Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gyöngyös City Riders

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
66 hozzászólás a témában

#41
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Réde cangaügyileg csak egy kiindulópont, onnan betekerek Gyöngyösre, vagy max a házelõtt gyakorlom a sz*ros manuált, már nemtom mióta, de addig nem nyugszom míg nem megy.

"bmx pálya" hát túlzás annak nevezni, régen az volt, hosszú évekkel ezelõtt, egyébként az az amirõl beszélsz.

Hatvan pedig, dirt, 2db kidobó az egyik vagy 8 méter hosszú asztal, ezzel egybeépítve pedig egy kissebb (hossszra) de a kissebb inkább felfelé hajít.

ennyi,


hétvége, nosh, az a baj hogy nem csak én szervezem és ha az asszony azt mondja hogy menni kell, akkor menni kell. úgyhogy még képlékeny,
holnap délután tudom megírni

#42
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Akkor hétvégén megdumálhatunk 1 helyet!
Rédén jót lehet bicózni? Lépcsõ, rakodó esetleg ugratók vannak?
A "bmx pálya" amit irtál, a gyöngyösire gondolsz? van mellette 1 suli?
És a hatvani dirtrõl is írhatnál, vagy nincs véletlen képet róla?

Húú, hát nekem messze nincs ilyen gépem, wheeler 3900zx váz, rs judy fityeg elõl, de még a '02-es. Amúgy a fireball-t nem láttam a mongoose oldalán, de képem van rola, és bejön nagyon.

bye---

#43
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Gyöngyös és környéke Nagyrédét jelenti, a barátnõm ott lakik, a kerómat is ott tartom.
És hogy merre megyek? hétköznap csak úgy rédén, magányosan, hétvégén, betekerek gyöngyösre, kis városi bemelegítés, aztán haver felszokott vinni kékesre /mert nem vagyok hajlandó annyit felfelé tekerni, oda az élvezet, lefelére nem jut szufla, meg meg is halnék mire felérek/

szal onnan ledzsalok /kék háromszög ami szörnyû sziklás mint itt is írta valaki , aztán volt egyszer valami dózerút ki a kiskõig, majd megint kékháromszög, múlt hétvégén meg mátraházáról piros csík, csak nagyon csúszós volt, megaztán nem vagyok még nagyon bátor azon a vidéken, fõleg hogy bukóm sincs még/
volt hogy kinéztem a "bmx pályára" ott volt egy asztal, azon szenvedtem.
Valamint eddig egyszer voltam Hatvanban egy haverral, Õ BMX-el nyomja, van ott ilyen dirt szerûség.

nagyából ennyi amerre az elmúlt egy hónapban jártam.


szívesen kimennék ma is cangázni, de szerintem az idõ nem fogja endegni, inkább szombatra, vagy vasárnapra kellene valmit megbeszélni. megaztán dolgozok, így a legkorábbi idõpont az 18 óra amikortól azt tudom mondani, hogy bringán ülök hétköznap.


ui.: köszönöm a szíves látást,

ha még eszembe jut valami, írok


a bicóm ha esetleg valakit érdekel: mongoose fireball, nem írom le a komponenseit, teljesen gyári gép a www.mongoose .com oldalon meg lehet nézni ha valakit érdekel, de lehet hogy senkit se Feltöltött kép

csákányos

#44
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
ja és csütörtökön kint leszek egész nap, irj hogy hol leszel!!!

#45
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás

ne haljon ki a topic.


ezer millió bocs, hogy írok, gyöngyös környéki vagyok, most kezdtem újra a tekerést. úgy gondoltam el leszek egyedül, de rájöttem, hogy csapatban az igazi
szal, ha befogadnátok ;) hálás lennék. nem mondom hogy nagy spiller vagyok, de szeretek bringázni,

láttam, szerintem biztos közületek néhány srácot a városban, de mivel gyalog voltam kicsit hülyén vette volna ki magát, ha oda megyek azzal, hogy "helló, nem tekerünk együtt?"

szal csak ennyi


hy! hol is az a gyöngyös környéke és mikor szoktál felénk rideolni? a fõnixi rakodót ismered? mi se vagyunk sokan, meg az uj arcok mindig jól jönnek:)

#46
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
ne haljon ki a topic.


ezer millió bocs, hogy írok, gyöngyös környéki vagyok, most kezdtem újra a tekerést. úgy gondoltam el leszek egyedül, de rájöttem, hogy csapatban az igazi
szal, ha befogadnátok ;) hálás lennék. nem mondom hogy nagy spiller vagyok, de szeretek bringázni,

láttam, szerintem biztos közületek néhány srácot a városban, de mivel gyalog voltam kicsit hülyén vette volna ki magát, ha oda megyek azzal, hogy "helló, nem tekerünk együtt?"

szal csak ennyi

#47
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
no mi van? végleg kihalt a topic? voltatok szombaton a fõtéren?

