb.1-1,5 km menni a campingig.6-8 fõs faházak vannak
Szia

#3379
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts

Vasárnap tekergés?


Szia Peti! Részemrõl most még csak a szombat jó, de a dunamarci utáni héttõl már nincs foci vasárnap. Ugyan ez nem a livestrong topic, de ha jönne új szállítmány egy pár darab erejéig gondolj majd rám (5 db.) köszi! szia

#3380
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Vasárnap tekergés?
WaNNaRiDE