Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2981
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Jól látom, hogy Szofikának tetszett az esõ? Vagy Õt is lemostad a bringával együtt?

#2982
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Köszi. De a végén megáztunk kicsit. Nem volt vészes! Meg számítottzunk rá! Ami persze nem azt jelenti. hogy bárki is vitt volna esõkabit.... :mybad:

KisÖcsike


Errefelé semmit nem lehetett észlelni belõle. Na jó ,egyik pillanatra picit sötétebbek lettek az utcában a kövek (esõ cseppek). Gondolom kis zápor ,az ellen meg véd a boruló sapka ,meg a vaskos izomzat. Sisakom már van ,de az utóbbit nem nagyon tudom hol lehetne megvenni.

#2983
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Jó képek ,szép helynek tûnik. Egy pár képen mintha esõ lenne ,csak nem áztatok el ?


Köszi. De a végén megáztunk kicsit. Nem volt vészes! Meg számítottzunk rá! Ami persze nem azt jelenti. hogy bárki is vitt volna esõkabit.... :mybad:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2984
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Hali! Képek a szokásos helyen: http://kep.tar.hu/kisocsike
vagy a konkrét mappa: http://kep.tar.hu/kisocsike/50093286#2

KisÖcsike


Jó képek ,szép helynek tûnik. Egy pár képen mintha esõ lenne ,csak nem áztatok el ?

#2985
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Unalmasnak nem nevezném. Az elõzõ beszámolóból kimaradt, hogy Laczy milyen klassz zúzós egynyomos ösvényt mutatott (legközelebb talán már nem fogok fékezni), de ezen kívül is volt mindenkinek valami újdonság. És még csak messzire sem kellett mennünk.


Csak annyit mondtam ,hogy NEKEM unalmas lett némiképp a TELJESÍTMÉNY ALAPÚ KERÉKPÁROZÁS. ;)
Szal ez a része már egyre kevésbé hajt ,csupán annyi kondit akarok fenntartani ,hogy suli-meló utakat bírjam és azé a fogasig el tudjak tekerni ,meg az ottani pályákon ha kell mászni az még menjen.

#2986
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali! Képek a szokásos helyen: http://kep.tar.hu/kisocsike
vagy a konkrét mappa: http://kep.tar.hu/kisocsike/50093286#2

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2987
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Unalmasnak nem nevezném. Az elõzõ beszámolóból kimaradt, hogy Laczy milyen klassz zúzós egynyomos ösvényt mutatott (legközelebb talán már nem fogok fékezni), de ezen kívül is volt mindenkinek valami újdonság. És még csak messzire sem kellett mennünk.

#2988
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Nekem tetszett! Laczy duracell volt, de visszafogtuk, Zoozoo fejlõdik, Öcsike mélyponton, de hazafelé megtáltosodott (a hívó szóra ;) ), én pedig lassú, mint mindíg.


Nekem tök tetszik ,hogy Öcsi így rákattant erre a dologra ,annak ellenére ,hogy én már nem vagyok nagy fanje a teljesítmény alapú kerékpározásnak ,picit unalmas is talán. Mindig örülök ,ha egy ismerõs elkezd kerékpározni ,mindegy melyik "szakágat" választja. ;)

Viszont mire lesz bringám már értelme nem lesz veletek mennem ,mert addigra egy beszédülõs-hányós-bringáról leesõs ember sem lesz rajtam kívûl.:D
Na jó ,persze csak viccelek ,életemben kétszer szédültem be túlterheléstõl ,az egyik életem elsõ komoly bringázása volt ,a másik meg még nagyon az elején egy nagy szünet után tûzõ napon XXLes kavicsokon tekerés sokáig.

#2989
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

Tényleg ,milyen volt a közös tekerés srácok ?


Nekem tetszett! Laczy duracell volt, de visszafogtuk, Zoozoo fejlõdik, Öcsike mélyponton, de hazafelé megtáltosodott (a hívó szóra ;) ), én pedig lassú, mint mindíg.

#2990
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

A testhezsimuló bringáscuccok nagy elõnye, hogy nem tud pl. felrepülnia nadrág szárában, a darázs, nekem mér repült... meg ha tele is izzadod, gyorsabban szárad az anyaga miatt, elég szar esõben utcai cuccban tekerni, elnehezedik a sok viztõl. Ja, és kisebb lesz a légellenállásod, mert nem lobog.


