Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3061
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Én szerintem ismerem az átjárót, meg Isaszeg felé a murvás-köves földutat. Meg kéne mászni a Péceli-dombot is, meg utána én ismerem az utat az erdõben a piroson Isaszeg felé, majd megyek elõl és szedem a pókokat. Vissza meg az emlitett földúton. Okéság??? De a merzsét meg a vida dombot nemismerem, szóval mikor és honnan induljunk kollektivan. Kucorgó, de elág is jó nekem.Isaszegen az emlékmünél van kút. Nem vészes az út, csak néhol dzsungel, ha 5kor indulunk, akkor is végyünk 8ra, szerintem.


Nos a Péceli "dombocska" az, amit nem vállalok, mert azon 150 méter után kidõltem és nem bírtam tovább menni Feltöltött kép

Másik: PR! bizti, hogy csak 7-ig jó? Egy órácska nem a világ :)

#3062
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Viszont emberek!

Hítvígin kéne egy nagyot tekerni! Mondjuk szombat! Elmenni jó messzire, és onnon jóól visszajönni! 100 kilcsi alá nem adhatjuk! Monnyuk az aszfalton nem vészes... persze ha minden frissítõállomásnál bedobunk egy sört, akkor lassabb... de hát lassan járj... késõbb érsz oda... vagy mi...

KisÖcsike egy messzi-messzi Galaxisból


Ha ráérnék sem tudnám bevállalni. :( Ez azért elég komoly - még a végén el is veszed a kedvem; méghogy 100 kilcsi alá nem :D
Feltöltött kép

#3063
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Én szerintem ismerem az átjárót, meg Isaszeg felé a murvás-köves földutat. Meg kéne mászni a Péceli-dombot is, meg utána én ismerem az utat az erdõben a piroson Isaszeg felé, majd megyek elõl és szedem a pókokat. Vissza meg az emlitett földúton. Okéság??? De a merzsét meg a vida dombot nemismerem, szóval mikor és honnan induljunk kollektivan. Kucorgó, de elág is jó nekem.Isaszegen az emlékmünél van kút. Nem vészes az út, csak néhol dzsungel, ha 5kor indulunk, akkor is végyünk 8ra, szerintem.

#3064
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Na igen... most jöhet megint az a teóriám, miszerint ha a Föld kerek, akkor miért nem lejt....

KisÖcsike

ui. Bár ha gondoljátok, akkor terepezhetünk is!


Esetleg egy lightos ,picit hobby XC szagú singletrack A hegyen ? Akár lehet két kör is ,nem olyan drága a jegy. (Mármint a fogasra). Vagy ha már kettõ ,akkor az egyik lehetne eltévedõs felfedezõs ,vagy akár egy light freeride Normafánál ,amit egy nagyon teknikás szakasz követ. Nagyon rég nem borultam bringával ,de azon a szakaszon sikerült egymást követõen kb 5* elesnem úgy kb 5 perc alatt. Viszont egy BMXes gond nélkül elsuhant ugyanott állítólag. Nah mi kit mond ?

Hétvégére már csak kész lesz a bicóm is.

Most viszont away állásinterviewra.

Ciao,
RR

#3065
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Szívesen mennék ,de...100 kilcsi ? Ha annak legalább a fele lefelé ,akkor benne vagyok ,persze csak ,ha a másik fele NEM felfelé. Vagy mi.


Na igen... most jöhet megint az a teóriám, miszerint ha a Föld kerek, akkor miért nem lejt....

KisÖcsike

ui. Bár ha gondoljátok, akkor terepezhetünk is!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3066
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Viszont emberek!

Hítvígin kéne egy nagyot tekerni! Mondjuk szombat! Elmenni jó messzire, és onnon jóól visszajönni! 100 kilcsi alá nem adhatjuk! Monnyuk az aszfalton nem vészes... persze ha minden frissítõállomásnál bedobunk egy sört, akkor lassabb... de hát lassan járj... késõbb érsz oda... vagy mi...

KisÖcsike egy messzi-messzi Galaxisból


Szívesen mennék ,de...100 kilcsi ? Ha annak legalább a fele lefelé ,akkor benne vagyok ,persze csak ,ha a másik fele NEM felfelé. Vagy mi.

#3067
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Akkor miért vállalsz ilyen "nagy" távot ? Nekem eddigi legtöbb szerintem 2* 30km (szal kb 60 ,de pihenéssel). Ja ,meg egy hegyes eltévedõs ,az meg 1*50 volt ,de abból szerintem közel 10 lefelé.


Mert nem versenytempóban tesszük meg ;) Ennyi. Nem sok az a 40-50km, ha vigyázol magadra és van nálad csoki :D
Köszönöm Kis Öcsike, ez jól esett ;)
Meg különben is láthatjuk, hogy mennyit bírunk, aztán legfeljebb visszafordulunk :) Bár a visszafordulás csakis miattam lenne

#3068
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Viszont emberek!

Hítvígin kéne egy nagyot tekerni! Mondjuk szombat! Elmenni jó messzire, és onnon jóól visszajönni! 100 kilcsi alá nem adhatjuk! Monnyuk az aszfalton nem vészes... persze ha minden frissítõállomásnál bedobunk egy sört, akkor lassabb... de hát lassan járj... késõbb érsz oda... vagy mi...

