Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3081
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Ez elég xarul hangzik..... :shit:

KisÖcsike


Ezt mint kerékpáros mondtad és nem mint egy igazi elhivatott freerunner!

#3082
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

de a cangájának a szervízben kell lennie. :D


Ez elég xarul hangzik..... :shit:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3083
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Milyen villád van,aminek olyan veszélyes a másik szára, hogy nem mersz hozzányúlni?

#3084
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
De mi hiszünk neked! :)

Freerunner elég jól hangzik - lehet, hogy most találtad fel a legújabb extreme sportot?
Szabály csak egy van: bárki indulhat és azt csinálhat, amit akar, de a cangájának a szervízben kell lennie. :D

#3085
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Szeritem rendezzünk kilóméterórapörgetõ versenyt! Természetesen a hátsó kerékre szerelt érzékelõvel, és fejreállított bringával kell hajtani a pedált. Elég kézzel, de aki lábbal hatja bicót, az km jóváírást kap. Illetve eme tevékenység közben minden egyes elfogyasztott üveg sor után is jár a jóváírás!

KisÖcsike


Én az új bicóra nem raktam kilóméterórát ,de azóta már 1565416541556848673546 kilómétert tekertem. Tényleg ! Ha lenne órám sem tudnám bebizonyítani ,mert már csomószor körbefordult volna !


zoozoo : Majd free-runnerkedem. Ugrálok a fákon ,meg át rajtatok ,stb.

#3086
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Egyébként mennék veletek bringázni ,de... na jó ,már régóta nem vicces.


LOOOOOL
Na jó, eljöhetsz velünk gyalog is, csak bírd a tempót ;)

Öcsike!!
Érik a Péceli Sörtúra :D :D

#3087
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

látom kilométer hiányod van :D Na jó, itt mindenkinek, csak hát ugye ki, hogy bírja :)


Szeritem rendezzünk kilóméterórapörgetõ versenyt! Természetesen a hátsó kerékre szerelt érzékelõvel, és fejreállított bringával kell hajtani a pedált. Elég kézzel, de aki lábbal hatja bicót, az km jóváírást kap. Illetve eme tevékenység közben minden egyes elfogyasztott üveg sor után is jár a jóváírás!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3088
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
Nem is csinálják régóta ,még csak hétfõn lett bedobva hozzájuk. Meg aztán a telót nem is õk csinálják asszem ,továbbküldték. Meg rendes srácok. (Amúgy sex-fucktor).

Egyébként mennék veletek bringázni ,de... na jó ,már régóta nem vicces.

#3089
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Húha, ez igen, sikerült lezúznod a cajga fél oldalát. ehe
PR-hoz csatlakozom és együttes erõvel számonkérjük a szervízt, hogy ugyan mit mûvelnek ennyi ideig kétkerekû kedveseddel, mert ha így folytatják el fog fogyni az összes könnye szegény Rix-nek :D

***

Képzeljétek! Tegnap bringáztam 15km-t! WOOOOOOOWWWWW!
Kerületünk egyetlen dombocskáját próbáltam megmászni minden oldalról. Hát nem volt nagy MTB feeling hehe
Laczy tényleg egyenlõ Duracell Nyussz - látom kilométer hiányod van :D Na jó, itt mindenkinek, csak hát ugye ki, hogy bírja :)

#3090
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Bicóm viszont kéne (mer' most nincs itt ,ugyanis szervízben van) ,szal nemtom mitévõ legyek. ;)


Széles!

Jaaaa..... hogy akkor most szervízben van a bringád???? :scratchhe :gwizd:

KisÖCsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3091
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Rix, szerintem szólj be a szervízbe, hogy nézzenek be ebbe a topicba, hátha megsajnálnak és gyorsabban megcsinálják.

Na akkor most lesz tekerés du.-n?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3092
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Melyik szervízbe van, add meg a telefonszámukat, rájukpirítok, mert ha így folytatod nem lesz könnyed - se bicód :D


Az tök jó lenne ,ha nem lenne több könnyem ,tiszta kemény csávó lennék.
Vagy csak hülyén nézne ki ,ahogy szipognék mindenféle szemválladék nélkül ?

Bicóm viszont kéne (mer' most nincs itt ,ugyanis szervízben van) ,szal nemtom mitévõ legyek. ;)

#3093
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Na szép, már meg akartam kérdezni, hogy miért van a szervízben, erre itt a válasz. Mégis hogy sikerült ezt megtenni szegény kétkerekûvel? :)
Ja és MEDDIG lesz a szervízben? :D


Hát ,mint említettem ügyetlen vagyok. Nemrég kezdtem el urban(street) rideolni és azt hittem már tudok bunnyzni. :) Valszeg a kerék oldalával elkaptam egy padkát egy igen fáradtan végre hajtott "bunny" során.

A telóval meg nemtom mi van ,amióta megvan kicsapódik ,amikor kikapom a bringa elejét. A Marzocchi munkások ondóját kiöntöttem belõle és raktam bele normális sûrûségû olajat ,méghozzá sokszor annyit ,amennyi benne volt eredetileg ,de még így is csinálja.

#3094
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Hát még én ! Tudod ,most éppen szervízben van és... izé... :D


Melyik szervízbe van, add meg a telefonszámukat, rájukpirítok, mert ha így folytatod nem lesz könnyed - se bicód :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3095
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Az olajcserét én is megoldottam ,de a másik szárához már nem mertem hozzányúlni. Ezen kívûl még felnicsere ,recsegõ monoblokk ,elsõ váltó lekap és eldob jó messzire ,ellenben rockring ,láncvezetõ feltosz ,meg még sorolhatnám. Meg aztán én nem is igen értek hozzá és elég ügyetlen is vagyok. ;)


Na szép, már meg akartam kérdezni, hogy miért van a szervízben, erre itt a válasz. Mégis hogy sikerült ezt megtenni szegény kétkerekûvel? :)
Ja és MEDDIG lesz a szervízben? :D

#3096
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Mér van szervizben a bicó? Sokkal jobban megéri otthon szerelni, max. kereketépitetni jó a bolt, de azt is meg lehet tanulni. Én a telómban az olajcserét is az iróasztalomnál csináltam.


Az olajcserét én is megoldottam ,de a másik szárához már nem mertem hozzányúlni. Ezen kívûl még felnicsere ,recsegõ monoblokk ,elsõ váltó lekap és eldob jó messzire ,ellenben rockring ,láncvezetõ feltosz ,meg még sorolhatnám. Meg aztán én nem is igen értek hozzá és elég ügyetlen is vagyok. ;)

#3097
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Mér van szervizben a bicó? Sokkal jobban megéri otthon szerelni, max. kereketépitetni jó a bolt, de azt is meg lehet tanulni. Én a telómban az olajcserét is az iróasztalomnál csináltam.

#3098
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
Öcsi ,de ha az 1111. nem is jön össze, még mindig ott a körbefordulás utáni 1000. !

Rix: Már alig várom

Hát még én ! Tudod ,most éppen szervízben van és... izé... :D

#3099
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Jobb lesz vele jóban lenni

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3100
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Nem muszaj rinyalni... 15 percig meg tudod modositani a hozzaszolasodat!!
Meg leveheted az idezesed betumeretet... meg ilyenek... es akkor nincs gond.:)


Szia Peti! :juhu:

Látom még mindíg a moderátori állásra pályázol! :gwizd: :lol1:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....