Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3121
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Ajjaj! Még egy Duracell nyuszi a csapatban!

A régi, 4évvel ezelõtti formámhoz képest még mindig 30-40%-kal rosszabb, pedig akkoriban még acélváz, merevvillával, kilós külsõkkel nyomtam, 15kg-ós bicóval, és akkor még a 3as6árhegyre aszfalton végig nagytányéron nyomtam, 42-21,42-18ban. De már öregszem, lassan 21 leszek...

#3122
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Megyek ma tekerni, de viszont én meg korán érek rá :))
Vagyis 5-tõl megyek és max 7- fél 8-ig.
Jó szeles az idõ - igazi erõnléti cucc lehetne ma :D


Ha egy kicsit korábban írsz... Én 1/2 3-kor indultam, útvonal: Rákoshegy-Merzse-Rákoskerti sugárút-Disznótelep-Pécel-Laktanya 3X( 7km/kör )-Péceli emlékhely-Rákoshegy sörözõ. Jó volt, még a szél is jól esett (hát még a sör) .

#3123
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
csgy ,benéztem a képeid közé ,rápillantottam az álombringáidra és meg kell említenem ,hogy a King Kikapu és a Kula Deluxe is nagyon jó választás. ;)

Emlékszem ,amikor még én is csak álmodoztam a Konámról ... és már itt van...izé...nincs is itt ,me' szervízben van ,de ...vááh ,imádtam a Polarisemet is anno ,de ezzel nem tudok betellni.

#3124
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Hai!

Szori, de úgy fest, hogy ma részemrõl sztórnózva lesz a bringázás. Legkorábban 7 fele leszek otthon, és csak 8-ig érnék rá.... Bocska :cry:

KisÖcsike


És az elsõ kerékkel mi lesz?

#3125
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Holnap ráér vki vmikor? Tegnap kicsit lefárasztott a 107km. Hüvösvölgy - Hárs-hegy mellett - Jani-hegy - Budakeszi - Páty felé -zöld 3szögön fel a Nagy-Kopaszra - Crosskovácsi - Zsíros-hegy - Solymár - sárgán-zöldön mászás-elkeveredés- hosszú tolás- Virágos-nyereg- zöldön el a HHH mellett- balra le vmi barlang jelzésnél- szerencsére csak a lejtõ aljában megállás után 1másodperccel durrant ki az elsõm. Schwalbe XXLight, 1napos belsõ, ennyitõl nem sülhetett meg, szétment a szelep ragasztásánál, tuti, hogy hibás...
Na, ha rendbe jön a hátam, akkor én holnap HHH - Hüvösvölgy - Hárs-hegy - János-hegy - Hárs-hegy - Hüvösvölgyet megyek... Középtányérról nem nagyon akarok leváltani, ha a térdem is úgy akarja. Péntektõl esõ!


Ajjaj! Még egy Duracell nyuszi a csapatban! :wallbange

#3126
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

De sok volt az aszfalt, különben végig terepen sok lett volna. Így is megfájdult a bal kezemen a kisujjam. Rá kéne vhogy gyúrni ujjakra, hogy tovább bírják. A gitározáson és falmászáson kívül tud vki vmit rá???


Nekem a múltkori szánalmas kis 60km után volt az ,hogy a hüvelykujj (ezt így kell írni?) és a többi ujj közti kis cucc rohadtúl fájt és égett ,már azt hittem megint az allergiám jött elõ. :D No meg a tenyerem is hasonlóképp viselkedett.

PSPzés szerintem mûxik ujj trainingként is. :)

És ha már szóba jöttek a játékok ,errõl ne feledkezzetek meg :


Rekordom : 226586

#3127
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
De sok volt az aszfalt, különben végig terepen sok lett volna. Így is megfájdult a bal kezemen a kisujjam. Rá kéne vhogy gyúrni ujjakra, hogy tovább bírják. A gitározáson és falmászáson kívül tud vki vmit rá???