KisÖcsike egy messzi-messzi Galaxisból
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3069
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

:) Öcsike tudna mesélni az elsõ utunkról :D


Szerintem ....... jó volt... kedves gyerek ez a Zoozoo! Nincs vele gond! :mexico:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3070
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Na a másik NEM zsákbamacska: 6-7 év után ültem most fel bringára köbö 1 hónappal ezelõtt, szóval akárki jönne, nagyon nagy türelmet hozzon magával :) Öcsike tudna mesélni az elsõ utunkról :D


Akkor miért vállalsz ilyen "nagy" távot ? Nekem eddigi legtöbb szerintem 2* 30km (szal kb 60 ,de pihenéssel). Ja ,meg egy hegyes eltévedõs ,az meg 1*50 volt ,de abból szerintem közel 10 lefelé.

#3071
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Merre mennétek? Még rossz a hátam, de azért a környezõ dombokat még elviseli. Terep-aszfalt arány milyen lesz? Honnan es pontosan mikor indultok? Mennek en is, ha lehetseges.


Nos, nem árulok zsákbamacskát: fogalmam sincs, hogy merre induljunk el. :D Felfedezném azt a Rákoskert-Pécel átjárót szívesen, de nem tudom, hogy pontosan merre keressem. Aztán ki Isaszegre mondjuk.
Úgy lenne okos, hogy Merzse felé, aztán fel a Vidadombig, aztán ott az a bizonyos 'átjáró' és Pécel után meg Isaszeg. Ez nagyobb részben aszfalt, minimális dombocskákkal.
Ha nagyon-nagyon bátrak vagyunk, akkor a Pécel-Isaszeg közötti részt felfedezhetjük a hétvégi házak felé is. Párhuzamos nagyjából az út a fõútvonallal, csak nem aszfalt, hanem valami köves csoda. Azt tudom, hogy elindul az út Isaszeg felé nem sokkal Pécel után, de azt nem tudom, hogy el is ér-e odáig :) Szóval hajrá. Az a baj, hogy mindezt fél 9-ig be kell fejezni. Sztem egyébként nem sok - oda-vissza lenne 35-45 km.

Na a másik NEM zsákbamacska: 6-7 év után ültem most fel bringára köbö 1 hónappal ezelõtt, szóval akárki jönne, nagyon nagy türelmet hozzon magával :) Öcsike tudna mesélni az elsõ utunkról :D

#3072
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Merre mennétek? Még rossz a hátam, de azért a környezõ dombokat még elviseli. Terep-aszfalt arány milyen lesz? Honnan es pontosan mikor indultok? Mennek en is, ha lehetseges.

#3073
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

persze mondhatnám, hogy egyszer van ma és pölö holnap már nem lesz ma, tegnap pedig még nem is volt, de inkább ilyenbe nem megyek bele ;)


De-de! Imádom az ilyeneket!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3074
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Na, akkor ma 5 órától messzi-messzi vidékre elkerekezni?
PR! Csak 7-ig? Kár, bár igaz, hogy az asszony a fontosabb - persze mondhatnám, hogy egyszer van ma és pölö holnap már nem lesz ma, tegnap pedig még nem is volt, de inkább ilyenbe nem megyek bele ;)

#3075
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Egyébként nekem a Yamakasi tökre tetszett! Olyan kis könnyed, meg látványos, szóval jó... bár utoljára mozíjba láttam...

KisÖcsike


Nekem is tetszett.

Egyébként a Yamakasi srácok nem annyira voltak freerunner alkatok. ;)

#3076
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Ezt mint kerékpáros mondtad és nem mint egy igazi elhivatott freerunner!


Öhhmmm izé... na ja.. de mentségemre szóljon, hogy otthon hagytam a freerunneres elhivatottságom.... Hát vasárnap jól jött volna! Felkaptam volna a bringát, és a fákon ugráltam volna le a távot! Ott legalább nem volt sár... szerintem... bár nem lehet tudni

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3077
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Freerunning igazából az ,amit a Yamakasi c. filmben csináltak a srácok.
Csak ezt igazából csinálják páran ,de nagyon nagyon komoly kondi kell hozzá.
Érdemes képeket ,esetleg videókat keresni.

Edit : Rögtön az elsõ kép ,amit találtam : http://www.ananova.c...s/web/65880.jpg
Edit2 : Ez amúgy abban a mûsorban volt ,amirõl elõbb írtam.


Egyébként nekem a Yamakasi tökre tetszett! Olyan kis könnyed, meg látványos, szóval jó... bár utoljára mozíjba láttam...

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3078
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

A freerunning az az, ha mondjuk gyalog dh-zok meg letorest ugrok??? Jo jatek,csak bolondnak szoktak nezni.


Freerunning igazából az ,amit a Yamakasi c. filmben csináltak a srácok.
Csak ezt igazából csinálják páran ,de nagyon nagyon komoly kondi kell hozzá.
Érdemes képeket ,esetleg videókat keresni.

Edit : Rögtön az elsõ kép ,amit találtam : http://www.ananova.c...s/web/65880.jpg
Edit2 : Ez amúgy abban a mûsorban volt ,amirõl elõbb írtam.

#3079
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
A freerunning az az, ha mondjuk gyalog dh-zok meg letorest ugrok??? Jo jatek,csak bolondnak szoktak nezni.

#3080
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
zoozoo : Freerunning már létezik. ;) Nem láttad a Discoveryn a "Jumping London" ,vagy valami hasonló c. mûsort ? Nagyon kemény srácok.

Milyen villád van,aminek olyan veszélyes a másik szára, hogy nem mersz hozzányúlni?

Hát ,zõld és világít a szeme és csúnyán morog !
Amúgy ,mint említettem azért nem merek hozzányúlni ,mert nem értek hozzá ,nem tudom mit kúrhatok el és ügyetlen is vagyok.