Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gyöngyös City Riders

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
66 hozzászólás a témában

#61
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
HÉ MAO HA ITT VAGY BENT CSÖRGESS MEG ÉS DUMÁLUNK ITT. MA MEG IGAZÁN HÍVHATNÁL MÁR HOGY FELJÖTTÉL FÜREDRE!!!!!!:bananadan

#62
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
esetleg egy egyértelmûbb topicnév...
szerintem... :)
De én erre a névre is benéztem. A Mártában még nem bicóztam:(

#63
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
hejjj emberek!!!! a mátrában akkorákat lehet bicózni hogy nemigaz. annyi turista út van, kisbicóra, nagybicóra, anyámtyúkjára mindenvan. ízirájdernek nem mondanám mert eléggé nehéz helyek is vannak, de ez kell! mindenki jöjjön ide, és népesítsétek be a mátrát ti, mint biciklisek! nah by

#64
mao the rider

mao the rider

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
így van ez, sajnos... pedig azt hittem vannak gyöngyösi bicósok, vagy legalább van valaki aki volt már a Mátrában és van valami mondani valója. De tévedni emberi dolog!
Mao

FREE LIFE
FREE RIDE

#65
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
meghalni látszik a topik...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#66
mao the rider

mao the rider

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
No mi van? Senki nem járt még a Mátrában? Bagolyirtásról sem hallott még senki? No és Gyöngyös?
Mao

FREE LIFE
FREE RIDE

#67
mao the rider

mao the rider

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Sziasztok! Ide írhat mindenki, aki szereti a Mátrát és volt már GYC-n azaz Gyöngyös Cityn bicózni. Most is király, van hó, a Sástó pedig be van fagyva=> lehet rajta bicózni!
Mao

FREE LIFE
FREE RIDE