Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3161
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

A kendõ leginkább hûti a fejet, lehet kapni direkt bukó alá való sapkát, az jó. Baromi hülyén néz ki, olyan fürdõsapka szerû, de szélálló, és az izzadtságot is elvezeti.


Most ,hogy mondod ,már láttam is ,talán pont valamelyik bikkmakkban.

#3162
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
A kendõ leginkább hûti a fejet, lehet kapni direkt bukó alá való sapkát, az jó. Baromi hülyén néz ki, olyan fürdõsapka szerû, de szélálló, és az izzadtságot is elvezeti.

#3163
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Télre kell a sapka a bukó alá, ha nem megy akkor ki kell szedni a szivacsozásból. Vagy növessz hajat! A kendõ az kevés.

#3164
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Arra gondolsz, ami az emlékmû mögül indul?

Igen, csak én mikor felfedeztem, akkor a Pécel felõli végét kerestem, onnan indultam.

#3165
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Itt vannak Peti képei, keressétek meg magatok!
http://www.pix.bikem...unamaraton2005/


Három frissítõpontnál jártam... két helyszínen: Pilisszentlászlónál és Pilismarótnál.
Sajna a rövid táv egyikre sem jött... így csak leginkább az elsõ 50-100 versenyzõrõl van kép... de talán Bálint képei között lesznek még képek Rólatok.

Viszont most már tudom, hogy mennyi melóval jár frissíteni... én nem is gondoltam volna, hogy néha-néha ralipilótákat megszégyenítõ módon kell száguldozni a hegyen, hogy odaérj a következõ pontra... de jó volt, élveztem piszkosul. Az elsõ nap a Bringabandával versenyen, nos... jobb nem is lehetett volna. Na persze Veletek is jó volt mindig... :)

Ma tekertem. Majdnem feljutottam a HHH-i repülõtérig, de aztán végül nem mentem fel, egy hónapja nem tekertem... így nem ment túl jól... és már sötétedett is... így esett, hogy talán elõször ugyanott jöttem le, ahol felmentem. Az is látszik, hogy szokni kell majd még az új bringát... iszonyatosan merev, érezni, hogy minden pedálcsapás eljut a kerekekig... a féknek meg még kopnia kell, valamint még nekem is meg kell szoknom.
WaNNaRiDE

#3166
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Lefelé 50nel kb. -5 fokban megtapasztal6tam, hogy milyen az, amikor az embernek belül fázik a feje.


:D :D :D
Ez rohadt jó ! :D

Amúgy errõl jut eszembe ,fejmelegítés télen ? Ki mit szokott sisakra ?
Sapka hülyén néz ki rajta ,alá meg nem fér be. Kendõ lesz a következõ ,amit kipróbálok.

Korcsolya jó ötlet ,régen minden télen kint csúszott a család. Igazából rengeteg jó dolog van ,snowboard pl ,amihez viszont nem annyira van hely ,de legszívesebben akkor is csak bringáznék ha süt a hó ,ha esik a nap.

#3167
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Itt vannak Peti képei, keressétek meg magatok!


http://www.pix.bikem...unamaraton2005/

#3168
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Ha be tudok szerezni téli felszerelést, akkor én igen. Ez a görgõs dolog, meg tényleg azért lenne jó, hogy a kondidat amit nagy nehezen összeraksz, legalább azt meg tudd õrizni télen, és ne azzal menjen el a szép tavasz, hogy próbálsz levegõhöz jutni a bringán! (Jó, persze, így is vissza kell szokni)

Bringám, csak holnap reggel kapom vissza, de akkor kedden vagy szerdán már mehetnénk tekeregni! ;)

KisÖcsike


Sziasztok! Véleményem szerint téli kiegészítõ sportként nagyon jó a korcsolyázás. Hasonló izmokat mozgat meg mint a bringa, és ha jól nyomod ott is el lehet érni 40-50 km-es sebességet. Én szeretem!
A csúcsot nem elég meghódítani, ha felértél nézz is körül!!

#3169
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Peti: Baromi jók a képek (csak sok a piros-fehér-fekete mez :D ), profi munka.
Persze mondhatnám, hogy profi cuccal..., de nem teszem, elég lehetett cipelni is.

#3170
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Arra gondolsz, ami az emlékmû mögül indul?

