Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2941
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Nahh! Ez volt az elsõ jó ötleted!!! :mexico:

És akkor nekem is lesz olyan ultraretrós csöves gépem! Sounds good! És kamatoztathatom a Logisztika tantárgyból szerzett tudományomat! Sõt, még ügyvezetõ igazgató tapasztalataimat is kamatoztathatom, ha saját futárszolgálatot alapítok! Elsõ körben én lennék az ügyvezetõ igazgató, az irodavezetõ, a humán erõforrás manager (Majd PR bizti besegít). a diszpécser, meg futár is! Így tökéletes! Így kell gazdaságosan üzemeltetni valami!

KisÖcsike a futárjelölt


Futárkodás még jó is. Összeraksz magadnak egy minimál gépet és csomót keresel vele. Csinálnám is ,ha nem lenne ilyen gyér a helyismeretem MINDENHOL ,mint amilyen.

#2942
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Meló mindig akad... kérdés milyen....


Olyan ,hogy 400 forintos órabérért minden nap (hétvégéken is) szaladgálsz napi 6 órában 654654328kmrt a bárdolatlan ,ostoba túristák között és osztogatod nekik a lapot ,vagy beizzasztod a segged napi 15 órában ugyanazért az órabérért.

Persze az elõbbit lehet úgy csinálni ,hogy ne legyen fárasztó ,átlag élõlény csak úgy tudná ,ezért is olyan sok a kukában az ilyen lap ,de ha rendesen csinálod kileheled a lelked és még a fõnököd lesz megsértõdve ,hogy nem baszod át ,me' of course nem vágja a témát. Persze lehet annak van igaza ,aki 400 Ft-os órabérért csak lóg 6 órán keresztül.

Sajna nekem egyik sem menne ,mert a napi 5000kmt nem bírom ,viszont féregeskedni sem bírok. Úgyhogy maradok a geci.

#2943
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Öcsike! Menj el futárnak! Megszabadulsz a feleslegtõl és iszonyat izmos lábaid lesznek, és a jövõ évi maratonszezonban már beszólítanak majd a rajtvonalhoz...
És még csocsózni is megtanulsz. :)

Na?



Nahh! Ez volt az elsõ jó ötleted!!! :mexico:

És akkor nekem is lesz olyan ultraretrós csöves gépem! Sounds good! És kamatoztathatom a Logisztika tantárgyból szerzett tudományomat! Sõt, még ügyvezetõ igazgató tapasztalataimat is kamatoztathatom, ha saját futárszolgálatot alapítok! Elsõ körben én lennék az ügyvezetõ igazgató, az irodavezetõ, a humán erõforrás manager (Majd PR bizti besegít). a diszpécser, meg futár is! Így tökéletes! Így kell gazdaságosan üzemeltetni valami!

KisÖcsike a futárjelölt
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2944
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

...Csak valami közlekedési témában!
...
KisÖcsike aki munkát keres! Közlekedésmérnök tanonc, és 1 éves ügyvezetõ igazgató tapasztalattal rendelkezik! Jó kiállású, kedves, okos, aranyos, szeret kerékpározni, meg kutyázni...


Öcsike! Menj el futárnak! Megszabadulsz a feleslegtõl és iszonyat izmos lábaid lesznek, és a jövõ évi maratonszezonban már beszólítanak majd a rajtvonalhoz...
És még csocsózni is megtanulsz. :)

Na?
WaNNaRiDE

#2945
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Nem rinyálni, neked ezek szerint legalább van munkád. Már a teszkós állások is televannak, szóval tényleg nincs semmi, pedig tag vagyok az egyik diákmunkaszövetkezetnél, akik ELVILEG szólnak, ha van munka...


Meló mindig akad... kérdés milyen.... :gwizd: Egyébként aug 1-tõl ezt az utazási irodát majd olyan mellékállásba nyomom. Szóval fõállást én is keresek. Csak valami közlekedési témában!

KisÖcsike aki munkát keres! Közlekedésmérnök tanonc, és 1 éves ügyvezetõ igazgató tapasztalattal rendelkezik! Jó kiállású, kedves, okos, aranyos, szeret kerékpározni, meg kutyázni...
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2946
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Szerencsétlenebbike meg a munkahelyén rohad.... miközben a fejét veri a falba....

KisÖcsike


Nem rinyálni, neked ezek szerint legalább van munkád. Már a teszkós állások is televannak, szóval tényleg nincs semmi, pedig tag vagyok az egyik diákmunkaszövetkezetnél, akik ELVILEG szólnak, ha van munka...

#2947
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Hátrány a többieknek, hogy Giron is indulnak Tour elõtt, meg minden másik kisebb versenyeken?


Hát azért egy 3 hetes versenyen bizti nagyon kijön, hogy ki milyen formában/erõnlétben van. Fõleg a vége felé!