Õõ ,nekem nem lobog a bringás nacim ,zárható alul a szára is ,hogy ne repüljön be semmi és ne kapja be a lánc ,ezen kívûl nem ázik át - nem nehezedik el a sok víztõl-. ;)

Ja és persze nem utolsó sorban rohadt jól néz ki. Leszállok bringáról szár zár ki ,répa look megszüntet. Imádom ,rohadt jó. Igaz jó drága is volt...de protektoros "bugyit" is kaptam hozzá ,szal megérte.

Tényleg ,milyen volt a közös tekerés srácok ? Nekem MÉG mindig nincs bringám ,aszondják nem tudják mi van a telóval ,sok ilyet hoztak már vissza ,de azt igérték megoldják.
Legutolsó hírek szerint hétvégén kész lesz.

#2991
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
A testhezsimuló bringáscuccok nagy elõnye, hogy nem tud pl. felrepülnia nadrág szárában, a darázs, nekem mér repült... meg ha tele is izzadod, gyorsabban szárad az anyaga miatt, elég szar esõben utcai cuccban tekerni, elnehezedik a sok viztõl. Ja, és kisebb lesz a légellenállásod, mert nem lobog.

#2992
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Hát lehet másképp vélekednék ezekrõl a rucikról ,ha férfiak nem hordanák.

Láttam egyszer valakit (filmen) öltönyben DH-zni. Kúúúúúúúl volt.


FENÉBE !
Ez az én ötletem volt !

Pontosabban azt akartam pár sráccal összehozni ,hogy mindannyian öltönyben ,aktatáskával ,mobiltelefonálva menjünk tömegbe ,bringával ,bmxel ,meg gördeszkával.

Mekkora jóság lenne ,telefonon beszélgetni üzleti ügyekrõl ,aztán "Tartsd egy picit." ,bunny fel járdára és folytatás.

Dehát mostmár bukó. Az összes jó ötletemet elveszik.

Na mindegy ,még mindig megvan egy tök jó. Én úgy nevezem "ágy". Nem akarom még felfedni ,de röviden : Nem kell többé a kényelmetlen ,hideg padlón aludni !

#2993
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Akkor én vicces vagyok :D

Bár hosszú tekeréseknél kijönnek az elõnyeik.

Inkább maradok vicces, bár DH géppel valóban jól nézhet ki.

Láttam egyszer valakit (filmen) öltönyben DH-zni. Kúúúúúúúl volt.


Na, elmentem haza, mindenkinek jó hétvégét. A mai napot még nem tudom megyek-e, mert tegnap úgy tûnik túlerõltettem magam (42 perc alatt). Fáj a hátam.
Ha megyek, úgyis elérek valakit.
Na csövi

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2994
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Mér vicces?
CC-s típusú össztelóstárcsásbicajos, nem DHfríí arc

Oh ,én azt hittem vmi zúzós gép.

De a feszülõs bicós rucik önmagukban is viccesek. (Már ha valaki hordja õket.)

Bár ,nekem meg van egy kis feszülõs ,protektorokkal kitömött "bugyim". Persze én csak a bringás nadrág alá szoktam felvenni ,ami meg nem feszülõs.

#2995
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Mér vicces?
CC-s típusú össztelóstárcsásbicajos, nem DHfríí arc

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2996
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Én arra gondolok, aki feszülõs bringásruciban teker az emlitett felállásban.


Elég viccesen hangzik ,õt nem hiszem ,hogy láttam már.

#2997
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ja, õt én is szoktam látni, de fogalmam sincs ki õ

És ez az 1100. hozzászólásom :hehe:

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2998
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Én sok ilyen srácot szoktam látni. ;)


Én arra gondolok, aki feszülõs bringásruciban teker az emlitett felállásban.

#2999
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Azt nem tudjátok, hogy ki az akit rendszeresen látni a járdán fulltelóval, tárcsafékkel,bringás ruhában, bukó nélkül, vagy vki közületek???


Én sok ilyen srácot szoktam látni. ;)

#3000
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Öcsike: Szeretettel várlak a szervízembe! Trekket még úgysem tettem tönkre :clap: .


Ok, akkor olyan 13:30-45 között átgurulok, és akor közös erõvel kis karikákra, meg paralelepipidonokra vágjuk a bringámat! :bell:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....