#3128
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Holnap ráér vki vmikor? Tegnap kicsit lefárasztott a 107km. Hüvösvölgy - Hárs-hegy mellett - Jani-hegy - Budakeszi - Páty felé -zöld 3szögön fel a Nagy-Kopaszra - Crosskovácsi - Zsíros-hegy - Solymár - sárgán-zöldön mászás-elkeveredés- hosszú tolás- Virágos-nyereg- zöldön el a HHH mellett- balra le vmi barlang jelzésnél- szerencsére csak a lejtõ aljában megállás után 1másodperccel durrant ki az elsõm. Schwalbe XXLight, 1napos belsõ, ennyitõl nem sülhetett meg, szétment a szelep ragasztásánál, tuti, hogy hibás...
Na, ha rendbe jön a hátam, akkor én holnap HHH - Hüvösvölgy - Hárs-hegy - János-hegy - Hárs-hegy - Hüvösvölgyet megyek... Középtányérról nem nagyon akarok leváltani, ha a térdem is úgy akarja. Péntektõl esõ!


Durván nyomod. Napi egy maraton ? :D

#3129
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Holnap ráér vki vmikor? Tegnap kicsit lefárasztott a 107km. Hüvösvölgy - Hárs-hegy mellett - Jani-hegy - Budakeszi - Páty felé -zöld 3szögön fel a Nagy-Kopaszra - Crosskovácsi - Zsíros-hegy - Solymár - sárgán-zöldön mászás-elkeveredés- hosszú tolás- Virágos-nyereg- zöldön el a HHH mellett- balra le vmi barlang jelzésnél- szerencsére csak a lejtõ aljában megállás után 1másodperccel durrant ki az elsõm. Schwalbe XXLight, 1napos belsõ, ennyitõl nem sülhetett meg, szétment a szelep ragasztásánál, tuti, hogy hibás...
Na, ha rendbe jön a hátam, akkor én holnap HHH - Hüvösvölgy - Hárs-hegy - János-hegy - Hárs-hegy - Hüvösvölgyet megyek... Középtányérról nem nagyon akarok leváltani, ha a térdem is úgy akarja. Péntektõl esõ!

#3130
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Kéne mindenképp. :)
Senki nem ér rá ilyen korán? :(


Én ráérnék ,de nincs bringám. Remélem hamarosan kész lesz. És nagyon remélem ,hogy mindent sikerül(t) rajta megcsinálni. Ha igen ,akkor soha többet nem fogok róla leszállni.

#3131
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Zsá, béres csepp. Ásványvíz rulez. Abban benne van a béres csepp töredéke :)
A jókívánságaidat a nagy hegyekkel meg majd jövõre, tudod ;))


Áhhh pedig érdemes mindíg magadnál hordani néhány hegyet! De annyira nem nagyokat, hogy zsebben is elférjenek! :horse:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3132
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Zsá, béres csepp. Ásványvíz rulez. Abban benne van a béres csepp töredéke :)
A jókívánságaidat a nagy hegyekkel meg majd jövõre, tudod ;))

#3133
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Kéne mindenképp. :)
Senki nem ér rá ilyen korán? :(


Lehetsz, hogy csak te szedsz Béres cseppet??? :chin:

KisÖcsike

ui. azért én egy naaagy-naaagy hegyet javasolnék neked :)
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3134
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Kéne mindenképp. :)
Senki nem ér rá ilyen korán? :(

#3135
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Jó szeles az idõ - igazi erõnléti cucc lehetne ma :D


Gyúrunk Wazze?? :jogging:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3136
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Megyek ma tekerni, de viszont én meg korán érek rá :))
Vagyis 5-tõl megyek és max 7- fél 8-ig.
Jó szeles az idõ - igazi erõnléti cucc lehetne ma :D

#3137
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hai!

Szori, de úgy fest, hogy ma részemrõl sztórnózva lesz a bringázás. Legkorábban 7 fele leszek otthon, és csak 8-ig érnék rá.... Bocska :cry:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3138
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Nincs gáz, csak kérdeztem.

Hétvégérõl van már konkrét?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3139
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Ezt most nem olvastátok, vagy senkit sem érdekel ?


Öhhmm... nevezzük szelektív látásnak! Azt nem akartam írni, hogy még foggalmam sincs.... De õszintén szólva nem sok esélyt látok rá..

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3140
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Ezt most nem olvastátok, vagy senkit sem érdekel ?

Bodrogival meg csak annyi a gáz, hogy nem elég erõs a csapata, s ez jutott neki a csapatidõfutam után.......... de lesz ez még így sem.

Bár szombatra esõt mond, de azért én is mennék tekerni.


Én akkor a családdal nyaralok éppen, ezért nem tudok menni.