#3171
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Én már voltam annakidején 3as6ár hegyen télen is többször, de leszoktam róla. Még motoros kesztyûben és bélelt bakancsban is szétfagytam. Lefelé 50nel kb. -5 fokban megtapasztal6tam, hogy milyen az, amikor az embernek belül fázik a feje. Nem túl jó... De a félig letaposott hóbam jó bringázni.
Öcsém télen görgõzni szokott, egy Tacx-ot használ, 40ben volt 2 éve, mágnesfékes, jól használható, CSAK az embert megöli az unalom, föleg, ha ott az óra a kormányon, mert akkor mindig azt nézi, és úgy még fél óra is örökkévalóságnak tûnhet. Meg nincs menetszél, max. ventillátor, így nagyon durván le lehet izzadni!
Ja, én csabai vagyok. Szóval esetleg volt-e valaki Isaszeg felé a piroson, vagy csak a magamfajta dzsungelharcosok járnak arra? :guitar:

#3172
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Én télen is tekerek, amikor az idõ engedi. Latyakban persze nem megyek, de friss 1-2 centis havon isteni terepezni. A letaposott havon pedig baromi jól lehet száguldozni, sokkal jobb köröket szoktam menni a Merzse körül, mint a múltkori homokos talajon. Még a jeges terepet is szeretem, jó nagyokat lehet zakózni komoly sérülés nélkül, és fejleszti az egyensúly érzéket. Csak az a baj, hogy a hideg teljesen elcseszi a térdeimet.


Nah ,remek!

Amúgy elsõsorban hegyre gondoltam ,ott meg azért már veszélyesebb a jégpálya. Dehát bringázni kell ,szal okosan megyünk ,vagy szögesgumival.

A nagy hó viszont tényleg nem túl jó lefelé ,mert elveszi a nagy mászások gyümölcsét. Arra viszont tényleg kiváncsi lennék hány ember van a fogason télen és hány keréknyomot lehet ilyenkor látni a hóban.

#3173
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Laczy, üdvözöllek! Kit tisztelhetünk személyedben?


Téééényleg!! Hiii Lavczy! Hi Lavczy! Hi Lavczy! Hiiiiiijjjj!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3174
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Én télen is tekerek, amikor az idõ engedi. Latyakban persze nem megyek, de friss 1-2 centis havon isteni terepezni. A letaposott havon pedig baromi jól lehet száguldozni, sokkal jobb köröket szoktam menni a Merzse körül, mint a múltkori homokos talajon. Még a jeges terepet is szeretem, jó nagyokat lehet zakózni komoly sérülés nélkül, és fejleszti az egyensúly érzéket. Csak az a baj, hogy a hideg teljesen elcseszi a térdeimet.

Laczy, üdvözöllek! Kit tisztelhetünk személyedben?

#3175
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Szívesen veled tartok, csak a bazinagy bökkenõ az, hogy mondjuk én minden nap fél 5-ig dolgozom és télen akkor már réges régen alszik a napocska - én meg a latyakos, havas, saras, szmötyis idõben még kabátban sem fogok valószínüleg kimenni.
E miatt említem a görgõs padot. Mindenképpen bemelegítésre és a kondíció megõrzésére gondoltam vele kapcsolatban.
Amikor lesz lehetõség, akkor persze a legjobb lesz kimenni, de sztem télen 10-ed annyiszor lesz 'alkalmas' idõ sajnos, mint most pölö :(
Nézegettem ezeket egyébként, elérhetõ árakon vannak (20-50eFt).


20-50 ? Kb ennek a duplájára tippeltem volna.

Korán sötétedés az igazi gáz amúgy tényleg ,de a hétvégék akkor is ott lesznek ,max sok rucit kell felvenni. Bringás nacim már van ,ha belerakom a protektoros "bugyit" ,akkor az még melegít(a szó mindkét értelmében) is. Benevezek még egy dzsekire is ,akkor alá még egy-két pulcsit feldobok és rendben is leszek.

Igazából picit attól tartok ,hogy inkább szenvedés lenne a téli kerekezés ,mint szórakozás ,mert nagy hóban nehéz felfelé tekerni ,lefelé viszont nehéz tekerni. Az meg nem vicces.

Ha meg le van fagyva ,akkor összetõrjük magunkat. Akkor meg lehet szögesgumit venni. Ami viszont drága.

