Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#2961
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Öcsi! elég szépen fejlõdik a kiskutya! Mekkorka lesz?


Hali! Kutyman most múlt 5 hónapos, szóval még növésben. Olyan 35 kilós lesz! És már most gyönyörû!!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2962
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Öcsike mi újság, elveszett a billentyûzeted?


Itt vagyok... figyeltem... csak épp a padlóról..... ezek a nõk.. :cry:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2963
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Ma nem tekertem, elvileg most tele vagyok energiával, szóval valaki holnap országutizni, vagy esetleg sárdagasztás, de ne árt, ha jó tempót mennénk.

Holnap sokáig dolgozom Siófokon, de kedd délután biztos jó lesz! Remélem mindenki ráér.
Öcsike mi újság, elveszett a billentyûzeted?

#2964
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Peti ez azért gonosz volt. Ezért jössz egy körrel :beer: !


Jól van na.... csak találkoznánk már végre...
WaNNaRiDE

#2965
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Mondd, hogy szereted a sört...! Legalább egy közös tulajdonságot tudjál felmutatni a topiktársakkal! :D

Peti ez azért gonosz volt. Ezért jössz egy körrel :beer: !

#2966
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts

Mondd, hogy szereted a sört...! Legalább egy közös tulajdonságot tudjál felmutatni a topiktársakkal! :D


De csak a Stone Mine Light Beer a jó, amelyiken rajta van, hogy alacsony ár.
DE NEM TEKERÉS KÖZBEN, igy is elég ön és közveszélyes tudok lenni.

Ma nem tekertem, elvileg most tele vagyok energiával, szóval valaki holnap országutizni, vagy esetleg sárdagasztás, de ne árt, ha jó tempót mennénk.

#2967
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Hapi: Nem felejtettem el a hugodat, meg a karkotojet.. :) Amugy aug. 6? Gazlo TT? 7vege nem jo... ceges csapatepito treningen leszek.
WaNNaRiDE

#2968
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Csgy mesterrel már beszéltem errõl mert a mai túránkat elmosta az esõ: szóval kedd este tekerünk egyett?

Hétvégén akkor egy csoportos mindenki ott van tekerés valamerre?

aug. 6.ai hétvégén ha minden igaz egy rakás bringás indul a Börzsönybe! Szóval mindenkinek a naptárba beírni és a túrán rész venni!!

Végre sikerült progit szerezni melyel a képeket méretre lehet szerkeszteni és az avatarba betenni!:bananadan

Öcsi! elég szépen fejlõdik a kiskutya! Mekkorka lesz?

#2969
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Valaki holnap nem akar vmi keményebbet menni, mondjuk a Budai-hegyekben, Hárs-h.,János-h... vagy maradunk a helyi homokozónál???


Mondd, hogy szereted a sört...! Legalább egy közös tulajdonságot tudjál felmutatni a topiktársakkal! :D
WaNNaRiDE

#2970
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Örülök, hogy nincs nagyobb gond! Tegnap sikerült a piroson a köves meredeken felfelévégig középtányéron felmenni. Lefelé meg 60 fölé gyorsulni, tekerés nélkül, szóval meg lesz ott még a 70 is, csak még fent a sikon neki kell tekerni. Ja, láttam valami erdész félét is, de nem akarta elkobozni a bicómat...

Tudtomal az erdész nem kobozhatja, veheti, szállítttahatja, stb. el csak a természetõr meg a rend bátor õre. A múltkor mi is találkoztunk Gödöllõn erdészel amikor a természetvédelmi területre mentünk be. Az erdész utánnunk jött és szép udvariasan megkért a távozásra, ennek mi eleget is tettünk. (csak csöndben mondom, hogy utánna a kerítésen átmászva visszamentünk) Ezután az Isaszegre vezetõ út bal oldalán behajtani tilos táblával ellátott erdészeti dózerúton felhajtva rövidesen a vadászok kezébe kerültünk, de értelmesen, magyarul beszélve elmagyaráztuk, hogy mit szeretnénk. Cserébe õ elmondta, hogy merre menjünk ahol nem zavarjuk a vadászokat és saját felelõségre folytatuk utunkat.
Ez a piros köves meredek merre van? Megnézném én is.

#2971
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Biztos Te! Aki kétszer mássza meg Dobkõt, mig a többi (normális) ember egyszer, az kiérdemli ezt a jelzõt.

Ó köszönöm!! Majd hétvégére kiveszem az elemeket.

#2972
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Valaki holnap nem akar vmi keményebbet menni, mondjuk a Budai-hegyekben, Hárs-h.,János-h... vagy maradunk a helyi homokozónál???

#2973
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Idióta...

Szerintem nem akarsz megsérteni. ;)

#2974
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Idióta...

#2975
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Én 68kg vagyok és még megvan mindenem... Nekem meg gyúrni kéne, mert 184cm-hez több izom kéne.


Hmm ,érdekes. Még nem találkoztam olyan 70 kiló alatti emberrel ,akinek meg volt MIND A KÉT PÉNISZE !

:D :D :D

Gyúrni nekem is kéne ,mert vicces ,hogy amikor pl ujjatlan polot veszek fel ,ilyen alacsony dagadt gyerek és kilóg két kis fehér ropi az oldalán. :D

#2976
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts

70 kiló alá csak a férfi nemiszerv eltávolítása után lehet menni. Úgy tudom. ;)


Én 68kg vagyok és még megvan mindenem... Nekem meg gyúrni kéne, mert 184cm-hez több izom kéne.

#2977
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Jó volt a tekerés egyébként, de a péceli emelkedõ, meg a visszafelé tempós 15 km azért kemény volt :)

(Hat kiló fogyás után így nézek ki?? Te jóóó ég! Persze, hogy beszarok az emelkedõkön :D Nem eszek most két hétig - 70 alá kéne mennem, bár még 80 fölött vagyok. Pfhüjj)

Vagy nõnöd kéne egy métert :D . Bár nekem is, legalább egy felet :( . Egyébként pedig nem szerencsés Laczyval egy képen tartózkodni, mert kövérit.

#2978
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Jó volt a tekerés egyébként, de a péceli emelkedõ, meg a visszafelé tempós 15 km azért kemény volt :)

(Hat kiló fogyás után így nézek ki?? Te jóóó ég! Persze, hogy beszarok az emelkedõkön :D Nem eszek most két hétig - 70 alá kéne mennem, bár még 80 fölött vagyok. Pfhüjj)


70 kiló alá csak a férfi nemiszerv eltávolítása után lehet menni. Úgy tudom. ;)

#2979
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Hali! Képek a szokásos helyen: http://kep.tar.hu/kisocsike
vagy a konkrét mappa: http://kep.tar.hu/kisocsike/50093286#2

KisÖcsike


Jó volt a tekerés egyébként, de a péceli emelkedõ, meg a visszafelé tempós 15 km azért kemény volt :)

(Hat kiló fogyás után így nézek ki?? Te jóóó ég! Persze, hogy beszarok az emelkedõkön :D Nem eszek most két hétig - 70 alá kéne mennem, bár még 80 fölött vagyok. Pfhüjj)

#2980
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Majd legközelebb hozzatok magatokkal bozótvágot, mert a piros lesz az igazi egynyomú, meg ott van jó mászási lehetõség. Ugy kellene, hogy nektek az kemény edzõnap, nekem meg laza tekergõzés lenne.