KisÖcsike

ui. valami kis öröm: Ez volt a 444. hozzászólásom a BikeMaghoz..... :clap: Ha már itt mindent elvittetek elõlem :shit:
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2948
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ha valaki ráér, a következõ két héten akarom behozni az idei kb. 1000 kilcsis lemaradásomat. Bár kemény lesz :scratchhe


Látom a human erõforrás manager kibújt belõled.... :jogging:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2949
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Senki nem teker??? Lusta népség, igy nem lehet fejlõdni. Nem túrt kell nézni, hanem tekerni, a TV-t meg el kell adni!


De az is lehet, hogy csak te szedsz Béres cseppet!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2950
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Senki nem teker??? Lusta népség, igy nem lehet fejlõdni. Nem túrt kell nézni, hanem tekerni, a TV-t meg el kell adni!


Szerencsétlenebbike meg a munkahelyén rohad.... miközben a fejét veri a falba....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2951
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Senki nem teker??? Lusta népség, igy nem lehet fejlõdni. Nem túrt kell nézni, hanem tekerni, a TV-t meg el kell adni!

#2952
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Ez itt a nagyon mókás kérdés - miszerint, tavaly Klöden volt a jobb és Ullrich mindig ígérgetett, hogy majd támad, majd támad - mégsem tette meg.
Basso veszélytelen?
Meg mégegy: tényleg elõny Armstrongnak, hogy nem indul állandóan versenyeken, hanem jóformán egyetlen viadalra összpontosít?
Hátrány a többieknek, hogy Giron is indulnak Tour elõtt, meg minden másik kisebb versenyeken?

#2953
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Elolvastam. Szegény holland :D

A Nagy Magyar Valóság, ezt kéne mutogatni a népnek nem a VV il. BB és társaik f*szságokat.

Armstrongot meg Vino/Klöden páros fogja megtáncoltatni - már ha a TM vezetése hagyja és nem ragaszkodnak Ullrichhoz

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2954
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Natess, mit tesz az esõ egy bringás fórummal :D Mókásak az elvi viták, sörrõl, levágott hímtagokról, elemekrõl
Feltöltött kép

Tourhoz mit szóltok? Szerintetek ki szorongatja meg Armstrongot? Senki?
Most fikázta le valaki Ullrichot, hogy mennyire nincs tehetsége hozzá, de havi 250000 eurot keres ezért a nem tudásért. 62,5 millió Ft-ot... Ilyenkor érzem, hogy mennyire messze vagyunk Európától...
Jah és az indexen olvassátok el a duna-parti bringaútról a beszámlót - mókás, tragikus

#2955
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Nah majd meglesz bringám tekerünk együtt egy jót ,fikázzuk a sok érzelem nélküli picsát ,aztán kézenfogva sírunk az erdõben.


Szép remények :D

Na látom jó volt a hétvége.
Szombaton szidtam magam, mert csak reggel esett, de az unokaöcsém meg a keresztlányom nem sok idõt hagyott merengeni.
Vasárnap meg el akartam indulni - ennek örömére - szakadt reggel az esõ.
Nem baj, jövõ héten pótolok.
Ha valaki ráér, a következõ két héten akarom behozni az idei kb. 1000 kilcsis lemaradásomat. Bár kemény lesz :scratchhe

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2956
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Mind1! De egy biztos: a kutya az szeret! :love1:

KisÖcsike


Én is szeretlek !

Ja ... várj ... összekevertelek valakivel ,téves. Bocsi.

Nah majd meglesz bringám tekerünk együtt egy jót ,fikázzuk a sok érzelem nélküli picsát ,aztán kézenfogva sírunk az erdõben.

Azé' a kézenfogós dolgot még átgondolom.

#2957
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ó Te szegény! Ezek a nõk...


Mind1! De egy biztos: a kutya az szeret! :love1:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2958
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ó Te szegény! Ezek a nõk...

#2959
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Apropó Öcsike, ki volt a leányzó, aki a Duna Maratonon fegyverhordozóként volt jelen?


Hát ez jó kérdés.... Ezt próbálom most én is tisztázni.... akkor hivatalosan még barátok voltunk. (bár már alakultak a dolgok) Utánna asszonypajtás lett, és minden tök szép, meg jó volt. És most meg már nem tudom, hogy mi van! És mindez kb 1 hét leforgása alatt. Szóval most legszivesebben elmennék egy lakatlan szigetre, ahol körbe-körbe rohangálva sikítanék.....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2960
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Itt vagyok... figyeltem... csak épp a padlóról..... ezek a nõk.. :cry:

KisÖcsike


Apropó Öcsike, ki volt a leányzó, aki a Duna Maratonon fegyverhordozóként volt jelen?
WaNNaRiDE