Mindegy ,messze van még a tél ,lehet idén nem is lesz ,ráérünk még ezen gondolkozni.

#3176
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Mindent egybevéve ,szerintem ha valami szállító eszköz (kocsi ,amibe befér a bringa) ,akkor télen is jobb inkább a szabadban ,mert hóban ,fagyban is lehet bringázni ,csak jól fel kell öltözni és kerülni kell a forgalmat. Szerintem én idén veszek is majd valami bringás dzsekit és bár már évek óta hangoztatom ,szerintem tényleg fel fogok menni a hegyre télen is. KI TART VELEM !?


Szívesen veled tartok, csak a bazinagy bökkenõ az, hogy mondjuk én minden nap fél 5-ig dolgozom és télen akkor már réges régen alszik a napocska - én meg a latyakos, havas, saras, szmötyis idõben még kabátban sem fogok valószínüleg kimenni.
E miatt említem a görgõs padot. Mindenképpen bemelegítésre és a kondíció megõrzésére gondoltam vele kapcsolatban.
Amikor lesz lehetõség, akkor persze a legjobb lesz kimenni, de sztem télen 10-ed annyiszor lesz 'alkalmas' idõ sajnos, mint most pölö :(
Nézegettem ezeket egyébként, elérhetõ árakon vannak (20-50eFt).

#3177
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Ha be tudok szerezni téli felszerelést, akkor én igen. Ez a görgõs dolog, meg tényleg azért lenne jó, hogy a kondidat amit nagy nehezen összeraksz, legalább azt meg tudd õrizni télen, és ne azzal menjen el a szép tavasz, hogy próbálsz levegõhöz jutni a bringán! (Jó, persze, így is vissza kell szokni)

Én is így gondolom.

Bringám, csak holnap reggel kapom vissza, de akkor kedden vagy szerdán már mehetnénk tekeregni! ;)

Én szinte biztos vagyok benne ,hogy még egy ideig szervízben lesz ,nagyon sok mindent kértem ,ráadásúl telót máshova küldik szervízbe. Nagyon várom. Ha minden jó lesz ,akkor csak egy dolog marad ,lesz pénzem elõre veszek majd valami hidraulikus féket nagy pizzával.

#3178
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

én veszek is majd valami bringás dzsekit és bár már évek óta hangoztatom ,szerintem tényleg fel fogok menni a hegyre télen is. KI TART VELEM !?


Ha be tudok szerezni téli felszerelést, akkor én igen. Ez a görgõs dolog, meg tényleg azért lenne jó, hogy a kondidat amit nagy nehezen összeraksz, legalább azt meg tudd õrizni télen, és ne azzal menjen el a szép tavasz, hogy próbálsz levegõhöz jutni a bringán! (Jó, persze, így is vissza kell szokni)

Bringám, csak holnap reggel kapom vissza, de akkor kedden vagy szerdán már mehetnénk tekeregni! ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3179
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Azért kultiválom a görgõs padot, mert a megszokott saját cangáddal nyomathatod és így nem zavar be semmilyen kényelmetlenségi/megszokatlansági tényezõ :).
Más kérdés, hogy Te mondjuk ugrálni szeretsz, márpedig görgõs padon ugrálni nem egy életbiztosítás. :gwizd:


Én mindent szeretek csinálni igazából ,de nyilván te sem azért gondolkoztál ezen ,mert a kerékpározást akarod vele helyettesíteni ,csak kondi megõrzés céljából használnád ,ha zord az idõ ,vagy ilyesmi.

Egyébként meg csak ugrálni szeretnék ,de kezdõ vagyok és még béna is. :)

Amúgy meg a padnak lenne rossz ,nem nekem. ;)

Mindent egybevéve ,szerintem ha valami szállító eszköz (kocsi ,amibe befér a bringa) ,akkor télen is jobb inkább a szabadban ,mert hóban ,fagyban is lehet bringázni ,csak jól fel kell öltözni és kerülni kell a forgalmat. Szerintem én idén veszek is majd valami bringás dzsekit és bár már évek óta hangoztatom ,szerintem tényleg fel fogok menni a hegyre télen is. KI TART VELEM !?

#3180
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

márpedig görgõs padon ugrálni nem egy életbiztosítás. :gwizd:


Nyuszi vagy Mcfly??? :mexico:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....