#48
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
riderek!!!!!!!!!!!!!! ha nem akartok messzire menni, akkor a sárga 3szög forever. kb a felétõl visszafelé Sástótól, na onnantól naon kir, egészen ki a vízmúig!!!!!!!! próbáljátok ki, csak kár h rövid, de ha fáradt vagy nem mész fel Házára......

#49
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
rakjad, pajtás, rakjad! aztán majd linket is, te huncut ;)

#50
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
dede, amint kész a video felrakom.(=

#51
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás

Tsásztok Riderek!! Ma Voltam A Kék Kereszten, A Sisakomra Rögzítettem A Kamerámat és úgy Jöttem Le. Van 2 Hely Ahol Folyik Az úton A Víz, De Aztán Már Jó. Mind1 Nézzétek Meg Ha Arra Jártok, Király, A Video Meg Majd Pár év Múlva Több Viedoval összevágva Remélem A Boltokban Lesz..vagy Nem(= Mao Te Meg Ma Se Hívsz Fel úgylátom..)= (=


nem rakod fel a netre?

#52
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Tsásztok Riderek!! Ma Voltam A Kék Kereszten, A Sisakomra Rögzítettem A Kamerámat és úgy Jöttem Le. Van 2 Hely Ahol Folyik Az úton A Víz, De Aztán Már Jó. Mind1 Nézzétek Meg Ha Arra Jártok, Király, A Video Meg Majd Pár év Múlva Több Viedoval összevágva Remélem A Boltokban Lesz..vagy Nem(= Mao Te Meg Ma Se Hívsz Fel úgylátom..)= (=

#53
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Igazatok Van, A Sárga Dolgok Is Királyak..nemtudom Senkinek Nem Jön Be A Kék Kereszt, Nekem Az A Kedvencem...mao Azé Te Is írhatnál, Hiszen Te Csináltad Ezt Topicot!! ((=) Majd Ha Jó Idõ Lesz Akko Nézd Meg A Sárga Utakat Is! Meg Majd Ha Mész Irjál Lehet Hogy ütközhetünk Valahol...(=

#54
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
hola!

a kék plusz az lefelé számomra is szopás, (sõt! fölfelé is :) ) télleg túl köves. sokkal jobb mellette a kék 3szög, Kékes alatt, Füred felett van egy pici közös szakaszuk, de utána elágaznak. azt 1szer-2szer már túléltem :D

amit próbáltam még, és jó volt lefelé az meg a Háza-Sástó közötti sárga négyzet, lentebb meg sárga+ lesz belõle.

...mk

#55
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
hy! én gyöngyösi vok, haverommal voltunk 7végén kékesen a kék +-on, de elég xar köves sziklás volt sok helyen, esetleg tudsz 1 jobb utat?
persze szét néztünk visszafelé máshol is voltak kir részek, csak rövid volt mind!
szal irj h hol érdemes bringázni, gyorsulni, ugratni...

esetleg találkozhatnánk ha Te is gyöngyösi vagy valahol..

nepuss

#56
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Szúrod Ezt Mao??? Fejlõdik A Topic!!!!!!

#57
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
ahoj!

Gyöngyös és Mátra rulzik örökké! még a héten, de esetleg a jövõhéten megyek fölfelé... nagyon hiányzik már a kis drágám ;)

amúgy jászárokszállási paraszt vagyok :), de lélekben a solymosi kõbányákban élek :D

mk.

#58
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Maóóóó Mé Változtattad Meg A Gyc Riders Nevet?????? Pedig Tökre "büszke" Voltál Rá!!!! __mátrafüred--best__

#59
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
most beszélek veled telefonon!!!!!!!!

#60
mao the rider

mao the rider

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Rock n' roll Sir! Mi a pálya? Itt vagyok , bár egy kicsit elkéstem... Hétvégén egy Kékes-Mátrafüred?? Vagy kettõ:) Na majd megdumázzuk, de ha itt vagy reagálj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mao

FREE LIFE
FREE RIDE